Автор Тема: Гороскоп зрадника  (Прочитано 4971 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Т@ny@Автор темы

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2273
 • Поблагодарили: 12 раз
 • Репутація: +363/-1
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Гороскоп зрадника
« : 31 Березень 2012, 21:08:16 »
ГОРОСКОП зрадника

 «Всі чоловіки зраджують», - кажуть песимістки, зітхаючи. «Але деяким вдається це приховувати», - з лукавою усмішкою додають деякі з них.
 Ні в якій мірі не погоджуючись з даними сумнівними твердженнями, ми все ж навряд чи станемо сперечатися з тим, що деякі представники сильної статі полігамні, а деякі інші - полігамні особливо.

 Чи завжди можна здогадатися про те, що у відносинах люблячої пари з'явилася небажана третя? На жаль, немає. Часом жінки закривають очі на факти, що не допускають неоднозначного трактування, просто тому, що бояться дізнатися правду. Ви не з таких?
 Тоді ризикніть ознайомитися з наступним текстом, що розповідає про «типовому поведінці зрадника» в залежності від того, до якого знаку Зодіаку він належить.

Овен
 Овен навіть думки не допускає про зраду, поки він закоханий - почуття захоплює його цілком, не залишаючи місця для нового захоплення, легковажного флірту. Поки він носить вас на руках, обсипає подарунками та знаками уваги, обіцяє зірки з неба і золоті гори, в його вірності можна не сумніватися.
 Насторожитися стоїть в той момент, коли він починає звертати увагу на інших жінок - Анджеліну Джолі, Юлію Тимошенко, Оксану Федорову ... Саме це є вагомим доказом того, що його Кохана, ще недавно що була безперечною володаркою титулу Самою Прекрасної Дами на Землі, стала йому менше цікава. А там і до сусідки Наді недалеко. Про зраду Овна найпростіше дізнатися від нього самого: обманювати він не вміє і не любить, а жорстоку правду вимовляє легко, часом з деяким таємним насолодою. Овен Невірний задоволений собою і ні в гріш не ставить свою нещасну колишню Велику Любов - адже вона була помилкою, в кінці кінців. Сіромаха, він ще не знає, що наступна виявиться анітрохи не краще.

Телець
 Тельці - чоловіки, в общем-то, не женуться за лаврами Казанови і не так-то легко втрачають голову. Однак не поспішають з вибором Тієї самої жінки і, якщо ви дізналися, що не є для Тельця єдиною, значить, просто були прийнятим до розгляду варіантом. Здогадатися про це не складе труднощів. Якщо Телець не роздивляється вас під мікроскопом, старанно вивчаючи недоліки і достоїнства, не розпитує про самих дрібних пригодах, не цікавиться історією сім'ї та планами на майбутнє, не прагне давати поради з будь-якого приводу - значить, ви перестали бути істотною частиною його життя. Слід також мати на увазі, що, на відміну від багатьох інших чоловіків, Телець не пишається своїми перемогами, вони його скоріше засмучують, адже кожна з них стає доказом того, що він не знайшов ще свою єдину, чудову і незрівнянну. А тому вірною ознакою мінливості Тельця може стати його з кожним днем ​​посилюється похмурість, замкнутість, песимізм.
 Чоловік з очима страждальця, понуро опустив голову, але не пропустить можливості оцінити ніжки простують повз дам - ​​це і є Телець змінює. Найдивовижніше, що багатьом горезвісним дамам він здається просто чарівним.

Близнюки
 Самий вірна ознака непостійності Близнюків - це постійність. Так-так, нічого дивного в цьому немає. Згадайте, як зовсім недавно він дивував вас щодня, демонструючи нові грані характеру, міняючи кардинально свій світогляд, не втомлюючись перевертати життя з ніг на голову. Ось тоді-то лише ви володіли його помислами, лише вам він відкривався в повній мірі, вам ніс свої радості і печалі, з вами ділився щохвилини мінливими планами.
 Як тільки здається, що ваш вічний дитина Близнюк став розсудливим, змужнів і схаменулася - це означає, що він вже чийсь чужий вічний дитина Близнюк. Правда, поспішати з висновками не варто, все-таки не виключено, що він просто втомився або переживає нелегкі часи. Близнюк-Обманщик відрізняється від Близнюка Сумного лукавим вогнем, часом спалахуючим в його очах, і усмішкою настільки ж хитрою, як і чарівною.

