Автор Тема: як навчити дитину "давати здачу"?  (Прочитано 15214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Re: як навчити дитину "давати здачу"?
« Reply #68 : 01 Травень 2013, 22:28:55 »
Цитувати
А ще почитала тут поради стосовно того щоб дитину, яка б"ється, віддати на кудо чи ще якусь секцію бойових мистецтв щоб зайву енергію зганяла. Ну це абсурд повний. Получається, дитина б"ється (або навпаки не може за себе постояти), то її треба відправити в таку секцію щоб з 3-5 річного віку їй в голову вбивали філософію бійця. Це ж бойові мистецтва а не танці. Ти, значить, не бий дітей і здачу не давай, але йди вчися кваліфіковано битися.
Алла я абсолютно не це мала наувазі.І якраз такі мистецта не розвивають філософію бійця d128як бокс наприклад.В таких гуртках не вчать дитину нападати першим,а просто вчать захищати себе.А якщо ще хлопчик плюс до того стає більш фізично підготований,то що ж в цьому поганого d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #69 : 01 Травень 2013, 22:33:47 »
Цитувати
Так Давид приходить і жаліється, що Святик його бив, я йому говорю, що Святик нечемний, а тому хлопчику що так робити не можна і що він на мене подивиться і далі робить своє. Не буду ж я сварити на чужу дитину, бо вік уже такий, що вони з моєї дитини потім будуть сміятися, то вже не раз так було, що він бідолашний ледве стримує сльози, але каже що його не болить. Зараз вже дійшло до того, що сусід його добре наб є, а коли моя дитина вже починає плакати (бо удари такі, що мені серце кров ю обливається, це без перебільшень, бо мій худенький, а той такий вміру "впітаний", то як дасть по пречах, я лиш відлуння чую) то він сміється, що Давид плакса. І як бути в таких випадках?
мені так жалко вашу дитину,що зараз напевно сама розривусь,не знаю як ви це витримуєте.Потрібно шоб ті батьки своєму синові добре виписали,але якшо їй всерівно...Напевно тішиться шо в неї такий "крутий"синок.Якшо той малий не зважає на батьків і б"є,то шо буде в школі.Тепер скільки всяких відео у інтернеті і у новинах показують які діти розборки в школі роблять,шо аж страшно стає і з відки в дітей такої ненависті.А на рахунок здачі то мій дає її коли його хтось б"є,або якшо щось відбирають силою.Но йому я не дозволяю шось у діток відбирати,завжди кажу шоб запитав дозволу,а якшо йому не дають то заговорю його,чимось іншим задурю.Но випадки бувають всякі,дитина теж не може бути завжди чемна і послушна,деколи і йому може сісти якась муха на ніс.
П.С але нехай ваш тато всетаки зробить зауваження тому малому,але з таким серйозним виглядом щоб йому перехотілось таке робити.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #70 : 01 Травень 2013, 22:35:31 »
Цитувати
В таких гуртках не вчать дитину нападати першим,а просто вчать захищати себе.А якщо ще хлопчик плюс до того стає більш фізично підготований,то що ж в цьому поганого
Це може якщо в ідеалі на це дивитися, але насправді не все там так райдужно. + моя особиста думка полягає в тому, що дитину на бойові мистецтва треба давати тоді, коли вона розуміє куди йде. І це точно не 3 чи 5 років

