Автор Тема: Вивчення іноземної - репетитор чи курси, що краще?  (Прочитано 7902 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +194/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
курси, може, і добре, але то залежить і від ситуації. до мене додому приходить репетитор займатись з сином. це великий "+", бо водити кудись можливості не маю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сезон меду 2017 відкрито!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline іваночка82

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: СТАС та ЖЕНЬКА
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
МИ ходимо до репетитора один раз в тиждень малий задоволений і старається вивчити те що вона задає,бо там питають з нього одного і в школі проблем не має і на мене дівчата легше бо з англійською я не дуже, ще на початку допомагала,а коли зрозуміла що  сама вже мало що розумію,а ще і йому пояснити треба тоді звернулася до репетитора.

Offline Gorianka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам 13 років, Максим 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
У мене обоє ходять на курси. Старший уже 5 років. Рівень знань дуже хороший.
А про які курси йдеться?

Offline Олька

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +182/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
і мене цікавить
Решила прибраться в шкафу: всё оттуда вывалила, перемерила, накрасилась, натанцевалась. Всё - устала.

Offline profitroli

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
  • прагни більшого
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 9
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
дівчата пишіть відразу куди ходите, щоб ми потім не перепитували  d104 я якраз вибираю чи курси чи репетитор.дякую

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
ми ходимо вже другий рік на Киівські курси іноземних мов. Почали в 4,5 р. Вчать розмовну мову. Урок триває годину у формі гри, вдома пишемо букви (домашнє завдання). Поки задоволені і деякі слова я вивчаю з ним, бо їх не знала d112

Offline Gorianka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам 13 років, Максим 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
ми ходимо вже другий рік на Киівські курси іноземних мов.
Дякую, я теж про них думаю

Offline Наталія Новаковська

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ростик і Оксанка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Курси "Англійська мова для дітей" на Шевченка, 5 (приміщення "Рух"). 

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Моя також ходить на Шевченка 5. Задоволені на 100%. Я все тягнула з репетитором ,в 1 класі думала рано, а в 4 стало в школі важче, та ще з 5класу мала додатись німецька.  Ми ходимо тільки 2 рік, і то того року не з початку.Тому доганяли щоб бути на тому ж рівні що ровесники, думала не справимось, дякуючи увазі викладачів у рейтингу вже далеко не останні. Так зараз і англійська і німецька стали улюбленими предметами.

Offline lusyatko

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даруся,Міля
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
Моя донечка більше сприймає індивідуальні заняття.Але знайти хорошого репетитора теж не легко.Керуємося при виборі рекомендаціями.

Offline lusyatko

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даруся,Міля
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
На рахунок курсів чула хороші відгуки про курси на вул. Шевченка,і не зовсім хороші про Київські d128

Offline АнгелТ7

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя,2006 р.н.,Данька 2016 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
У нас також з англійською капець повний.Моя мала нічого не може пояснити,що вони роблять на уроках і що робити вдома d111 Дівчата,порадьте репетитора хорошого для 1-2 класів,бо бачу,що так діла не буде і нічого ми знати з англійської не будем.

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Дівчата, як мама другокласника і викладач англійської мови хочу вам сказати, якщо є проблеми у розумінні шкільної програми, то однозначно краще підібрати репетитора дитині, ніж водити на курси. Але такого, щоб їй подобався, в першу чергу, як людина. Якщо дитині нудно, або страшно бути з незнайомою "тьотьою", то діла не буде. А другий момент - це знайти дійсно спеціаліста. У мене склалася така думка, що в Івано-Франківську викладанням англійської мови займаються всі, хто хоч трохи чув про неї. Чому так говорю? Тому що знаю "викладачів"  на курсах іноземної, своїх колишніх студентів, які ледве тягнули на двійку при навчанні. А в "Афіші" оголошень про репетиторство, напевно, більше, ніж вчителів у місті. Прикро.

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
Тому що знаю "викладачів"  на курсах іноземної, своїх колишніх студентів, які ледве тягнули на двійку при навчанні. А в "Афіші" оголошень про репетиторство, напевно, більше, ніж вчителів у місті. Прикро.
ну так це у нас така тенденція через неперебірливість самих курсів. я маю досвід роботи в одній агенції, то вони теж студентів беруть у викладачі і платять копійки, хоча з людей деруть нормально. то там ніхто довго не затримується з викладачів d104
і самі батьки невибагливі. ніхто ж не питає у "репетитора" ні диплому, ні рекомендацій. батьки радіють, шо недорого  "репетитора" знайшли і шо в дитини уроки зроблені...
то мож довго то обговорювати. але я з вами koshka згідна на всі 100.

Offline profitroli

• Активна Мамка
  • прагни більшого
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 9
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Може хтось знає про Школу англійської мови "Helen Doron"? Знайома дуже радила, хочу почути ще і інші відгуки.

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юляся, 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Наша доня займається з репетитором. Ми дуже задоволені, їй цікаво і результат є. Колись пробували ходити на курси, нас записали в групу до старших діток, малеча зовсім не встигала за ними і нічого не розуміла, вчителька сама робила за неї завдання, тож за кілька відвідувань ми відмовились від цих занять.

Offline vallap

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: vallap
Доброго всім дня , вечора , і т.д., підкажіть будь-ласка хорошого репетитора з англійської мови для дитини початкових класів, бажано район позитрону , каскаду, але можна і інші,наперед дякую.