Автор Тема: Гель лак в домашніх умовах  (Прочитано 1619 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Re: Гель лак в домашніх умовах
« Reply #34 : 25 Листопад 2016, 21:29:26 »
Euphoria, Ви трохи не зрозуміли авторку і говорите про різні речі. Людина хоче сама собі робити нігтики, не починати бізнес, а суто для себе. На професійність не претендує, і не чекає що ті нігті будуть місяць ідеальні, потріскають -  вона переробить. Ви витратили багато часу і грошей на курси, але ви зараз на цьому заробляєте, а їй це зовсім нідочого.
Ми всі кожен день робимо собі макіяж, не професійний, не вчилися на то в університеті, але робимо, і думаю, що більшість дівчат задоволена результатом)

Сказали спасибо: Lubava, zelena- kon-333, Miki, Mashka_Mashka, Barby, ♡Таня

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 25 Листопад 2016, 21:45:50 »
Я особисто за своє життя нікому не довіряю свої нігті.А хто тут кричить що в нього круті стерилізатори-скажу бреше як пес.В медицині маю досввід нормальний стерелізатор коштує 3-4 тис євро я вже не кажу про вартість інструментів,в засобів в яких потрібно замочувати інструменти.В мене подружка живе в Австріїї вона мені передавала гельлаки вартість яких 30 євро за 1 баночку,я вже не кажу про набір,і це в них вважається дешевим матеріалом.Тому я роблю виключно для себе,і не люблю хто своїми понтами кричить що професіонал,Я нікому недовіяю свої нігті і недовірю окрім себе.а темка цікава щодо порад,чи цікавих новацій.А горе майстрів багато,навіть в крутих салонах.

Сказали спасибо: Lubava

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +111/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #36 : 25 Листопад 2016, 21:53:01 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Euphoria, Ви трохи не зрозуміли авторку і говорите про різні речі. Людина хоче сама собі робити нігтики, не починати бізнес, а суто для себе. На професійність не претендує, і не чекає що ті нігті будуть місяць ідеальні, потріскають -  вона переробить. Ви витратили багато часу і грошей на курси, але ви зараз на цьому заробляєте, а їй це зовсім нідочого.
Ми всі кожен день робимо собі макіяж, не професійний, не вчилися на то в університеті, але робимо, і думаю, що більшість дівчат задоволена результатом)
ні, це Ви не зрозуміли мого посту.
дівчина поскаржилася,що через брак часу не може ходити до майстра, і тому хоче купити лампу та гель-лаки,щоб робити нігті вдома.
 а я наголошую на тому,що кожній професії треба вчитися. і тому просто необхідно піти хоча б на семінар,де детально роскажуть про особливості тої чи іншої системи. що для чого потрібно, чим відрізняється кислотний праймер від безкислотного, в чому відмінність того фінішу від іншого, як треба обробляти нігті, чим знімати ітд. якщо пощастить, то і про дезинфекцію скажуть. допоможуть підібрати лінійку, хоча не факт,що не втюхають зайвого (от тому я вкрай не рекомендую питати порад в продавців. їх мета-продати, а не порадити). тобто, виділити 2 години на такий семінар завжди можна. можна навіть няньку найняти на цей час.
потім почитати інформацію  в інтернеті, причому це не ролики на ютубі, і не вскі дівчачі сайти. важливо зрозуміти технологію,щоб потім не жалітися,що гель-лак сколюється, нігті побіліли тощо.
після цього переспати з цією інформацією нічку, і запитати поради в професіонала,щоб відкорегувати список необхідного, підбити суму, і тоді вже заслати чоловіка чи подружку з тим списком в магазин).
навіть якщо потім дівчина нашкодить своїм нігтям,то буде звинувачувати саму себе.

