Автор Тема: Тест "сумісність по даті народження"  (Прочитано 29025 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natali_zАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Тест "сумісність по даті народження"
« : 02 Вересень 2013, 11:43:21 »
Щоб отримати детальну розшифровку складіть всі числа Вашого народження і народження Вашого обранця

Наприклад :
Ви народилися 23.07.1985 року , а ваш обранець 12.11.1978 року. Складайте цифри до тих пір, поки не отримаєте просту однозначне число: 2 +3 +7 +1 +9 +8 +5 +1 +2 +1 +1 +1 +9 +7 +8 = 65; 6 +5 = 11 ; 1 +1 = 2
2 - число ваших взаємин

Так що ж означають конкретні числа і яку сумісність вони обіцяють їх власникам ?

1
Для досягнення мети люди можуть діяти спільно. Такі відносини допомагають виявляти та звільняти внутрішній потенціал партнера. Зв'язок цих людей стимулює відносини , дає привід розвиватися. Однак одиниця - це лідерське число , тому можливі неузгодженості через розділення влади і визначення лідерства у відносинах .
Якщо спочатку ще все згладжується ніжністю і пристрастю , то пізніше , в сімейних відносинах настає справжнє пекло : постійні сварки і з'ясування відносин не доведуть ні до чого хорошого. Однак , якщо один з партнерів змириться з роллю переможеного і буде в усьому підкорятися своїй половинці , тоді їх сімейне життя стане більш стабільним.

2
Основа цього союзу - насамперед матеріальна. Але таким людям подобається бути один з одним , навіть якщо спочатку вони й будували відносини , щоб досягти більшого прибутку. Якщо ви просто залишитеся партнерами , то ваша фірма буде процвітати. Якщо ваші відносини переростуть в шлюбний союз , то така сім'я буде повністю щаслива в матеріальному плані.
Ви також можете залишитися просто друзями і ваші бесіди будуть приносити фінансовий успіх вам обопільно . Двійка є земною цифрою , тому їй властиві більш приземлені питання , ніж почуття , значить на яскравість почуттів у відносинах не розраховуйте . З часом можуть з'явитися підозри і конфлікти на грунті грошей , невдоволення одного з подружжя надмірними витратами іншого . Такий союз боїться змін і дуже економний, як у матеріальній частині так і в почуттях.

3
Трійка - товариськість , але одночасно ще й значне мінливість. Це означає , що партнери будуть багато, але нерегулярно спілкуватися. Вам не буде нудно один з одним. Це число дуже підходить для відносин приятельських , а от в домашньому вогнищі не завжди зберігає тепло.
Подружжя можуть давати один одному обіцянки і не виконувати їх , через це в домі і відносинах постійно присутній якийсь протяг , холодок. Такі пари не завжди міцно прив'язані між собою , партнери навіть дозволяють зраджувати один одному. Якщо досліджувати ділову сферу , то партнерства з таким числом досягти неможливо , ділові відносиня не складуться .

4
Це число здатне із ситуації союзу організувати сім'ю. Четвірка характеризується теплотою у відносинах , розміреним ритмом життя і комфортом. Однак її надмірна енергія буде гальмувати ділові процеси . У партнерських зв'язках ці люди не здатні допомогти збільшити капітал , однак збагатитися духовно , отримати нові знання та враження - це їм цілком доступно .

5
Між цим союзом виникають такі любовні пристрасті , що розбурхують кров. Партнери будуть доставляти один одному масу приємних моментів. Їм здається , що вони знаходяться в раю . Коли вони разом , нічого більше не існує - тільки їх любов . Якщо до всього , вони ще зможуть приборкати свої егоїстичні почуття , а ще більше думати про партнера , то їх союз буде дуже тривалим . Якщо такі стосунки закінчуються весіллям , то в цій сім'ї з'являються на світ дуже щасливі діти . Бурхлива енергія , яка проявляється партнерами , може бути спрямована на будь-яку галузь і скрізь принесе успіх.

6
Число шість говорить про те , що люди здатні значно допомагати один одному у відносинах . Це теж земне число , тому відносини будуть тривалими і партнерськими . Особливо в діловій сфері . Для бізнесу - це ідеальний варіант. Для сімейних відносин число пророкує спокійну дружній зв'язок без бурхливих емоцій і з'ясувань відносин . Навіть якщо почуття згаснуть , така сім'я буде існувати завдяки підтримці один одного. Якщо ж партнерів абсолютно нічого вже не пов'язує , вони все ж зможуть продовжувати спілкуватися.

7
Партнерам число сім обіцяє досить гармонійні відносини . Їм можна запросто домовлятися один з одним. Однак деяка відчайдушність все ж таки присутня . Та чи інша сторона можуть періодично забувати про виконання договірних зобов'язань . Але дипломатичність і відчуття такту дозволить вирішувати питання, не доводячи їх до скандалу і не розриваючи відносини . Такі союзи існують і досить успішно. Партнери допомагають один одному розвиватися і спільно вирішують грошові проблеми , домагаючись матеріального успіху.

