Голосування

У скільки років варто дитині йти в 1 клас?

У 6 років.
У 7 років.
Дам у 5,...років.

Автор Тема: У якому віці йти до школи?  (Прочитано 35594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: У якому віці йти до школи?
« Reply #136 : 07 Липень 2012, 10:07:33 »
Цитувати
котрим станом на 1вересня  виповниться 6 років?
Я всыма руками за цю постанову!!!
Так,це добра постанова,на мою думку,щоб мамочки себе не мучили питанням,давати в неповних шість років дитину в школу ,чи не давати  z5

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #137 : 21 Липень 2012, 12:01:58 »
У сина ДН в листопаді, то в школу він пішов ближче до семи років і я дуже задоволена, що так зробила! Один рік в такому віці дуже помітний, а коли обходишся без допомоги бабусь, тіток і т.д. то дуже велика різниця. Доросліша дитина вже більш самостійна, меньше доодиться контролювати і наставляти тай фізичний розвиток має значення. Меньше хвороб різних, особливо через перевтому. треба розуміти, що малеча ніби йде на роботу, яка продовжується дома і спішити, я думаю, не варто.

Offline angel-up

• Я ЩАСЛИВА МАТУСЯ.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +72/-1
  • Життя - це казка і ми в ній живемо :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка і Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #138 : 21 Липень 2012, 12:38:47 »
Ми будем давати доцю в 1 клас в майже 7 років, а малого ще не знаємо, бо цього року йде в ясла у неповні 2 роки, тож і садочок закінчить у неповні 6. Я не прихильник того, щоб якнайшвидше забрати в дитини її дитинство, тому зараз думаю, що малого ще залишу на рік в садочку щоб уже в майже 7 років він пішов в 1 клас. Але то все час покаже  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Женщина дoлжна быть счастлива. Бoльше oна никoму ничегo не дoлжна.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #139 : 21 Липень 2012, 15:18:58 »
Коли мій Олег закінчував садок, то два хлопчики з його групи залишилися ще на рік.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #140 : 21 Липень 2012, 15:23:52 »
я пішла до школи у 5.5років...з 5 років маму доставала своїм ниттям,що хочу до школи...
а дитина моя коли буде готова,тоді і дам в школу...він вже від тепер любить розглядати літери і вчити їх :) :) :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Іренa1982

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігорчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ірена
« Reply #141 : 22 Липень 2012, 18:52:53 »
Цитувати
У сина ДН в листопаді, то в школу він пішов ближче до семи років і я дуже задоволена, що так зробила! Один рік в такому віці дуже помітний, а коли обходишся без допомоги бабусь, тіток і т.д. то дуже велика різниця. Доросліша дитина вже більш самостійна, меньше доодиться контролювати і наставляти тай фізичний розвиток має значення. Меньше хвороб різних, особливо через перевтому. треба розуміти, що малеча ніби йде на роботу, яка продовжується дома і спішити, я думаю, не варто.

І ми з чоловіком вирішили    дати дитину в 7 років ( того року).

Offline Дзвалинка

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #142 : 27 Серпень 2012, 23:40:49 »
Думаю, що через 4-5 років у нашому місті зникне питання, чи давати дитину в школу раніше шести років. Просто у нас з цього року ввели такі нововведення, які вже не дають вибору батькам. Цьогорічна система єдиного реєстру дітей у дитсадки не дозволяє записувати осінніх діток у садки зі своїм роком. Моя менша дитина народилась у листопаді і її відмовились записувати у ясла на 2013 рік, мотивуючи тим, що програма не реєструє дітей на той рік, якщо на 1 вересня їм нема 2 чи відповідно 3 років  d109. Тобто  аж у 2014 році моя мала майже у 3 роки має йти в ясла разом із двохрічками d107. Виходить, що в школу вона теж піде майже в сім. А коли старшу записувала у садок безпосередньо у самому садку, то все було без проблем - вона народжена вкінці вересня.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #143 : 28 Серпень 2012, 08:23:47 »
Дзвалинка, а цікава думка, дійсно так получиться. щоправда, якщо ця система електр.реєстру ще існуватиме
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +480/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #144 : 28 Серпень 2012, 08:27:07 »
Цитувати
Дзвалинка, а цікава думка, дійсно так получиться. щоправда, якщо ця система електр.реєстру ще існуватиме
але ж не всі дітки ходять у садок))
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #145 : 28 Серпень 2012, 10:49:57 »
Цитувати
ну взагалы то я ще можу представилти коли детсадывську дитину раныше выддають до школи, але меня вазаглы не зрозумити, коли до школи в 5 років віддають домашню дитину  d111. Безперечно "домашня" дитина винянчяна мамками-няньками-бабусями може вже в 4 років вміти читати-писати, але невже хтось правда вважає що готовнісь до школи вимірюєтся в знаннях дитини? Готовніть до школи - це насамперед вміння існувати в колективі і підстроюватись під життя в коллективі - що дуууже важнко даєтся "домашнім" діткам, вони просто не розуміють, чого вони повинні їсти, вчитись, сидіти за партою, бігати бо прийшов час і всі інші саме зараз це роблять. Тому вважаю, що то велика помилка так рано віддавати до школи дитину, яка не була в садочку! Берегти дитинку від садиковських стресів, інфекцій і т.д, щоб в 5 років виталкати в школу?

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #146 : 28 Серпень 2012, 11:38:36 »
Цитувати
Берегти дитинку від садиковських стресів, інфекцій і т.д, щоб в 5 років виталкати в школу?
Справді,це було б дивно d107

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #147 : 28 Серпень 2012, 13:00:57 »
Цитувати
Берегти дитинку від садиковських стресів, інфекцій і т.д, щоб в 5 років виталкати в школу?
Справді,це було б дивно
а ви хоч когось знаєте, що так робить? і так кинулись це обговорювати..

