Автор Тема: Як пояснити дитині що треба чистити зуби?  (Прочитано 13891 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evelina

• Активна Мамка
  • Репутація: +118/-3
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Re: Як пояснити дитині що треба чистити зуби?
« Reply #102 : 28 Квітень 2013, 16:49:14 »
Luisik, а її теж можна не випльовувати? бо ніяк не навчимось :))
Коли в хаті є діти, ідеально чисто буває лише у вазочці з цукерками.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #103 : 28 Квітень 2013, 17:00:20 »
Моїй дитині ніяк не треба пояснювати що треба чистити зуби, бо кожен раз коли я йду в туалет (а я її завжди беру з собою) то вона чистить зуби  d30 d30 d30 А пасту ще ніяку не використовую, бо інакще вся паста 100% буде в шлунку. Та й чищення зубів це для нас швидше такий соціальний ритуал - вчення для майбутнього, щоб щоденні процедури були як "само собой розумеется".

Дівчата, ті котрі чистять з дітками зубки з рочку, а то й раніше, не розумію навіщо ви дітям берете зубні пасти? Вони ж це все їдять (ну більшість діток їсть) d104

А ще інформація для роздумів: стоматолог казала, що пасти використовують по великому рахунку з тою ціллю, щоб освіжити подих, щітка зчищує наліт після їжі і масує ясна (що є основною причиною чищення зубів) так як і розчісування волосся потребує не тільки привести в лад волосся, а й масаж шкіри голови для покращення притоку крові до луковиць..... Тобто щоденне чищення зубів покращує кровопостачання крові до коренів зубів, і саме тому зуби чистять не кілька секунд а хвилини 2 (точно не пам"ятаю, десь так)...

Цікаво почути думку того, хто ще володіє подібною інформацією, чи так це чи ні???? d112

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #104 : 28 Квітень 2013, 17:30:05 »
Цитувати
не розумію навіщо ви дітям берете зубні пасти? Вони ж це все їдять (ну більшість діток їсть)
спеціальні пасти можно їсти))))) В нас були классні Чікрвськи з 6 міс, Варя  їх обожнювала. Ти ж на щітку не огромну ковбасу видавлюєшь, я взагалі мінімум пасти навіть на витискала, а дещо дещо змащувала щіточку.

Ми зуби чистимо обовзяково (точніше то татова функція і зранку і ввечері), іноді Варя не хоче, але це певно єдина штука яка навіть не оговорюєтся - няких виключень , треба і все.
Цитувати
обто щоденне чищення зубів покращує кровопостачання крові до коренів зубів, і саме тому зуби чистять не кілька секунд а хвилини 2 (точно не пам"ятаю, десь так)...
Стейсі це все вірно, але ніяка щатка з її масажем десен не їду в порівняння з тим масажем і поращеннім кровообігу в ясназ і коренях як жування твердої їжи! - тому для здоровя зубів дитина повинна їсти тверду їжу великим шматками (маєтся на увазі , що треба намагатись переїти після року на неперемелену їжу ну і побільше давати дитині гризти яблука, моркву. Хоча безумовно і зуби треба ретельно чистити.

Цитувати
ікаво почути думку того, хто ще володіє подібною інформацією, чи так це чи ні????
це все вірно, просто масаж десен щіткою це крапля в морі в порівнянні  з масажем десен при жуванні твердої їжи.

А на рахунок пасти я згідна - це не є обовзяковим, просто дітям так більше подобюаєтся і це гарний спосіб зацікавити їх.

До того ж є спеціальні пасти, яки точно впливають на здоровя зубів, їх треба втирати в зубки і не полоскати ротик після цього!!!