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #71 : 01 Травень 2013, 22:40:19 »
Цитувати
А ще почитала тут поради стосовно того щоб дитину, яка б"ється, віддати на кудо чи ще якусь секцію бойових мистецтв щоб зайву енергію зганяла. Ну це абсурд повний. Получається, дитина б"ється (або навпаки не може за себе постояти), то її треба відправити в таку секцію щоб з 3-5 річного віку їй в голову вбивали філософію бійця. Це ж бойові мистецтва а не танці. Ти, значить, не бий дітей і здачу не давай, але йди вчися кваліфіковано битися.
А що поганого в тому, що дитину навчать кваліфіковано захищатися, думаю, що вона навпаки буде впевнена в собі і фізичну силу застосовувати не прийдеться. Якби в мене був хлопчик, то я би обов"язково віддала його на бойові мистецтва, бо все таки хлопцеві в майбутньому треба вміти постояти і за себе, і за дівчину, навіть якщо він спокійний і ніколи першим не полізе в бійку, ситуації бувають різні, інколи можна просто йти по вулиці і причепиться хтось, хто "шукає пригод", тоді вже розмови не допоможуть, а треба діяти.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #72 : 01 Травень 2013, 22:41:35 »
Цитувати
моя особиста думка полягає в тому, що дитину на бойові мистецтва треба давати тоді, коли вона розуміє куди йде. І це точно не 3 чи 5 років
Дитину абсолютно в любий гурток треба давати тільки з його власного бажання,навіть на ті самі танці :)
Цитувати
Якби в мене був хлопчик, то я би обов"язково віддала його на бойові мистецтва,
я теж.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #73 : 01 Травень 2013, 22:46:58 »
Цитувати
що він бідолашний ледве стримує сльози, але каже що його не болить. Зараз вже дійшло до того, що сусід його добре наб є, а коли моя дитина вже починає плакати (бо удари такі, що мені серце кров ю обливається, це без перебільшень, бо мій худенький, а той такий вміру "впітаний", то як дасть по пречах, я лиш відлуння чую) то він сміється, що Давид плакса. І як бути в таких випадках?
Я б такого точно так довго не терпіла. І зробила б конкретне(можливо і ПОВИШЕНИМ ТОНОМ) зауваження тій дитині і обовязково при його мамаші, бо відібрана лопатка в пісочниці це одне, а коли реально дубасять, то це вже зовсім інше. Ви кажете, що будуть сміятись, але і ковтати сльози і казати що його не болить(тобто терпіти біль) - це теж не нормально. Допоможіть йому знайти якийсь метод замозахисту, хай кричить на них чи плюне, не знаю, зробить щось таке чого вони від нього не очікують. А синові поясніть, що просити допомоги коли він не справляється - це не соромно, бо ви його батьки і дуже його любите і бутите на його стороні.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 01 Травень 2013, 22:48:28 »
Цитувати
Якби в мене був хлопчик, то я би обов"язково віддала його на бойові мистецтва, бо все таки хлопцеві в майбутньому треба вміти постояти і за себе,
дівчата, ви мене не правильно зрозуміли, я не кажу, що проти бойових мистецтв, більше того, я свого сина туди віддам, але це буде не раніше 10 років. А тут в темі мова йде про 5-річну дитинку

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #75 : 01 Травень 2013, 22:51:08 »
думаю, здачу потрібно давати
я б і дівчат своїх вчила, якщо б прийшли і казали, що їх хтось б'є
благо, в моєму житті жодної разу такої ситуації не виникало, сподіваюсь і в них такого не буде
але для себе метод "другої щоки" не вважаю правильним
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #76 : 01 Травень 2013, 23:04:50 »
Мені здається, що в цій темі вже змішалися докупи різні проблеми, коли вже дитину реально систематично ображають, то тут вже "дати здачі" навряд чи допоможе, треба звичайно вмішуватися батькам і говорити з батьками тої дитини, яка ображає. Але є інший варіант, в певному віці діти просто вивчають якісь фізичні можливості свого тіла, тобто вони це роблять не через агресію чи щоб образити, а просто випробовують іншу дитину, реакцію батьків і т. д. Думаю в багатьох були періоди, коли дитина в один момент почала битися, а потім як ні в чому не бувало перестала d104 Був час коли моя Настя могла вдарити перша, ну не те, щоб вдарити, а штовхнути, якщо дитина фізично слабша, то звичайно ж вона падала, звичайно я пояснювала, що так робити не можна, але не завжди вона слухала, потім цей період просто пройшов. А з сусідською дівчинкою-однолітком, вони обоє б"ються регулярно, не знаю чому так, але вони нормально граються, потім хтось когось вдарить, інший дасть здачу і всі задоволені, граються собі дальше, таке враження, що вони просто випробовують хто сильніший і хитріший, але при цьому жодної агресії нема.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #77 : 01 Травень 2013, 23:16:36 »
От і я часто задумуюсь над питанням, як навчити свою дитину захищати себе. Він в мене 100%ний пацифіст :), за свої два з половиною роки жодного разу сам нікого із дітей не вдарив , а про дати здачу я взагалі мовчу... І мене це, якщо чесно, насторожує. Добре, зараз я постійно поруч, в разі чого можу втрутитись, як ситуація виходить з-під контролю, але як бути далі, як буде ходити в садочок... Я не фанатична мамаша, що труситься над своєю дитиною і оберігає її від будь-якої загрози, іноді сама дивуюся, чому малий дома може тата відтовкти по повній, а серед дітей губиться d104

