Автор Тема: Роздуми на тему "туалетного" питання.  (Прочитано 5874 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline FantazzyАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Сьогодні їхали додому. Поки стояли на черговому світлофорі, повернула голову і побачила "чарівну" картинку - в арці хлопчик років 4ох весело пісяв на стінку. А мама стояла неподалік, чекала. Мені стало сумно. А темку завела, щоб почути ваші думки з цього приводу.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Re: Роздуми на тему "туалетного" питання.
« Reply #1 : 25 Червень 2010, 22:07:29 »
Ох, важке питання. Я категорично проти таких явищ, бо сама живу в центры і до минулого року, поки не поставили грати на арку, наші вхідні двері регулярно ставали "туалетом" :( Ми навіть за звичку мали по вечорах двері відкривати різко, щоб як хто там пісяє, то хоч по лобі получив. Але розумію, що дітки іноді дуже неспожівано можуть попроситись в туалет, особливо хлопчики, яким важко стримуватись. Поки що мій горобець малий і у нас таке питання не стоїть, але все ж я вважаю, що маршрут для прогулянок варто планувати так, щоб було куди в разі чого забігти "у справах". По місту повно кафешок, поліклінік, кінотеатри - і всюди є туалети. В крайному разі можна попроситись в офіси - я не думаю, що дитині десь відмовлять. У всякому випадку, коли у мене була студія, я не відмовляла на подібні прохання. На крайній випадок можна на травичку у парку чи сквері (в теплу пору року, і до певного віку). А в місті "позначати" будинки - це табу.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 25 Червень 2010, 22:22:29 »
Цитувати
в арці хлопчик років 4ох весело пісяв на стінку. А мама стояла неподалік, чекала.
d107 d111,так не має бути, це і є свого роду виховання,зараз дитина робить це несвідомо, а потім це буде робитись на автоматі, а потім такі мами, як ця будуть скаржитись на таких пісюнів(я їх так називаю) Звичайно, якщо навіть дитину приспічило і немає ні кафе, ні парку, нічого - зайди з сином в арку, нехай відійде десь від стіни, дверей під'їзду, на травичку буля мусорного контейнеру хоча би,бо всі розуміють  що це дитина.
В моєї тьоті в дворі дитячий майданчик, і діти завжди грають футбол, а в туалет забігають в найближчий підїзд, в ліфт, нажимають на 9 поверх, і поки туди-назад, своє діло зробить, а мити кому? Зайти туди не можливо!!!! d109 d110 d16 Моя тьотя раз застала малого пісюна, ще не встиг діло зробити, а двері на 9-му відкрились, вона його насварила, каже мамі всьо розкажу, а він їй каже мама сама казала, що терпіти не можна, забіжиш в ліфт, тай ніхто не побачить d16 Ух, яка я зла!!!

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 25 Червень 2010, 22:34:08 »
Так мене саме місце і засмутило, бо я не звір і розумію, шо малій дитині важко терпіти. Але трохи в арку чітко видно були кущики. Вже хоч би там заховались. А то всі кричать, що місто засмічене, а як ми виховуємо своїх дітей? Адже цей хлопчик виросте і далі буде так чинити, бо звик. А пісяє він далеко не духами... І після такого вважаємо себе культурними.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #4 : 25 Червень 2010, 22:57:38 »
А я маю теж щастячко: вікна виходять на задворки супермаркету, та ще й літній майданчик поряд. В вікно не визираю, бо бридко. І дорослі і малі, і жінки і чоловіки... всі підмочують той супермаркет і паркан, що його оточує. Ну а більш сором"язливі справляють нужду у нас в під"їзді і в ліфті. Гидко в під"їзд зайти - все обгаджено і оббльовано d16.Жах! d107 І ніхто навіть не встидається, а говорити їм щось то як об стінку горохом. Вони пішли, випили пива, зробили свою брудну справу і забули. І головне, що той літній майданчик має свій туалет, який замикається на ключ. От не знаю чи то туалет платний, чи то люди вже настільки ледачі, що легше під паркан, аніж відчинити і зачинити туалет d104

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #5 : 25 Червень 2010, 23:18:09 »
Цитувати
,так не має бути, це і є свого роду виховання
цілком погоджуюсь...Вчора теж бачила схожу картину прямо біля Чікен хати. Йде собі мамуся з донечкою, років3-4х і сином, старшеньким. Ну маленька щось їй шепнула на вухо, а мамуся відразу їй штанці зняла і посадила робити справу...А тут ще й татусь підійшов і дивляться усі як мала пісяє, і ще пів зупинки і купа перехожих...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #6 : 25 Червень 2010, 23:26:08 »
Якщо дитина мала, вона не буде терпіти, треба десь на травичку відвести в сторону і все, нічого тут нема страшного, це ж не хлопець 5р.що вже розуміє.