 Рак

 Раку нелегко дається зрада, адже він дуже хоче бути ідеальним сім'янином, вірним коханим і надійним партнером. Крім того, він здогадується про те, як боляче бути обдуреним у найкращих почуттях, і не хоче змушувати страждати того, хто йому небайдужий. Якщо нове захоплення все ж ненароком наскочило, він сумнівається і шукає собі виправдання, ділиться тривогами з друзями, шукає вихід, який би влаштував усі зацікавлені сторони, і охоче перекладе відповідальність за події на чужі плечі.
 Здогадатися про зраду Рака допоможуть довгі розмови про те, як непроста життя, як недосконалі люди, як багато праці потрібно вкладати у відносини з тією, кого любиш - і як легко часом знайти порозуміння з людиною, яка ще недавно був зовсім чужим. Невірний Рак тужить, оплакує крах надій на щастя, яке було так можливо, і не вирішується зробити рішучі кроки; сумний і потайний, він винить у всьому себе і несправедливу долю, а часом і вас заодно - просто як її сліпе знаряддя.

Лев
 Лев не вміє приховувати зраду, адже кожною своєю обраницею він звик і пишатися, і хвалитися. Він не в силах утриматися від того, щоб з'явитися з черговою дамою серця на світському заході, блиснути її красою як медаллю за відвагу, і не замислюється про те, що колишня Прекрасна Кохана може дізнатися про це. Про непостійність Льва вважатимуть своїм обов'язком повідомити вам ті, кому він колись перейшов дорогу, адже нестачі в недоброзичливців представники цього знака не відчувають. Якщо ж таких немає, прислухайтеся до його власними словами: найімовірніше, він знову і знову буде вказувати вам на ваші недоліки і недосконалості, підкреслюючи, що деяким іншим жінкам вони не властиві.
 Лев Невірний задоволений собою, адже він поповнив список своїх перемог; у своїй наївності він вірить, що зробив для вас достатньо, ощаслививши вас своєю увагою - а тепер повинен порадувати їм і когось ще. Для повноти картини не вистачає ще однієї пікантної деталі: Леви можуть злегка перебільшити урожай, зібраний на полі адюльтеру. Просто так, з дитячої безпосередності.

 Діва

 Діви славляться своїм постійністю, та й підкорити чоловіка, який народився під цим знаком Зодіаку під силу не кожній. Але якщо до зради справа все ж дійшла, у обдуреної в кращих почуттях жінки є шанс ніколи не дізнатися про це: Діви відрізняються обережністю, часом гідною кращого застосування. Якщо чоловік-Діва зустрів Ту Саму, заради якої він міг би ризикнути перевіреними часом і дорогими серцю відносинами, він все одно навряд чи захоче зробити це, а якщо все ж зробить - таємниця залишиться покритою мороком. Не виключено, що секрет розкриє Та Самая, не підозрюючи, що відразу ж перестане бути такою, бо базік обох статей Діви не шанують.
 Втім, є одна вірна ознака, що дозволяє відрізнити Діву-зрадника - це фраза: «Я покохав іншу», яка не підлягає ні обговоренню, ні оскарженню.

Ваги
 Терези рідко бувають викриті в непостійності, хоча деколи проводять чимало часу між двох і більше вогнів. Чоловік цього знаку вміє якщо не управляти своїми почуттями, то контролювати їм, виділяючи своїм обраницям ті частки, яких вони заслуговують - і ви можете довго не помічати, що від вашої хтось відщипує по шматочку. Він не докладає зусиль для того, щоб ховатися, але правда все ж не виходить назовні: парадокс, можливий лише тому, що Терези вміють вибудовувати відносини, що влаштовують всіх.
 Ваги-Обманщик може бути викрито лише завдяки неймовірно невдалому збігу обставин чи таємного страху перед тим, що горезвісне збіг все ж матиме місце. Часом лише по підвищеної тривожності, позбавлений видимих ​​причин, можна здогадатися, що в житті такого персонажа відбувається не щось не те, а Саме Та.