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #148 : 28 Серпень 2012, 18:41:02 »
Я знаю випадки навпаки- домашніх дітей довго тримали вдома і віддавали в школу в 7 і кілька місяців.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #149 : 28 Серпень 2012, 18:53:54 »
Цитувати
Я знаю випадки навпаки- домашніх дітей довго тримали вдома і віддавали в школу в 7 і кілька місяців.
Я теж хочу висловити свою думку з цього питання. От читаю це все і чи то я так це гостро сприймаю, чи то дійсно так - діток, які не ходять в садок прямо як окремий вид характеризують: "домашні діти" і буцім-то такі дітки практично дикі, бо їх виховали не в садку, а вдома. Мене це якось навіть ображає. Чому в людей складається стереотип, що такі діти замкнуті, позбавлені почуття колективізму? Вони ж не в резервації чи цілковитій ізоляції ростуть, вони так само як і інші гуляють в дворі з іншими дітьми (навіть такими, що вдень в садку, а ввечері в дворі на дит. майданчику). Я жодного дня не була в садку і як бачите нормально себе в соціумі почуваю і в школі дуже швидко адаптувалася, а ще знаю купу інших людей, які і в садок ходили, а слово лишнє з них витягувати треба.

Єдине з чим погоджуся, так це те, що дитина в 7 років вже більш свідома ніж в 6 наприклад і можливо швидше зрозуміє чому треба сидіти на уроці 45 хв. і слухати вчитильку і т.д. Хоча, тут теж є винятки, але дитячий садок тут абсолютно ні до чого, оскільки всеодно основне виховання йде з сім"ї, а не від виховательок чи вчителів. ІМХО

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #150 : 28 Серпень 2012, 20:29:52 »
Алла, ти повністю права. Є різні діти  і точно не садок відіграє визначальну роль у розвитку дитини. Ба більше, я б із задоволенням без нього обійшлася, якби мала таку можливість. Маю досвід зі старшим сином, який ходив у садок 4 роки - це був просто заклад, де дитина безпечно перебувала, поки мама на роботі, нічого більше. Все необхідне ми вчили вдома - кольори, форми, розміри, читати, рахувати, ліпити, в садочку це було на дуже примітивному рівні. Це ще тоді 20 дітей було в групі, а що тепер роблять із 40 я не уявляю.
Я написала "домашні" діти просто, щоб скорочено пояснити, що маю на увазі.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #151 : 29 Серпень 2012, 11:25:24 »
Цитувати
Я теж хочу висловити свою думку з цього питання. От читаю це все і чи то я так це гостро сприймаю, чи то дійсно так - діток, які не ходять в садок прямо як окремий вид характеризують: "домашні діти" і буцім-то такі дітки практично дикі, бо їх виховали не в садку, а вдома. Мене це якось навіть ображає. Чому в людей складається стереотип, що такі діти замкнуті, позбавлені почуття колективізму? Вони ж не в резервації чи цілковитій ізоляції ростуть, вони так само як і інші гуляють в дворі з іншими дітьми (навіть такими, що вдень в садку, а ввечері в дворі на дит. майданчику). Я жодного дня не була в садку і як бачите нормально себе в соціумі почуваю і в школі дуже швидко адаптувалася, а ще знаю купу інших людей, які і в садок ходили, а слово лишнє з них витягувати треба.
Алла, ти все сприйняла з зовсім іншого боку! Я же не про те зовсім говорила! І в садику і в дома є совї недолики і переваги! Я звосім про інше! НІхто ж не говорить, що домашня дитина замкнута и відлюджена! Зовсім НІ! Але чому закривати очі на зрозумілі речі! Дитина в садочку звикла до того, що деяки речі треба робити тільки тому, що зараз так роблять усі - і це не викликає жодної проблеми. А дитина яка виросла без колектика реально не розуміє чого вона повинна наприклда сідати за парту тільки тому що так всі зробили! Погодся, що вдома під дитину підлаштовуются і не змушують. Ти ж не будешь вдома насилувати дитину, примушуя її щось робити, тільки для того щоб вона звикла до таких речей. А в садку це відбуваєтся природньо.
При чому тут як ти написала дикість? Просто меня здаєтся, що ти вже дуже гостро сприймаєшь все що стосуєтся садочка. Немов сама собі щось довести намагаєшься. Я думаю, що глупо заперечувати, що дитина,  яка виховуєтся вдома не звикла жити по законам колективу і це викликає деяки складнощі в адаптації - взагалі то це все підтверджено численними прикладами.  Також глупо заперечувати, що дитина в садочу частіше хворіє наприклад.
Нам вже не 15 років, що розділяти світ тільки на чорне і біле.

Цитувати
а цікава думка, дійсно так получиться. щоправда, якщо ця система електр.реєстру ще існуватиме
Цитувати
Ludmilka-Milka взагалі не зрозуміла чого ти спочатку це написала, якщо потім сама ж і заперечила  d143 d104

Цитувати
Ну так правильно - в цьому ж і є логіка, я про це і пишу.

Цитувати
Є різні діти  і точно не садок відіграє визначальну роль у розвитку дитини.
Взаглі то в мене написано, що домашні діти навпаки часто більш розвинені ніж в садках! але готовність до школи не визначаєтся тим чи знає дитина кольори і чи вміє читати-писати.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #152 : 29 Серпень 2012, 11:32:15 »
Цитувати
а цікава думка, дійсно так получиться. щоправда, якщо ця система електр.реєстру ще існуватиме
Цитувати
Ludmilka-Milka взагалі не зрозуміла чого ти спочатку це написала, якщо потім сама ж і заперечила
до того, що не треба прив"язуватись до системи ел.реєстру у садок, тільки й того