Автор Тема: Наші дитячі витівки!!!  (Прочитано 6405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Наші дитячі витівки!!!
« Reply #51 : 05 Грудень 2011, 14:32:59 »
Бідна попка  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #52 : 05 Грудень 2011, 14:55:10 »
А мені на голову прийшла тільки одна історія. Мені було 3 роки ми щойно повпернулися з Мосви і жили в моїх бабусі з дідусем. Сестрі тоді подарували на ДН попугає він був зовсім ручний і починав говорити. От одного ранку я встала раньше всіх взяла того попугая з клітки і окунула у відро з водою, коли я поняла шо шось з попугаєм не то, я довго не думаючи запхала його назад в клітку. Сестра як встала в неї була істерика. Мама мене питає, ти шо зробила, то я канєшно довго відмазувалась, що то нея, але так як свалу не було, бо в хаті тільки ми троє, то я відповіла " Я хотела его напоить, а он сломался" Сестра мені того попугає по сьогоднішній день згадує, каже що я їй душевну травму нанесла  z5
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #53 : 06 Грудень 2011, 00:41:34 »
Ну ви і приколістки! Пам,ятаю,як гостювала в селі у бабусі,то киця ловила мишей,і не їла, а складала на подвір,я, то я ті дві мишки за хвостик, і мамі в тапочи.....Крику було!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Крістінка мама

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Diти квіти життя^_^
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 1 рік=)
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #54 : 07 Грудень 2011, 12:47:50 »
Моя сеста душила маленьких куряток,і складала в рядочок,тітка як побачила,накричала,і спитала що ти робиш?На що Свєта сказала повкладала їх спати)

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #55 : 14 Грудень 2011, 00:50:11 »
"Сломанный попугай" і юний священник просто "жесть",хоч і все решта далеко не банальне.
А я циганів,що таборились у сквері привокзальному в совєтські часи із пшикалки обливала,мала надію,що вони будуть чистіші.То,малі циганчуки тої санепідеміологічної акції не зрозуміли і з ножем погнали мене "зарізати",добре що таксисти відбили мене у них.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #56 : 23 Травень 2014, 23:07:42 »
Дівчата але я насміялася з ваших витівок   d140 d140 d140 аж плачу, про священика то просто  d140 d140 d140
Мої згадки про дитинство це село моя сестра двоюрідна і дід:
діда в туалеті закривали;
змішували йому сіль з цукром;
одного разу дід заставив мою сестру полоти йому цибулю, а я її кажу "повиривай цибулю і скажеш, що не вродила" вона так і зробила, діда ловило серце і сестра отримала від мами;
а одного разу був з нами брат і сидимо ми в діда в кухні грає гру хто знає більше пісень, в сестри запас закінчився бачить на підвіконнику стоїть дихлофос і ця починає "Трою я мухи на фіранках" ми кажемо нема такої пісні, а ця ні є і ще так підспівує

Offline 1985kris

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #57 : 14 Червень 2014, 16:07:33 »
 z5 d140 ох, і насміялась я!
Я теж "чудила" малою. Коли мені було років 5, купили мені хомяка, я вирішила, що він дуже худий і годувала його салом. Через 2тижні він здох, але був дуже жирним d30. Потім мені купили ще одного. Я помітила, що він складає собі за щоки зернятка, мені стало цікаво - на скільки йому вистачить цього запасу. Через 2тижні і цей здох - від голоду d16. Після цього мені більше не купували ніяких звірів d112

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #58 : 14 Червень 2014, 18:50:37 »
Тільки тепер натрапила на таку смішну темку.Розкажу про себе:
1. я була десь в першому класі,ну і вирішила собі пожарити яйце,а сірник кинула в смітник не загасивши.Коли побачила,полум'я,то взяла і накрила газетами.Добре,що тато приіхав серед робочого дня,бо щось там було йому треба.
2. Коли нікого не було вдома,ми брали каблуки і показували "моди". І одного разу так допоказувались,що зламали шпильку в босоніжках мами,ото було крику.
3. А ще любили переодягатись у монашок (ними ми ставали,одівши чорні мамині плаття і чорну спідницю на голову,а таку білу штучку робили з маленькоі наволочки, короче мутили наряд, потім брали образки і ходили по вулиці.
4.А ще в нас були хлопці сусіди,так одного з них ми постійно фарбували і переодягали в Ірину Білик,тепер він актор драмтеатру і відомий ведучий на вечірках нашого міста))
5. Це вже не дитячі витівки, але...в студентські часи ми якось зібрались дівочою компанією і подзвонили до одного хлопця і найсміливіша представилася його дівчиною і сказала,що вагітна і треба зустрітись.Що з ним діялось тих пів години,доки він збирався на зустріч,ми собі уявили і признались,що розвели його.

