Автор Тема: Відгуки про приватні клініки нашого міста  (Прочитано 63456 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Я би теж оминала той Медсервіс, бо сервісу там ніякого тим більше медичного!!! І пишуть там аналізи такі що треба і не треба лиш би гроші здерти. Особисто для себе я обрала клініку -  Екстрамед :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛіліанаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
мені просто цікаво чим відрізняється одна приватна клініка від іншої?  d143
і там і там за аналізи і консультації треба платити......
тут дуже всі вихваляють Екстрамед, я коли працювала на Нац. Гвардії заходила туди здавати якийсь аналіз ( вже не пам"ятаю який саме) і мене здивувало те, що коридори були пусті, тобто я була там сама, чого не скажеш про Медсервіс там коли не зайдеш то все купа народу.....
не хочу нікого образити, бо сама створила цю тему і хочу визначитися де краще  d112
просто наскільки я розумію, кожна клініка приватна тримається на кількох лікарях або взагалі на одному......а все решту по накату, тобто у всіх одинаково!!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Аня2009

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
мені просто цікаво чим відрізняється одна приватна клініка від іншої?
все залежить від того, хто приймає в тій чи іншій клініці, тобто від лікаря
Цитувати
всі вихваляють Екстрамед, я коли працювала на Нац. Гвардії заходила туди здавати якийсь аналіз ( вже не пам"ятаю який саме) і мене здивувало те, що коридори були пусті, тобто я була там сама, чого не скажеш про Медсервіс там коли не зайдеш то все купа народу.....
тут , напевно, в грошах справа, люди ідуть, де трішки дешевше(економлять на здоровю), але воно потім  на одне виходить або дорожче.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Аня2009

• Своя Мамка
    • Награды
А ще саме зручне розташування медсервісу відіграє важливу роль. я особисто на це попалась 2 рази:1) була в центрі і треба було мені зробити УЗД і щоб нікуди не їхати зайшла в медсервіс і дуже пожаліла , мені мовчки зробили узі, всі питання мої ігнорували, мол спитайте в гінеколога(таке враження , що не знали або не хотіли відповідати) і врезультаті заключення дали не правильне (бо на другий день прийшлось робити ще раз - пішло 70 грн на вітер)
2) аналогічно як і перший раз пішла здавати кров на цукор( це було зранку, я вагітна і була голодна, бо знала, що треба строго натще і , щоб довго не їздити кудись, бо щей тошнило в пижиках зайшла знову в медсервіс) . Аналізи мене просто шокували - 8.1. я зразу звернулась до гінеколога, ендокренолога перездавала ті аналізи купу разів і все в нормі було, слава Богу, що вони помилились, але нервів пішло  d109.
особисто я туди більше ні ногою d128 Стало з мене
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
Ще знаю точно, що лікарі з нашої поліклініки мають "відкат" якщо посилають на аналізи і УЗД в Медсервіс, я сама чула як зав. гінекології сварився з гінекологами доки вони збираються посилати в Медсервіс, якщо в роддомі такі аналізи можуть зробити безкоштовно.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Знаєш, Ліля, в кожній клініці - і державній, і приватній є і спеціалісти і є шарлатани. Не думаю, що в Медсервісі багато людей через те, що дешево, бо ціни там теж добрячі.  Хвалять лікаря УЗД Марту Романівну з Екстрамеду, а вона і в Медсервісі довгий час працювала (я в неї там була), може й зараз працює. Тобто, не від місця, а від лікаря залежить.
Козир розумна лікарка, як на мене, якщо ти їй довіряєш, а тим більше пройшла всю підготовку до процедури, то чого ще щось шукати.
А краще знайти одного свого лікаря і ходити до нього, а не метатися між клініками.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я б Медсервіс ніколи більше не звернулась! була один раз давно в гінеколога, просто на огляді!!! В мене все було нормально, але всеодно купу аналізів призначили, так...просто щоб на гроші розвести.....І від багатьох знайомих купа негативних відгуків чула про цю клініку ( зокрема і що аналізи спеціально пишуть недобрі, щоб потім лікування призначати...і дальше грошики тратити.... z5) В мене так там подруга молочницю лікувала довго...довго...і ТОРЧ здавала там неодноразово ( а самі знаєте що вони не дешеві), а потім пішла до Кучеренка в Екстрамед, і він порадив просто на дієті посидіти і все... Ось вам і наші лікарі і приватні клініки!!!!
Хоча і Екстрамед вже зовсім не дешевий, за період вагітності робила там УЗД десь рази 3-4, то кожен раз ціна на 20грн. була більша!!!! d16

