Автор Тема: Медична довідка форми №0831/0. Як отримати?  (Прочитано 17642 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Nadja_ifАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Дівчатка підкажіть будь ласка ньюанси отримання медичної довідки для прав? Можливо хтось недавно проходив? Де? Скільки коштує? Чи може хтось помогти її зробити за "дякую" ?  d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
за дякую точно ніхто Вам не зробить) кожна медична установа офіційно встановлює свої розцінки на дану довідку, в неї входять ще 2 сертифікати:психіатра і нарколога, бланки яких платні і виписують їх лише за місцем прописки

Offline Nadja_ifАвтор темы

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко і Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
це я розумію) я малю на увазі чо можна якось зробити довідку непроходячи комісію а заплатити гроші добрій тьоті яка замість мене піде всьо попідписує, принаймні на Млинарській?

Offline 23Lesja

• Активна Мамка
  • Репутація: +144/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марянка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
а для чого вам комусь платити задарма гроші, пройти комісію зовсім нескладно, навіть коли у вас не все гаразд зі здоровям.
ви приходите на млинарську, заповняєте форму, платите в касу гроші (непамятаю скільки) ще треба мати довідку від гінеколога (любого) їдите на софіївку берете довідку що не стоїте на обліку у психіатрії (20 грн. і декілька хвилин) і все. на млинарській все йде швидко, ну правда ще треба посидіти на лекції по медицині. вправитесь за день. а якщо домовитись за гроші, то всерівно треба довідки принести з гін.і психіатра, то для чого платити? це здається що важко

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
коли мені на роботу треба було довідки від психіатра, а це було в 2009 році, то за те, щоб офіційно отримати довідку для водіння люди платили 300-400 грн за медичну комісію, тому за домовленість думаю потрібно викласти в 2 рази більше як мінімум

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Цитувати
я малю на увазі чо можна якось зробити довідку непроходячи комісію а заплатити гроші добрій тьоті яка замість мене піде всьо попідписує, принаймні на Млинарській?
Дівчата, готова довідка коштує дорожче ніж проходити всі комісії, просто купити довідку легше і нікуди не потрібно ходити самій. Але я б не радила купувати таку річ. Моя знайома купила і їй вписали в довідку зовсім іншу групу крові, тобто не вгадали. Краще витратити день чи два, але все зробити по-людськи

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
Я вже десь писала, в моїй автошколі не було можливості робити довідку нічого не прохдивши, а деякі автошколи мають таку можливість і це коштувало на пару грн. більше ніж те що я офіційно платила в касу проходячи комісію сама.
Але в моїй автошколі всі проходили як могли то ціни коливались грубокажучи від 150 до 300... при тому що я платила в касу в районі 125 грн. це за все разом я рахувала, ну 300 грн. не бачу сенсу платити, то швидко робиться, а от якщо є можливість за 150 домовитись, то це халява

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Медична довідка форми №0831/0. Як отримати?
« Reply #7 : 24 Серпень 2013, 22:37:19 »
Цитувати
за 150 домовитись, то це халява
Женя таких цін уже немає  d30 Офіційно в касу зараз 205грн. + (флюрографія, у гінеколога обстеження, аналізи)
короче мені зі всім обійшлась 250грн. роблять довідки зараз від 350 - 500грн. я ходячи сама то за 4 дні зробила ( чекала аналізів від гінеколога 2 дні)  d30
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline *Аля*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +415/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Неля
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #8 : 24 Серпень 2013, 22:59:20 »
Цитувати
це я розумію) я малю на увазі чо можна якось зробити довідку непроходячи комісію а заплатити гроші добрій тьоті яка замість мене піде всьо попідписує, принаймні на Млинарській?
2 роки назад така довідка обійшлась мені десь в 130 або 150 грн (але я все сама проходила).а на той час щоб купити її загнали ціну 400грн. зараз 100% ще дороще

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 24 Серпень 2013, 23:13:54 »
Сашка мені моя знайома пропонувала за 350грн. зробити...Але вона казала тільки з вересня може бо зараз  у відпустці  d100 в мене свекор в неї завжди робить :) Але взагалі вважаю ці довідки потрібно самому робити бо як не як...не може сліпа людина водити машину  d112 ну це для прикладу якщо захоче сліпий купити d16

Offline lidysa

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля 10 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #10 : 12 Жовтень 2013, 17:38:59 »
Юлю в мене кума в шоферській комісії то і там дають сліпим якщо треба d27

Online Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 : 12 Жовтень 2013, 18:45:43 »
Я свою довідку звичайно купувала, скільки обійшлася вже не пам"ятаю, робили без моєї присутності, не бачу сенсу тратити час на таке, то все одно лише "для галочки" дивляться, а якщо вже треба зір перевірити, то краще підійти до хорошого лікаря в зручний час. А за гроші лікар і сліпому довідку підпише, таких випадків є багато.
Цитувати
Але я б не радила купувати таку річ. Моя знайома купила і їй вписали в довідку зовсім іншу групу крові, тобто не вгадали. Краще витратити день чи два, але все зробити по-людськи
То ж нема різниці, яка група крові вписана в тій довідці, вона потрібна тільки, щоб отримати права, а потім все одно лежить собі десь в шафі "мертвим грузом" і абсолютно ні на що не впливає.

Offline Kinashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, я щось таке прочитала, що довідка в наркодиспансері коштує 190 грн . Таке можливо ?

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іринка привіт, це остаточна сума за  все 190грн.  :)я потратила за все і флір. і гінк. 330грн.  :oox Робила сама  :)

Offline In-Yan

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Дівчата, на днях робила медичну довідку, розкажу коротко що і до чого може комусь згодиться.
Отже, спершу потрібно отримати довідку від психіатра. Для цього потрібно до 10.00 звернутись в психоневрологічну лікарню №3, що знаходиться по вул. Медична 15 (поворот на Чукалівку перед мостом біла Формули). Довідка коштує 32 грн, з собою мати паспорт.
Далі медогляд можна проходити в поліклініці по місцю прописки або в наркодиспансері по вул. Млинарська 21. Я проходила на Млинарській, бо звідти всеодно потрібна довідка від нарколога.
Комісію там можна пройти з 8.30 до 11.30.
З собою потрібно мати довідку від психіатра, довідку від гінеколога d104, флюрографію давністю не більше року, 2 фото 3Х4, паспорт і гроші d27 (198 грн)
 Я була на місці близько 9.00, отлатила 198 грн, здала аналізи, пройшла комісію, прослухала лекцію для майбутніх водіїв і в 11.30 у мене на руках була медична довідка mish

Сказали спасибо: JulijaK0602, annakulik

Offline Туся 18

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #15 : 24 Жовтень 2014, 20:11:49 »
а якщо будете робити по місцю проживання- за медкомісію в касу десь до 30 грн заплатите і треба принести сертифікати від психіатра і нарколога,фото

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #16 : 31 Жовтень 2014, 17:51:17 »
Я робила мед.довідку на Млинарській і мене розвели ще на якусь страхівку, сказали, що це необхідно,бо без неї не здам екзамен по водінню,але, як виявилось, це неправда,ніяка страхівка не вимагається.Перед екзаменом в ДАІ там платили, і нас просто спитали-з страхівкою чи без-кажеш без,та й усе.