Автор Тема: Проблема зі спиною. Порадьте лікаря - вертебролога?  (Прочитано 28841 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Linia

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богдан
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
В мене теж проблеми зі спиною і дуже гарно допомогає массаж та бассейн. Бассейн це взагалі моє спасіння, особливо якщо на спині плавати

Offline Вишенька))

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Хто має номер Федунківа Олега з поліклініки на Довгій напишіть в приват, будь ласка!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Хто має номер Федунківа Олега з поліклініки на Довгій напишіть в приват, будь ласка!
напишу - пізніше

Offline Ksjuha

• мій тел. 099 50 40 501
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • HandMade by Ksjusha
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадей
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Привіт дівчата! Теж маю проблеми з спиною. Часто болить поперек, особлио коли змерзаю чи ношу щось важке. От шукаю якусь інформацію про наших вертебрологів. Колись ще років 13 тому то лікувалась в пасічній (лікаря точно не пам'ятаю, треба буде глянути у виписку, тоді мені було 15 -16 років) в мене тоді діагностували дискові грижі поперекового відділу хребта. От зараз думаю куда би то звернутись за консультацією.
Можливо хтось був у центрі рух без болю що на Галицькій, або інститут вертебрології та реабілітації що на Чорновола? хто що може сказати?
Мій творчий блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tina Ti

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Привіт, дівчатка. Теж мучаюсь зі спиною. Напишіть будь ласка номер Олега Федунківа з Довгої. Можливо ще знаєте толкових лікарів. Я ходила до Григораша Івана Ігоровича, лікар приємний і привітний, порадил мені його один знайомий лікар зірург, але мені не допомогло, спина болить далі.

Offline айстра

• Активна Мамка
  • Репутація: +143/-0
    • Награды
Напишу про чоловіка. Його дуже боліла спина. Періодично, але так, що не міг поворухнутись. В магазині бувало питали чи часом йому не погано і чи не викликати швидку. Звернувся до центру Бубновського. Там послали на МРТ. Виявилось, що є протрузії (це стан перед грижею). Призначили спеціальні вправи (12 занять + 2 акційні заняття). Їх роблять разом з тренером і він показує як правильно і на що звернути увагу. Після того записався у тренажерний зал, пристосувався до їх тренажерів (бо у центрі специфічні, спеціально розроблені) і продовжує робити ті самі вправи. Там дивились трохи дивно і розпитували що це він таке робить). 
Йому допомогло. Зараз тільки дуже рідко болить і зовсім не так, як було.

Сказали спасибо: Galyna0811

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Привіт, дівчатка. Теж мучаюсь зі спиною. Напишіть будь ласка номер Олега Федунківа з Довгої. Можливо ще знаєте толкових лікарів. Я ходила до Григораша Івана Ігоровича, лікар приємний і привітний, порадил мені його один знайомий лікар зірург, але мені не допомогло, спина болить далі.

Цікавить Григораш. Ви проходили курс масажу? Чи як він лікує?

Подумала і додала ще: 24 Квітень 2018, 10:48:02
Напишу про чоловіка. Його дуже боліла спина. Періодично, але так, що не міг поворухнутись. В магазині бувало питали чи часом йому не погано і чи не викликати швидку. Звернувся до центру Бубновського. Там послали на МРТ. Виявилось, що є протрузії (це стан перед грижею). Призначили спеціальні вправи (12 занять + 2 акційні заняття). Їх роблять разом з тренером і він показує як правильно і на що звернути увагу. Після того записався у тренажерний зал, пристосувався до їх тренажерів (бо у центрі специфічні, спеціально розроблені) і продовжує робити ті самі вправи. Там дивились трохи дивно і розпитували що це він таке робить). 
Йому допомогло. Зараз тільки дуже рідко болить і зовсім не так, як було.

А де чоловік робив МРТ? Яка вартість?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Оляся86

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія 3.5
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Напишу про свій досвід. Мрт у франківську на матейки в лікарні робила за 1000 Грн поперековий відділ з фото з усім. Діагноз дві грижі. Протрузія. Спондилоартроз. Острохандроз і ще купу всього.  Підняла всіх знайомих. Радили Григораша, також на сорохтея центр здорового хребта. В Потоцького колись була, також радили,  Вправляє але поступово. Отож пішла до Григораш Івана Ігоровича. Консультація 150 Грн. Поглянув мої результати сказав Вправлятиме дома 700 Грн коштує. Завтра його чекаю. 12 год лежати на твердому і 5 днів не сидіти і нічого не носити. Розповім як все пройшло. Бо болі капець сильні. Ночами особливо. Дитині 3.5 також наносилась калясок на 5 поверх і ще в спортзалсобі добавила.

Сказали спасибо: Уліточка

Offline айстра

• Активна Мамка
  • Репутація: +143/-0
    • Награды
Цитувати
А де чоловік робив МРТ? Яка вартість?
На Пасічній (Галицька 169), вартість 1200грн (нижній відділ спини).

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
Отож пішла до Григораш Івана Ігоровича. Консультація 150 Грн. Поглянув мої результати сказав Вправлятиме дома 700 Грн коштує. Завтра його чекаю. 12 год лежати на твердому і 5 днів не сидіти і нічого не носити. Розповім як все пройшло.

Відпишіть, будьласка, як все пройшло. Дякую
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)