Автор Тема: Про жіночу дружбу  (Прочитано 7622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
Re: Про жіночу дружбу
« Reply #51 : 28 Березень 2012, 19:44:55 »
Цитувати
А взагалі, я вважаю, що в нас менталітет такий, що не може бути дружби між жінками (суцільна заздрість та корисливість)
дивне судження d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #52 : 28 Березень 2012, 20:19:36 »
взагалі, я вважаю, що в нас менталітет такий, що не може бути дружби між жінками (суцільна заздрість та корисливість). Хоча дуже хочеться мати подругу.
типу, і в тебе теж?  d143 і в кожної з нас?
взагалі про заздрість та корисливість, я думаю, це в загальному про людей, а не конкретно про жінок. А справді дружать, імхо, самодостатні люди.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #53 : 29 Березень 2012, 09:24:41 »
Цитувати
взагалі про заздрість та корисливість, я думаю, це в загальному про людей, а не конкретно про жінок
з цим погоджуюсь, але оскільки тема про жінок, тому і написала про жінок
Цитувати
типу, і в тебе теж?   і в кожної з нас?.
а щодо цього... ну не зустрічались мені некорисливі люди... тільки як щось  треба, навіть людина, якою я вважала подругою два рази підряд не могла подзвонити, бо " тепер твоя черга дзвонити". То що ми дружимо по черзі? А коли в мене був дуже важкий період в житті (розійшлась з коханим чоловіком, мені то дуже боліло), а "подружка" при зустрічі "ну, як то сталось розказуй, мені ж цікаво!!!" і не було ні маленької думки про те, що мені боляче, неприємно, НЕ ХОЧЕТЬСЯ говорити на ту тему, але ж їй цікаво!!!
Так, ще в школі були дівчатка, з якими я гуляла чи ходила в кіно, кафе. Але з дорослим життям все закінчилось. І на жаль, в мене немає подруг. Одні знайомі. Не заперечую, що проблема не в мені, але я вмію знайти підхід до будь-якої людини. В школі в мене були хороші стосунки навіть з дівчинкою, з якою ніхто не дружив (вона була дууже конфліктна).
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #54 : 29 Березень 2012, 09:47:03 »
Цитувати
А взагалі, я вважаю, що в нас менталітет такий, що не може бути дружби між жінками (суцільна заздрість та корисливість). Хоча дуже хочеться мати подругу.
Люда дуже шкода що життя не звело вас з якоюсь дівчиною щоб стати найкращими подругами  :(
Мені в цьому плані повезло, в мене дууууже багато подруг яким я можу розказати всі свої проблеми, які дійсно перевірені часом і різними важкими періодами в житті, люблю їх дуже і дякую що вони у мене є, тому мене ця фраза не стосується  d112

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #55 : 29 Березень 2012, 11:00:33 »
а в мене є подруги і не одна, є й старої закалки, є й нові (з форуму z3), але я така людина, що ніколи ні на кого не ображаюсь, не заздрю (ну дуже стараюсь, частіше для мене чужі досягнення є приводом щось в собі зробити), не осуджую і т.д. І не вимагаю від людей надто багато, тому вважаю, що зі мною легко дружити  z5 мене просто потрібно розуміти, що я така людина, якій необхідно інколи побути самій з собою, інколи можу не брати трубку, коли не маю бажання розмовляти з б-ким, можу сама не передзвонити, коли потрібно, але душею я завжди підтримую і розумію своїх подруг, навіть якщо це не часто озвучую

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #56 : 29 Березень 2012, 11:28:47 »
В мене якось так складалось, що на різних етапах  життя мене оточували різні люди, були просто знайомі, хороші знайомі і друзі. Але по якихось причинах дороги розходились і ми втрачали звязок. В школі була подруга, з якою ми були дуже рідні, потім ми вчились в різних ВНЗ, і звязок послабився, а в університеті знайшлись інші друзі. А коли ми повиходили заміж, то і зовсім не спілкуємось. Хоча я не проти, навіть дуже би хотіла. Були друзі, з якими ми ходили по нічних клубах довгий кусок часу, і дружба та трималась на спільних інтересах.
В мене ніколи не було багато друзів, може тому, що я відчувала, що поряд має бути також сильна, вольова людина, дехто ніби не витримував цього (мені так здавалось). Але залшилась у мене добра подруа з університетських часів, дружимо і по сьогодні. Тільки дуже важко, що вона не в Франківську живе, а інколи так хочеться, щоб була така подруга, до якоїх можна просто забігти в гості на чай навіть без дзвінка... І поділитись якимись своїми переживаннями.
Я відкрита завжди для дружби і спілкування, але в такому віці вже важче знайти близьку подругу..

