Автор Тема: Про жіночу дружбу  (Прочитано 5999 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
Re: Про жіночу дружбу
« Reply #85 : 29 Березень 2012, 13:05:30 »
Цитувати
якщо думати що всі погані, а я одна добра, то це вже нарцисизм якись....то певне і дружити треба із собою...лише.
Та ні, не треба вже так утрірувати, просто всяке буває в житті, розчаровуються люди, і потім важко підпустити до себе когось близько.. Але з часом це пройде.. І таких юдей потрібно навпаки підтримати і показати, що не все так погано, що є хороші люди, просто не пощасливилось їх зустріти..поки-що..
Я взагалі у цьому плані оптимістка, коли хочу з кимось дружити, то просто дзвоню, пишу, навязуюсь.. Навіть так, думаю в цьому немає нічого поганого.. І ніколи нікого не засуджую, от я справді від своїх друзів не вимагаю нічого, просто щоб вони у мене були.. Вони мені нічим незобовязані..

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #86 : 29 Березень 2012, 13:13:21 »
І може не треба деколи так глобально мислити: користь не користь... Як вже є, це нормально, бо всі ми люди і життя-це суцільна потреба: потреба вислухати, виговоритись, потреба у піклуванні. Просто треба легше ставитись до життя і не створювати собі проблем на рівному місці..

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #87 : 29 Березень 2012, 13:13:30 »
В мене є ще одна подруга, вона від мене старша на 7 років. Вона мене водила в школу з першого класу поки сама її не закінчила.
Ну так пристроїли мене до неї в нагрузку  :). Так от, вона для мене як сестра. Я не можу уявити життя де б її не було. Вона добрий і мудрий порадник. Я з неї раджуся майже з усім. Але є щось таке в наших стосунках, що не дає нам бути рівноправними подругами, так, саме подругами. Не знаю чи зрозумієте ви мене  d143, що я хочу сказати. Ну, наприклад, я їй ніколи не розповідаю про свої стосунки з чоловіком і від неї я ніколи не чую про її особисте життя. Якось нам не комфортно говорити на цю тему  d104, хоча ми двоє дорослих людей, у обох є певний досвід стосунків, звичайно, що бувають якісь непорозуміння з чоловіком, то от їй я цього ніколи не говорю. Не знаю чому так. Але я її дуже люблю і ціную, що вона є. От в ній я переконана, що вона не пропустить жодного моменту, який важливий для мене.
Тобто, що я хочу сказати. Що кожна подруга є ніби для чогось. З одною говорю про чоловіка, а з другою раджуся у певних проблемах  :). Якось так виходить.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #88 : 29 Березень 2012, 13:16:04 »
Цитувати
Ну, наприклад, я їй ніколи не розповідаю про свої стосунки з чоловіком і від неї я ніколи не чую про її особисте життя. Якось нам не комфортно говорити на цю тему
Ой, а я вважаю на цю тему взагалі ні з ким не треба розмовляти... в цьому випадку "найкраща подружка - це подушка"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #89 : 29 Березень 2012, 13:16:16 »
Цитувати
Але в глобальну як таку дружбу я вже не вірю....ну на мою думку "дружбу"  таку яку бачу її я.
і я,і це скорше проблема не в людях навколо,а в мені,просто стала все трошки поінакшому сприймати,подорослішала напевно d27

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #90 : 29 Березень 2012, 13:30:29 »
Дружба це коли горе ділиться на двох, а щастя збільшується в двічі.
Мені неймовірно пощастило, що я маю таких подруг,з якими ми вже разом 20 років. Наша дружба пройшла через все, але з роками вона ставала тільки міцніше,шкода що зараз ми зустрічаємось рідко,в кожного своя сімя , з однією з подруг нас розділяють тисячі кілометрів, але ми регулярно спілкуємось по телефону.Я щаслива що вони є моєму житті, адже з ними я можу бути сама собою.
Відкрию невеличкий секрет, на форумі в мене теж є подруги- мамусі, яким я довіряю на 100%. Я впевнена що наша зустріч з ними невипадкова :)

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +366/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #91 : 29 Березень 2012, 13:42:14 »
Цитувати
Та ні, не треба вже так утрірувати, просто всяке буває в житті, розчаровуються люди, і потім важко підпустити до себе когось близько.. Але з часом це пройде.. І таких юдей потрібно навпаки підтримати і показати, що не все так погано, що є хороші люди, просто не пощасливилось їх зустріти..поки-що..
Я взагалі у цьому плані оптимістка, коли хочу з кимось дружити, то просто дзвоню, пишу, навязуюсь.. Навіть так, думаю в цьому немає нічого поганого.. І ніколи нікого не засуджую, от я справді від своїх друзів не вимагаю нічого, просто щоб вони у мене були.. Вони мені нічим незобовязані..

ну я ж написла що готова дружити, головне бути відкритою людиною, просто розписала що дружба для мене це як кохання все має бути чесно,чисто.я однолюб...і подруг багато мені не треба ...але коли дійсно на моєму житті ще зустрічатимуться я лише ЗА, бо одиноко в цьому світі одному, а я сама така що на місці не сиджу то до куми, то з форумчанками, то ще щось....
тримаю на руках два щастя.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +366/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #92 : 29 Березень 2012, 13:44:29 »
Іруся, дуже позитивний пост. в мене теж на форумі зявилась парочка подруг, але тихо-тихо що б не зурочити  d108, вони певне вже в курсі теж... тому кажу треба тримати двері відкриті авось хтось проходящий мимо зацікавиться вашими проблемами і потім тішитиметься вашому щастю :)
тримаю на руках два щастя.

