Автор Тема: Дитина, машина і велике горе.  (Прочитано 4029 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
Re: Дитина, машина і велике горе.
« Reply #17 : 22 Квітень 2013, 16:47:32 »
я теж дочитати не змогла - це просто жах!!! і в голові не вкладається d111
Цитувати
І я не розумію як можна лишити чи забути дитину в машині???
аналогічно - це для мене якийсь нонсенс, ніколи такого не робила і не зроблю!

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #18 : 22 Квітень 2013, 16:54:06 »
Дівчат,та ясно,що не робили і ті люди не робили і не зробили б це просто збіг обставин. Почитайте статтю та  про що Іванка пише.Вони ж не хотіли,вони просто були задурені проблемами,які свалились одразу всі.Тим більше характеризують їх як дбайливих батьків,гарних людей.

Дійсно,не знаєш чи звинувачувати в такому...Вони самі себе покарали і так,що жоден суд не покарає. Страшно
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #19 : 22 Квітень 2013, 16:59:30 »
Дівчата,я б не була така категорична, бо у мене був один випадок. Шалена запара на роботі і командіровка чоловіка на півтора місяці. Я періодично кудись дітей то відвозила, то звідкись забирала, то обох, то по одному. Допомоги бабусь я прошу в найкрайнішому випадку (це 2-3 рази в рік) - така моя позиція, тому обходилась своїми силами. Але то не по темі. Прийшов такий день, коли я посеред жвавої вулиці на повному ходу різко зупинила машину, бо в дзеркалі заднього виду не побачила дитини (меншу я завжди сажу так, щоб бачити). Під фафакання всіх навколо я згадувала де саме в цей момент моя дитина. Це було секунд 20-30, але той жахливий стан важко забути і описати. У мене серце рветься від жалю до діток, але мені шкода й батьків. Я просто не уявляю, як з тим жити і чи можливо? У нас просто не ті темпи життя, не ті вимоги роботодавців, не ті відстані ми долаємо. Це інший світ і нам важко зрозуміти це.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #20 : 22 Квітень 2013, 17:00:56 »
Який жах, навiть нiколи не чула про таке, а виявляэться десятки дiток так страшно гинуть! У мене шок якийсь, абсолютно не розумiю, як до такого ставитись, я навiть нiколи не думала, що хтось, як написала Оля, лишаэ дiтей з радiонянею i йде в магазин d107

Offline ПанакотаАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #21 : 22 Квітень 2013, 17:17:46 »
Цитувати
У нас просто не ті темпи життя, не ті вимоги роботодавців, не ті відстані ми долаємо. Це інший світ і нам важко зрозуміти це.
Ой, і я часто над цим замилююсь, а нас немає такої якості життя як на Заході, але зато ми можемо по три роки "байдикувати " в декреті!!!!Як би там не було, але перший рік з дитиною це і фізично найчастіше - недосип, втома, а найголовніше, що мозок як якісь варений дуууже туго соображає, майже всі жаліются на память, на розсєєность, на полвільність. То коли нічим крім дитини не займаєшься, то цього висатачає, а як на тобі ще робота висить, то взагалі  d111 А там люди реально змушені виходити, бо гарне робоче місце знайти вкрай важко, а рік тебе ніхто чекати не буде, а як роботи немає, то вже і дитину не прокормишь і потім в школу не пристроїшь  d104.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #22 : 22 Квітень 2013, 17:29:54 »
Цитувати
Вони самі себе покарали і так,що жоден суд не покарає. Страшно
це точно, ну і ритм життя там дійсно не такий як у нас(
але те що в нас дітей спокійно лишать, це факт, у чоловіка був такий випадок, що вони вийшли у Львові з Метро, а дитинка закрита плаче в машині на сонці і стукає по вікнах, то вони підбігли, почали заспокоювати, один співробітник побіг в магазин, щоб оголосити і пошвидше батьків знайти, то ті батька ще незадоволені були, типу то ви напевне підійшли і дитину розбудили d16

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #23 : 22 Квітень 2013, 17:41:39 »
Я не читала статті, але знаю про що говорите, бо вже неодноразово про це чула, і це дійсно жахливо.
Іра добре пише, що ми ніколи не зрозуміємо, як так можна бо у нас дуже різне життя ніж у цих людей і що таке дикрет їм взагалі не відомо. В мене подруга живе у Штатах, то куаже, що там дуже часто навітьреклами соціальні є що не можна залишати дитину в машині, щоб батьки були уважні, і в Італії я чула про такі випадки, що дітей залишали в машині. Це ж країни з шаленим темпом життя.
А звинувачувати цих батьків, в чому???? Думаєте, що їм вже не всеодно до ваших звинувачень??? Їм ж тепер ціле життя з цим жити. Це ж не те що вони пішли гуляти і свідомо залишили дитину в машині, а це самий страшний випадок.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #24 : 22 Квітень 2013, 18:04:48 »
Цитувати
щоб оголосити і пошвидше батьків знайти, то ті батька ще незадоволені були, типу то ви напевне підійшли і дитину розбудили
капец, ну як так можно!!!! :( Я собаку боялась залишати коли в магазин ходила  d16

