Автор Тема: Про жіночу дружбу  (Прочитано 7623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Про жіночу дружбу
« Reply #102 : 12 Квітень 2012, 18:43:32 »
Цитувати
В мене якось так складалось, що на різних етапах  життя мене оточували різні люди, були просто знайомі, хороші знайомі і друзі. Але по якихось причинах дороги розходились і ми втрачали звязок. В школі була подруга, з якою ми були дуже рідні, потім ми вчились в різних ВНЗ, і звязок послабився, а в університеті знайшлись інші друзі. А коли ми повиходили заміж, то і зовсім не спілкуємось. Хоча я не проти, навіть дуже би хотіла. Були друзі, з якими ми ходили по нічних клубах довгий кусок часу, і дружба та трималась на спільних інтересах.
В мене ніколи не було багато друзів, може тому, що я відчувала, що поряд має бути також сильна, вольова людина, дехто ніби не витримував цього (мені так здавалось). Але залшилась у мене добра подруа з університетських часів, дружимо і по сьогодні. Тільки дуже важко, що вона не в Франківську живе, а інколи так хочеться, щоб була така подруга, до якоїх можна просто забігти в гості на чай навіть без дзвінка... І поділитись якимись своїми переживаннями.
Я відкрита завжди для дружби і спілкування, але в такому віці вже важче знайти близьку подругу..
Оце, як про мене. Було колись багато друзів, а потім практично усі пороз'їжджались. Хто в інше місто чи, навіть, країну, а хто -- просто в доросле життя. Змінились наші інтереси, ми змінились.
І також залишилась добра подруга з університетських часів, але живе вона зараз в Харкові. Що буде далі -- побачимо. Бо наразі моя найбільша подруга - моя Дарина. Ми з нею і чай разом п'ємо, і фільми дивимось і про погоду можемо поговорити.  d30 d30 d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #103 : 21 Квітень 2012, 20:42:21 »
Ця тема дала мені багато поводів для роздумів... d130 Виявляється не все так, як я думала d112
Колись на 100% я вірила в жіночу дружбу, мені здавалось що мої подружки завжди будуть поруч, в будь який момент. Та ми дорослішали і різні життєві ситуації приносили мені різні думки і різне ставлення до моїх подружок.В жіночій дружбі я розчарувалась.
 Якось так склалось, що на кожного етапі мого життя в мене зав'язувались якісь дружні стосунки. Всі ці стосунки я зараз страюсь підтримувати. З кимось часто спілкуємось в неті, з ким говоримо по тел, з кимось ходимо на піцу чи на чай. Та всіх дівчат я тримаю на певній відстані, ніколи повністю не довіряю і не відкриваюсь. Надіюся, що з часом знову повірю в міцну жііночу дружбу :)

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #104 : 16 Липень 2012, 09:32:16 »
У мене є дві подруги, якими я дорожу ...бо вони зімною пройшли багато трудношів... до речі навіть таких після яких залишаються ворогами ..тому я вірю всеж у дружбу між жінками...Всеж хочу додати дружба це не загальне поняття...бо вона як Епіцентр подій, вир життя....і в кожному окремому випадку має свою історію...тому судити про дружбу взагальному не можна...Свого часу втратила в неї віру...бо найкраща подруга мені в цьому посприяла...і чомусь як і більшість перестала вірити в дружбу...і дарма..ба запевняю вас....що це все дуже індивідуально..не модна втрачати віру в дружбу керуючись індивідуальними випадками...адже люди всі різні...як і дружба.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #105 : 16 Липень 2012, 16:59:01 »
Щодо подруг - то без них ніяк. Але потрібно розуміти, що дружити треба так, щоб не вважати, що подруга тобі щось винна. Треба рахуватись з чужими думками і не ображатись, коли друзі не приділяють увагу, вони нічого тобі не винні, так як, зрештою, і ти їм. І от коли нічого не чекаєш від дружби, а просто собі дружиш - тоді немає ніяких непорозумінь і дружба тоді міцна, і подруга тебе підтримає, і ти її (якщо, звичайно, довіряєте один одному). Ну а довіра приходить з роками. Я маю давню-предавню подругу, перевірену десятиліттями (звучить аж страшно) d27 І маю коліжанок немало, з якими приємно проводити весело час, але їм не довіряю на всі 100% d112 Нічого страшного в цьому не бачу. Довіряю мамі, братові і чоловіку - це люди, які мене не зрадять.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #106 : 20 Липень 2012, 21:15:30 »
Цитувати
Колись на 100% я вірила в жіночу дружбу, мені здавалось що мої подружки завжди будуть поруч, в будь який момент. Та ми дорослішали і різні життєві ситуації приносили мені різні думки і різне ставлення до моїх подружок.В жіночій дружбі я розчарувалась.
І в мене таке сталося....Я просто така людина,що не люблю брехати....завжди стараюся об"єктивно судити ту чи іншу ситуацію.  І чомусь дуже довірлива, була....але прийшов час і мені відкрились очі на "найкращу " подругу. Вона мені стільки капостей наговорила ,що мені б і не приснилось в кошмарах...
Ми не спілкуємось вже більше як пів року. Мені страшенно її не вистачає, але як тільки беру телефон, то одразу згадую ті  болючі слова, які ну ніяк не вкладаються мені в голові, і ще раз переконуюсь наскільки я помилилась в людині. Деколи аж плачу....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MorganaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #107 : 21 Липень 2012, 09:47:47 »
в мене теж така ситуація.одного дня наговорили одна одній купу гадості і вже роки два не спілкуємось .не можу ні з ким зблизитись,ніби і хочу,але відчуваю, що місце зайняте.сумно..
я б дуже хотіла знайти людину, з якою я б змогла знову дружити і яка приймала б мене такою, як я є. а це дуже важливо.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 21 Липень 2012, 10:31:52 »
Так, це дійсно важко без близької подруги. Але на сьогоднішній час я ще не готова пустити собі в душу когось....мені здається що поки дружба не дуже тісна, то якось легше спілкуватись, немає ні заздрощів ,ні  упрьоків.....але і немає кому пожалітись чи похввалитись....Важко так .....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
« Reply #109 : 21 Липень 2012, 16:41:04 »
Цитувати
але і немає кому пожалітись чи похввалитись....Важко так .....
Галя...в тебе така класна сестра...вона тобі тобі просто супер-подруга...ви разом як дві наякращі подружки я це помітила... З такою сестрою, подруг не треба...

