Голосування

У скільки років варто дитині йти в 1 клас?

У 6 років.
У 7 років.
Дам у 5,...років.

Автор Тема: У якому віці йти до школи?  (Прочитано 35661 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: У якому віці йти до школи?
« Reply #170 : 20 Березень 2013, 11:41:48 »
от мені навіть одна мама жалілася на цьому тижні, що дали дочку в школу в неповних 6 років, а там друга зміна, батьки працюють, то везуть дитину зранку на "типу групу продовженого дня", а ввечері забирають після уроків, і дитина, хоч ходила в садок і була повністю готова до школи, а зараз жаліється, що дуже змучується, бо в школі то вже не сплять в обід, і хворіє часто... якось так d104
давно розпитую своїх знайомих, які мають відношенні до початкової школи і в Україні, і за кордоном, в скільки років краще давати дитину в школу, то всі рекомендують ближче до 7, то я вже задумуюсь... хоч рануше категорично була за те, що давати біля 6 (ну в нас так виходить, бо ми з жовтня) d143

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #171 : 20 Березень 2013, 14:54:16 »
Ну от  і я б так радила - краще почекати, ніж поспішити. Встигне ще дитина намучитися.
Хіба би дитина дуже була розвинена, розумна і самостійна, як то кажуть "доросла не по роках", то тоді можна й швидше дати. В мого Олега більше половини класу пішли в 7 років.  d104

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
« Reply #172 : 20 Березень 2013, 15:23:42 »
Маю одну родичку - вчительку початкових класів, правда в Києві. От саме вона заставила мене задуматися над питанням, коли йти в школу... Рекомендує однозначно в 7 (чи ближче до 7). Пояснюючи це тим, що старшим діткам легше зрозуміти, що від них хочуть :) Вони краще пишуть і з більшим задоволенням роблять домашнє завдання. І крім того чим старша дитина - тим хитріша, а меншим діткам в цьому плані важче, бо вони більш відкриті, прості, тобто не такі хитрі... Це все не моя думка. А ще каже, краще дитину в цей рік нагрузити всякими гуртками типу танців, малювань, спорту, музики,англійської... Бо потім теж діти вихваляються, а я вже 2 роки тим займаюсь, а 3 роки ще чимось...
Я свого часу була в класі майже наймолодшою, меншим був тільки 1 хлопчик. І як гордилися мої батьки, що я найменша і найкраща! Мені від цього було ні тепло ні холодно :) . Не пам"ятаю, щоб старші дітки були хитріші, вихвалялись чимось чи ще щось таке... Але час зараз зовсім інший і діти інші!!! Мама мене переконує, що нема чого затримувати дитину вдома, якщо вона не відстає ні фізично ні розумово від ровесників...

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #173 : 20 Березень 2013, 15:31:15 »
я вважаю що спішити не треба але якщо дитині вже є повних 6 на момент 1вересня то для чого ще рік чекати.щоб бути на рік старшим.
ну чомусь мені з дитинства також пригадуються моменти що деколи вказували на старших дітей-чому ти не йшов в школу раньше.ти що дурний?
якщо в дитини нема показів щодо здоровя і розвитку то я б казали йти в 6
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
« Reply #174 : 20 Березень 2013, 15:55:45 »
Ще кажуть, якщо дитина раніше піде в школу, то потім буде більше можливостей мати для поступання у ВУЗ... Але для мене це не аргумент... хотілось би чути думку кваліфікованого психолога-педагога про готовність дитини до школи... Бо в садочку однозначно скажуть, що готова, а в школі - краще рік зачекайте... :)

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #175 : 21 Березень 2013, 16:40:00 »
різниця звісно є коли віддавати в 6 чи 7. Особисто в мене доня першокласниця, пішли ми в 6,3 . До того ми ходили в садочок 3 роки, тому в мене не було ніяких роздумів бо дитина була готова ( вміла по складах читати, добре рахувала, і привикла бути в колективі) і головне хотіла. Але скажу таке нова програма тяжка, тому ви самі повинні дивитися чи готова ваша дитина
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #176 : 21 Березень 2013, 19:20:53 »
є діти, котрі і в 10 років психологічно не готові до школи, то їх також тримати вдома?
за своє життя помітила одне - дуже жаліють віддавати до школи повність сформовану і по віку розвинену дитину тільки мамусі, котрі жаліють СЕБЕ перш за все, а не дитя (хоча розпинаються на право і ліво, як то буцімто вони дитину жаліють)! А ви у дитини спитали, чи хоче вона ще рік з молодшими дітьми у садочку залишатись і в комплекси впадати? 6річну дитину шкода і ви її ще біля себе потримаєте, а що це змінить? програма буде така сама, тільки дитина буде в класі, вибачте за прямоту, переросток.

А тепер закидайте мене гнилими помідорами, але це є моя точка зору і вона не зміниться.

Offline Тетяна

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #177 : 21 Березень 2013, 20:33:04 »
дитина має бути готова до школи в першу чергу - фізично, психологічно. В іншому випадку дітям дуже важко, на те ми і батьки , хто знає і відчуває краще за нас наших дітей - тому вирішувати нам
Ідеальних стосунків немає.Є жіноча мудрість не помічати чоловічі дурощі. Є чоловіча сила прощати жіночі слабкості. А ідеальність... Залиште її серіалам.

