Автор Тема: Як все встигнути. Поради одна одній.  (Прочитано 17264 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Re: Як все встигнути. Поради одна одній.
« Reply #68 : 30 Серпень 2012, 00:12:02 »
Дуже гарна темка, особливо актуальна для матусь. Молодці дівчата, які все встигають, а от мені постійно не вистачає часу на все заплановане. Чи то може я просто забагато планую :* Тільки сьогодні казала чоловікові, що ніколи в житті стільки не прибирала і в той же час ніколи не мала такого бардаку в квартирі d104. Але я  до порядку відношусь без фанатизму, тут більше чоловік панікує. Їсти готую великими порціями, щоб вистачало на 2 дні, лиш малому все свіженьке. Чоловік раніше був балуваний, 2 рази одне й те ж саме їсти не хотів, тепер перепросився d27  Гуляємо через базарчик та "Арсен", правда, все складніше малого забрати з дитячої площадки, щоб іти за покупками. Ех, а як йшла в декрет, постійно думала,куди то дівати весь той вільний час d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #69 : 30 Серпень 2012, 00:43:55 »
Дуже здивована, що багато хто не любить прасувати і не прасує постіль. Так странно, а я навпаки зі всієї домашньої праці саме прасувати і люблю - реально це ж так класно - стоішь собі рукою водишь про свое думаєшь чи тєлєк дивишься! - прямо медитація а не праця! І взагалі для мене лягати на випрасуну білизну, то одне з самих сильних телесних задоволень - так кайфую, тому білизну міняю кожні 4-5 днів, навіть не через бруд, а саме тому, що мені неприємно - бо вона якась мята  d104.
Мені по дому не багато приходится робити, бо ми переважно їмо не дома, взагалі саме хатніх справ в мене мінімум - є посудомийка, мультиварка. Прибиратся допомагає помічниця.
Але страждаю від того, що не можу організувати свій час, мені дуже сильно допомагає список маленькіх домашніх справ, раз на день робити якусь справу - ну наприклад сьогодні прибралась в одній тумбочці - маленьки справи, до яких регулярно не доходять руки - бо вони не термінові зовсім, але це дуже тонізує - після цього вже якось само собою робишь щось корисне, а навіть якщо і не робишь - то хоча б совість чиста, що щось то і зробила!
А ще мене стимулює мала сильно - вона не дуже дозволяє довго сидіти за компом - починає на мені виснути і просити включити мультик. А ось коли я займаюсь справами по дому, то вона ніколи не заважає  (чи то її чоловік цьому вчить, щоб я не байдикувала вдома  d30). З малою я можу спокійно прасувати годину, пил витирати , готувати, навіть підлогу спокійно мою - взагалі не заважає.
А ще в мене правило, я ніколи нічого не роблю, коли мала спить! - це мій час і я повинная отримати свою порцію задоволення на день - ці три години я читаю, сиджу в інтернеті, або дивлюсь щось.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #70 : 30 Серпень 2012, 08:55:06 »
Цитувати
Але страждаю від того, що не можу організувати свій час, мені дуже сильно допомагає список маленькіх домашніх справ
Я теж від цього страджаю і ніякі списки мені не допомагають. Я взагалі останнім часом якась розбалувана стала. Раніше щодня в 6-6:30 підйом і всюди встигала, а тепер для мене будильник-це ворог і я навіть не хочу його заводити. Через раз встаю чоловіка на роботу проводжати і так мені соромно, а він розбудити мене не хоче, бо хоче щоб я поспала довше. Треба щось з собою робити.

Цитувати
А ще в мене правило, я ніколи нічого не роблю, коли мала спить! - це мій час і я повинная отримати свою порцію задоволення на день - ці три години я читаю, сиджу в інтернеті, або дивлюсь щось.