Offline Галюська

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 21 Липень 2012, 16:56:30 »
Цитувати
Галя...в тебе така класна сестра...вона тобі тобі просто супер-подруга...ви разом як дві наякращі подружки я це помітила... З такою сестрою, подруг не треба...
Ти знаєш, сестра -то одне , а подруга -це зовсім інше... d104 Я знаю, сестра в мене хороша, але деколи бувають такі моменти в житті, що не дуже з сестрою поділишся...

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #111 : 23 Квітень 2014, 17:04:19 »
Я дуже довго не вірила в жіночу дружбу! Хоча не так, вірила, але до пори, до часу! Від коли себе пам'ятаю завжди могла довіритися тільки одній людині, моїй " подружці" Віталіку d27
І тут, коли вступила в університет, життя нагородило мене уже справжньою, з великої літери Подружкою Наталею! Я обожнюю її! Не прохолить дня, щоб ми не переписалися чи не звонилися, при тому, що вона з Закарпаття і життя навряд нас з'єднає знову надовго :(
Я за неї куди завгодно! Вона також, і довела не раз! Всі наші емоції ми розділяєм так щиро, як за себе самого! Через нашу дружбу, здружилися наші батьки. Тепер вже наші сім'ї.. дали обіцянку бути один у одного кумами))

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #112 : 23 Квітень 2014, 17:44:16 »
nadinka_m, але класно   :kv
гарні моменти вашої дружби!

Offline ОльгаКуш

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Сергійко, Анютка
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #113 : 31 Жовтень 2014, 22:33:54 »
В мене справжні подруги появилися і  проявилися біля 30 років. Коли дійсно вони зявилися в житті, тоді зрозуміло, що з попередніми дружила бо не було з ким. Аби було! А були такі які просто виїхалиі дороги розійшлися 

Offline еНКо

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: школярі
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
« Reply #114 : 31 Жовтень 2014, 22:43:24 »
 А мені вистачає родини

Offline Pshenychka

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Степан
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #115 : 06 Листопад 2014, 23:53:21 »
я без подружок мабуть не прожила б)))))) хто б ще вислухував мої проблеми і мої успіхи як не вони)) хто б ще дав якусь пораду, як не вони)))) люблю своїх коліжанок)))) я сама переїхала після заміжжя у Франківськ з іншого міста, але зв"язок підтримую з ними, і на щастя вже і тут маю хорошу підтримку)) d41

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
« Reply #116 : 07 Листопад 2014, 15:04:30 »
Я теж згідна з Pshenychka.Іноді просто побалякати,іноді пожалітися,іноді послухати корисної поради.вкожної різні ситуації різні випадки.Мене все чоловік запитує про що можна говорити кожен день, :hi :hi :hi :hi :hi :hiВ нас жінок так закладено як не виговоришся то чоловіка будеш довбати :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #117 : 26 Грудень 2014, 15:33:52 »
Маю двох хороших подружок, яких я дуже  люблю d120.

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +270/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #118 : 20 Січень 2015, 19:31:18 »
На певних етапах свого життя мала подруг,які з часом відсіювались,а залишилась тільки одна,але бачимось з нею рідко,так як вона недавно вийшла заміж і влаштовує сімейне життя,а в наших чоловіків різні інтереси,тому я чекаю коли в них народиться дитина і вона мене ще краще зрозуміє d102 Зараз моя найкраща подружка-це чоловік і мене це цілком влаштовує :)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!