Mum

• Гість
« Reply #59 : 15 Червень 2014, 23:53:45 »
Хі-хі-хі, яка кумедна темка  d27
Всі, хто народився і виріс в буремні пострадянські 90ті мабуть пам'ятає як наші бабусі любили влітку повиносити на вулицю в дворі багатоквартирного будинку на лавки подушки просушити, так от одна така бабулька одного літа успішно забула 2 подушки на ніч забрати, і з настанням темноти колективний розум в складі мене і ще одного бешкетника спрацював саме в тому руслі. Ну хто з дітей не любить потовктись подушками?  d27 От і ми любили. В результаті ми розпотрошили ті подушки і зранку не тільки у всіх наших сусідів був шок, але й в нас, бо пір'я було усюди. Розмір подушок ви мабуть теж пам'ятаєте  d27. А, ви перші, хто про це дізнався  z5

Історія про папужку навіяла ще одну, теж про папужку, але в студентські роки. Ми втрьох з дівчатами винаймали квартиру у Львові, і одній з нас подарували папужку, який, як ми підозрюємо, від частоти вечірок і великої кількості людей за пару тижнів, помер від стресу  d112

Offline Улянчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #60 : 16 Червень 2014, 14:21:23 »
Коли я була маленька, мама відправила мене в село відпочити до татової сестри. Помічниця з мене була суперова: знайшла кота і відправила його купати в сільський туалет  mish. Цікаво про цей випадок розповідає моя тета: "Чую, десь кіт дуже голосно нявкає. Бачу з-за хати виходить кусок какахи і кричить не своїм голосом." Відмивала його тета 2 дні, запахи були  mish. Це я була віком десь 7-8 років.
А коли було 2-3 роки, то я закрила маму на балконі взимку. Не знаю як мене мама впросила, але я її все ж таки відкрила.
А ще був випадок, коли я татовий шкіряний піджак порізала. Дуже вже мені хотілося спідниці шкіряної. Тато мав два піджака і я вирішила, що йому їх забагато.
Можливо, ще щось пригадаю, то напишу.

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
« Reply #61 : 08 Вересень 2014, 23:31:06 »
а мені сестра чілку постригла то мені не сподобалось  (мені десь 11 років було) і я її відрізала  до шкіри майже волосся чікнула, після цього постригли нову і начісували на верх на того "їжачка" d30, а ще мені десь у 5 років подарували сопілочку дерев'яну з Яремчанських прикольних, а я з нею бігала гралась, всі дірки пробувала одночасно закривати і який звук буде досліджувала, але пальцями всі дірки не закриєш є ж ще одна основна звідки звук йде, я вирішила об диван закрити, якщо уявляєте, то сопілку тримаю обома руками, всі пальчики на отворах і втикаюсь сопілкою у диван, щоб останній отвір також був закритий, і щосили дую. Сопілка зіслизнула з дивану - і прямо у горлянку, крові валило "ужас" - зато звук був досліджений d111
Язиком морозну трубу ще у садочку пробували, і язик ледь віддерли з кров'ю, а ще у підлітковому віці було модно щоб чілка була вибілена, на фарбу нормальну ще не було грошей, то взяла у подружки 33% перекис водню і ним щовечора мазала волосся - стала руда як облізла кішка, потім затонували якимось бальзамом d27
о, і ще згадала, в садочку після ранку новорічного роздали фотографії, і всі чорно-білі,ь в радянский час кольорові рідко замовляли, а я образилась на це і цілу фотографію фломастерами розмалювала - щоб була кольорова d91

Offline Улянчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег, Андрій
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #62 : 10 Вересень 2014, 14:04:13 »
Цитувати
Язиком морозну трубу ще у садочку пробували, і язик ледь віддерли з кров'ю

Ой, і в мене такий казус був  :oox. Дуже вже красива паморозь була на турніку. Так хотілося її спробувати (а може вона солодка  :xmm), і прилипла до заліза. Вихователька відривала мене від турніка, чи турнік від мене, але язик мене ще довго болів  mish.