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #78 : 02 Травень 2013, 10:25:39 »
Цитувати
Але є інший варіант, в певному віці діти просто вивчають якісь фізичні можливості свого тіла, тобто вони це роблять не через агресію чи щоб образити, а просто випробовують іншу дитину, реакцію батьків і т. д. Думаю в багатьох були періоди, коли дитина в один момент почала битися, а потім як ні в чому не бувало перестала
Діти просто так битися не починають, щоб випробувати свої можливосі, це часто буває в так звані кризи 1,3,....іт.д. роки, і взагалі це має служити сигналом для батьків, що щось не так. Або дитина намагається таким чином привернути вашу увагу-висновок, вона обділена нею, або це результат фізичних покарань, чи виховання,типу батьки самі вчать що це норма.
Битися і вміти захистити себе-це різні поняття.

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #79 : 02 Травень 2013, 12:59:17 »
І я маю таку проблему.Гуляємо із старшим хлопчиком,який постійно мого провокує на крики і плачі,то щось забере то зачепить і всяке таке,а моєму неможна нервуватися.Його мама зауважень неробить бо вважає його дорослим і гідним тієї поведінки як на 7 років і спокійно собі займається молодшою дочкою.Виходить що моя дитина сама створює конфліктні ситуації,бо коли та мама розвернеться то її дитина стоїть як божечка.І получається що я постійно пресую свого:стань,відійди,поклади,підійди... стараюся щоб він послухав і наскільки зрозуміє щоб настільки уникав непотрібних сутичок.Здачу давати покищо вчити нехочу.Але перечитала всі дописи і передумала,тепер і словом необізвуся.Чому за чужі коники я маю висварювати свою дитину,ким виросте дитина після постійного пресування а головне безпідставного?І взагалі нерозумію таких мам,які нібито йдуть гуляти з дитиною а насправді йдуть відпочивати морально від чоловіка чи свекрухи і виховання тут взагалі ніякого.Отак і получається що діти таких мам сильніші бо знають що непочують жодного зауваження.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 02 Травень 2013, 13:08:20 »
Цитувати
І взагалі нерозумію таких мам,які нібито йдуть гуляти з дитиною а насправді йдуть відпочивати морально від чоловіка чи свекрухи і виховання тут взагалі ніякого.
Саме через це я майже ніколи не гуляю у своєму дворі, бо  мами собі кучкуються, обмінюються свіжими плітками і плюють насіння, а діти в цей займаються хто чим d16

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #81 : 02 Травень 2013, 13:46:53 »
Цитувати
Діти просто так битися не починають, щоб випробувати свої можливосі, це часто буває в так звані кризи 1,3,....іт.д. роки, і взагалі це має служити сигналом для батьків, що щось не так. Або дитина намагається таким чином привернути вашу увагу-висновок, вона обділена нею, або це результат фізичних покарань, чи виховання,типу батьки самі вчать що це норма.
Згідна але тільки на рахунок дітей старшого віку, а маленькі таким чином просто вивчають світ, вашу реакцію на їх дії, показують своє невдоволення. 

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 02 Травень 2013, 13:56:12 »
Цитувати
Саме через це я майже ніколи не гуляю у своєму дворі, бо  мами собі кучкуються, обмінюються свіжими плітками і плюють насіння, а діти в цей займаються хто чим
Ми в своєму дворі з мамочками кучкуємося і розмовляємо, і насіння плюємо, але за дітьми дивимось одним оком. Ясно, що я не буду стояти у сина над головою і вказувати йому: туда не стань, там не сядь, не мастися, чи ще щось в такому роді. Я можу зауваження зробити, якщо піском когось обсипає, чи валить пасочки, або якщо на холодну землю сідає, чи якісь серйозні капості робить

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 02 Травень 2013, 15:46:10 »
Алла, в тебе малий вже більшенький, то ясно, що в нього над головою стояти вже не треба. Але коли однорічна дитина годину тиняється по дитячому майданчику між іншими, старшими дітьми, постійно лізе то під качелі, то під гірку (сама не раз його забирала-піднімала-переставляла), і за цей час ніхто з дорослих до нього ,так і не підійшов, от цього я ніяк не зрозумію d104

Offline Кіра ДАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #84 : 02 Травень 2013, 15:53:43 »
Цитувати
малий дома може тата відтовкти по повній, а серед дітей губиться
так і мій робить. Дома до мене може такий рот відкрити і так розказати, що дай Боже, а на вулиці "білий одуванчик", він грається, ганяє, скаче, грає футбол і т.д, але коли виникає конфлікт, він дає задню