Автор Тема: Судинні зірочки на обличчі. Як позбутися?  (Прочитано 4779 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ХаритяАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата, рятуйте! В мене на обличчі з'явилася судинна "зірочка". Ходила на процедуру в АРС, точно не пам'ятаю, як називається, але щось схоже на електро-голку, то після цього моя "зірочка" стала ще більшою, десь 0,5 см, навіть тоналка добре вже не замазує, а це на переніссі, тому самі розумієте який це дискомфорт. Може хтось стикався з такою проблемою?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ви напевно ходили на лазер, це найпростіший спосіб забрати судинну зірочку, але вам не вдало це зробили, підіть в клініко-діагностичний центр на Мазепи, там дуже хороші спеціалісти в цій справі.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ХаритяАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Може і невдало, але косметолог вже після процедури казала, що то всерівно буде видно. А я десь читала, що на місці видалення вже не мало би бути, хіба, якщо є схильність, то в іншому. А може ви знаєте когось конкретного в тому діагностичному центрі, бо я вже боюся йти до когось невідомого.

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Харитя, декілька років тому робила теж в Арсі голкою, теж було почервоніння на місці уколу, а потім як почервоніння зійшло знову показалась зірочка. Також пробувала забирати лазером в тому ж Арсі, тоді один спалах коштував 70 грн якщо не помиляюсь, так от зірочка як була так і лишилась  d104.

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Мені добре допогав крем кріо-протектор взимку від Мірри, він усі почервоніння ніби замасковує і вони стають непомітними.

Offline ХаритяАвтор темы

• Активна Мамка
    • Награды
Дякую, Koshka!

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
Харитя, в мене є щось схоже. У мене на кінчику носа посередині червона цятка була (капіляр просвічувався). Важко замасковувалась тоналкою, вирішила її забрати. В салоні краси мені її якби випалили (то був не лазер, якщо не помиляюсь). Помогло на кілька місяців. Тепер на тому місці більша і помітніша плямка  d111 Так і живу)) Купила крем від Авен для профілактики куперозу. Може, хтось знає щось помічне - то теж почитаю. Дякую за підказку про Мірру.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
в мене така судинна зірочка є біля ока,я теж її замасковую. Колись була біля носа,але десь за 3 роки зникла сама по собі. Мені косметолог пропонувала лазером забрати,але я боюсь. d104

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Я мірру не рекламую, не фанатка, але  пару днів тому купила бальзам ангіо проти куперозу, він липкуватий і помідорами пахне  d27, можу сказати, що колір лиця став значно кращим, але судинки не сховалися. Пройду курс напишу чи будуть зміни. Ще прикупила в них лосьйон аква-спрей, він теж судинки по їх словам зміцнює, користуюсь вранці, крем після нього не використовую, бо шкіра лишається добре зволожена.

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Вдома можна робити маску крохмаль+масло виноградної кісточки і примочки з ромашки + аскуротин подрібнений.

Offline нюшенька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • Если лошадь сдохла – слезь
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
Я мірру не рекламую, не фанатка, але  пару днів тому купила бальзам ангіо проти куперозу, він липкуватий і помідорами пахне  , можу сказати, що колір лиця став значно кращим, але судинки не сховалися. Пройду курс напишу чи будуть зміни. Ще прикупила в них лосьйон аква-спрей, він теж судинки по їх словам зміцнює, користуюсь вранці, крем після нього не використовую, бо шкіра лишається добре зволожена.
і  я  міррою  користуюсь,  також  дуже задоволена d9
у  мене  також  часто  виникають  судинні  зірочки  на  обличчі,  то  я  завжди  видаляю  їх  в "Ефекті" (хоча  там обслуговування   таке  як  при  радянському  союзі d16). Процедура  займає  десь  2-3хв. (але  попередьо  потрібно  обов'язково  записуватись d111),  їх  ніби  випалюють,  бо  пахне  горілим. Після  того залишається  маленька  ранка,  яка  заживає  і  "зірочки"  уже  немає. Але  коли  є  ранка,  то  потрібно  уникати сонця, бо  може  залишитись  пляма,  тому  процедуру  рекомендують  робити осінню  або  зимою. Доречі   ціна  послуги  15-20грн.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчата,а де ця мірра продається?

Offline нюшенька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • Если лошадь сдохла – слезь
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашулька
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
дівчата,а де ця мірра продається?
через  консультантів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  там  збоку  є  сезонний  каталог,  і  ще  є  на першому  поверсі  в  ЦУМі,  якщо  щось  сподобається  можете  писати  в  приват ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
Мені теж випалювали в Ефекті. Але плямка потім з'явилась знову і ніби трішки більша  :(

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іра,дякую за інформацію. Бо я що боюсь пробувати позбуватись в косметологічних кабінетах,дівчата пишуть,що потім більша стає d111

Offline koshka

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
Я колись ще користувалась кремом від біодерми проти куперозу, для мене був важкуватий, бо в мене шкіра комбінована, а от в кого суха шкіра, то напевно добре зволожує. Правда ефекту на судини не бачила  d112

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я чула,що судинки на обличчі з'являються через проблеми з печінкою :xmm