але біда в тому, що практично у всіх таких дівчат-аматорів виникає спокуса покрити нігті мамі, сестрі чи подружці. бо вони дуже просять. а це вже зовсім інша розмова

Offline Homka

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #37 : 25 Листопад 2016, 21:54:14 »
Euphoria, Ви дуже самовпевнена :flv Коли я вчилася це робити, не було ні коді, ні ентіті, ні..., ні.. ,ні... навіть на горизонті, був ТІЛЬКИ трифазний гель екмі,  і Вам в той час ще дане хоббі і не снилося! Майстрів які робили нарощення і то були одиниці...
І дійсно, я для Вас небезпека, тому що хтось з дівчат може Вас хваленого майстра з досвідом перевершити, просто спробувавши на собі і не попектися, а стати класним профі. І легше, легше, толерантність ніхто не відміняв, тим більше що ви себе вважаєте таким крутим майстром з досвідом, а що робити мені точно не вам вирішувати.
Питання в топіку звучало як "Чи можливо?", моя відповідь була можливо, те що ви з цим не згідна, ну.. кожен має право висловити свою думку, на то і форум.  "В спорі народжується істина..."(с)

Сказали спасибо: Lubava, Mashka_Mashka, Olga-237

Offline Euphoria

• Своя Мамка
  • Репутація: +111/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 18
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #38 : 25 Листопад 2016, 21:55:58 »
Я особисто за своє життя нікому не довіряю свої нігті.А хто тут кричить що в нього круті стерилізатори-скажу бреше як пес.В медицині маю досввід нормальний стерелізатор коштує 3-4 тис євро я вже не кажу про вартість інструментів,в засобів в яких потрібно замочувати інструменти.В мене подружка живе в Австріїї вона мені передавала гельлаки вартість яких 30 євро за 1 баночку,я вже не кажу про набір,і це в них вважається дешевим матеріалом.Тому я роблю виключно для себе,і не люблю хто своїми понтами кричить що професіонал,Я нікому недовіяю свої нігті і недовірю окрім себе.а темка цікава щодо порад,чи цікавих новацій.А горе майстрів багато,навіть в крутих салонах.
є один нюанс-майстер манікюру  працює не в операційній, той апарат, про який Ви пишете-це автоклав. він дійсно стільки коштує. але він нам і не потрібен.
на рахунок вартості гель-лаків в Австрії-то просто не забувайте, що в них все дорожче. наприклад, вартість нарощення під лак в Фінляндії 100 євро)))

Подумала і додала ще: 25 Листопад 2016, 21:59:13
Euphoria, Ви дуже самовпевнена :flv Коли я вчилася це робити, не було ні коді, ні ентіті, ні..., ні.. ,ні... навіть на горизонті, був ТІЛЬКИ трифазний гель екмі,  і Вам в той час ще дане хоббі і не снилося! Майстрів які робили нарощення і то були одиниці...
І дійсно, я для Вас небезпека, тому що хтось з дівчат може Вас хваленого майстра з досвідом перевершити, просто спробувавши на собі і не попектися, а стати класним профі. І легше, легше, толерантність ніхто не відміняв, тим більше що ви себе вважаєте таким крутим майстром з досвідом, а що робити мені точно не вам вирішувати.
Питання в топіку звучало як "Чи можливо?", моя відповідь була можливо, те що ви з цим не згідна, ну.. кожен має право висловити свою думку, на то і форум.  "В спорі народжується істина..."(с)
самовпевнена тут Ви)))) це Ви  тут хвалитеся, яка Ви крути по поприщі спорту. хоча мова виключно про нігті.
Ви мене не перевершите,  і не мрійте))) бо Ви банально дилетант.
про мою крутизну-не приписуйте свої слова мені.
 і Вас я категорично не сприймаю саме через Ваші слова про ютуб

більше в цій темі відписувати не буду,дякую всім за увагу.

Offline shupeniyk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #39 : 25 Листопад 2016, 22:08:21 »
Цитувати
,що кожній професії треба вчитися.
Так вона не прагне, щоб це стало її професією!!!

Все дівчата, завтра чоловікові не буду варити їсти, треба перше піти повчитися в кулінарному училищі, то ж кожній професії треба вчитися)

Offline Homka

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алена
« Reply #40 : 25 Листопад 2016, 22:11:47 »
Цитувати
,що кожній професії треба вчитися.
Так вона не прагне, щоб це стало її професією!!!

