Автор Тема: Секції - східна боротьба  (Прочитано 7806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline snakewifeАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Секції - східна боротьба
« : 01 Вересень 2011, 15:20:06 »
Тут все про східні єдиноборства.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Секції - східна БОРОТЬБА
« Reply #1 : 01 Вересень 2011, 15:20:26 »
В цьому повідомленні буде інформація про заклади міста.

КУДО
вул. Миколайчука 16А (Каскад, арка, прохід до 25шк., зал танців), в приміщенні школи-ліцей №23 по вул. Мазепи 90 (спорт зал №3) окремий вхід з вулиці від стадіону.
Детальніша інфа і розклад тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ТАЕКВОНДО
25-та школа, вул 24 Серпня, 13 (Каскад)
ном.тел тренера 0509367848 (Ігор Ігорович)
заняття для найменших плануються з 20 вересня пон., сер., п"ятниця з 14-30 до 16-00

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 01 Вересень 2011, 15:27:06 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
ось сьогодні прочитала вивіску, що непподалік відкривається секція з КУДО, але що це таке, навіть поняття не маю, чим відрізняються всі ці східні єдиноборства??? може хтось знає?
Сюди б дала Дениса, тому що час занятть підходить, і близенько.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 01 Вересень 2011, 15:55:26 »
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ В С\К"ЗОЛОТИЙ ДРАКОН" ДЮСШ №3 У СЕКЦІЮ ТХЕКВОНДО ВТФ( ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВИД СПОРТУ) НАБОРИ ПРОВОДЯТЬСЯ КРУГЛОРІЧНО НА БАЗІ ЗШ№25 М-Р. "КАСКАД" ТЕЛ. 0509367848 (ІГОР ІГОРОВИЧ)СТАНЬ В РЯДИ КРАЩИХ , БУТЬ СИЛЬНИЙ ДУХОМ ТА ТІЛОМ -ОБИРАЙ.

Ось знайшла інформацію на рахунок таеквондо в 25 школі, тут є номер телефону тренера (нещодавно хтось запитував)

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #4 : 08 Вересень 2011, 21:51:34 »
ми тепер ходимо на Кудо.бо малий вже рік розказує,що він-воїн!! z5

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 09 Вересень 2011, 06:56:47 »
Шукала інформацію про секції в районі Пасічна. Знайшла таке: секція ТАЕКВОНДО проводить заняття в ПТУ №13 в понеділок, середу, п"ятницю на 18.30. Телефону нажаль невказано. Сьогодні постараюсь розвідати детальніше. Ще інформація є тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 09 Вересень 2011, 09:28:22 »
Ми вже три рази ходили на КУДО на Каскаді - ось мої враження.
Тренер (сенсей вони його називають) мені дуже подобається, має підхід до діток, в міру строгий, але справедливий, тримає на собі увагу дітей, вміє всіх згрупувати, динамічно проводить заняття, ну все подобається.
Ходять туди дітки, які займаються вже декілька років, а зараз і новачків набирають, то ми також новачки, тренер дозволяє батькам новачків спостерігати за заняттям перший раз. Але от три рази вже були, я і так з Яною, тому тільки іноді заглядаю з коридору, як там Денис, але батьків в коридорчику тьма, думала, що то тільки перший раз, а їх там вже 3 рази тьма, при чому до однієї дитини приходить тато з мамою, а ще мамина подружка, коротше, не вистачає тільки діда з бабою. От мене це нервує, мало того, що діти відволікаються, та ще й таке відношення батьків дратує - бачать, що там дихнути нема як в тому коридорі, але вперто стоять. Хоча спостерігати за дітьми дійсно цікаво. Надіюсь, що скоро все втрясеться, сформується група і батьки спокійно будуть залишати там своїх навіть 4-річних дітей не чекаючи їх в коридорі, а приходячи просто через годинку, тому що тренеру можна спокійно довіряти.
Зал для занять нормальний, а от коридорчик, де можна переодягнутись і залишити речі, то дуже маленький, якщо врахувати, що в молодшу групу майже всіх дітей приводять батьки, то получається столпотворіння, особливо коли забирати, бо вже приходяьтьь дітки з середньої групи (ці дітки вже хоч самі ходять) + молодша виходить + батьки молодших  d111  Але вже хай буде так, бо до дому близько, то це вже можна перетерпіти, ніж возити кудись дальше.
Так що мені дуже подобається ця секція і Денису також все сподобалось.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #7 : 09 Вересень 2011, 13:55:01 »
Може хто хоче на карате записати своїх діток, то маю знайомого тренера, можу попитати.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #8 : 09 Вересень 2011, 22:06:15 »
Оля, я за це стояння в коридорі цілком з тобою згідна. будем сподіватись,що це тимчасово. d79
і ще я рахую,що діти були б без батьків уважніші.треба сказати сенсею,щоб розганяв ту братію))) d108