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #57 : 29 Березень 2012, 11:38:38 »
Взагалі-то ця тема для мене є зараз дуже актуальною. Бо за період вагітності і коли народилась дитина, все менше і менше часу проводжу поза колом сімї. Здається, якось так зажалась, закрилась в собі, хочеться бути легшою, впустити в душу когось, виговоритись... Якось так.. Відчуття таке, як в тюрмі..

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #58 : 29 Березень 2012, 12:08:47 »
Я завжди думала, що маю вірних подруг. Таких самих-самих є дві (вони між собою не знайомі близько).
Я така людина, що готова заради близької мені людини зробити дуже багато. І відповідно я чекаю, коли мені буде потрібна допомога, що я можу розраховувати на своїх друзів, тим більше дуже близьких. Прояв уваги і небайдужості до мене - для мене дуже є важливим.
І от одного разу, а то і два рази підряд, одна з моїх подруг проігнорувала дуже важливі моменти в моєму житті. А поясненням були дуже абсурдні причини. При тому, що в неї було декілька варіантів поступити в цій ситуації, але вона вирішила обрати самий образливий для мене, хоча, я вже припускаю, що вона над тим і не задумувалась. Після черегового такого поступку з її сторони я вже почала задумуватись чи дійсно ми такі близькі подруги, як я собі до цього уявляла.
Чи можливо я багато потребую від друзів? Але це ж очевидно, що дружать між собою люди, щоб підтримувати один одного у важкі хвилини і радісні, взаємно, а не односторонньо. Бо тоді хтось для когось буде другом, а інший ні. Чи може я щось не так собі все уявляю?  d143

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #59 : 29 Березень 2012, 12:14:39 »
Цитувати
а інколи так хочеться, щоб була така подруга, до якоїх можна просто забігти в гості на чай навіть без дзвінка... І поділитись якимись своїми переживаннями.
і я такого так хочу  d3.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #60 : 29 Березень 2012, 12:17:52 »
Цитувати
хочеться бути легшою, впустити в душу когось, виговоритись... Якось так.. Відчуття таке, як в тюрмі..
і тут з тобою одної думки, Сянка. d3

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +407/-3
    • Награды
« Reply #61 : 29 Березень 2012, 12:18:58 »
Жасмин написала тобі в приват,відпиши  :)

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 29 Березень 2012, 12:20:09 »
Цитувати
а щодо цього... ну не зустрічались мені некорисливі люди...
що,прямо таки всі-всі корисливі?

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 29 Березень 2012, 12:21:19 »
І відповідно я чекаю, коли мені буде потрібна допомога, що я можу розраховувати на своїх друзів, тим більше дуже близьких. Прояв уваги і небайдужості до мене - для мене дуже є важливим.
а я не чекаю, я просто ціную, якщо ця допомога є чи буде, а якщо немає, то не засуджую, всякі можуть бути на те причини

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #64 : 29 Березень 2012, 12:23:10 »
Цитувати
а щодо цього... ну не зустрічались мені некорисливі люди...
що,прямо таки всі-всі корисливі?
а яка то "користь" може бути від подруг??? d143 проясніть

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 29 Березень 2012, 12:24:58 »
Цитувати
а яка то "користь" може бути від подруг??? проясніть
ну не знаю,може грошей позичити,чи кофточку d27

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #66 : 29 Березень 2012, 12:25:21 »
та і я не засуджую. Так, я читала, що ти не чекаєш від когось чогось. Але тоді виходить, що це і не друг тобі, якщо він ніколи не проявляє себе, щоб допомогти мені чи порадити. Бо хто ж тоді називається другом?

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #67 : 29 Березень 2012, 12:30:33 »
Цитувати
а яка то "користь" може бути від подруг???  проясніть
Ну буває так, що людина тебе нагло використовує, наприклад допоможеш їй і те, і се, і 15 соток картоплі посадити і в хімчистку сходиш, бо немає коли, а потім в замін виллєш душу по страшному секрету і через 2 дні прийде твоя свекруха з "наєздами", що ти цілому Франківську на неї гониш  d104