Автор Тема: Наскільки інформативне МРТ, КТ(компютерна томографія)?  (Прочитано 25420 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Liuba

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
І мені робили МРТ, але їздила в Львів, бо у нас ще не було. Воно не шкідливе і дуже інформативне

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +364/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
прочитала тему
все таки куди краще йти робити МРТ?
мені треба поперекового відділу хребта
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
прочитала тему
все таки куди краще йти робити МРТ?
мені треба поперекового відділу хребта
  Напевно там,де краще вміють його розтлумачити. Це важливо для правильного діагнозу.На Матейка, я думаю,і там трохи дешевше,судячи по-відгуках.

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза, 16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Трішки від себе.
Надаю перевагу МРТ клініки Альтмед на Січових Стрільців, лікар той самий, який консультує в Калуші. По відгукам інших колег- описує вірно, по відгукам пацієнтів-уважний до них, розпиту, що і як.  Сам апарат МРТ відкритого типу( не капсула), не гудить, нового покоління, для діток дуже добре підходить- є можливість обійтися без наркотичного сну. Висновки МРТ поки без претензій.
Лікарю потрібне інформативне і вірне заключення, особливо таке, як МРТ. Досить часто воно ставить останню крапку в діагнозі. Якщо пацієнти виявляють бажання зробити десь в іншому місці- це їх вибір. В направленні, переважно, лікар акцентує, на що звернути увагу, деталізує бажане обстеження. МРТ-исту тоді легше зорієнтуватися, в яких проекціях робити знімки, коригує зрізи і відстань між ними, режими, більш детально обстежує вказані ділянки. Одним словом, розуміє, яку саме зону обстеження очікує  побачити в описі той чи інший спеціаліст.
З практики, коли у дитини є підозра на істинний параліч окорухового м"язу і стоїть питання операції по корекції паралітичної косоокості, то можна провести МРТ саме ділянки прямих м"язів ока, а не просто орбіти!!! Бувало, що під виглядом паралічу маскувався анатомічно короткий м"яз, сама операція носила зуже зовсім інший характер) Але при скануванні орбіти це можна пропустити ( тобто зріз іде мимо м"язу)....Тому, перед тим як провести дане обстеження, все ж вважаю необхідним порадитися з лікарем. Тим паче, що воно не дешеве і психологічно нервозне, хочеться його більше не повторювати.

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Альтмед є на Січових Стрільців? А де саме? І які там ціни на МРТ?

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Робила МРТ голови та судин на Матейки. 800 грн, без судин- 680. Зовсім не страшно, можна користуватись бірушами, тоді меньше чути шум і стук апарата. Результат-висновок і диск дають десь на протязі півгодини-годину після процедури МРТ. Вартість диску входить у загальну вартість. А плівка коштує 80 грн, але іі брати необов"язково, тим більше, якщо все у нормі. Не жалію потрачених грошей, бо "відпав" той діагноз що мені ставили світили медицини на Довгій. Головне потім із результатом попасти до думаючого толкового доктора. d27

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Підкажіть хорошого лікаря,щоб розшифрував КТ,робили тиждень тому на Мазепи,і щось є сумніви у розшифровці!

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Підкажіть хорошого лікаря,щоб розшифрував КТ,робили тиждень тому на Мазепи,і щось є сумніви у розшифровці!
Покажіть плівку вашому лікуючому лікарю, хто направляв, вони розуміються на тому.

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
Доброго дня! Може хтось знає де в Франківську і області є комп'ютерний томограф 4-зрізовий? Дякую

Offline Malvina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 31.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Привіт, а не підкажете де краще робити МРТ хребта, на Мазепи чи на Матейки?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +160/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
мені казали,що на Мазепи тільки КТ :xmm..ще гарно МРТ роблять в онкодиспасері,але воно було поламане недавно..

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
По власному досвіду скажу, що МРТ дуже інформативне. І на Матейки в лікарні гарно роблять. Але не робіть без направлення лікаря, бо дорога процедура і можливо не потрібна Вам...

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
На Матейки дешевше, але там апарат старіший, він дуже гудить (без заглушок у вуха не раджу йти). На Пасічній безшумний (порівняно з цим)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Vanyl

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валя
чоловік робив в Обласній лікарні

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
На Матейки дешевше, але там апарат старіший, він дуже гудить (без заглушок у вуха не раджу йти). На Пасічній безшумний (порівняно з цим)
Я  заглушки мала, то терпимо, не дуже і шумить.  :)
То треба звертати увагу на потужність апарату, там в 1 тесла, то це нормально, а коли меньше, то не такий інформативний. І він закритого типу, а такі МРТ-томографи чула, що інформативніші, ніж апарати відкритого типу. Не знаю, на скільки точна ця інформація правда...

Offline Катя мамуся

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-1
  • 0967321213 0665497400
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
робила мрт у Харкові,  :bo і потім у Ізраїлі теж. У харкові 1.3 тесля за три мрт заплатила 5000грн у Ізраїлі 3.0 тесля заплатила 4600 дол. d106

Offline Ежен

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Дівчата, де краще зробити МРТ нирки - на Мазепи чи на Матейки? І кого з лікарів  ви би порадили? Хто робив з контрастуванням - воно дуже шкідливе для організму чи від нього можна відмовитись?