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #93 : 29 Березень 2012, 13:50:27 »
Цитувати
Дружба це коли горе ділиться на двох, а щастя збільшується в двічі.
От це і є істина.
Тоді звичайно, що і думки не припускаєш про
Цитувати
не чекаю чогось конкретно від людей
типу, як на базарі "я тобі, а ти мені",
бо все прекрасно, бо друг завжди прийде чи розрадить по телефону, чи піде з тобою на каву, бо тобі потрібно розвіятись. Тому, що для твого друга - ти є другом.  :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #94 : 29 Березень 2012, 15:10:11 »
І може не треба деколи так глобально мислити: користь не користь... Як вже є, це нормально, бо всі ми люди і життя-це суцільна потреба: потреба вислухати, виговоритись, потреба у піклуванні. Просто треба легше ставитись до життя і не створювати собі проблем на рівному місці..
я вважаю, що БУДЬ-ЯКІ стосунки, це завжди користь. Бо користь не лише в матеріальному плані може бути, але й в моральному. Навіть коли ти до подружки дзвониш просто потриндіти - ви від цього отримуєте задоволення, настрій покращується і так далі. А жінки ж не лише про щось серйозне говорять, є й купа  дрібниць, важливих і не дуже ;)  Просто не треба опускатися до наглого використовування.

І взагалі, мені дружні стосунки більше навіть ніж любов подобаються, бо в них людина має більше волі і те, що ви робите одне одному - воно якось більше в кайф, ніж коли починається тикання  та зобов"язання типу "як ти можеш не поділяти мою точку зору, ти ж моя жінка/чоловік", "як ти можеш надати перевагу фільмові, а не мені" і т.п.

І ще я вваажаю допустимим говорити про чоловіків і все з нмии пов"язане, про батьків і в такому стилі. Ну бо може я не права, але я вважаю, що інакше то не дружба, а протсо якесь стерильне знайомство. Звісно рамки пристойності та моральності можна витримувати, але це вже як кому зручно. Не бачу нічого поганого чи осудливого, звісно, якщо сторони тримають язик за зубами.

одинокі мами,давайте дружити! d30 d30
запросто )))

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #95 : 29 Березень 2012, 15:13:31 »
Сянка, так на трасу виходять, ти ж маєш мій номер d37
Асюня, як переїдете до обласної, то можем разом гуляти, я часто хожу в районі Вулика - Гражди, дорогою попри ті новобудови :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
« Reply #96 : 29 Березень 2012, 15:19:45 »
Тобто, що я хочу сказати. Що кожна подруга є ніби для чогось. З одною говорю про чоловіка, а з другою раджуся у певних проблемах  :). Якось так виходить.
ну я собі думаю, що то нормалньо. Людина сама є різносторонньою, а знайти іншу людину, точну копію тебе, неможливо та й  нецікаво. Я й сама по цьому форуму бачу, що з одними я спілкуюсь на тему сім"ї чи психології, з іншими про капосних дітей, ще з іншими про кіно.

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
« Reply #97 : 29 Березень 2012, 15:29:13 »
В цій темі дуже актуальна фраза-Головне не кількість, а якість.Можливо це неправильно,але так склалось в моєму житті, що подруг я розділила на "групи":
1.Найкраща подруга- це людина яка тобі незаздрить, щоб несталось вона завжди поруч.
2.Подруга-подушка - саме вона підримує мене в моменти коли нерви на межі.Супер, що вона живе поруч, інколи ми ревемо під бутилочку Шеріданс.
3.Вірні подруги - це подруги дружба з якими вже перевірена роками.
4.Компанійські подруги - з ними весело потусити,сходити на каву поговорити і почесати язика на все про світі, табу особисте життя, ну хіба що в загальному, як справи в сім"ї.
5.Просто подруги - "привіт","як справи?","пока".

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #98 : 29 Березень 2012, 15:51:14 »
Іра, дуже гарно поділила і цікаво класифікувала, молодець
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #99 : 29 Березень 2012, 17:27:42 »
Джет,Галина,буду рада дружити :)
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #100 : 29 Березень 2012, 20:05:29 »
Цитувати
і мені трохи важко в франківську без друзів-свідоме життя прожила в іншому місті,там всі і залишились
але я планую це наздогнати
бо все-таки без близької подруги поруч важко
от це про мене. І мене це дуже мучить. Страшно не вистачає таких подруг, до яких можна залетіти і за чашечкою чаю поговорити про все і отримати від спілкування колосальне задоволення.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #101 : 01 Квітень 2012, 08:16:01 »
хочу сказати що мені по життю не тільки на друзів а просто на людей везе... А щодо жіночої дружбби то у мене дві сестри яких обожнюю і вірю їм тому що ніколи в житті вони б не зрадили у різних розуміннях цього слова...Маю ще одну найближчу подругу яка вже стала частиною моєї сімї..давно дружимо і я її люблю будь яку-зі всіма недоліками... А ще маю двох мужчин друзів-і вони мені як подруги...з ними можна тж потриндіти про все на світі....Шкода що нас рознесло по різних країнах але благо є скайп,інет і ми підтримуємо стосунки... Я знаю що це люди які завжди підставлять плече коли треба і я їх підтримаю якщо буде потрібно...Тому вірю в дружбу...