Голосування

Як ви відноситесь до буму оголених випускниць?

Негативно, це не припустимо.
Позитивно, кожен самовиражається як хоче.
Мені байдуже.

Автор Тема: А як ви ставитесь до нового буму оголених випускниць?  (Прочитано 24314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
як батько її випустив з хати !!! Не уявляю як би я постала в такому вигляді перед своїм татом 
  В мене виникло аналогічне запитання. Ну ж не обидвоє батьків "на заробітках" . Та все ж хтось з дорослих був і дав "гроші" на такий "розкішний наряд". d111
А як на ці фото дивитимуться нащадки цих випускниць?  d100
Це ж ніби випускний в будинку розпусти d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
я в шоці  :oox
про який самовираз тут йдеться?....ні грама смаку   d106
ще на дискотеку - я згідна....але на випускний????
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
я теж не розумію, як батьки їх з хати випустили!!!!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
В підлітковому віці всі так чи інакше прагнуть самовиразитися і зайняти своє місце під сонцем. Часто це проявляється у провокаційних протестах загальноприйнятим нормам: показне куріння, пияцтво без міри, макіяж "племені майя d30", занадто відвертий одяг і т.д. Це звичайний юнацький максималізм, який з часом переростається і все стає на свої місця.
   Питання в тому, яким місцем думали досвідчені батьки, коли випускали голу дитину з хати??? Саме вони мали контролювати ситуацію, навчити свою дитину пристойної і доречної поведінки і пояснити наслідки. Минулого року про цих горе-випускниць гудів весь інформаційний простір від інтернету до газет. Що про них лиш не говорили. d16 Здається одній з них навіть відмовили у вступі у ВУЗ чи прийомі на роботу через таку славу. Через таких дурних батьків потім всі дивуються, чому така молодь.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Мені якось байдуже чи випускниці голі чи майже голі  d112 d112 d112 d112 Для мене головне,щоб мої діти такими не виросли.
А в ситуації голих випускниць то уже потрібно звертатися до їхніх батьків  d112 d112 d112 d112
Колись такої моди не було,у нас у всіх були довгі плаття  :flv А у 9 класі то більше коротких.Але оголених тоді ще не було  d16

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
а мені здається, що відсутність батьківського виховання, все дозволеність, і доступ до мереж соц,навязування там "стеоритипу краси" грає свою роль неабияк, бо діти не мають межі чіткої, от в неті куди не глянь мода на оголеність от і дитяча психіка так це сприймає, що так воно і добре, а батьки ховаються у хлопотах своїх ,а потім маємо що маємо, і я думаю це лише початок, теперішня молодь зовсім без обмежень , ну принаймі добра половина її, маю багато знайомих віку 11 класу то суджу з розмов дівчат.... а винні у всьому батьки моя думка.
тримаю на руках два щастя.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Ой пам"ятаю себе в класі 8-му, самовиражалася і я ..... Це були боти з ооооотааакенною платформою, одяг чорний, і бандана з логом АРІЯ на голові  d111 d111 d111 Отаке  d140 d140 d140

Ну але щоб аж тааааак самовиражатися, то на це я скажу вам треба мати навіть сміливість, бо в трусах, перепрошую, не мала б сміливості вийти з хати  d30 d30 d30 d30

Offline Юлька-мамулькаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
от в неті куди не глянь мода на оголеність от і дитяча психіка так це сприймає,
І я про це, рахую що це основна причина, всі хочуть відповідати стереотипам, а де наші стереотипи формуються, як в неті і по телебаченні, тільки подивіться на глянцеві фото, кліпи, на зірок, звичайно підлітки хочуть бути на них похожі, ось де першопричина d111 d111
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Це просто батьків треба на примусове лікування в психушку  d111. Треба ж так з дитини познущатись, щоб вона таке вважала гарним  d12. Але не дивуюсь, бо особисто бачила на випускному в садочку дитину в міні-юбці, колготах сіточках і з макіяжем - дурдом  d16

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
яке жахіття... оце дівчата обезбашенні.... я б свою дитину забила на місці за такі витівки, незнаю як для кого такі витівки,але для мене це обурливо.. це ж школа,а не цитадель розпусти

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline сонясоня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +365/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Софія
Цитувати
Це просто батьків треба на примусове лікування в психушку
цілком згідна...