А у мене так не получається, саме в час коли малюк спить, я можу дістати свої нитки-голки і зосередитись на рукоділлі. В принципі, синуля мені не заважає в цьому, але постійно просить то ножниці, то ниточку і мені важко зконцентруватися, а рукоділля - це робота точна і потребує максимум уваги

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #71 : 30 Серпень 2012, 21:46:49 »
Дуже гарна тема! Дякую Ірі!
Я питанням як все встигнути більше заморочувалася, коли працювала. Їдучи додому, по дорозі обдумувала, що за чим я робитиму, а на що плюну  d112
Зараз легше, бо в декреті таки цілий день вдома. Їсти варю зранку на цілий день, щодня намагаюся свіже готувати. Мультиварка допомагає супер! Малому в цей  час даю чимось гратися - макаронами , крупами, каструлями або відправляю зі старшим гуляти (це лише під час канікул може бути і то не щодня, бо як гайне з друзями зрання, то вже не допросишся). Зранку ж запускаю пральку. Під час обіднього сну малого вишиваю, деколи прасую (не дуже  люблю). Прибираю майже щодня, бо я страшний педант. В мене все має бути поскладане за кольором і розміром. Коли все порозкидане, то я дуже злюся. Розумію, що це немудро, але нічого не можу з собою зробити, хоч я не Діва і не Тілець, а Водолій  d27
От якось так.
А, я ще маю грядки - це тільки моя парафія, бо то більше для задоволення, ніж для користі.

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 31 Серпень 2012, 12:25:08 »
я прасувати не люблю, то м'яко сказано. Просто не терплю, через одноманітність рухів. Одноманітність мене вбиває. Тому якщо є можливість якось урізноманітити свій розклад дня, це пізніше надихає тягти щоденну рутину.
І взагалі - чим менше мотлоху, тим легше прибирати. У нашій квартирі ще нема килимків на підлозі, штор, відкритих поличок з усілякими цяцьками, світильників. Тому підлогу помила, порохи витерла на підвіконниках і тумбочках і вже чисто. Але то все з часом з'явиться і я піду на роботу. Не знаю, як тоді.
Але прибирати я люблю. Ще би хтось готував...

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #73 : 31 Серпень 2012, 12:28:54 »
Цитувати
чим менше мотлоху, тим легше прибирати
Це справді так! Теж намагаюся не захламлювати хату.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #74 : 31 Серпень 2012, 15:34:26 »
Цитувати
І взагалі - чим менше мотлоху, тим легше прибирати. У нашій квартирі ще нема килимків на підлозі, штор, відкритих поличок з усілякими цяцьками, світильників. Тому підлогу помила, порохи витерла на підвіконниках і тумбочках і вже чисто. Але то все з часом з'явиться і я піду на роботу. Не знаю, як тоді.
Це чиста правда, тому я вже повикидала половину з шаф і ще тумбочки знову на черзі. А ще як матиму власне житло, то буде мінімум мінімум декору. Тобто ніяких ваз, статуеток, картин, килимів, відкритих поличок зі всякими рамочками, прибамбасами і т.д. По-перше нелюблю цього страшно, по-друге замучуся мити і витирати.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #75 : 31 Серпень 2012, 20:38:10 »
В мене є полиці і шафи з книгами, але за склом, то прибираю там не часто.
А ваз, статуеток і рамочок теж дуже не люблю.

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #76 : 31 Серпень 2012, 20:42:01 »
ой я к мене бісили ті радянські посудні шафи! вони були із скляними поличками і тамв се було видно і то все треба було постійно протирати  d111 ніяк не могла зрозуміти доцільності таких сервантів

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #77 : 31 Серпень 2012, 20:45:31 »
Цитувати
ніяк не могла зрозуміти доцільності таких сервантів
в мене вони до тепер є  d111 і не дай Боже я їх викину то мене приб"ють  d125 але я трошки вже викинула того добра як робили ремонти в кімнатах і переносили ті меблі, хрусталі.....думаю ніхто не замітить що 1 сервант з хрустальними лебедями пропав  d108 d140

