Автор Тема: Парфуми, ммм  (Прочитано 19640 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline David

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Парфуми, ммм
« Reply #102 : 21 Квітень 2012, 00:00:27 »
Зараз користуюсь DKNY Fresh Blossom а ще люблю Eclat D'Arpege , раніше часто купляла.

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #103 : 21 Квітень 2012, 08:09:54 »
а мені подобаються Amber Elixir оріфлеймовський - вже другу баночку купила, першої стало на рік))))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #104 : 21 Квітень 2012, 11:21:25 »
А я просто обожнюю Dolce & Gabbana Light Blue d41 На Новий рік мені папа подарував оригінал d41
Ще люблю ARMAND BASI in Red і ще подобаються MOSCHINO,а ось який саме I LOVE LOVE або  FUNNY завжди плутаю. d104
чоловічі подобаються GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO я б собі під ніс їх напшикала і ходила б нюхала d30
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline wonder

• Свідома Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярина
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #105 : 21 Квітень 2012, 13:05:02 »
ох, дівчата і я парфумаман!!! Шалено полюбила  Versace Versense! мала 30, то так економила, що страшне! d112 а потім носила всюди за собою пробничок (мені подарували в парфумерному оригінал до покупки) і влаштовувала собі аромотерапію навіть як по вулиці ішла d112 d112 d112 зараз нарешті замовила собі - дочекатись не можу! а чоловікові замовила  Givenchy Pour Homme (бордові) дуже подобаються! В нього їх ще не було, але ми колись давно їх разом для друга в презент вибрали. Так що я в очікуванні свята d27 А ще подобались і користувалась D&G Light Blue(ой, давно то було), Elizabeth Arden Green Tea (зараз трошки приїлись), Versace Bright Crystal, ще завжди любила і буду любити Angel Schlesser і жіночі, і чоловічі,  а з чоловічих Bvlgari AQVA Marine, аще дуже балділа коли в чоловіка були Pal Zileri Pal Zileri!!!
Подабаються ще багато інших, але в цьому плані я трошки консервативна! От коли була вагітна захотіла чогось новенького і вибрала собі ESCADA Into the Blue, а почала користуватись, то було непереборне бажання втекти від самої себе d111 d140Зараз так і не маю їх де подіти, а ще купа стоїть в баночці. Так що вагітним певно варто експериментувати треба дуже обережно :) :)
Ох, класну ви темку затіяли!!! z4

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #106 : 21 Квітень 2012, 23:17:29 »
зараз користуюсь парфумами Salvatore Ferragamo Incanto Bloom та Peris Hilton Peris Hilton. Раніше дуже любила Chanel Madmoiselle,  Naomi Campbell Cat Deluxe At Night

Offline oksana_mak

• Активна Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #107 : 11 Травень 2012, 15:43:23 »
Я користуюсь Chanel Mademoiselle і Chanel Allure. Перші приємні, другі стійкі, різкіші, відповідно підходять тільки як вечірні.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #108 : 11 Травень 2012, 15:58:33 »
Вчора чоловік зробив мені подарунок d107 просто так...Він знає що я обожнюю парфуми і чим більше тим краще(маю на увазі різноманіття)...Люблю щоб їх було не менше чотирьох різних...Так от що йому стрілило в голову не знаю..Але привіз додому Жеваньши Ангели і демони ла секрет....То був подарунковий набір у фірменному парфумному магазині і я зацінила-там гель для душу, крем для тіла і сам парфум в 50 мл....Ледве випитала за ціну...Значить на наші гроші біля 800 гривень...Мені так сподобались...Дуже прикольний запах...Обличчям парфума (це я вже в інеті дивилась про відгуки про цей парфум) стала Ума Турман....Коротше можу рекомендувати...Запах такий я б сказала більш квітковий....І хоча мені здається що на осінь він би краще підходив та я вчора ним напахнючилась-і проявлявся гарно...
А ще я прихильник парфумів від Армані-ну просто всі мені подобаються. Так от для таких як я-вийшов новий аромат Армані Луна..Я його ще не нюхала...спеціально піду (просто вичитала в інеті про новинку)...