Offline Luisik

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #105 : 28 Квітень 2013, 18:41:08 »
В нас трошки проблема з зубками,тому ми чистим з пастою,деколи випльовує ,а деколи ні. Я не вважаю це великою отравою для шлунка d112 На ніч мастимо R.O.C.S мінералізуючим гелем або тусс муссом.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #106 : 14 Травень 2013, 21:44:55 »
 Купляю пасту, яка йому на смак подобається і зубну щітку і вигляді тваринки. Так і чистим. Купила раз лакалут пасту, думаю, дорожча, для зубок певне краща. А дитина взагалі нею відмовилась чистити.
 Чистимо вдвох з ним, так йому цікавіше. Лише любить все виплюнути і кричати, що він перший почистив. Теж такий собі маленький недолік в методі.  d27
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +381/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #107 : 14 Травень 2013, 21:53:23 »
якраз сьогодні був мультик про Баранчика Шона і там песик мав чорного зуба з карієсом і його сильно боліло , всі хотіли йому вирвати зубчика..... d27
на моїх подіяло супер  z4
малий весь час бігав і казав, що треба зубки чистити і не буде нічого боліти  d30
а взагалі то ми чистимо зубки вже більше двох років і без проблем......напевно тому, що всі разом йдемо чистити  ;)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ірисик

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко, 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #108 : 14 Травень 2013, 23:25:59 »
Ліліана,  z4 d30
 Пригадала, на мого фраза, що в зубчиках дірочки будуть, якщо їх не чистити теж безподобно подіяла.
Все в житті пов'язано начисто,
Все міняється без вороття,
Якщо жінка змінює зачіску,
Значить, скоро змінить життя...

Offline luba 85

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лука 8 р;Матвій5 р;
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #109 : 20 Травень 2013, 19:10:23 »
Наш боїться щоб не почорніли.

Offline Maryanka1985

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #110 : 15 Червень 2013, 17:00:44 »
моя теж не хотіла чистити, поав наліт утворюватись, ми пішли з нею до стоматолога на консультацію, то вона так зревілась що навіть не дала у рот заглянути (причому я з нею в крісло сідала), після того я даю їй вибір : або я чищу, а бо лікар прийде почистить.. діє БЕЗВІДМОВНО!

Offline Банана

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергій
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #111 : 26 Червень 2013, 14:07:47 »
Ми разом починали чистити, або зі мною, або з татком. Потім просто контролювала.

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #112 : 26 Червень 2013, 22:14:08 »
Мій малий зараз намагається у всьому наслідувати інших, тому коли бачить що я чищу зуби - починає кричати паста, щітка. Так ми вдвох зуби і чистимо, єдине що не дуже якісно це робить і любить ковтати пасту :oox. А коли я намагаюсь допомогти - кричить я сам!

Offline Олічк@

• Активна Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валюша
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #113 : 26 Червень 2013, 22:49:47 »
Моя барабулька теж не хотіла чистити, то я придумала таку гру, що зубки це сусіди, які живуть на нижніх і верхніх поверхах і коли  ми чистим зубки, то робимо прибирання: у ближніх сусідів, дальніх сусідів, на першому поверсі, на верхніх поверхах. Добре якщо є електрощітка, то можна сказати, що то пилосос

Offline SonNata

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А мій синочок сам відмовляється чистити зуби, хоче, щоб мама чистила йому...і мушу чистити, бо інакше крики страшні... Спробую завтра лікарем полякати чи карієсом:)))

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Навіщо лякати лікарем, ви хочете, щоб ваша дитина потім взагалі в поліклініці рот не відкрила   d107

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
А мій синочок сам відмовляється чистити зуби, хоче, щоб мама чистила йому...і мушу чистити, бо інакше крики страшні... Спробую завтра лікарем полякати чи карієсом:)))
а скільки вашому сину? Я своїй дочці (4,7 років) чищу сама ввечері , зранку вона вже сама , просто вона так не вичистить як має бути d112

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
ми нашому говоримо, що потрібно чистити, бо за ніч багато мікробів назбиралось і від них будуть "вавочки" у роті (ми добре знайомі зі стоматитом, тому він дуже добре знає, що таке вава)

Offline NataliiaKutsyk

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8, Володя 7, Аня 2,8 , Маша 2,8
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
просто вона так не вичистить як має бути
Мій старший у 8 років не почистить зуби як слід, якщо не проконтролювати d30 почухає зверху як небудь і все d30
NataliiaKutsyk