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 31 Серпень 2012, 21:23:02 »
в мене є кришталеві лебеді, пара, колись подарували на 12 років, моеж то якийсь ритуал здійснювати  d27 а то стоять без діла
у мами моєї досі є аткий сервант, бо він ще з 90-го року. Але вона так то любить, а я не можу нарадуватися, що мода змінилася, що немає тих килимів на стіну, як то колись всі були бідні, але на кожній стіні МУСІВ висіти килим, для чого, менів так ніхто ніколи і  не пояснив  d104
Або вишиті серветки на телевізорі та на кожному столі, а посередині ваза

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #79 : 31 Серпень 2012, 21:31:48 »
Ой, і в нас ще є ці серванти, іто в трьох з чотирьох кімнатах...але то не моє, тому мушу просто витирати з них порохи,але вже потроху починаю говорити,що пора з ними попрощатися. Ми живемо з свекрухою,тому мені трохи простіше в плані встигання всього(часом я думаю,і як би я без неї все встигала...). Зранку вона йде гуляти з малою,а я тим часом займаюся якимись корисними справами: прибираю, прасую(до речі також не люблю це робити,прачую тільки речі малої, чоловікову сорочку,коли йдем на весілля і все), готую щось їсти,якщо нічого немає,бо переважно це також робить свекруха ну і сиджу на Мамці))) Чоловік в мене може їсти один і той самий суп цілий ТИЖДЕНЬ, а ще він пару раз на тиждень готує піццу,колись як ми жили ще окремо,то і суп варив і якісь рецептики в інтернеті шукав для готування,а тепер в мами вже трохи розслабився,знає,що мама про все подбає)))) але і те,що робить непогано. Якщо добре попроше може все виконати.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #80 : 31 Серпень 2012, 23:09:16 »
Цитувати
ніяк не могла зрозуміти доцільності таких сервантів
щоб люди всю красу бачили  d112.
Цитувати
В мене є полиці і шафи з книгами, але за склом, то прибираю там не часто.
в мене в хаті по любе треба робити книжні полички, бо вся шафа купе вже в книгах  d111, але я так ненавиджу ці застекьонні полиці  d24. Так що треба бути пил витирати - іншого виходу немає  z2

а поки що в мене пустотааааа, взагалі пил немає з чого витирати  d27, все в шафах купе.
Цитувати
висіти килим, для чого, менів так ніхто ніколи і  не пояснив 
може ця традиція в нас залишилась з часів татаро-мангольского іга???  d30 Бо реально це дуже сходом попахує - таке враження що в саюзі люди не в квартирах жили а шатрах - всюди ці коври були  d111.
Доречі я все життя думала що їх вішають, шоб спина від стіни не мерзла коли сидишь на ліжку  d27, але потім побачила що люди їх вєшают і позаду диванів зі спинками  d143

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #81 : 31 Серпень 2012, 23:12:05 »
Цитувати
Доречі я все життя думала що їх вішають, шоб спина від стіни не мерзла коли сидишь на ліжку
Іванка, я теж колись так думала, думала я одна так думаю)))

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #82 : 31 Серпень 2012, 23:13:12 »
в радянські роки люди все з запасом купляли,боялись дефіциту,а як не було вже куди стелити килими,то завжди знайдеться куди повішати,а потім той килим і в придане дітям можна дати.
а серванти я терпіти ненавиджу,люблю мінімалізм в інтерєрі

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 31 Серпень 2012, 23:15:45 »
не ви одні, вже я коли була в санаторії, то там ліжка зразу попри холодну і тверду стінку і ті килимки були доречні, я тоді шкодувала, що то саме такі килимки як хідники, а не ті, що вдома... і не могла зрозуміти, чому, там де реально потрібні - замість килимів вішають на стіни тоненькі "хідники"

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #84 : 31 Серпень 2012, 23:15:53 »
Цитувати
люблю мінімалізм в інтерєрі
тобі б в мене сподобалось - мінімальніши нікуди  d27