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #109 : 11 Травень 2012, 16:04:08 »
А ще хотіла написати про чоловічі...Значить дуже кльові Кельвін Кляйн Ейфорія..Їх там є два-коробки різняться і запахи теж..Але обидва-балдьожні...
А от мій чоловік придбав нещодавно Армані Спорт...і хоч як я люблю Армані-та цей запах мені не так сильно сподобався як Армані Код....

Offline LUCKY

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 2-03-2011 марко 14-08-2014
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #110 : 11 Травень 2012, 17:48:12 »
Ума Турман обличчя всіх Ангелів і демонів від Живанши.Секрет Суперові,мені дуже подобаються! В чоловіка і в менее Армані код-Обожнюю їх
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Les77

• Активна Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #111 : 11 Травень 2012, 21:11:42 »
Ой, мій чоловік уже років 12 користується тільки одним Армані Аква ді Джио. Я вже купляла йому інші і Кензо і  кляЕйфорію (вони ж дешевші  d27), та ні,  старається використати поскорше  вертається до своїх.

Offline Людмилаа

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #112 : 30 Червень 2012, 15:29:21 »
Я і мій коханий користуємось парфумами від Фаберлік, Лямбре. Дуже великий асортимент і досить стійкі!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #113 : 14 Липень 2012, 14:25:26 »
людоньки, а , наприклад, від Фаберліку, дадуть десь в офісі пробники?

в мене взагалі нюх неважний, я вічно боюся щось вибирати. ще два-три парфуми відчуваю, а далі все, фініш, навіть кава не помагає  d112

Offline Наталя***

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Женічка 17.06.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #114 : 14 Липень 2012, 14:41:05 »
Яка ж гарна темка d41! Я обожнюю парфуми! Різні і багато d27
А зараз у мене на поличці EIIE YvesSentLaurent, Hypnose Lancome, Gucci by GUCCI, Chopard WISH z4
Люблю також Armani Code, Miracle Lancome. А з чоловічих Hypnose Lancome-присадила на них чоловіка, він тепер інші аромати взагалі не визнає!!!
Дівчата, а ви купуєте парфуми в Франківську? Де???

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
« Reply #115 : 21 Липень 2012, 17:37:18 »
Недавно тато передав парфуми Chanel Coco Mademoiselle і CHANEL №5. Останні ми з мамою колись мали, то я ще тоді незрозуміла їх запаху, а зараз вони відкрились таким букетом, що я прямо здивувалася  d107 Ноти серця у них просто ні з якими іншими парфумами не зрівняти, одні в своєму роді. А Мадемуазель класні, такі приємні і ніжні  d4 Але в жару на мені духи взагалі не тримаються  d112 Пшикаюсь тільки коли прохолодно на вулиці.
    МАла ще маленький відливант LANCOME MIRACLE, то вони мені не дуже сподобались  d104 Запах на любителя. Подобаються також Christian Dior J`Adore, молоденькі дівчата можуть і не оцінити їх, більше для тих кому 25-35 років.
    Дівчата, а ще підкажіть, може бачили де зараз продають туалетні води від Адідас?? Жіночі саме. Я шукаю постійно і ніде їх не бачу  d104 Вони взагалі суперові на кожен день і стійкі  z4 А ціна... d9

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #116 : 21 Липень 2012, 17:41:23 »
Цитувати
А Мадемуазель класні, такі приємні і ніжні
я б не сказала що вони ніжні,в мене вони є,то досить такий сильний запахя іх тому дуже рідко використовую,Шанс як на мене набагато ніжніші d104Правда в мене парфум а не туалетна вода d143

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #117 : 21 Липень 2012, 17:46:40 »
шанс дійсно ніжніший,і то взагалі не можу ні про одні духі шанель сказати,шо вони ніжні....вони всі досить міцні.стійкі та трішки різкуваті!я вже роками не зраджую шанель шанс z4

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
« Reply #118 : 21 Липень 2012, 18:00:17 »
Цитувати
я б не сказала що вони ніжні,в мене вони є,то досить такий сильний запах
Вони для мене дійсно ніжні, як трішки розвіяться. А одразу, то майже всі парфуми досить різкі  d141  А Адідас не знаєте де знайти?  d100

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."