Автор Тема: Блондинка чи брюнетка - тонка гра інстинкту з інтелектом???  (Прочитано 2321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natali_zАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Світле волосся є показником високого рівня естрогену в крові, і тому чоловіки так люблять блондинок. Високий рівень естрогену пов'язаний з плодючістю, і цим, можливо, пояснюється розхожа англійська фраза "дурна, як блондинка". Дурні блондинки мають підвищену плодовитістю і нездатністю до сприйняття математичної логіки. Дослідження показали, що дівчата, матері яких приймали чоловічі гормони під час вагітності, краще встигають за академічними дисциплінам в порівнянні з іншими дівчатами. Імовірність, що вони здадуть приймальні екзамени в університет, у них вище. Але є і зворотна сторона монети: цих дівчат зазвичай характеризують як менш жіночних за своїм характером, і у них можлива підвищена волохатість.
Після народження у блондинки першої дитини її волосся темніє, оскільки рівень естрогену в крові падає. Ще більше вони темніють після другої дитини. Падіння рівня естрогену в крові призводить до того, що у віці понад тридцять років блондинок залишається дуже мало.

жінки користуються такою чоловічою слабістю)) це ніби такий вселенський самообман))

найяскравійший приклад - Мерлін Монро))

до успіху -  

успішна жінка -

такий же феномен можемо спостерігати навіть в середовищі такої здавалося б "несексуальної" політики:

радник президента Анна Герман:

до успіху -  

успішна жінка -
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Після народження у блондинки першої дитини її волосся темніє, оскільки рівень естрогену в крові падає. Ще більше вони темніють після другої дитини. .
У мене так і сталось, потемніла після народження діток, але ще блондинка!  d30

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Вперше чую, що волосся темніє після народження дітей  d16  Побачу  :)
Взагалі, я знаю, що за колір очей, волосся та інші ознаки відповідають гени. А генотип людини залишається незмінним. Можливо, гормони якось підсилюють ознаку, не сперечаюсь бо не вкурсі (а звідки тоді беруться чоловіки блондини?)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
хоч  я і не блондинка та бабця мені сказала що після пологів у мене волосся стало темнішого кольору ніж було d112  і чула не від одного що волосся має здатність темніти після пологів, ну на собі я чомусь цього не помітила d30 і знайомих в яких б відбулись такі зміни теж нема, такщо констатувати що це правда не можу :)  На мою думку після пологів багато що змінюється в організмі жінки,адже відбуваються колосальні гормональні зміни, тож дещо змінити відтінок на темніший думаю волосся може :xmm
А на рахунок блондинок взагалі, то вважаю що всетаки блондинкам(маю на увазі жінок не тільки з природнім блондинистим волоссям а й пофарбованих) якось легше і дійсно вони більш успішніші. Можу сказати це на власному прикладі, колись декілька років я фарбувалась тривалий час у світлий колір і від тоді життя якось дійсно дуже в мене почало змінюватись у кращу сторону, коли врешті решт мені надоїло фарбуватись і повернулась до всього власного кольору то всі подруги казали щоб я перефарбовувалась бо блондинкою мені дуже гарно і виглядаю я зовсім по інакшому...от так просто згадала,що й справді найбільші зміни в житті в мене відбувались мабуть коли я була блондинкою...з своїм чоловік доречі я теж саме тоді й познайомилась d112      

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Нууу, Мерилін Монро, впізнанна на фото, а от Анна Герман  d107. Наскільки молодо виглядає блондинкою  z4.

В мене в дитинстві волосся було пшеничного кольору, до кінця школи стала русою. Потім почала висвітлюватись і.. зауважила, що корінці, які відростають, стали темніші... Зараз повернулась до свого кольору волосся, але все-таки блонд мені більше подобається :)
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
Мені блондинки також подобаються, незважаючи на всі анекдоти і сарказми про них. Не вважаю, що колір волосся показник IQ. В мене колись був досить світлий колір волосся, але з часом почав темніти, тому я вирішила краситися також у такий пшеничний колір. Перефарбуватися у блонд щось не ризикую, дуже неподобаються ці відросші чорні корені d100

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 В один час дуже мріяла на блондинку перефарбуватись. Пішли з кумою поміряти білу перуку, щоб перевірити, як мені буде. Оце вже вона нареготалась на весь магазин. Бо білявкою в тій перуці і зі своїми трьома веснянками в шість рядів я була на трансвестита схожа  d140.
 Люблю блондинок,і  всі подруги в мене блондинки  :) Деякі з них ну таки дійсно специфічні в спілкуванні і сприйнятті дійсності  d27
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline ВікторіяS

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я колись фарбувалась в білий колір......мені ужасно  d30......зараз брюнетка,так краще  d30

Offline Віра777

• Найбільше щастя в житті це материнство!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Давидик і Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Мені дууууууже подобаються блондинки d53, сама колись фарбувалась в світлий колір, але ці відрощі корені і попалені кінчики :oox мене просто вбивали :/, зараз думаю що найкрасивіше дивиться здорове натуральне волосся і неважливо якого воно кольору ;)

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С6
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
ой ці фото особливо Анна Герман, а язавжди думала що вона була гламурна блондинка , атут на тобі страховисько z5 z5.Знаю одну дівчину яка стала блондинкою яркою, ну неможу на неї дивитися, і не тільки я , а їй подобається, це напевно стан душі, бо я брюнетка потемніла дуже після 2 дітей, а була світло руса, один раз стала блондинкою, ну немогла у дзеркало дивитися d107 d107 d107опудало, кожен відчуває щось своє, шукає свою ізюминку d104 d104
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1029/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
В певний період часу (до народження малої) я собі дуже подобалась зі світлою міліровкою d30 - постійно її робила, і до такої степені, що практично все волосся було світле (щось схоже як на авці  d108), хоча від народження я - брюнетка.  d112 А після народження дитини подивилася на своє волосся по-іншому: мені почав подобатися мій рідний колір волосся, а особливо те, що зараз волосся має живіший і здоровіший вигляд. Але, часом  всерівно хочеться змін...  :xmm
Презервативи Durex, Contex, Dolphi та ін. якісні товари за доступну ціну
СП презервативів відкрито: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
До вагітності і заміжя  d30
 І після
bonitka у мене також після народженні дитинки перемкнуло....перша фотка старезна така  d16 Але це мабуть єдина яка залишилась від блондинки  d27
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ніби інтелект той же залишився  d140

Offline natali_zАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
Цитувати
Ніби інтелект той же залишився  

Ну, Юля, тут як каже один знайомий чоловік про свою жінку тепер брюнетку: "А коріння хоч і замальоване, але все одно блонд" z5 z5 z5

Я себе теж  дуже органічно почуваю блондинкою z4, і навіть деколи цим користуюся як зручним стереотипом d108 d140
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Я себе теж  буже органічно почуваю блондинкою , і навіть деколи цим користуюся як зручним стереотипом
Ох і я це памятаю  d140 не збрешу часто користувалась  z5 Думаю багато хто цим користується d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Наталя, ну тобі прямо таки рекламні слогани писати d30 Ну вмієш назву темки придумати і все тут, отпад просто z4

Дівчата не знаю як після вагітності починають темнішати, але у мене починає з"являтися сиве волосся, ну то якщо відкинути всі деталі, то логічно я починаю світлішати  d30 d30 d30

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
я люблю брюнеток......я і сама така.... d27