Автор Тема: Наскільки інформативне МРТ, КТ(компютерна томографія)?  (Прочитано 23864 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Дівчата, де краще зробити МРТ нирки - на Мазепи чи на Матейки? І кого з лікарів  ви би порадили? Хто робив з контрастуванням - воно дуже шкідливе для організму чи від нього можна відмовитись?
На Мазепи вже є МРТ апарат? Я робила на Матейки в 2014 р. По цінам було дешевше тоді робити там. Описали добре. Я робила без призначення лікаря, без контрасту. З контрастом робити- має бути обовязково направлення від лікаря. Контраст може викликати побічні дії, його у вену колять. Головний біль, нудота...Якщо призначає лікар, питайтеся в нього.

Offline Ежен

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
 Сьогодні я ходила взнавати: на Мазепи в лікарні не роблять МРТ, або на Матейки або в Пасічній в обласній лікарні. На Матейки порадили звернутись в Пасічну, бо там лікарі більш досвідчені і краще описують знимки.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Ежен  чи робили ви МРТ в Пасічній? яка ціна зараз на цю процедуру ?  чи довго чекали, чи там потрібно записуватися?  і чи гарно описали?
буду вдячна за відповідь  :flv
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Ежен

• Активна Мамка
    • Награды
МРТ в Пасічній без контраста - 1350 грн, з контрастом - 2350 грн. На Матейки дешевше: без контраста - 700 грн, з контрастом - 1650 грн.

Offline sashunja

• Активна Мамка
  • Репутація: +139/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
З досвіду можу порекомендувати КТ легень  в КДЦ на Мазепи , лікар Шийка Мирослав Дмитрович.  Він дуже добре  читає легені  :bo   На  сьогодні ціна 720 грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А що означаэ цей контраст? И хто виришуэ чи треба його чи ни?
дякую за видповидь :flv
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +670/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Нам лікар підказала, якщо МРТ голови, то можна і на Матейки, якщо інших органів - краще на Пасічній
Контраст робили татові, коли зрозуміли, що є пухлина :( лікар вирішує
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Сказали спасибо: Anjelin

Offline Ежен

• Активна Мамка
    • Награды
Перед проведенням МРТ або КТ в вену вводиться контрасна речовина для того щоб зображення було максимально чітким. Найчастіше контрасною речовиною є очищений йод.  Але призначати контраст чи ні вирішує лікар.

Offline Radomska

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дарина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
МРТ роблять найкраще в "сіметгруп"- це біля ОКЛ, у них найбільш потужне обладнання, далі йде "альтмед" і самий слабенький на Матейки, на рахунок контрасту, то він вводиться для підсилення зображення і найінформативніший при онкопошуку, але перед його введення мають бути результати біохімічного аналізу, зокрема сечовина і креатинін, тому що при їх підвищення контраст не вводять

Что за фраза?! «Берегите мамы дочек,у меня растёт сыночек»?! ….ДА У МЕНЯ ТАКАЯ ДОЧКА - БЕРЕГИТЕ ВЫ СЫНОЧКА!!!!!

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
Дівчата напишіть хто на Матейки робив МРТ,треба записуватись попередньо?Треба зробити МРТ шийного відділу хребта.

Offline Lyubа

• Не важливо скільки днів в твоєму житті...Важливо скільки життя в твоїх днях...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +146/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Дівчата напишіть хто на Матейки робив МРТ,треба записуватись попередньо?Треба зробити МРТ шийного відділу хребта.
так,по телефону треба записатися...лиш номер загубила я

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Цитувати
Можна йти без запису. Якщо в цей день мала черга, приймуть. Я так ходила, без дзвінка.

Offline Анна Біла

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим , 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Недавно робила МРТ на Матейки.Просто жах!!! Апарат дореволюційний ну і персонал недосвідчений.Нікому  не раджу.Ще робила переді мною жінка МРТ на голову,то теж казала,що гроші витратила на вітер,бо ніхто не попередив про цей жах.

Вражає те,шо вони навіть не знають відповідей на дані елементарні запитання та щей відповіді їхні розходяться.Ще ціну називають одну ,а потім виходить інша.Таким людям довірятися не можна.Всі хвалять МРТ на Пасічній .

Offline logunovamarianna

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 1
  • Ваше справжнє ім’я: Марианна
Знаю у Львові хорошу клініку з МРТ Для того щоб побачити посилання: Register or Login], на території 8 лікарні. Точність залежить від того наскільки новий апарат і професійний радіолог,саме він інтерпритує результат  обстеження. Власне в МРІ експерт в мене не було жодних претензій