Скорпіон
 Скорпіонів, навіть найвірніших і бездоганно моральних, часто підозрюють в зраді їх занадто ревниві або не дуже добре розуміють обраниці. Дійсно, мимоволі задумаєшся, коли на голову твою проливається то дощ з пелюсток троянд, то град докорів. Скорпіони складні, і їм самим деколи не під силу розібратися зі своїми почуттями. Так, часом знаходяться бажаючі в цьому допомогти - наївні, довірливі особи, що не підозрюють, який вантаж вони звалюють собі на плечі.
 Скорпіон змінює стає так хитрий, що потрапляє у власні пастки, він будує плани незвичайною підступності, але в момент емоційного напруження - по правді кажучи, одного з численних емоційним напруженням, - цілком може бовкнути зайве. І тут, перш, ніж визнати себе нещасною, ошуканою і відданою, спробуйте не повірити вухам своїм. Вийшло? Ну що ж, значить, приводів для занепокоєння немає. Адже якщо Скорпіон вас вибрав, значить, у вас є інтуїція, від якої ніщо не сховається.

Стрілець
 Навіть самий серйозний Стрілець завжди трохи непосида. Його жага пригод абсолютно невгамовна, і пригоди романтичного властивості винятком не є. У більшості випадків про зраду він навіть не замислюється, а тому не відчуває себе ні винуватим, ні невірним - так уже сталося, що черговий вершиною, що потрапила в поле його зору, виявилася не Джомолунгма, а Вона; нічого не поробиш, треба підкорювати. Ще задовго до того, як перемога буде здобута, Стрілець напевно розповість комусь про те, що збирається зробити - ну просто заради того, щоб його відрадили. Почувши, що нічого складного в поставленої задачі немає, він швидко втратить до неї інтерес. Заборонений плід манить Стрільця лише тому, що висить високо; смак таємниці не до вподоби представникам цього знаку.
 Зважившись на штурм і зрозумівши, що Вона і правда не зрівняється з Джомолунгмою, Невірний Стрілець буде кілька присоромлений і напевно пошкодує про те, що вплутався в негідне його справу. Саме ця розчарованість, яка приходить на зміну натхненню першовідкривача, часом і дозволяє викрити його.

 Козеріг

 Козеріг довго будує плани і обдумує їх ретельно, це стосується романтичних стосунків не в меншій мірі, ніж будь-який іншої сфери життя. Ще задовго до того, як Вона гляне в його бік, Козеріг зважить всі «за» і «проти», складе власну думку про те, як будуть розвиватися їх відносини, і як саме він буде тримати їх у таємниці. Перш, ніж домовитися з Нею про зустріч, він привчить вас до того, що зайнятий і не в силах приділяти вам багато часу, він намітить маршрути прогулянок і вибере місця, де будуть проходить романтичні побачення, він передбачить все ... Лише для того, щоб в останній момент вирішити, що овчинка вичинки безумовно не варто. Якщо все ж виникає Та, заради якої варто було б докладати всі вищеописані зусилля, він рідко буває настільки обачний, оскільки несподівано і абсолютно втрачає голову.
 Козерога-зрадника легко викрити, адже він вперто робить безглузді помилки одну за одною, в душі розуміючи, до чого це призведе, але потай сподіваючись, що його промахи залишаться непоміченими.

