Автор Тема: Дитина, машина і велике горе.  (Прочитано 5883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Дитина, машина і велике горе.
« Reply #34 : 22 Квітень 2013, 22:59:28 »
так, я згідна, що ритм життя там стрімкіший чим у нас, але у них і запроси до життя набагато більші чим в нас!!!
але це не повинно нам мішати бути людьми і в першу чергу батьками!!!!
я думаю, що такі випадки мають примусити людей реально задуматися над тим, куди ж ми всі так спішимо!!!!
а спішимо - до старості!!!  як то кажуть обернувся і вже старість.....а от тоді дійсно думаєш, куди ж то так біг все життя?????

більше не маю чого сказати.....бо все це не для моєї голови......надто складно змиритися з тим, що таке існує, а тим більше шукати виправдання ТАКИМ БАТЬКАМ!!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline ПанакотаАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #35 : 22 Квітень 2013, 23:12:01 »
Цитувати
Таких батьків, котрі забувають про власних дітей треба стерилізувати!
тобто треба стерелізувати наших форумчанок orlina чи мама, яки казали що на автоматі забували чи є дитина в садку чи в машині? А скільки разів я бачила да і в самої буо, що в парку замислишься, відволічешься, заговоришь до когось а дитина просто зайшла за візок і ти її не бачишь, але вже кличешь з паникою в очах. Ми ж не роботи якісь! і 15 випадків в рік з яких половина реальної халатності, але половина просто ьрагічний збіг обставин! Неможливо 24 години на добу на 100% зосередити увагу на дитині! На мою думку після такої трагедії батьки зможуть стати просто СУПЕР батьками наступним дітям, бо пройшли через таке.
Ну ось сьогодні в новинах знайшли тих хлопчиків, яки пропали місяц тому, точніше тіла хлопчиків 3 і 4 років. Батьки впевнені, що вони не могли провалитись під лід і потонути, бо ніколи б не пішли до води - боялись. Але ж як ? Як лишити дітей гуляти самостійно в 3 і 4 роки в кілька сот метрах від реки з талою кригою? На мою думку це в 100 разів більше безвідповідальна поведінка батьків ніж те, про щол ми кажемо в цій темі  d104, але  ж батьків судити не будуть, мало того ні в одному сюжеті не було і натяку на те, що вони винні в чомусь, всі тільки співчувають такий втраті  :(.

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #36 : 22 Квітень 2013, 23:18:50 »
Цитувати
я думаю, що такі випадки мають примусити людей реально задуматися над тим, куди ж ми всі так спішимо!!!!
Я згодна, що їх можно звинуватити в неправильних приорітетах в житті, що всі ці хлопати не йдуть в порівняння з дитиною. але чесно кажучи я б таку претензію побоялась би висунати саме в нашій країні, де через одну родини в яких діти залишені на баусів а то і просто самі, бо батьки на заробітках  :xmm. Це теж вроді не дуже правильна розстановка цілей  d104

А взагалі то стаття не про те, воно просто для мене відкрила проблему яка буде зявлятись і в наший країні обвязково, бо молоді мами стають мобільними і з кожним роком буде більшати жінок яки їздять самі за кермом з дитиною до року. То мені здаєтся людина, яка хоч раз прочитала цю статтю вже буде мати в голові назавжди якусь таку галочку, памятати, що таке може статись і це може попередити трагедію.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #37 : 22 Квітень 2013, 23:25:36 »
Випадкових дитячих смертей багато і стаються вони з різних причин. Іванка навела просто одну з них. Впевнена, що дії багатьох мам доведені до автоматизму і частенько вони над цим просо не задумуються. Свій варіант я описала, маючи на увазі те, що в думках постійно проскакує дитина, навіть тоді, коли все ок і вона в садку, чи з кимось з родичів. Звичайно, що в кожного з приводу наведених вище ситуацій складуться свої власні думки, але всі вони ведуть до одного: де б ми не були і що б не робили, ми маємо подбати про безпеку і збереження життя наших діток. Це добре, що ми такі свідомі мамки і вміємо засуджувати когось, але певно на мить треба себе уявити на місці тих батьків, які зробили це не навмисно. Хоч і діток дуже шкода і важко читати, як вони в муках помирали.
 d124тим мамам, які завжди вміють попередити і передбачити різні ситуації z4 d77 :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #38 : 22 Квітень 2013, 23:25:55 »
Цитувати
тобто треба стерелізувати наших форумчанок orlina чи мама, яки казали що на автоматі забували чи є дитина в садку чи в машині?
я про гарбузи а ти знову про образи!
Я тут про заживо спечену чи зварену дитину, а ти наших форумчанок приплітаєш.
Давай, виправдовуй цих осіб, котрі дали і так само забрали життя у невинних і беззахисних діток. Вибач, але батьками назвати таких осіб не хочу і не буду.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #39 : 22 Квітень 2013, 23:27:52 »
Іванночка,мені здається що нічого не докажеш.Всі будуть при своїй думці!Сподобався вислів у статті
Цитувати
Такие комментарии типичны и прекрасно иллюстрируют то, что происходит снова и снова, год за годом, в разных городах, где случаются подобные происшествия. Реакцию огромного процента населения нельзя даже назвать злостью - это травля...
В случаях с гипертермией, считает он, родителей очерняют по той же причине. «Мы все уязвимы, но никто не хочет, чтобы ему об этом напоминали. Мы хотим верить в понятный, контролируемый, неугрожающий мир, где всё будет 'окей' постольку поскольку ты играешь по правилам. Поэтому когда нечто подобное случается с другими, нам необходимо отделить их от себя. Мы не хотим иметь с ними ничего общего, и тот факт, что мы можем быть в чём-то на них похожи, приводит нас в ужас. Поэтому мы делаем из них монстров.»
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #40 : 22 Квітень 2013, 23:28:52 »
Люди, котрі планують діток, зобов"язані до автоматизму довести думки про безпеку дитини. Де, як, з ким твоя кровинка. Навіть розбудивши серед ночі, зненацька свідомі батьки подумають про дітей, а несвідомі...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #41 : 22 Квітень 2013, 23:33:28 »
ну я все рівно не розумію, як то можна забути дитину в машины  d111 d111 d111
ну хоть убийте мене, не розумію і все  d111