Але і серед двулиці чи будинки не можна пісяти , хоч і дитинка маленька d128,добре вище сказали це і є подальші наслідки виховання.
Зараз маленьким так пісяє де попало, так і дорослим буде думати"А ну його, ніхто не бачить і в підїзд"

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #7 : 26 Червень 2010, 01:55:39 »
Сразу вспоминается фраза "Если каждый человек пописает мимо унитаза - в стране начнется хаос"....Что-то в этом есть

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
« Reply #8 : 30 Червень 2010, 13:53:44 »
Діти терпіти довго не будуть, якщо сказала дитина що хоче пісяти то це максимум ще 2-3 хв. Якщо ідеш по вулиці де тіки тротуари, і є пару дерев то я обов’язково поставлю малого під дерево. Якщо хтось звик бігати і шукати по кафе чи магазинам туалет, то нехай носяться і мучають дитину.
Розумні мамаші ану, а в кого двоє дітей. І ти сам(сама) гуляєш з дітьми, центр міста, менший в калясці(добре що з памперсом),  другому приспічило то що будете шукати кафе чи магазин, ви ж в перше попавшеся місце дерево, травичка, кущі, можливо забор туди і поставити дитину. Як ні то він або в штани сходить, або сам знімить і попісяє.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #9 : 30 Червень 2010, 14:07:24 »
Все залежить від віку дитини і від виховання. Якщо дитині 2-3 роки -це одне, а якщо 5 , то може й потерпіти до найближчого кафе. d130

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #10 : 30 Червень 2010, 14:10:16 »
niiio, но ведь одно дело на травичку, под дерево, кустик, а совсем другое - на стенку дома...А потом вырастают и обсцыкают (извините) подьезды

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #11 : 30 Червень 2010, 17:53:46 »
Да, культури не навчиш, вона або є, або вже не буде.
А взагалі винна наша влада. Здирати податки є кому. Якщо раніше по І-Ф туалетів було маса, то зараз мало, а ті, що є, в такому стані, що заходити, особливо вагітним чи з дітками просто страшно. А ще не дуже хтось поступиться якщо черга, от мами і шукають найближчу полянку.

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 30 Червень 2010, 21:39:22 »
niiio, я звісно, ще не мама, але скажу так - Ваша дитина потім ходитиме по тих засиканих під"їздах і арках, Ваша каляска проїжджатиме по тих калюжах мочі, Ваші туфлі ставатимуть в калюжі в ліфті і смердітимуть тоді в хаті. 
І хоч у ІФ немає туалетів, що реально незручно, то вже кущики чи деревця є точно на кожній вулиці. це перше. а друге - та мама точно була з однією (!) дитиною. і хлопчику було далеко не 2 рочки. в нас уже 3річна племінниця має поняття потерпіти до 5 хвилин, щоб кудись сховатись. Бо так ми "не будем мучити дитину" і садитимемо її взагалі посеред 100-метровки. а шо...

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #13 : 08 Липень 2010, 21:03:11 »
 а  я чомусь згідна з Іреною. це вообще проблемка. я ходила вагітною вообще був жах. вроді йду з дому всі місця відвідаю, а поки доберусь до ратуші, опять... тепер з малою дитиною вообще завал. їдеш містом з коляскою  треба в туалет, як зайти  -  на кого залишити і все таке. а моя Маринка вся в маму - приходилось проситься і в кафе   і в магазині... буває кажуть що неможна... А владі ГАНЬБА. Мусорників немає, балкони на голови падають, туалети вообще під землею не знайдеш, а як є то недовго працюють, ось люди рятуються як можуть...а що робить пенсіонерам ...короче УЖАС !

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 08 Липень 2010, 23:07:29 »
та і я в чомусь згідна з Іреною. а саме в словах "шукають найближчу полянку". полянку, зверніть увагу, а не під"їзд чи арку. зрештою, люди, які живуть на перших поверхах, можуть розказати, як це чудово - запісяні краєвиди. про смітники - можна сто разів говорити, але особисто мене виховали так, що я в сумку сміття покладу, а під ноги не кину. так буває і тягаю в сумці чи кишені, бо вдома забуваю викинути. бо розруха - в головах, і найпростіше - це шукати собі виправдання.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #15 : 08 Липень 2010, 23:09:07 »
Цитувати
я в сумку сміття покладу
аналогічно  z5 з мене чоловік сміється, що в сумці більше сміття, ніж корисного...

Offline niiio

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Дмитрий
« Reply #16 : 09 Липень 2010, 09:03:11 »
Цитувати
Fantazzy  "niiio, я звісно, ще не мама, але скажу так - Ваша дитина потім ходитиме по тих засиканих під"їздах і арках, Ваша каляска проїжджатиме по тих калюжах мочі, Ваші туфлі ставатимуть в калюжі в ліфті і смердітимуть тоді в хаті.

Я что сказал что я малого в лифтах, в подьездах или на стенки арок и домов ставлю ссать. Мой ребенок и так знает что надо писять или на дерево или на траву, ну или пробивает его в лужу.