 Водолій

 Водолій не любить ховатися, і якщо змушений робити це, то відчуває себе незатишно. Таємні відношення не доставляють представникам цього знаку великого задоволення, адже доводиться прикладати серйозні зусилля для того, щоб усіх тримати в невіданні, а нагорода за труди часом виявляється скромніше, ніж він очікував. Але все ж тяга до різноманітності часом бере верх, і Водолій зближується з жінкою лише тому, що вона зовсім не схожа на ту, іншу. А потім виявляється, що все ж схожа. А потім - знову несхожа ... Ах, як же це його стомлює! Нескінченні коливання, сумніви в прийнятих рішеннях перебираються зі сфери романтичних відносин в інші сфери життя, і ось він місяцями думає над тим, яка оббивка для дивана краще, якого кольору повинен бути парасольку, де поставити робочий стіл.
 Невірний Водолій весь - сумнів і роздум. Він не вибирає між синицею в руках і журавлем у небі, він сам і синиця і журавель, і небо і рука, і печаль і радість. Ох, і нелегко ж йому доводиться, бідоласі!

 Риби

 Якщо ви любите чоловіка-риби, то ви любите і його мрії. Він звик до цього, і щиро впевнений у тому, що ви також полюбите і його мрії про іншу жінку. Ні, звичайно він далеко не завжди буде настільки відвертий, він обмежиться натяками, він напустити туману, він переконається в тому, що Вона вам теж подобається. Що ви могли б потоваришувати. Порозумітися. Якщо це неможливо, він постарається влаштувати ваше життя. Він буде мріяти про те, що ви зустрінете гідного чоловіка, справжнього Принца - і буде ділитися з вами цими мріями, в надії, що ви полюбите і їх, а, можливо, зробите перший крок до їх здійснення. Найбільші відчайдухи можуть марити про східний гаремі.
 Риби-зрадника Наївний ніколи не втрачає надії на те, що все чарівним чином влаштується найкращим для всіх чином. А ось Риби - зрадника Підступний - це зовсім інший підвид; він вже знає, куди приводять подібні мрії, і діє таємно, використовуючи всю свою фантазію для приховування сумнівних подвигів.
 

Offline sanja

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 3394
 • Поблагодарили: 5 раз
 • Репутація: +646/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: оксана
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #1 : 01 Квітень 2012, 07:05:19 »
Цитувати
Ваги
 Терези рідко бувають викриті в непостійності, хоча деколи проводять чимало часу між двох і більше вогнів. Чоловік цього знаку вміє якщо не управляти своїми почуттями, то контролювати їм, виділяючи своїм обраницям ті частки, яких вони заслуговують - і ви можете довго не помічати, що від вашої хтось відщипує по шматочку. Він не докладає зусиль для того, щоб ховатися, але правда все ж не виходить назовні: парадокс, можливий лише тому, що Терези вміють вибудовувати відносини, що влаштовують всіх.
 Ваги-Обманщик може бути викрито лише завдяки неймовірно невдалому збігу обставин чи таємного страху перед тим, що горезвісне збіг все ж матиме місце. Часом лише по підвищеної тривожності, позбавлений видимих ​​причин, можна здогадатися, що в житті такого персонажа відбувається не щось не те, а Саме Та.

не знаю як на рахунок зради, але викручуватися мій чоловік справді вміє
я от наприклад 100% знаю що він курить
цей пункт ми обговорювали ще під час зустрічання, тому він знав, що або лишає сігарети або мене d112
але покурює на роботі, бо нюх у мене класний
то зараза дивиться в очі і каже що не курив d110
так напевно може бути і зі зрадою d130  d128

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Slava

 • Свідома Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 425
 • Поблагодарили: 89 раз
 • Репутація: +20/-1
  • Награды
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #2 : 21 Квітень 2012, 15:07:04 »
якщо мудрий чоловік - то хоч і зрадить то не скаже і не покаже...ну хіба друга любов d143
Краще зробити і жаліти ніж не зробити і жаліти...
 