і якого милого везучи дитину до садка, чи відвозячи її до няні, батьки їдуть в офіс   d111
і невже навіть серце не дьоргнеться де моя дитина????  і чи вона там де треба?????

мають же бути якісь відчуття!!!!

звичайно, що всього в цьому житті передбачити неможливо, і де й що станеться нам не відомо, але все ж таки!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #42 : 22 Квітень 2013, 23:39:24 »
Цитувати
і якого милого везучи дитину до садка, чи відвозячи її до няні, батьки їдуть в офіс  
в статті приводиться це все d112
Напр.коли завезла чоловіка на роботу(а до цього не робила цього)в голові поставилася галочка завезла.а будинок няні через дорогу,вона бачила його,вона проїжджала повз нього.А голова була забита проблемами.Там все пояснюється з научної точки зору.
Важко це зрозуміти та прийняти бо дітки вмерли але то ВИПАДОК не більше.Ну дійсно,люди не роботи
А коли замотавшись,забувають люди вимикнути праску,то що вони хотять спалити квартиру??їм не можна більше довіряти житло,бо вони його палять і ще й сусідів d104 НІ,просто людина забігалась,купа справ,яка наклалась одна на одну...
Я не приймаю цю ситуацію,це дійсно страшно але і так категорично... d112
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #43 : 22 Квітень 2013, 23:41:18 »
Дуже тяжка стаття, я не можу прийти у себе від прочитаного, навіть не думала, що таке буває d47  Засуджувати нікого не берусь, тому що зі сторони завжди легше когось судити, найголовніше, щоб такі страшні уроки не забувалися, і не повторювались, щоб служили нагадуванням для всіх батьків, про те, що недбалість, може позбавити нас змісту нашого життя. :(
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #44 : 22 Квітень 2013, 23:41:36 »
І мені в голові не вкладається, як то забути свою дитину? d107 Присипляла Катрусю і думала, що це просто якесь помутніння в батьків. Як може бути інакше? Бо у першому випдку чоловік був дуже хорошим батьком, вони дитинку всиновили аж в Росії. Нестерпні муки терпіли ті бідні дітки, а як живуть після цього батьки, то взагалі страшно подумати d16
Цитувати
Засуджувати нікого не берусь, тому що зі сторони завжди легше когось судити, найголовніше, щоб такі страшні уроки не забувалися, але і не повторювалися, щоб були нагадуванням для всіх батьків, про те, що недбалість, може позбавити нас змісту нашого життя.
Повністю підтримую кожне слово
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #45 : 22 Квітень 2013, 23:48:40 »
це тема неоднозначна, і просто треба усвідомити, що до такої трагедії призводить як жахлива випадковість, так і безпечність деяких батьків(не лише в таких ситуаціях, це лише справді одна з них), ще й життєві обставини... І треба бути обережнішими, чи що d104...
Колись в нас була ситуація, що мої батьки забули брата, який спав в машині. Тобто, двоє дорослих людей, які були втомлені після довгої поїздки і я, десь 8-10 річна сестра пізно вечером позаносили речі з машини, тато загнав авто в гараж, і аж вдома замітили що мала дитина залишилась в машині... Всі дії робились в напівсонному автоматі, і довго нікому не вірились, як можна забути дитину. Я не можу назвати своїх батьків невідповідальними, але така історія трапилась... Так, що повністю засуджувати і тих батьків не можу, а є ще багато інших намірених жорстоких дій з боку батьків, за які готова просто  d105