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 09 Вересень 2011, 22:11:59 »
Оля, я за це стояння в коридорі цілком з тобою згідна. будем сподіватись,що це тимчасово. d79
і ще я рахую,що діти були б без батьків уважніші.треба сказати сенсею,щоб розганяв ту братію))) d108
от і я про це, сенсей ще дуже терплячий, а народ ходить і ходить, ніби то цирк якийсь, навіть просто з вулиці заходять типу що тут так народу багато, давай і я зайду  z5
а діти звичайно що відволікаються - зразу починають цьомчики, ручками махають, потім не чують, що їм треба робити... але теж думаю, що скоро це владнається. Сьогодні я не була, моя мама водила Дениса.

Offline Ghanet

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля-5 роки, Настя-11 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Евгенія
« Reply #10 : 09 Жовтень 2011, 16:22:48 »
НА вул.Угорницька є секція з карате.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 24 Листопад 2011, 10:17:50 »
пишу я знову про наше КУДО!!!!!
як тільки мені приходиться туди відводити Дениса - реально трафляє мене так, що вертаюсь вже зла, як тисячу пантер!!!! Як тільки відкриваю двері.... фух, от зараз пишу і вже заводжусь... писала ще вище, про тих батьків і їх стояння в коридорі  d105
ось в нас вже на вулиці 24 листопада, діти почали ходити у вересні, тобто вже три місяці вони туди ходять тричі на тиждень. Дітей ходить багато, а коридорчик, який є й роздягалкою, надто маленький, та ще й килимок є тільки в одному місці, також маленький. Ми приходимо завжди перед самим початком, щоб не було товкучки, але товкучка все одно є!!!!! Тому що десь як мін 8-10 клуш сидять там постійно!!!! ти приходиш, вони вже там, повсідаються на крісла біля килимка, постають всі на дверях, і дивляться, як там їх малесенькі-ріднесень-усіпусінькі діточки - щоб не вкакались, не впісялись, а може сопельки їм треба буде десь підтерти, а може ще десь в якомусь місці облизати!!!! Як так можна???? По-перше, якщо віддаєш кудись дитину, то дай їй бути там самостійною, відпусти її, хай готується, що в житті не завжди буде поряд мама. А нє, хочуть тютіків, то хай собі вдома їх тримають, чи то вони хочуть, блін, тютіків-каратістів???? я щось цього не розумію d109 А по-друге, приводжу я свою дитину, мені її потрібно роздягнути, діти там займаються босяком (хоча ні, в декого під кімоно колготи d30), але мій босяком, от по ідеї, я б мала там на голій плиті родягнути дитину, бо на кріслах біля килимка воссідають клуші-мамаші, які не можуть відвести очей від своїх рідненьких. І щоб Денис зайшов в зал, йому також необхідно протиснутись через тих мамаш, які стоять в дверному пройомі. Ну скільки можна??? це вже якийсь маразм!!! Мало того, ходять туди ще й батьки з маленькими дітками, як моя Яна, і цілу годину просиджують там в тому смердючому від них самих коридорі. Я їх прекрасно розумію, їм немає куди діватись, на вулиці холодно, от вони вирішили собі в теплі погрітись, але соррі, майте повагу як до своєї дитини, так і до чужих!!! Я теж не маю куди діти Яну, але якось організовуюсь з тим перевдяганням, яке в мене займає півтори-дві хвилини, а не 15, як в декого і ми виходимо на вулицю, на мороз, ми годину десь там тусуємось, прогулюємось, але ж не сидимо в тих 10 квадратних метрах!!!!
А про те, коли дитину потрібно забрати, зовсім друга історія  d16 Заняття закінчується в 7 вечора в молодших діток, а на 7 приходять вже середні. От уявіть собі тільки, коли в 10 кв метрах ті клуші, що сидять цілу годину з малими, потім вже підходять інші батьки, що не сидять, а просто забирають, а в цей час ще там переодягається середня група (ці вже хоч самі приходять). І получається ще більша товкучка. А ще одного разу бачила, як прийшла дівчинка з середньої групи, ну всі лавки, звичайно, зайняті клушами, а ще й мужики в коридорі, то та дитина так бідна в куточку зняла з себе одяг до трусіків і переодягається  d16 Ну це просто принизливо!!!  z2
Коротше, випускають тих малих, і тоді починається щось  d107 всі хочуть першими одягнутись і йти додому, батьків завалює цілий коридор, що вони просто потім не можуть рухнутись, але все одно стоять. Раніше, коли було більш менш тепло, я просто вихватувала з цього всього свого босо-голого Дениса і несла на вулицю, там ми вже одягались. Потім я починала чекати на вулиці, щоб хтось повиходив, але інколи чекаєш-чекаєш, а всі там одягають дітей по 15-20 хв, мало того, дехто вже навіть умудряється прямо там тих бідненьких змучених хоч чимось підгодувати, щоб мали сили дійти до дому, але ж навіщо це робити в приміщенні??? А ще ж як дитина вийде на вулицю без рукавичок???? І це ж треба стояти там в коридорі і на всі десять пільців натягувати рукавички.
Раніше Дєнька також вибігав в коридор, йому там топтались по босих ножках чоботами, але він біг, шукав маму чи тата. Зараз ми вже з ним домовились, що як заняття закінчується, він сідає в залі і чекає собі спокійно, дивиться, як займаються старші, я ж чекаю на вулиці, коли хоч хтось вийде, коли вже можна зайти до середини коридору, я закидаю Дєні через батьківські голови штани і кофту, він там одягається, потім я його виловлюю і даю шкарпетки і капці, так ми й виходимо.
Коротше, дурдом "Веселка" відпочиває з нашим КУДО  d110