Offline Леся***

 • Новенька
 • *
 • Повідомлень: 9
 • Репутація: +0/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка 3 місяця
 • Ваше справжнє ім’я: Леся
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #3 : 03 Жовтень 2012, 00:29:51 »
я своєму чоловікови довіряю,він нас з донечкою дуже любить
 

Offline Юлька-мамулька

 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2011
 • Поблагодарили: 10 раз
 • Репутація: +311/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #4 : 03 Жовтень 2012, 01:08:22 »
Хороший гороскопчик z3 z3 Дуже-дуже в яблучко описує "признаки" різних зодіаків про зраду, все точно підмічено
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)
 

Offline Kvi.Tochka

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 113
 • Поблагодарили: 6 раз
 • Репутація: +28/-0
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Галина
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #5 : 02 Листопад 2012, 09:24:46 »
щось в тому є :))))
 

Offline Natalya

 • Віддана Мамка
 • ********
 • Повідомлень: 6482
 • Поблагодарили: 91 раз
 • Репутація: +541/-2
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #6 : 02 Листопад 2012, 09:34:55 »
я щось толком про свого мужа нічого не зрозуміла d27
 

Offline барбариска

 • Свідома Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 317
 • Поблагодарили: 344 раз
 • Репутація: +142/-3
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #7 : 02 Листопад 2012, 09:35:58 »
А про Водоліїв точно правду написали d109
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Olesya 1

 • Свідома Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 432
 • Поблагодарили: 11 раз
 • Репутація: +41/-0
 • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: -
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #8 : 02 Листопад 2012, 22:30:39 »
Цитувати
якщо мудрий чоловік - то хоч і зрадить то не скаже і не покаже.
Згідна.
Цитувати
ну хіба друга любов
А перша тоді що має робити????  То що це за таке з тими чоловіками, так легко комусь спортить життя і шукає другої ????!!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline bonitka

 • Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
 • Організатор СП!
 • Досвідчена Мамка
 • *****
 • Повідомлень: 1652
 • Поблагодарили: 850 раз
 • Репутація: +1043/-0
 • Don't worry, be happy...
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #9 : 04 Листопад 2012, 15:35:55 »
Гороскоп про риб - якась фігня d108. Кожна людина - індивідум і підвести всіх під один опис, неможливо. Почитати цікаво.
А щодо зрадників, то на дух їх не переношу... :/
Білоруська постільна білизна - якість перевірена часом
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
 

Offline Ollya

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 125
 • Репутація: +12/-0
 • я мама
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #10 : 27 Листопад 2012, 17:31:57 »
про овна типічна правда.
ми обоє овни (парочка барашок d142) d140
 

Offline Оля marmyljadka

 • Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...
 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 1246
 • Поблагодарили: 3 раз
 • Репутація: +247/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Соломійка 02.07.12.
 • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #11 : 17 Грудень 2012, 17:02:52 »
Дівчатка, зрадити може буть-хто і це не залежить від гороскопу і статі, а якщо так сталось із вашою половинкою, задумайтесь, можливо Ви його до цього підштовхнули d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ЖІНКИ, МАТЕРІ!!!!! МОЛИМОСЯ ЗА НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, БРАТІВ, БАТЬКІВ!!!!!! ЦЕ ЗАРАЗ ЇМ ДУЖЕ ПОТРІБНО!!!!!!
 

Offline bohdana

 • Активна Мамка
 • ****
 • Повідомлень: 131
 • Поблагодарили: 6 раз
 • Репутація: +11/-0
  • Награды
 • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
 • Ваше справжнє ім’я: Інна
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #12 : 09 Листопад 2014, 00:59:44 »
Точно...
 

Offline Едель

 • Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
 • Досвідчена Мамка
 • *******
 • Повідомлень: 2856
 • Поблагодарили: 2313 раз
 • Репутація: +277/-0
 • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
  • Награды
 • Ваше справжнє ім’я: Катя
Re: Гороскоп зрадника
« Reply #13 : 13 Січень 2015, 12:56:42 »
Прочитала про Терези-то зовсім не співпадає,бо мій чоловік -як відкрита книга(для мене),все розкаже,з таким характером,що навіть якби щось було ттт,теж би розповів,
на рахунок Овнів-чиста правда,знаю одного влюбчивого Овна,але вже вроді остепенився,принаймні так розказує ;)
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!