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #46 : 22 Квітень 2013, 23:55:59 »
от я чомусь прочитала ту статтю і відразу згадала страшні випадки які бачила по телевізору, як в Україні дітей до ліжка прив"язували, як виховували як собак, чи ще гірші випадки, і то все люди робили свідомо, от тут реально виправдання нема і стерилізувати таких батьків треба...а тут не була б така категорична, бо не від доброго життя вони так там поспішають, з тими їхніми податками і темп життя відповідний.Це звичайно їх не виправдовує  d104 А з кріслами дійсно треба щось придумувати для них.
Я особисто жодного разу крісло навіть найперше не ставила спинкою вперед, завжди лицем дитини вперед, можливо і не правильно, але так я завжди бачила чи дитина спить чи їй не жарко і не червона під час руху .Але в нас і не так строго з цим як в Америці
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #47 : 23 Квітень 2013, 00:05:10 »
Цитувати
Впевнена, що дії багатьох мам доведені до автоматизму і частенько вони над цим просо не задумуються.
мама, звичайно! Всі ми знаємо до якої трагедії можуть привезти включений утюг чи газ, але дуууууже багато людей їдучи в подорож прау годин мучуються думками чи вимкнули вони все те  d111. А чи закрили квартиру?
А згадайте фільм "один дома"? Звичайно о то комедія, але ж вони дуже подробно показують як склались обставини, що залишили дитину вдома.
Цитувати
Люди, котрі планують діток, зобов"язані до автоматизму довести думки про безпеку дитини. Де, як, з ким твоя кровинка. Навіть розбудивши серед ночі, зненацька свідомі батьки подумають про дітей, а несвідомі...
Неллі, я думаю, що тоді треба засудити і стрелезіувати всі наши села, бо діти там у віці півроку залишають на старшого неповнолітнього брата, а діти в 2 роки самі гуляють на дворі.
Тих в яких хлопчики потонули, то звгалі треба повісяти привелюдно, бо як вони дітей малиш біля річки пустии погуляти? А випадок того літа, коли вдома був тато , а  в інший кімнаті один хлопчик відкрив вікно і випав, ав старший пригнув за ним і обоє на очах у матері розбились на смерть, той татко теж злостна байдужа скотина, яка заслуговує смерті??? Звичайно що він не догледів, але чи багато людей не спускають очей з 6 річної дитини, яка просто сидить в кімнаті?
Ніхто не застрахований від трагічних випадковостей.
Цитувати
Іванночка,мені здається що нічого не докажеш.Всі будуть при своїй думці!Сподобався вислів у статті
кокосик, точно!!!! Я читала! Це дійсно дуже характерно, коли таке трапляєтся таке велике але не преднамірене горе, то психологічно людині важко признати навіть теретичну можливість такого, бо весь світ рушится! Це як із згвалтуванням, дуже важко прийняти факт такої можливості, тому людина підсвідомо починає вишукувати і жертві недоліки - закоротка спідниця, пиво, яскравий макіяж - типу вона сама винна, а  ятакого не роблю, тому зі мною таке неможливо  d104. Це важно щоб зберегти свою картину світу.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #48 : 23 Квітень 2013, 00:12:34 »
Цитувати
Неллі, я думаю, що тоді треба засудити і стрелезіувати всі наши села, бо діти там у віці півроку залишають на старшого неповнолітнього брата, а діти в 2 роки самі гуляють на дворі.
Це точно. Скільки показували випадків узимку, що дітей лишили в хаті, грубки запалили і діти вчаділи або згоріли d16
Ой, дівчата,  d16даремно я наніч сюди залізла d111 Тепер заспокоїтись не можу
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #49 : 23 Квітень 2013, 00:13:39 »
так, в деяких ситуаціях сама думаю, що ще б якась секунда, ще б пару міліметрів і т.д. і могла б статись якась біда з моєю дитиною, яку б я не відвернула і ще й на моїх очах!!! Тому інколи і дивуюсь, які безпечні деякі люди у відношенні до своїх дітей. Я розумію, що від усіх нещасних випадків не застрахуєшся, але якщо є якась небезпека поблизу, то як залишити дитину на випадок?  
Але в цій статті описана інша проблема

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #50 : 23 Квітень 2013, 00:19:54 »
 чесно, я просто в повному шоці від прочитаного d24 d24 d24 Уявляю яка це жахлива смерть d24 d24 d24 От чесно не вірю, що є десь такі батьки, які спеціально залишили б дитинку в таких муках помирати d112 А нещасні батьки, я їм тільки можу щиро поспівчувати! я не знаю як вони потім з цим живуть... напевне це нереально тяжко!!!...  жити і знати, що ти власноруч вбив свою дитиночку d111 d111 d111