Голосування

Як ви відноситесь до буму оголених випускниць?

Негативно, це не припустимо.
Позитивно, кожен самовиражається як хоче.
Мені байдуже.

Автор Тема: А як ви ставитесь до нового буму оголених випускниць?  (Прочитано 25531 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
посміхнулася по дорозі, підморгнула, і він подумав що вона хоче сексу
Це я вам зі слів мужиків скажу, і не одного, для них відвертий одяг, це як червоне світло, вони рахують, що чим відкритіший і сексуальніший одяг, тим несерйозніша і легкодоступніша дівчина. І це провірений факт  d112 d112

Ну так може вона і доступніша, то хай по-добру, по-хорошу і доступається до неї, але ж у неї на лобі не написано - "бери меня я вся твоя"

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Це я вам зі слів мужиків скажу, і не одного, для них відвертий одяг, це як червоне світло, вони рахують, що чим відкритіший і сексуальніший одяг, тим несерйозніша і легкодоступніша дівчина. І це провірений факт  
Звичайно що в прозорій сукні більше поступить ПРОПОЗИЦІЙ сексу, але цим не можна виправдати ЗГВАЛТУВАННЯ!  d128

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
 d101 не вистачає під тим негліже , чи :slingв слінгу.
Дівчатка, ну що ви кажете, дітки - прекрасно, але ж не в шкільному віці d107
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Юлька-мамулькаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Ну так може вона і доступніша, то хай по-добру, по-хорошу і доступається до неї,
Якби так чоловіки думали, точніше робили, бо вони може так і думають, а от керувати своїми інстинктами нажаль не уміють d111 У них в голові закладено, те що не получається взчти мозгами - беруть силою
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
бо вони може так і думають, а от керувати своїми інстинктами нажаль не уміють
Юля, вибач, ти взагалі зараз розумієшь, що виправдовуєшь згвалтування???? d111
Ти гарна дівчина! То даю тобі 100% гарантію (бо теж багато з чоловіками спілкуюсь), що за день влітку в джинсах ти своєї гарною маленькою попою визиваєшь декілька десаятків ерекцій!!!! То як всі ці чоловіки будуть керуватись інстинктами?

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Цитувати
Дівчатка, ну що ви кажете, дітки - прекрасно, але ж не в шкільному віці
Свєта,ну от до приклду в тебе є син.Ти серйозно думаєш,що він тебе буде слухати і чемно дотерпить до 18 років і вже при настанні повноліття займеться сексом?!Та діти тепер скороспілки і вже з 15-16 років(а то і раніше) починають своє статеве життя,звичайно вони тепер більш проінформовані і знають про контрацепцію певно більше,ніж я,але від форс-мажорів ще ніхто не вберігся.Всяке в житті буває.Ми ж не агітуєм тут вагітніти свідомо в 15 років,а виступаєм за ЖИТТЯ.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іванна, ти не під тим кутом бачиш, те що я кажу  d27 Виправдань таким вчинкам нема d111 Так пояснюють самі чоловіки, чому вони ведуться більше, не так на гарних, а на тих, хто гарно вміє "преподать" свою красу. Все залежить від того які таракани у кого в голові, комусь хватає подивитись на худеньку, комусь на повненьку і в нього вже уява буяє, але на цьому все закінчується. Я про інше, береженого Бог береже, як кажуть, дівчата, які відветро вдіваються і поводяться, частіше по статистиці стають жертвами гвалтівників

П.С. Дякую за комлімент :* d27
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Оля, може і не втерпить, але думаю, втовкмачу йому про контрацепцію, хоча б з погляду збереження його здоров"я
Цитувати
Ми ж не агітуєм тут вагітніти свідомо в 15 років,а виступаєм за ЖИТТЯ.
та я й не кажу, що треба бігом бігти робити аборт, щоб виглядати "порядною випускницею"
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Цитувати
може і не втерпить, але думаю, втовкмачу йому про контрацепцію, хоча б з погляду збереження його здоров"я
Так-то воно так.Але ми тут всі дорослі люди і знаєм,що немає жодного методу контрацепції,що вберіг би від незапланованої вагітності на всі 100%.Тому і зараз є і будуть вагітні випускниці,і для мене це явище набагато краще,ніж випускниці,що зробили аборт.Типу ніхто не знає,що вона була вагітна,бо живіт не виріс,то вже типу і  позору для школи і родини немає. d111

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Юля, вибач, ти взагалі зараз розумієшь, що виправдовуєшь згвалтування????
Ти гарна дівчина! То даю тобі 100% гарантію (бо теж багато з чоловіками спілкуюсь), що за день влітку в джинсах ти своєї гарною маленькою попою визиваєшь декілька десаятків ерекцій!!!! То як всі ці чоловіки будуть керуватись інстинктами?
іванна ну і ти жінка скандальна ....   :(  Всіх Юль хочеш з форуму винести  d140 Я розумію у тебе є своя думка....але визнай що наряд грає роль....чи захоче хтось дівчину у лахмітті із села???  ....я знаю таку дівчинку яку на жаль спіткала така доля у 16рочків ....вибрала не те випускне плаття  d111 Після дискотеки причепились пяні пацани може їм по 18р. і зглавтували....мало того вона й щей завагітніла...коли пройшло 3 місяці аборт був не можливий по своєму здоровї....я не бачила щоб хоч раз її очі просихали від сліз ...яка неймовірна біль тай щей не знати від кого....ти досі будеш наполягати що наряд немає значення???  d107
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ні в якому разі Іванка з тобою не сварюсь....пишу факти а ти не хочеш їх бачити  d111

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Всіх Юль хочеш з форуму винести
Нє, Іванна права, в тому що мужик немає права без дозволу навіть цілувати, не те що більше. Ніяких пояснень що вона підморгнула чи була в міні юбці і бути не може.

Але все-таки краще не виділятись з натовпу відвертими нарядами і не привертати увагу всяких збоченців

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, та ви шо? Виходить, якщо б на дівчині було інше плаття, то з нею б того не сталось?
Ну капут! Давайте в паранжу позамотуємось, бо в нас особі чоловічої статі не витривалі. Дурдом.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Якщо пішла така розмова, то чим завинили дівчатка, які ще навіть не сформовані? Таке теж буває.
Це виродки, яких відстрілювати треба, а не виправдання шукати.

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну капут! Давайте в паранжу позамотуємось, бо в нас особі чоловічої статі не витривалі. Дурдом.
Іра ні ні ні  ні в якому разі ми спілкуємось про перше фото яке в пості темки  d27 Іра чи можливо ти з нами не згідна?  d107 І пустила свою донечку так на випускний? d111

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Натрапила на темку,прочитала...на початку ще хотіла щедо сказати до темки А як ви ставитесь до нового буму оголених випускниць?,але бачу тут у вас бесіда склалась більш глобальніша,краще постою помовчу,бо зара ще й і мене закидають помідорами.....

Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Нє, Іванна права, в тому що мужик немає права без дозволу навіть цілувати, не те що більше. Ніяких пояснень що вона підморгнула чи була в міні юбці і бути не може.
Юль це 100% так .... я і не спорю  d100 Але мало придурків  d12