ми живемо в явно недосконалому суспільстві,але ці "показові виступи" випускниць-це вже повна деградація d110 ,Гітлера на них не вистачає...  щоб таких батьків "під стінку"...влаштувати  б їм "природній відбір"...

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
таке складається враження, шо це в них не "свято юності" було, а відбір на панель...
а про батьків цих "красунь" я навіть нічого адекватного не можу сказати... мозгів нуль!

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ви знаєте, я звичайно не захищаю цих юних розпусниць, але, трохи заздрю їхній сміливості і "начхательскому отношению ко мнению окружающих", бо інколи хочеш щось зробити а от зразу поріг, а що ж скажуть інші, а ці прекрасні леді d30 взагалі без комплексів d112 От з цієї точки зору вони молодці, бо так просто в світі легше жити, коли ні про кого не думати навколо себе d30

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Важко це назвати адекватною сміливістю :xmm
для мене це з розділу- є шо згадати, нема шо дітям розказати... нашо там позоритись і ставити собі клеймо на майбутнє... більшість такого всеодно не схвалює... для мене особисто було більш приємно чимось виділитись іншим, а не шнурочками під ажуром, я б хотіла виглядати дорого і вишукано на їхньому місці, а не як...

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
більшість такого всеодно не схвалює...

А от бачиш, а мені саме це в них подобається, не сам факт, прийти голим на випускний, а те що у них є ця жилка, не думати про більшість, а робити те як вони це хочуть...

Їх б цей запал виділятися направити в потрібне русло, і було би все ок d112 А от виховати в собі або набути таку сміливість, я думаю не так легко...

А я впринципі вважаю що сміливість і адекватність поняття трохи не сумісні, ось якось так....На мою думку сміливість межує з безшабашністю, а безшабашність і є не зовсім продуманою d30

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
а потім кричать "йой мене злавтували!" а чому?  а тому що ти даєш йому привід для цього  
Дужде обурив цей запис, я  б наприклад  d105 б за таки висловлювання! Немає такого "як дати привід"  d128. Я тебе бачила, Юля, і твій яскравий макіяж і досить коротка спідниця, такоє для когось (радянської закалки) може стати привидом до згвалтування! То що хто буде винний?
Досить вже розмірковувати як старі злостні тітки  d128.

А про те, щоб ви не змовчали і не дали би  сину таку вести то це точно вже тіткінськи надписи!  d141 Хлопец в 17 років вже може сам вирішувати кого під вінец вести, а не те, що на випускний! Вже в вас справжні свекрухи просинаються!

Ні в якому разі не подумайте, що мені ті дівчата подобаются, звичайно що це жах і пошлість! АЛЕ вони дляч мене ні чим не гірші за половину наших випускниць, які є зразком найнайнай жахливого несмаку в своїх карсетних атласних блискучих сукнях , потворних туфлях і з вавілоном на голові запшиканим 3 банками лаку d106 d106! Ось чесно це так само "плавить мозок" як і ці напівкомбінації  d104. Особливо гідотно виглядають ці жахливі сукні саме в нашій області, де майже в кожній родині є жінки здатні створити всю цю красу, яку виставляли дівчата!!!!!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +589/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Хлопец в 17 років вже може сам вирішувати кого під вінец вести, а не те, що на випускний! Вже в вас справжні свекрухи просинаються!
Ну, так... Спочатку на випускний, а потім під вінець ТАКЕ...
А на рахунок сміливості,  Stacey, то це більше прояв зневаги до оточуючих,ніж сміливості
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра