Автор Тема: Наші дитячі витівки!!!  (Прочитано 7076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PAPARAZZIАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Наші дитячі витівки!!!
« : 23 Квітень 2011, 00:16:10 »
Всі ми в дитинстві щось таке витворяли за що часто получали по попі,і за що б зараз своїх дітей точно б не похвалили.Тому признавайтесь в кого яка фантазія була в дитинстві.
  Наприклад що переше згадала то я з братом весь холодильник розмалювали ножницями,потім роками жували жуйкі де є наклейкі і залеювали d100.Нажували тільки до половини холодильника d112
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
Re: Наші дитячі витівки!!!
« Reply #1 : 23 Квітень 2011, 00:20:35 »
класна темка! z4 я чемна була, але от як проривало-то вже да! одному малому в 6 років вилку в ніс тикнула, бо він обзивався, другого малого-з кабіни автобуса штовхнула-всі живі ми потім були найкращими друзями, ще колись наїлась недоспілого маку-цілий день проспали з сестрою d107 z3 d100 d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 23 Квітень 2011, 00:25:20 »
gadassa  d140 d140 d140Не така вже і чемна d140

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #3 : 23 Квітень 2011, 08:08:57 »
Мені було десь 4 роки (але я це дуже добре пам'ятаю ніби вчора було). Я з сестрою була в селі і там стоїть така велика криниця з середини навкруг оббита тоненькою дощечкою і я хотіла подивитись як кіт буде ходити потій дошці навкруг криниці (думала по деревах лазить, а тут слабо???) І кіт дійшов до середини подивився в низ - а там вода і злякався і далі не йшов. Я страшно обідилась, взяла палицю і хотіла його підштовхнути. Так підштовхнула, що полетів кіт в криницю. Дід витягнув кошиком. кіт ще 2 дні пожив і здох. І з того часу я не люблю котів, а вони мене страшно бояться - коли я йду, то кіт присідає і починає так нити ніби йому на хвіст хтось став. (Про це батькам я тільки пару років тому призналася, що то я була, бо вони думали, що то сестра. Ну я ж не мала на себе вину брати, бо мене б сварили, а так сестра маленька то їй нічого не було d27)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #4 : 23 Квітень 2011, 08:49:03 »
а ми з братом в садку коло бабусиної хати , там стояла машина діда гордість- копійка (по народному), то було літо і дід хотів свою машину помити, ми зголосились помогти, знаєте як діти раді старатись коли їм щось серйозне довіряють, так от ми принесли таз з водою в тій воді помили машину, ні разц не міняючи, а потім мій брат вирішив, що низ чогось грязний, в смолі, тай взялись ми мити той низ дротиками такими як посуд миють, залізними, вимили до метелавого блиску в прямому розуміння металевого, а машина була червоно-оранжеве!!!!! ото потім було весело, дід красив машину, про решта мовчу........ d30, злості його не було меж!!!!! отаке то ми творили але це ще квіти як то кажуть , старші були були серйозніші "діла z5"
тримаю на руках два щастя.

Offline Tasiya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
« Reply #5 : 23 Квітень 2011, 08:59:01 »
 z5 d140 d140 d140 Ой знаю таке старання, я так колись мамину сковорідку з тефлоновим покриттям помила, разів сім впріла поки весь тефлон зліз. Маминій "радості" не було меж d100. Ми з сестрою теж багато всякого добра витворяли і мали віддяку по повній  d105 d105 d105

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #6 : 23 Квітень 2011, 10:42:10 »
а я колись маленькою як була назгрібала купу паперів під одне велике розкладне крісло і запалила d112 d30 то добре що мама зайшла тай затушила, а то був би пожар d27 а ще в мене баба була кравчиня на 2 села, всі її знали і приходили з своїми матеріалами щось шити, я любила дивитися як баба шиє, а потім коли не було нікого дома залізала в бабину шафу з чужими матеріалами і починала і собі щось кроїти d30 і скільки раз була за то бита але це єдина справа за яку биття до мене не доходило- ну чому баба кроїть а мені не можна??? :/ d27 d140 d30 d112

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #7 : 23 Квітень 2011, 12:55:37 »
а я якось бабусі помагала компот варити. Подумала, ну чому так мало вийшло? та й додила ещ води з крану. Потім подумала і долила ще. Ну та й компот скис  d100
А ще любила бавитись за столом біля вікна, а там штора висіла гарна. Я вирішила зробити ще гарнішу з неї, та й вистригла там узори  d100
а якось зовсім мала була, то мені вже розказували, я не пам"ятаю, брала гриби, відривала ніжки від шляпок і кмдала у ванну, де набиралася дідові вода купатися, і при цьому серйозно так співала "на недельку до второго я уеду в Комарово".
Ще якось чілку собі постригла, налякалася, що дід буде сварити, плааакала потім страшно  :8

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #8 : 23 Квітень 2011, 13:03:13 »
Цитувати
Ще якось чілку собі постригла
d27 d140 ти мені нагадала що я тоже собі чілку підстригла під саму шкіру, і ходила як підстрілена d30 d112

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 23 Квітень 2011, 13:51:33 »
Цитувати
"на недельку до второго я уеду в Комарово".
d140Колись наша сама любима пісенька була d30
Цитувати
а я якось бабусі помагала компот варити. Подумала, ну чому так мало вийшло? та й додила ещ води з крану. Потім подумала і долила ще. Ну та й компот скис 
А ми колись самогонку бабину з трьох літрових банок відливали,а туди доливали води d27 d112а потім тато на свята пив і казав що якась дуже слабенька(баба гнала дуже міцну самогонку),а з часом виявилось що то і я выдливала і брат d112

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #10 : 23 Квітень 2011, 15:23:06 »
Цитувати
А ми колись самогонку бабину з трьох літрових банок відливали,а туди доливали води  а потім тато на свята пив і казав що якась дуже слабенька(баба гнала дуже міцну самогонку),а з часом виявилось що то і я выдливала і брат
d27 ми колись поїхали на море з друзями, і вони тоже взяли самогонку, то ми з подружкою відивали і доливали води, а наші чоловіки тоже так розбавляли і все дивувалися ну чого така горілка слабенька d27 d140 d30

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #11 : 23 Квітень 2011, 16:27:41 »
Якось в дитсадочку ми висаджували різну розсаду, ну і я взяла одну фасолинку, хотіла щоб бабуся таку у нас на городі посадила. Весь ранок носила я її у кишенці, а коли настав сонний час, і нас переодягнули спатки, я вже не мала куда її поставити. Тому й вирішила заховати її у себе в носі, щоб вихователька не сварила. Коли мама прийшла за мною в садік мій ніс розпух до неймовірних розмірів, збіглися всі виховательки, і разом з мамою допитували мене, що сталося. Лише через годину я зізналася, що насправді у моєму носі є фасолинка. Закінчилося все тим, що ми поїхали до лікаря, який щипцями благополучно витяг цю фасольку. А дома я дістала на "горішки".

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 23 Квітень 2011, 16:28:22 »
А ми колись самогонку бабину з трьох літрових банок відливали,а туди доливали води
d140 d140 d140 це ідея, я так чоловікові в пляшки попробую зробити

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 23 Квітень 2011, 16:30:08 »
Лише через годину я зізналася, що насправді у моєму носі є фасолинка. Закінчилося все тим, що ми поїхали до лікаря, який щипцями благополучно витяг цю фасольку. А дома я дістала ".
d140 отак за фасольку дістала на "горішки"  d140 дівчата, з вами тут впісятися можна

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #14 : 23 Квітень 2011, 17:52:31 »
А я у глибокому дитинстві мала котика, то поклала його в унітаз і змила, на щастя кіт обійшовся тільки переляком, а на питання мами нащо я це зробила, я відповіла що думала що він хоче пісяти z5 а ще з дитячого садочка втекла, бо жила через дорогу від нього, бідна вихователька так плакала! :8

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #15 : 23 Квітень 2011, 20:53:22 »
Класна тема z4 Напишу пару випадків про які згадала.
Коли мені було років 5 я ще з одним сусідським хлопчиком пішли в теплицю в моєї бабусі і позривали всі зелені помідори, ... на салат d27 потім обидвоє добре дістали z5
Пам"ятаю ще один випадок, я вже була старша, десь років 12, допомагала мамі робити якісь закрутки, от мама попросила мене піти поставити кришки прокип"ятити, я поставила і пішла собі на вулицю, через деякий час захлджу в хату, а там купа чорного диму і запах горілої резини d27, виявляється я кришки без води варила, всі резинки сплавилися, а кришки стали такого гарного шоколадного кольору, в мене ще десь одна має бути, на пам"ять залишила d27
Цитувати
Ще якось чілку собі постригла
Це напвено всі в дитинстві пробували себе в ролі перукарів d27 В мене було довге волосся і його завжди заплітали в косу, а внизу лишали такий хвостик розплетений, я собі брала його наперед і гралася, що то лялька і от вирішила "ляльці" зробити нову зачіску, взяла ножниці і відстригла поки було заплетене, мамі не признавалася, зато коли мене ввечері розплели, то вже і признаватися не треба було z5, мама довго його рівняла, десь пів довжини мусіла зстригти z5

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #16 : 23 Квітень 2011, 22:40:19 »
А ми колись з подружкою (моєю кумою) літом в селі ще одній нашій подружці кинули у ванну стрикозу d30 То ванна стояла на дворі, туди набирали воду, відповідно за день вода нагрівалась, наша подружка залізла у ванну, а ми вирішили її полякати трохи, вдалось d112 От вже не пам"ятаю, як ми ту стрикозу зловили, бо то ми ще малі були, до школи ще не ходили.
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!