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #63 : 11 Вересень 2014, 16:40:47 »
Цитувати
, і ще згадала, в садочку після ранку новорічного роздали фотографії, і всі чорно-білі,ь в радянский час кольорові рідко замовляли, а я образилась на це і цілу фотографію фломастерами розмалювала - щоб була кольорова
d140  d140 d140 фотка збереглася?  d140

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
« Reply #64 : 12 Вересень 2014, 23:47:40 »
Цитувати
фотка збереглася?
Так, в альбомі чемно поклеєна, аби знали, яку красу вмію робити d27

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #65 : 13 Вересень 2014, 01:35:40 »
 d140 d140 d140 ну і сміхота!
        Я теж любила волосся обстригати, але не собі d27 Заштовхала за шафу свою сестру молодшу (мені 4роки - їй 2), сказала,щоб тихо сиділа, якщо хоче,щоб я її підстригла і півголови волосся під самий корінь пообрізала. Мама змушена була обрізати все волосся повністю. Каже, що на неї дивилися люди як на дурну мамашу, що таке з дитини виробила. Деякі знайомі питали нащо ж вона дівчинку так коротко підстригла. Доводилося їм пояснювати звідки ноги ростуть d112
       Але сестра, коли виросла, то відплатила мені за це. Якось зробила мені хліб з маслом, я здивувалася, бо вона ніколи не робила раніше, але приємно стало. Беру його, а він складається навпіл. Виявилося,що вона взяла, розрізала хліб навпіл, склала його докупи і зверху маслом намастила так, що розрізу не видно було z5
       Так само розіграла мене з яйцем. Попросила вона мене підсмажити їй яйце, навіть дістала його з холодильника та поставила біля плитки. Я дістаю сковорідку, розігріваю, беру яйце...а воно розлітається. Насправді то була лише шкарлупа від яйця, просто дуже гарно складена докупи d27
       А ще, вона до мене якось доривалася, провокувала,щоб я її вдарила. Я не витримала, догнала її і гримнула по попі. Але попа виявилася такою твердезною, рука так боліла, що ледь не плакала. Просто вона запхала собі в штани металеву мисочку і вдягла широку кофту, що все те замаскувала і навмисно мене провокувала, бо знала, що їй не болітиме z5 Вона винахідлива у нас d27 У 2-х літньому віці вона тікала з подвір"я бабусиного так хитро, що ніхто не знав, що її немає. Вилазила на паркан, відкривала засув фіртки, злізала, виходила, залазила знову і закривала засув назад. І все. Мама дивиться - все закрито, значить на подвір"ї сидить. Та через деякий час мама таки виявляла пропажу і шукала її по сусідах.
       Якось ми з сестрами порозрізали всім лялькам роти (пластмасовим проплавили дирочки в роті), позапихали в роти пластмасу, з якої можна димовушки робити (вона плавиться і дуже багато диму йде) і запалили...дим валив, як має бути. То наші ляльки палили  :bos  Мама шокована була, сварила,що попсували ляльок, надиміли вдома та ще й могли пожежу влаштувати.
       З садочка я втікала додому не раз, але поверталася потім, розуміючи, що я неправа.
       Уже в доволі свідомому віці, років 11-12 напевно, я додумалася змащувати губи солодким чаєм і всю стіну обцілувати, милуючись відбитками своїх губ на шпалерах  mish Мама з татом були страшенно розлючені, бо тоді щойно був зроблений ремонт.  А через кілька днів моя на 4 роки молодша сестра їх взагалі добила. Вицарапала на стелі в ванній величезними буквами своє ім"я і зірки навколо. Теж дістала від батьків. І змовчала, що то не єдиний шедевр в квартирі в її виконанні - ще в коридорі на шпалерах вона теж нацарапала те ж саме. Але це помітили значно пізніше.
Цитувати
Язиком морозну трубу ще у садочку пробували, і язик ледь віддерли з кров'ю
Цитувати
Ой, і в мене такий казус був  oox. Дуже вже красива паморозь була на турніку. Так хотілося її спробувати (а може вона солодка  xmm), і прилипла до заліза. Вихователька відривала мене від турніка, чи турнік від мене, але язик мене ще довго болів
 В мене подружка те ж саме зробила якось. Але ми знали що робити - побігли додому по водичку теплу і полили на язик - він і відклеївся абсолютно безболісно

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
« Reply #66 : 13 Вересень 2014, 06:39:33 »
ой дівчата дякую за ранковий позитив!!! аж сльози від сміху на очах. ого чоловіка розбудила. треба тихіше...

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +250/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #67 : 16 Жовтень 2014, 18:44:41 »
А я малою школяркою заляпала стелю чорнилом після ремонту, ну тоді було не смішно, то я так набирала шприцом чорнило в ампулу до ручки.Ну, то до слова, ще були заляпані і коврик і меблі і розстелене ліжко, ох і було мені тоді  d105 d24

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]