Автор Тема: Як все встигнути. Поради одна одній.  (Прочитано 16153 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Здається, якби в добі було не 24 години, а більше, то все рівно не вистачало б. Бо стільки всього на тій жінці, побут засмоктує, а ще ж жінкою хочеться залишитися. От вічно щось мию, готую, перу, вішаю, бавлюся, знов перу, мию, але вже балкони-коридори, зашиваю... Лягаю спати і чую, що від біганини інколи все тіло вже гудить. А коли то все з дня в день, то потім таке відчуття, що нічого і не роблю корисного, нічого не встигаю.
Така подібна тема вже є, але там більше говорили про те, як забавити дитину поки мама хоче поїсти. А ту більш глобальні речі я б хотіла аби ми поговорили. В когось може є якісь секрети, методики котрі допомагають зекономити час, пришвидшити роботу і тому подібне - давайте тут писати!

Коли жила сама - мене страшно вбивало прасування постелі. І тому для себе постіль я вибирала лише з жатки. Гарно розвісив на балконі, зняв, руками розправив, склав - красота!
Іноді не прасую махрові рушники.

Дуже виручає морозилка. Приміром, кришу овочі на зупку, і замість двох морквин-цибулин покришила дві. Решту в морозилку, потім лиш готове дістаєш і в баняк кидаєш. Те саме із стравами, можна посмажити забагато сирників чи відбивних - і у критичний момент, коли нема часу чи ще щось, завжди є що дати їсти чоловікові чи дитині. М"ясо, овочі, фрукти, гриби - все в мене там є.
"
По мірі того як дитина росте, роботу стараємось робити разом. Дітки мені пралку помагають загружати-вигружати, пилососом бавляться поки я пилосошу.  Корисно і не нудно.

За продуктами ходжу коли з меншим гуляю або коли Андрія з садка забираю.  

Ще в мене часто діє порядок: от засинає Назар, іду на кухню, набираю собі їсти. Поки гріється в мікрохвильовці - намилюю посуд. Пішла поїла. Потім, поки кип"ятиться чайник, той весь посуд полочу. Трохи він мені підсихає, і коли і наступний раз приходжу на кухню, тоді довитирую ложки-вилки, каструлі і т.д.

Мрію про посудомийну машину  d3

Ну, якби в неті менше сиділа - то би встигала більше  d100 але ж і про душу треба подбати ;) (тим більше, в неті сиджу найбільше поки їм).  

Згадаю ще щось, то допишу. Може хтось має якісь свої придумки та поради?

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Re: Як все встигнути. Поради одна одній.
« Reply #1 : 02 Травень 2011, 17:33:10 »
Irysja!!!!Jaka klasna temka,tobi v reiting +....Ja jaksho shos zgadau to napishy.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
« Reply #2 : 03 Травень 2011, 16:03:09 »
Незнаю як вмикається пилосос - це чоловікова забавка,
сніданок чоловік сам собі робить  (ми ще спимо в той час), а сама не снідаю і малюк теж)))), ми ідемо гуляти-працювати і їмо не дома тож посуди з вечері не багато виходить яку помити відразу коли малюк з татком грається не займає багато часу.
Білизну не прасую, лише одяг іто лише перед тим як одіти.
Загальне прибирання по бажанню та можливості, стерильність не розумію тож натирання меблів і підлог не є для нашої сім"ї чимось вкрай небхідним кожен день.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #3 : 07 Травень 2011, 13:31:24 »
нда, мабуть іншим мамам не потрібно ніяк примудрятися, ітак все встигають )))))))

Online karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #4 : 07 Травень 2011, 14:04:48 »
Я тут писала так багато, але моя дитина менша все удачно делетнула. Ще допишу.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #5 : 07 Червень 2011, 23:16:53 »
в мене тільки одна порада- долучати чоловіка. я так живу. а раніше "зашивалася" як турбовєнік d140

Online karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 08 Червень 2011, 17:47:24 »
А я зараз дійсно як турбовєнік  d27, чоловік зламав ногу, поганий перелом, три місяці в гіпсі, потім з паличкою, зараз хромає, але нічого носити важкого ще не можна, а я мушу d109 . Тому долучати його до чогось не дуже виходить, хіба дітьми нагружала, сидів з ними.

Постіль і махрові рушники я не прасую.

Гулям ми також в сторону торгових центрів і базарчика, візок в мене великий, не тростинка, в корзину все влазить, в руках нічого не ношу.

Найбільше мене нервує мусор виносити, не робила цього роками, а тепер мушу d24 d24

Готую їсти деколи зранку або в обід, коли малі сплять. А сплять вони в мене по пару годин, то я деколи і в магазин вспіваю збігати, чи на базар (живу в центрі). Також я працюю трошки, деколи треба іти на роботу, то буває, що іду з малими, це не далеко.

Чекаю, щоб нога чоловіка пошвидше зажила і покажу я йому потім турбовенік d109 d27

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +125/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #7 : 29 Вересень 2011, 00:34:23 »
О, для мене це теж болюча тема. Нічого не встигаю, по ночам не висипаюсь, в результаті - злюка ще та. Мало того навіть коли малюк вночі вже спить не можу заснути і все. От би чарівний рецептик по організації часу!
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #8 : 29 Вересень 2011, 00:48:56 »
Цитувати
нда, мабуть іншим мамам не потрібно ніяк примудрятися, ітак все встигають )))))))

d140 це прікол!
ну в мене є такий нюанс, що я досить швидко варю обід-це мене виручає, ну принаймі порівнюючи з відомими мені "кухарками", короче головне-правильно використовувати плиту-то кипить, то жариться, то зажарюється, аби комфорки не простоювали, я все собі в голові розкладу і за 1,5 год варю обід на 2 дні на сім"ю з 7 чоловік))оце економія часу(перше, друге, салат) а вже на вечерю там чи блінчики, чи омлети, чи щось готове деколи, чи каша дітям-ну так щоб швидко було...