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
В Медсервісі була лише раз і більше туди звертатись не хочу d128. Лікарка відправила з ЖК відправила здавати аналізи на TORCH, як не дивно аналізи були добрі d41. Бо я вже навіть себе підготувала до того, що обов"язково щось знайдуть d16. Перше враження від цієї клініки дуже негативне, купа народу (напевно дійсно через вдале розташування), персонал непривітний, неможливо щось розпитати. У них напевно кожне слово гроші коштує :/

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
Цитувати
тут дуже всі вихваляють Екстрамед, я коли працювала на Нац. Гвардії заходила туди здавати якийсь аналіз ( вже не пам"ятаю який саме) і мене здивувало те, що коридори були пусті, тобто я була там сама, чого не скажеш про Медсервіс там коли не зайдеш то все купа народу.....
мені теж колись треба було на УЗД,і звичайно побігла в Медсервіс бо близенько,а Про Екстра мед тоді і не чула,і туди би не побігла.. d128,тому то там і небуло людей..
Хотя я коли там не буваю то там завжди купу людей..
Я хожу в Екстрамед до гінеколога Кучіренка.Задоволена на всі сто..Я вже була в декількох і маю з чим порівняти!!Можливо там чуть чуть дорожче,але думаю не суттєво,але я прихожу на конкретну годину,більше 3-5 хв. ще не чекала,хоть людей багато,просто все по запису .Лікар дуже легко дивиться,все пояснює,не назначає не потрібних лікарств.Я задоволена

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Козир Надія Євгенівна хороший спеціаліст, гроші звичайно здирає тим, що направляє здавати аналізи , хоча можливо вони і не всім потібні

• Досвідчена Мамка
    • Награды
хочу написати, що діагноз, який поставила Надія Євгенівна був вірний......що ще раз мені доказує, що вона хорший лікар  z4
оперувалася я в гінекології на Чорновола тому, що Козир сказала,що не оперує, а іншим я якось не довіряю, бо не знаю їх....
а про аналізи хочу сказати, хіба жінці не цікаво чи все у неї гаразд із здоров"ям?.......наприклад я прийшла раз в рік і мені самій хочеться здати всі аналізи щоб переконатися, що все гаразд....і таких як я більшість. що не часто бігають до лікарів  d112
висновок один......ВСІ ЛІКАРІ ПРИЗНАЧАЮТЬ ОДНІ Й ТІ Ж АНАЛІЗИ, щоб побачити загальну картину і визначити чи все у вас гаразд.....
а якщо хтось впевнений, що один із аналізів лишній  d16...то можна на касі сказати, що цей пункт здавати не хочете   d112
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
    • Награды
Я цілком з вами погоджуюсь!

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я на днях була в Клініко-Діагностичному Цкнтрі на Мазепи (ззаді кардіо-диспансеру) у мамолога та на УЗД. Туди звернутись мені порадив Кучеренко (до нього я ходила не в Екстрамед, а в ЖК №3, що на Мазепи навпроти Сільпо, тут він приймає у вівторок і четвер з 14-00 до 17-00). Я залишилась дуже задоволена цією клінікою. Костенко взяла мене на УЗД без призначеної години, бо все вже було занято, а я її дуже попросила :8 Лікарі мені теж дуже сподобались і персонал теж. Як колись ще виникне потреба піти в приватну клініку, то піду тільки сюди, бо уже навчена дуже гірким досвідом у Медсервісі  d112

Offline Аня2009

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
хочу написати, що діагноз, який поставила Надія Євгенівна був вірний......що ще раз мені доказує, що вона хорший лікар  супер
Але ж тут обговорюється мед сервіс , "Відгуки про приватні клініки нашого міста", а не ваша лікар, те що вона хороша не заважає їй працювати у не дуже гарній клініці

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
це точно, погоджуюсь  z4
Денисик і Катруся

Offline Цьомчик

• Активна Мамка
    • Награды
Медсервіс- клініка її чоловіка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Natyska Костенко одна з найкращих лікарів УЗД у Івано-Франківську  z4......знаю з власного досвіду......але щось забула про неї  d143
а так про всі клініки приватні у мене склалося одинакове враження.....всюди бізнес..... d112
а на пацієнтів "грубо говоря" наплевать....головне щоб гроші несли......але це в наш час стосується всіх......і в державному не краще......мені обійшлося в пару сотень дешевше, але от чи ліпше ???
час покаже......хочу надіятися, що не прийдеться йти ще раз...... d143