Автор Тема: Дитячий окуліст  (Прочитано 57796 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline NataliNIO

• Діти це щастя!У мене їх два!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +429/-0
    • http://nionatali.gallery.ru/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій-19 років,Остапчик-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Дитячий окуліст
« Reply #34 : 25 Листопад 2010, 02:16:07 »
Наш лікуючий лікар Волощук Тетяна Іванівна.Приймає на Коновальця до 15 год,а потім на Сабата.Уважно огляне,розпитає  потім все толково розкаже ,пояснить.
Життя коротке, тому - порушуй правила, прощай швидко,цілуй повільно,люби щиро,смійся нестримно! І ніколи ні про що не шкодуй!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Малинка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максік
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #35 : 25 Листопад 2010, 10:48:03 »
У нас теж була непрохідність каналу. Ми капали протаргол і ще кучу капель і не допомогло. Робили прокол і все в нас добре. Прокол робила Волощук Тетяна Іванівна, на мою думку у Франківську кращого офтальмолога нема (це моя думка і нікому її не нав"язую).

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #36 : 25 Листопад 2010, 19:19:43 »
а як ви розраховувались і в якому віці дитинки робили,чи то не грає вік ролі???

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #37 : 27 Листопад 2010, 15:40:04 »
в доці була непрохідність, ми пробивали потім напишу деталі, пориюсь у записах. але пів року - це трохи запущено, цю процедуру краще робити в місяців 3. Але я пізніше напишу, зараз не маю часу  d104

Offline Малинка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максік
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #38 : 27 Листопад 2010, 16:59:23 »
Ми теж робили в пів року то казали, що раніше треба було, а раніше трохи сопельки були так і затягнули. Чим пізніше тим важче дитині, дітям яким близько року і далі - цю процедуру роблять під наркозом. Я думаю чекату тут нема чого бо може і загноїтися, закапування рідко коли допомагає. Це не так страшно як ви собі уявляєте, процедура займає 5-7 хв.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 27 Листопад 2010, 18:46:18 »
та ми давно би дали згоду,та чогось лікарка відмовляє,каже щоб масажик робити,а Маркові вже масаж так дістав,що не знає як ручками відбитися(

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 28 Листопад 2010, 18:34:29 »
Я теж чула дуже багато про Волощук -  і тільки позитивне. Довго вибирала між нею і дідусем в Асклепії, якого мені теж дуже радили. Але в Асклепії виявилось 450 грн, тому подумала що дешевше в полуклініці. Дала завдання Кості, щоб дізнався, як попасти до Волощук. Він, звичайно, передоручив це своїй мамі. Вона щось там взнавала, потім подзвонила, сказала, що Волощук дуже молода іт.д. і т.п. Знайшла нам іншу тьотьку (теж якась відома, але прізвища не пам"ятаю). Далі запис з мого щоденника:
Сьогодні зробили доці процедуру зондування слізного каналу. Масажики-капання нам явно не допомагали, сльозка далі текла. Зробили в приватній клініці. Лікар Стовбенко Борис Степанович, старший дідусь, все життя пропрацював зав. відділенням в обласній лікарні, мені його рекомендували декілька мамочок. Ходили ще в дитячу обласну, нам там сказали: зробити аналіз сечі, крові, калу, принести довідку про профщепленя, ще якусь ( я навіть не зрозуміла що то), флюрографію матері. Потім завести в них карточку, потім прийти, зробити процедуру, а потім, ЯКЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!!!, можна буде піти додому. Ця фраза дуже насторожила, що всіляке бажання туди йти відпало. Тим більше, що ці всі аналізи дуже недешеві + благодійність + вдячність лікарям. Тому пішли в приватну (це все також офіційно), заплатили 450 грн. і не морочили голову. Аналізи в державній були потрібні тільки для того, щоб завести карточку, а не для того, щоб оцінити стан дитини. Ми подумали, що якщо так, то хай би ложили в стаціонар, брали всі аналізи і спостерігали дитину. А то принеси все на тарілочці ( а це крім грошей і час тата, який і так на двох роботах, а тут ще мінімум катайся з нам туди-сюди тиждень) і за результат ніхто не відповідає. Поспілкувалась на форумах з мамочками, то казали, що інколи в обласній по декілька разів одній і тій же дитині пробивали канальчик, результату не було, потім йши до Стовбенка і піссля його процедури все ставало на місьця. Так що надіємось на щасливий фінал. Яночці закапали очко, потім туго закутали її в пеленки, щоб не виривалась, тоді ми вийшли з кабінету. Вона там плакала, я разом з нею, так що Костя мене вигнав на вулицю. Потім ми її забрали, очко було червоненьке, в носику трішечки була кровка. Вона заспокоїлась, потім в машині дивилась у віконечко і заснула, що й досі спить. Ще 5 днів потрібно капати фурацилін, офтадек і коларгол, зробити коларголову пробу (чи з"явиться він в носику, якщо закапати в очко), потім прийти до лікаря, він змішає ще якісь ліки, покапати ними і тоді вже мало б бути закінчення епопеї з нашою непрохідністю. Буду молитись, щоб так і було.
Після цього проблем не було, але так як ми затягнули процедуру - її тре робити десь до 3 міс. - то я бачу, що одне очко трошки більше, від другого. Але то тільки мені замітно. Ми би раніше зробили, але в нас старший попав в реанімацію якраз в той час, витягували його, потім гроші збирали, так як всі поратили на старшого і т.д.
Якщо ще будуть якісь запитання, відповім.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 28 Листопад 2010, 20:58:23 »
дуже дякую вам) за допомогу вам +1)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 29 Листопад 2010, 10:49:14 »
Лана, дякую за +1, якщо тобі допоможе моя розповідь, то буду рада. Ще можу додати (так як вчора не було можливості - коли вдома наш татко, то до ком-ра дуже обмежений доступ). В Асклепій потрібно було записатись на прийом (80 грн). за цей прийом лікар малу навіть не оглядав, а виписав ці капельки, і показав, як правильно робити масаж. Виявилось, що ми робили неправильно, тобто на тичини нам неправильно показали, як його робити. А ще цей дідусь дивиться по місячному календарю, коли найкраще робити цю процедуру зондування - там якось місяць має бути спадаючий, чи що.  :) Ну прикольний взагалі дідусь, він хоче, щоб з ним багато поговорили, багато сам розказує. Мене хоч порадувало, що ми на той прийом прийшли зі старшим синочком, то одразу йому зір перевірили, а так було б, що просто викинули 80 грн на звичайну консультацію навіть без огляду. А ще мені мамочка одна казала, що коли побачила того діда, то подумала, що як він, такий старенький, може в то око попасти  z5 Але на той момент, коли ми робили цю процедуру (квітень 20101) я не чула жодного негативного відгука про нього - все життя віддав себе цій справі, має неоціненний досвід. От політика Асклепію мені не сподобалась. Хоча потім ми ще раз ходили на огляд після проколювання, то вже нічого не платили.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 29 Листопад 2010, 11:32:47 »
а скільки в сумі вийщло загалом лікування очка?