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #9 : 29 Вересень 2011, 00:56:32 »
 d100 я не прасую речі, ну вірніше прасую в крайній потребі, чоловік не дозволяє прасувати його футболки, джинси, якщо попрасоване, то спеціально мне руками. каже що це ненормально, американці не прасують і ми не будем. В нас прасуються тільки його сорочки, і речі які сильно мнуться і не розійдуться на людині. Дійшло до того що їсти готуєм 1 раз в день, а так то перебиваємся сосисками, сирами... або напівфабрикати, готувати забили. До вагітності я любила пекти... тепер всі про це вже забули. Коротше ми не заморачуємся деякими речима, і ніби нічого  d143
Ну їду малому готуєм стільки скільки треба  різне...
Посуд не збираю так щоб засихало, то все миється швидко і легко.

Ну є проблема, що пилососити треба часто і витирати порох бо собака в домі, а малий повзає по підлозі, то по можливості пилососим мінімум через день.
Але в мене є свекруха і це все ми робим разом, то я ще можу займатись своїми справами

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #10 : 29 Вересень 2011, 00:59:14 »
Готуєм тільки вечерю. ну на другий день обід щось лишається, приготування вечері займає десь 45 хв. ну нехай 1,5 год. це вже якщо щось таке що подовше треба поварити, ну але наприклад коли м"ясо тушиться в жаровні, не обов"язково біля нього сидіти. так час-від-часу поглядати

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #11 : 29 Вересень 2011, 01:48:30 »
1 А я стараюсь, при можливості котлеток наробити і в морозилку, чи моркву уже прожарену на олійці також в морозилку, чи фасольку варену, також туди. Як приходиться готувати, часто буває, що багато продуктів вже є практично готові - кинув на окріп на пару хвилин і є страва!
2 Дуже не люблю прасувати, тому прасую речітільки ті, які необхідно.
3 Дівчатка мені дуже допомагають в тому, що йдуть гуляти і беруть малого з собою. В той час я вільна, або прибираю чи готую

Online karolina

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 29 Вересень 2011, 08:08:37 »
Цитувати
и моркву уже прожарену на олійці також в морозилку
А чому в морозилку?
Я також якщо готую, то роблю більше і тушеної моркви з цибулькою і ставлю в холодильник, нормально стоїть тиждень.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #13 : 29 Вересень 2011, 08:33:30 »
Я так само речі прасую по потребі, бо інакше не знаю як би встигала. Ми не готуємо складних страв, переважно щось таке, що швидко і легко готується і щоб лишалося на наступний день. z5 В будні дні чоловік готує щось на обід, а я вже щось на вечерю. І ще останнім часом часто печу щось, але те, що займає максимум до години часу разом з випічкою. Генеральне прибирання роблю в суботу вночі, інакше не встигаю, а так пилососити приходиться майже кожен день, а деколи і по пару разів на день, якщо мала постарається. На подвір"ї я нічого не роблю, тим всім займається чоловік.

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +226/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #14 : 29 Вересень 2011, 09:10:21 »
Я прасую по потребі, хоть люблю цю справу.
Готую їсти щось на вечерю, на сніданок мама щось зранку зготує, а обід чоловікові разом з вечерею.
Дома сама цілий день, то посуд не наскладую.
Генеральна уборка в суботу, а цілий тиждень стараюсь щоб одяг був по місцях, щоб на столі, кріслах лишнього не валялось, а пилососити в суботу заставляю чоловіка, то мені лишається витерти порохи і помити підлогу - 30хв максимум.
перу в машинці - вішає чоловік.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #15 : 29 Вересень 2011, 14:03:42 »
Цитувати
А чому в морозилку?
Я також якщо готую, то роблю більше і тушеної моркви з цибулькою і ставлю в холодильник, нормально стоїть тиждень.

Тому що заготовляю такої моркви багато і надовго.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #16 : 29 Вересень 2011, 14:16:43 »
нагадали про прасування d111 d111от в мене вже ціла купа чекає....але натхнення немає d30 d30 d30
прасую все чоловікові,собі і дещо малому(шо сильно мнеться).постіль ще до недавна прасувала,але останнім часом забила d27рушникі взагалі-то не прасую-але їх і не треба прасувати,бо тоді махра стає жорсткою і неприємною!
пилесосити приходиться через день,а то і кожного дня d111бо малий всюду з хлібом чи печивом...п
коли він спить перший раз-я готую їсти .а так,то все майже роблю вечором як малий засинає...складаю все по місцям,прибираю накухні,мию підлоги,сідаєм з чоловіком вечеряти d27 d27 d27Обожнуюю мити ванну і унітаз,це роблю кожен день d27 d27 d27зате ненавиджу мити посуд і витирати пилюку(це роблю рідко) d30а посудомийка-це мо найрідніша подружка...як каже моя мама:"одна золушка стирает,вторая-моет посуду" d41так и живем d30 d30 d30