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #12 : 24 Листопад 2011, 10:22:17 »
Оля, то напевне з тренером треба говорити. Наш навпаки забороняє батькам стовбичити в коридорі протягом заняття. І навіть коли приходимо забирати з заняття, чекаємо внизу. Ну хіба дитина маленька, не може сама одягнутися (але в нас таких нема)

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +227/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
« Reply #13 : 24 Листопад 2011, 10:25:31 »
Цитувати
snakewife  скажіть будь-ласка де саме знаходиться  секція КУДО і яка ціна  , бо хочу здати на неї свого малого, чоловік мені вже всі вуха прожужав за це КУДО тай малий вже не може дочекатись коли туди піде.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #14 : 24 Листопад 2011, 10:26:56 »
Цитувати
мало того, дехто вже навіть умудряється прямо там тих бідненьких змучених хоч чимось підгодувати, щоб мали сили дійти до дому, але ж навіщо це робити в приміщенні??? А ще ж як дитина вийде на вулицю без рукавичок???? І це ж треба стояти там в коридорі і на всі десять пільців натягувати рукавички.
d140 d140 d140 d140 потім дійсно виростають такі шо бідні жінки з ними мучаться  d27

але то певно тебе вже так достало шо ти таку петицію написала  d30

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #15 : 24 Листопад 2011, 10:33:14 »
snakewife, ой як мені знайома твоя ситуація!!!!!!!!!!!!!!!! :(  В нас на гімнастиці таке ж твориться, аналогічно!!! На щастя це мене вже не зачіпає тепер, але перший рік d16 d16 d16. Добре, що хоч моя Христя самостійна дитина і з такою ситуацією ми знайомі були лиш перший рік навчання, авже 2-гий рік я вже не водила її, вона сама ходила і перевдягалась. А третій і наступні роки ходить на 3-4 год.після обіду і в такий час нема такої толкучки, а ще й для старших цього року відкрили ще одну роздягалку в залі.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 24 Листопад 2011, 10:37:00 »
Цитувати
snakewife  скажіть будь-ласка де саме знаходиться  секція КУДО і яка ціна  , бо хочу здати на неї свого малого, чоловік мені вже всі вуха прожужав за це КУДО тай малий вже не може дочекатись коли туди піде.
Сніжана, ось даю тобі посилання Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут є розклад, зможеш зорієнтуватись, вам ближче в 23 школу, і думаю, що там зал більший, ніж тут в нас, а ще можеш одразу телефонувати за тими номерами, я так зробила, то мені все чітко розказали, платимо 130 грн в місяць