8
Вісімка - дивовижна цифра. Вона робить стосунки нестандартними , трохи дивними. Між такими людьми виникає сексуальне тяжіння , їх тягне одне до одного. Якщо вони об'єднаються , то можуть сприяти просуванню один одного у всіх сферах.
Однак існує невелика проблема : один з партнерів буде вважати , що інший намагається використовувати його для досягнення тільки своїх цілей. Внутрішнє незадоволення може наростати і одного разу здатне вилитися в грандіозну сварку з непередбачуваними наслідками. Якщо ви відчуваєте , що партнер використовує вас і маніпулює вами , необхідно протистояти , навчитися цінувати себе . У шлюбі такі відносини бувають непоганими , але іноді їх затьмарює почуття ревнощів і недовіри.

9
Для дев'ятки характерний союз філософів. Така пара буде щаслива проводити час у філософських бесідах і мріях. Але це в тому випадку , якщо все у вас благополучно в матеріальному плані. Якщо ж насправді мрії не підкріплені стійким матеріальним становищем , то відносини починають давати тріщину. Саме тому такий зв'язок краще для дружніх відносин , а в шлюбі сімейний човен може швидко розбитися об побут . Якщо ж один з партнерів здатний вирішувати побутові проблеми, то такий союз буде цілком щасливий.
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lenko

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +252/-1
  • http://nosova-lena.blogspot.com
    • world of creativity
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсен 1,2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: тест "сумісність по даті народження"
« Reply #1 : 11 Вересень 2013, 14:56:31 »
в мене гарне число 6 )
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +584/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #2 : 12 Вересень 2013, 13:39:37 »
В мене теж 6
але
Цитувати
дружній зв'язок без бурхливих емоцій і з'ясувань відносин
то не про нас d27

Пропускайте крізь пальці весь негатив, тоді в долонях залишиться тільки радість і щастя

Offline galohka

• За мир і свободу
  • Активна Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Людочка
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #3 : 21 Вересень 2013, 20:03:41 »
Цікаво у нас 9 - не дуже мені подобається трактування. Але ніхто ж і не філософ. Ніхто не живе мріями, а реаліями. Подивомось що буде далі - час найкращий показник. Завжди із правил є виключення.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #4 : 21 Вересень 2013, 20:30:04 »
гг)))...і в мене також 6 d30

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #5 : 21 Вересень 2013, 20:42:03 »
У мене в результаті підрахунків получилась цифра 5. Дуже сподобалась фраза "у цій сім"ї з"являються дуже щасливі діти" ну і все трактування загалом теж сподобалось.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #6 : 21 Вересень 2013, 20:49:05 »
в мене 8  написано правдиво

Offline luba 85

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лука 8 р;Матвій5 р;
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #7 : 24 Вересень 2013, 13:26:15 »
В мене число 9 .Навіть не знаю помріяти ми любимо але відносно своїх можливостей.

Offline loja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #8 : 24 Вересень 2013, 16:05:37 »
В мене вийшло 6. ПРо нас. на всі 100%

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #9 : 24 Вересень 2013, 19:55:49 »
і у нас,як і в більшості,вийшло число 6  :)

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #10 : 26 Вересень 2013, 00:46:35 »
А в мене 9. Прогноз так собі, але може бути, непогано.
"Якщо ж один з партнерів здатний вирішувати побутові проблеми, то такий союз буде цілком щасливий."
-- я собі приписала роль вирішувача побутових проблем, значить все буде нормальок :)

Offline чайковска

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-1
  • Вічна пам'ять героям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
« Reply #11 : 30 Вересень 2013, 23:50:44 »
В мене вийшло 1, і все правда :) "постійні сварки і з'ясування відносин не доведуть ні до чого хорошого. Однак , якщо один з партнерів змириться з роллю переможеного і буде в усьому підкорятися своїй половинці , тоді їх сімейне життя стане більш стабільним."тож кожному інколи приходиться поступатись, хоча можливо в кожній сімї так

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +631/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #12 : 03 Жовтень 2013, 01:08:58 »
У нас також число 6. Якесь воно поширене  ;)
Цитувати
пророкує спокійну дружній зв'язок без бурхливих емоцій і з'ясувань відносин
ооо у нас дуже бурні емоції коли з"ясовуєм відносини  z5
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #13 : 06 Листопад 2013, 14:43:02 »
в мене вийшло 2
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #14 : 06 Листопад 2013, 15:15:50 »
і в мене 6  d30

Offline brand

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #15 : 26 Листопад 2013, 16:51:12 »
в мене 8. але щось не дуже підходить

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #16 : 17 Грудень 2013, 06:49:59 »
це така правда.....? от придумають, щоб люди мали чим себе інколи зайняти...