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +425/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #25 : 22 Квітень 2013, 18:54:45 »
Ой, дівчата, я сама не раз відведу малого в садок, а потім за деякий час йду по місті і мене в холодний піт кидає: а де моя дитина. Так насправді до автоматизму доведено, що зранку ми обоє йдемо з дому, сідаємо  в маршрутку і їдемо в садок. Одного разу, коли хворів і сидів вдома з чоловіком, я їхала на роботу (садок і робота поряд) і вийшла на тій зупинці, де садок (а мала за поворотом на наступній), зайшла на подвір"я садка і там спам"яталася, що йду сама без дитини і не туди. Іноді навіть, коли сама десь в місті, регулярно мені спадає думка: а де моя дитина. А він в той час вдома, чи в садку.  d16 :simja

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #26 : 22 Квітень 2013, 20:15:44 »
Дотепер не чула про такі випадки, але мені моторошно від прочитаного. Не виправдовую таких батьків, бо вони самі винні в тому, що сталося з їх дітками. Шкода тих невинних дитяток, дуже шкода... :(

Цитувати
У нас просто не ті темпи життя, не ті вимоги роботодавців, не ті відстані ми долаємо.
Дякувати Богу, що у нас дійсно не так як там.

Цитувати
але зато ми можемо по три роки "байдикувати " в декреті!!!!
Я повністю за таку систему і не вважаю це за байдикування.
Я краще буду скромно 3 роки займатися вихованням дитини, а не бігати цілий день як загнаний кінь і ригати на роботі щоб змогти позволити собі няньку

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #27 : 22 Квітень 2013, 20:32:59 »
Цитувати
у чоловіка був такий випадок, що вони вийшли у Львові з Метро, а дитинка закрита плаче в машині на сонці і стукає по вікнах, то вони підбігли, почали заспокоювати, один співробітник побіг в магазин, щоб оголосити і пошвидше батьків знайти, то ті батька ще незадоволені були, типу то ви напевне підійшли і дитину розбудили
Я в епіцентрі вже декілька разів чула оголошення, що діти плачуть в машині. Добре, що є в магазині можливість повідомити таких нєрадівих батьків, а от на стоянці такої можливості нема, хіба хтось з випадкових перехожих вчасно помітить

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #28 : 22 Квітень 2013, 20:36:04 »
Цитувати
страшная «ошибка» памяти уже вынесла забывчивому родителю пожизненный приговор

Мені важко звичайно уявити таку ситуацію, і зрозуміти її важко, але те, що ці батьки вже отримали "наказание", то це вже точно! Та й осуджувати також важко, томущо, як казав Дейл Карнеги, ми не були в його стані, і в тій ситуації, у нас не було таких хлопот, як у нього на той момент, ми не знаємо які думки роїлися у нього в голові, які розмови він мав на той момент і зустрічі, і якої важності вони були, короче ми не були в його ситуації і не можемо "осуждать" (блін щось українські слова наніц повилітали з голови)....

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #29 : 22 Квітень 2013, 21:27:51 »
Про перший випадок, який у статті описаний , я чула в новинах вже давніше . Тоді була дуже шокована від почутого і думка була однозначна , що такому батькові немає виправдання . Тепер коли почитала статтю докінця трохи інша думка ...

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #30 : 22 Квітень 2013, 21:40:39 »
Цитувати
Я повністю за таку систему і не вважаю це за байдикування.

Звичайно!!!!!!!!!! ДО 3 рокыв в дитину як в особистість вкладаєтся 80% всього, що вона буде мати в житті!!!!! То хто в неї вкладати буде? Садок? Це венлике щастя, що ми можемо офіційно сидіти з дітьми!

Цитувати
Про перший випадок, який у статті описаний , я чула в новинах вже давніше .
так так  цей випадок був подано з точки зору, що амереканці так ставлятся  до прийомних дітей з Россії і наголошувалось саме на проблеми жорстокого відношення  до "наших" діток за кордоном, не вказувалось, що проблема смерті дітей в авто досить поширена в США, то звичайно, що тоді всі думали, що таке відбулось саме через те, що батько-амереканец не дуже то дорожив дитиною з россії.
Це вже інша сторона проблеми, бо мене теж обурює як розмусолюють справи прийомних дітей з росії, як зі скандалом забороняють всиновляти їм наших дітей, як будто в Росії тих діток в детдома здали образцово-показові матері  d111.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #31 : 22 Квітень 2013, 22:45:52 »
Батьки, батьки, а чому ніхто не пише про страждання діток? Чи можете ви уявити як це живцем зваритись? Які муки пекельні терпіли ті маленкі, ні ВЕЛИКІ люди!!! Тут чуть палець попекла і пекло страшенно, а то дитинка ГОДИНАМИ страждала під пекучим сонцем, без повітря і пиття! Таких батьків, котрі забувають про власних дітей треба стерилізувати!
Добре тут дівчата писали, що можна все забути, навіть спідницю чи штани одягнути, але дитину забути це гріх смертельний! Маленька дитина довіряє своє життя найближчим людям - батькам, а вони просто забувають про неї, спихаючи усе на ритм життя d111 Це дико і жодне виправдання не пасує.

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #32 : 22 Квітень 2013, 22:49:17 »
Я вже давніше читала чи то в новинах бачила про чоловіка , який забув дитину в машині влітку, то просто в голові не вкладається як так можна  d111...Не маю права засуджувати тих людей,але й виправдовувати їх би не стала...Впевнена , що їм на волі ще гірше ніж могло би бути в тюрмі  :(

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка, Арсен, Влада
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #33 : 22 Квітень 2013, 22:53:51 »
прочитала, просто жах.... d107
Вже краще в автокріслі возити напереді. Міняти закон, раз стільки випадків, збоку хоть добре видно дитину.