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +125/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #178 : 22 Березень 2013, 06:53:34 »

абсолютно підтримую

а на рахунок переростків,  може якби віддали в школу у 8-10 років, то були б і переростками, а в 7 ні
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #179 : 22 Березень 2013, 08:12:29 »
Цитувати
А тепер закидайте мене гнилими помідорами, але це є моя точка зору і вона не зміниться.
А ніхто нікого і не переконує - просто висловлюють свою думку. Хоча з вашого повідомлення і випливає, що я інфонтильна мамаша, яка насаджує дітям комплекси. Одна дитина, до того ж, явний "переросток". Якби мої діти були малятами, то я б могла засмутитись чи замислитись, але я мама двох досить величеньких особистостей впевнених в собі і не зележних від чиєїсь суб"єктивної думки. І пишаюсь, що вони ростуть таким, бо це значить, що як мама я відчула коли і що робити. Згідно логіки "чим раньше, тим краще", можна й в садок не давати, так? Це просто балаканина, бо кожна тут є мамою і гршого для своєї дитини не хоче, а кожна дитина, то цілий світ: одна може і в чотири роки витримати шкільне навантаження, а іншій і в шість ранувато. Як би там не було, але насаджати будь-які ярлики дітям просто ... не буду писати того, що б хотілось.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #180 : 22 Березень 2013, 09:09:59 »
я написала скорочено, але бачу, що треба розгорнуто думку написати, це я про мамочок, чиї діти весняно-літні. коли в 6.5 років батьки "жаліють" дитину і не дають до школию Про осінніх мова не йде, бо в такому віці декілька місяців дуже відчутні.
А на рахунок висидіти на уроці, то моя і в 8 з хвостиком не може висидіти і що, невже вона не готова до школи? Не в висиджуванні чи ні справа, треба в комплексі підходити до справи. Дитина вчитись хоче і може - жодного шкодування, якщо на 1вересня дитині далеко за 6 років.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #181 : 22 Березень 2013, 09:46:30 »
Неллі ти права на рахунок дітей 6.5 років - напевно не варто  тримати вже вдома.

А про "переростків" сьогодні розпитала Олега.
В його класі багато дітей, яким вже давно виповнилося 12 (він пішов в школу в 6 і 1 місяць і йому 12 буде влітку). Так от ці старші хлопці кучкуються разом і називають малявками (до цих пір) всіх молодших хлопців. Про дівчат не знає, не замічав, щоб вони про вік говорили. Так що ситуація з хлопцями в його класі на користь "переростків" - він пішов до школи в 6 і потрапив в категорію "малявок"  d27.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +342/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #182 : 22 Березень 2013, 09:48:04 »
Ми квітневі тому ідем в 6,4 думаю якраз нормально.  :)

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #183 : 22 Березень 2013, 09:56:09 »
Цитувати
В його класі багато дітей, яким вже давно виповнилося 12 (він пішов в школу в 6 і 1 місяць і йому 12 буде влітку). Так от ці старші хлопці кучкуються разом і називають малявками (до цих пір) всіх молодших хлопців. Про дівчат не знає, не замічав, щоб вони про вік говорили. Так що ситуація з хлопцями в його класі на користь "переростків" - він пішов до школи в 6 і потрапив в категорію "малявок"  .
Мій Андрій один з наймолодших в класі - він пішов в школу в 5,11 тобто за 11 днів до 6 років. Правда він завжди був досить високий і ніхто його би за навчання малявкою не назвав, крім того, я не чула, що в них в класі кучкувалися за віком, можуть кучкуватися за інтересами. Зараз йому 16 з половиною і він закінчує в цьому році школу. Коли давала в школу, це для мене було важке питання - давати чи не давати, але за 11 років я не пожаліла ні єдиного разу.  :)  
[/url]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #184 : 22 Березень 2013, 10:08:00 »
Бачиш, може в його класі нема набагато старших дітей, а може уваги на це не звертають. 

А я шкодувала, що дала в 6 і 1, бо він часто засинав в машині по дорозі додому - настільки стомлювався, він ще й дрібненький був дуже, переживав сильно, що на фізкультурі не може змагатися зі старшими і крупнішими дітьми. 
В його групі в садку і молодші діти збиралися до школи, а в школі виявилися діти 8-річні  в 1 класі. Отаке-от.

То справді дуже індивідуально.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
« Reply #185 : 22 Березень 2013, 11:09:12 »
Цитувати
Бачиш, може в його класі нема набагато старших дітей, а може уваги на це не звертають.
Та дітки ніби різні є  z1 у них зараз тільки сім хлопчиків в класі залишилося (а дівчаток - 20  d27 ), то вони досить дружні, немає причини ділитися, кучкуватися, і відносно дорослі уже  дітки, щоб через такі дурниці ображати один одного. Раніше були звичайно конфлікти, але не через вік.
А по темі - я думаю, що через 2,5 роки обов"язково віддам Юрчика в школу, це буде йому 6,2 повних, я не бачу причини залишати дитину ще рік дома, ну це моя думка  d104
[/url]

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #186 : 22 Березень 2013, 12:40:22 »
Та й я б не сказала, що є аж конфлікти через вік - так, на рівні реплік.