Автор Тема: Бронхіальна астма у дітей  (Прочитано 5254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ДіамебАвтор темы

  • Новенька
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Поблагодарили: 2 раз
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лабораторія "Діамеб"
Бронхіальна астма у дітей
« : 19 Листопад 2017, 12:18:56 »
✅ Бронхіальна астма (БА) – це хронічне запальне захворювання дихальних шляхів. Зазвичай астма проявляється приступами утрудненого дихання, ядухи, задишкою та кашлем.
✳️ Якщо вдатись до статистики, то близько десяти відсотків дітей у всьому світі мають дане захворювання.
Яка причина бронхіальної астми?
Це алергічна реакція, що виникає при контакті з інгаляційними алергенами. Такими алергенами є пилок рослин, цвілеві гриби, домашній пил тощо.
📜 Хочемо акцентувати увагу на бронхіальній астмі саме у дитячому віці. Діагностика БА у дітей є більш складним завданням, аніж розпізнання цього захворювання у дорослих. Складність полягає у тому, що при проявах дихального дискомфорту, дитина не завжди може їх описати, а батьки – розпізнати.
У зв’язку з фізіологією організму у дітей основними проявами БА є в більшості набряк слизової оболонки бронхів та вироблення великої кількості густої мокроти, і значно рідше приступи задухи. Інколи ці симптоми приймаються за симптоми ГРВІ чи бронхіту.
Батькам потрібно бути дуже уважними та зрозуміти, що будь-які симптоми потребують аналізу спеціаліста.
⭕ Опишемо ряд симптомів, що потребують додаткової уваги:
✅ у дитини спостерігається кашель приступоподібного характеру в основному у нічний час;
✅ кашель спостерігається при контакті з домашніми тваринами, пилом, у період цвітіння рослин, або при нервовому перенапруженні. Так, астма може виникати через стрес, хоч більшість батьків не так часто акцентують увагу на емоційний фон дитини;
✅ у малюка свистяче дихання або спостерігається задишка.
🔹 Помітили появу симптомів, нехарактерних дихальних рухів або неспокій дитини? Негайно звертайтесь лікаря та попередьте негативні наслідки.