Все дівчата, завтра чоловікові не буду варити їсти, треба перше піти повчитися в кулінарному училищі, то ж кожній професії треба вчитися)

Не забудьте ще пару страв продати подружкам, мамі, сестрі, щоб обов"язково їм нашкодити бо ж непрофесійний повар d16 z5

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +109/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #41 : 25 Листопад 2016, 22:16:56 »
От в мене проблем нема, ніколи не покривала нігті гель-лаком і поки не збираюсь  d112

Сказали спасибо: Mashka_Mashka

Offline Маньковська

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #42 : 26 Листопад 2016, 01:17:45 »
Давайте хто за гель лак сам собі ділитись інформацією,які статті вичитав,що в ютубі подивився,де і які матеріали купляв

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #43 : 19 Січень 2017, 20:48:57 »
Напишу про свій досвід, гель лаку в домашніх умовах.Мені допомогли купити мінімальний набір для гель лаку.Лампу я купила лед на 36 вт з аліекспресу за 500 грн, вона суто на світлодіодах.Взяла її,так як маю проблему,що на 2 пальцях треба ставити гель, а маленька лампа "міст" не сушить гель,а так би взяла її, доставка була за  2 тижні.Я докупила в магазині: праймер,обезжирювач, базу, топ , 2 лаки, гель, білу фарбу для френчу, апельс. палички, пензлики 2 шт., блискітки, баф, пилочка, щіточка, ремовер.Вартість всього включаючи лампу 1492 грн.Я довго вивчала цю тему,багато читала і переглядала відео.Збоку коли дивишся,як майстер робить , виглядає легко, а насправді( Так, було довше по часу, бо старалася,щоб все було акуратно і переживала,щоб все висохло.В мене получився гель лак в домашніх умовах для себе!

Сказали спасибо: Lubava, ООлеська, Miki, Mashka_Mashka, Beby, ♡Таня

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #44 : 19 Січень 2017, 22:04:50 »
Ви молодець.Поділіться де вивчали інформацію для тих,хто теж захоче спробувати

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #45 : 20 Січень 2017, 11:04:26 »
Теж дуже часто задумувалася над тим, щоб почати робити собі вдома. Але все ж не наважилась, бо для початку теба закупитися професійним матеріалом та обладнанням, та мати хоча б якесь уявлення про весь цей процесс. Вважаю, що по ютубу цього навчитися неможливо. Це треба йти на спеціальні курси, навчатися. Та і цього буде мало, бо всі дівчата, в яких я робила нігті, кажуть, що постійно намагаються ходити на якісь курси, отримують нові знання.
Тому порахувавши, скільки всього треба буде купити та скільки витратити часу на навчання, я краще буду викраювати декілька годин в місяць, щоб зробити собі нігті у майстра.

Сказали спасибо: Euphoria

Offline Miki

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #46 : 21 Січень 2017, 15:14:11 »
Щоб робити гель-лак просто для себе,то непотрібно ніяких курсів....Я маю уже 5-х знайомих дівчат,які самостійно дома роблять собі манікюр,то досить непогано виходить і тримається  2-3 тижні. В інтернеті море інформації...ідля себе думаю її достатньо. ІМХО

Сказали спасибо: Barby

Offline BarbyАвтор темы

• Свідома Мамка
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #47 : 21 Січень 2017, 21:50:50 »
Дівчата, я вас не зобов'язую ходити до мене на гель лак чи ще щось, я ж роблю для себе.Я написала свій досвід, а ви собі приймаєте рішення ходити до майстра чи робити самій собі вдома.

Offline r_omana

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Романа
« Reply #48 : 05 Березень 2017, 09:47:17 »
Розкажу свою історію, на роботі з дівчатами(нас 3 дівчини) вирішили скинутись і придбати все для манікюра, купили все у Бон Бон, вчилися по відео урокам, усе получається.Головне захотіти. Виходить дешево

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +380/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #49 : 05 Березень 2017, 10:52:17 »
А я не люблю  цей гель лак, покривала декілька разів,нігті після нього просто жахливі d111
хіба зразу ще раз покривати щоб не дивитися на той ужас,але коли відпочивати тим нігтям? d104
хоч і гарно виглядає і довше тримається.....
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,15 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #50 : 06 Березень 2017, 23:10:26 »

В мене получився гель лак в домашніх умовах для себе!
Ви молодець, у Вас не просто вийшов гель-лак, Ви досягли того, чого хотіли,здійснили своє бажання,повірили в себе, а це-найголовніше!!!

Сказали спасибо: Barby, Beby, ♡Таня