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 29 Листопад 2010, 11:56:47 »
ну в сумі вийшло 80+450+20(за ліки, вона не дорогі), десь 550. Але може ти би дізналась про Волощук, мені тоді розказували, що ти береш направлення, домовляєшся з нею, потім платиш якийсь внесок благодійний лікарні (це десь на Коновальця), потім віддаєш дитину на 10 хв і потім забираєш. Тому ми були в шоці, що нам сказали купу аналізів приносити, і т.д. І скільки потім неофіційно тре віддячувати навіть немаю уявлення.

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 29 Листопад 2010, 12:07:53 »
дякую за інформацію)

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #46 : 15 Лютий 2011, 22:41:11 »
Ми теж ходили до окуліста до того "дідуся" в Асклепій,бо в дитини почали після простуди очі закисати,і нас участкова порадила його.Но він мені несподобався,і лікування його непомогло

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #47 : 15 Лютий 2011, 23:12:16 »
Ми теж стикались з непрохідністю сьозового каналу, робили масажі до 5 місяців а потім поїхали всетаки зробили проколювання, ми їздили від 2 місяців до Гаврилишин Надії Іванівни - дуже хороший спеціаліст, вона спочатку нам закапала в очко коларгол почекали 15-20 хв з одної сторони носика вийшов а з іншої ні, то вона сказала робити масажі, промивати ромашкою і капати коларгол  як непройде тоді проколювати і ми так дочекались до 5 місяців (трохи закисали трохи ні) ,а якось рано встали, d107 а в дитинки очка невидно все в гною d16 і зразу поїхали і домовились зробити проколювання. Процедура тривала від тоді як забрали дитину 7 хв, я втікла взагалі з віділу бо немогла чути як вона плаче, ми потім пояснили що плакала вона від того що її тримали а боляче небуло бо в очко пшикоють обезболююче, я зразу дала ціцю і за 5 хв доця заспокоїлась і  вже за 15 хв ми поїхали додому. обійшлося нам все 350 грн, але оформляли нас в лікарню офіційно. хоч були ми там годину часу. жалію про одне що слухала бабців і непоїхала швидше, d128 так би доню нетурбувало. ато скільки мусили її тримати силоміць щоб закапати і промити  :(

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #48 : 16 Лютий 2011, 11:04:43 »
Вже раніше писала, в нас теж очко трохи сльозилося, пару раз закисало :( Ми масажували, капали, те що присували, не дуже допомагало. Рекомендували йти до Куджи, але туди треба було всіх тих аналізів, про які писала Оля, то ми теж пішли в Асклепій до Стовбенка Б.С. Виявляється ми не так масажували, тому й не допомагало, приписав був два види капель і нам допомогло. Правда ми звернулися аж в 6 місяців, тому вже й не дуже хотіли робити проколювання, він казав нам самим вирішувати, свекруха-педіатр була проти, я дуже переживала за доцю, тому вирішили капати і масажувати. Зараз все ніби нормально, деколи коли сильний вітер чи сонце, то одне очко трошки сльозиться (я сама нас сонці і вітрі постійно плачу, тому ношу окуляри), і коли нежить в доці, то може інколи сльозитися, але дуже-дуже рідко. Надіюся все пройде, бо він нам сам сказав, що 6 місяців, то вже запізно і можна почекати.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 16 Лютий 2011, 11:16:27 »
Цитувати
Зараз все ніби нормально, деколи коли сильний вітер чи сонце, то одне очко трошки сльозиться
от в Яночки така сама ситуація  :(
теж дуже надіюсь, що пройде, тому що в мене нічого не сльозиться на морозі, і в Дєньки взагалі ніяких проблем не було
а в яночки саме з того очка, яке ми проколювали і витікає час від часу сльозочка, особливо якщо якісь соплі, чи на холоді  d104

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #50 : 16 Лютий 2011, 11:20:28 »
Цитувати
бо в дитини почали після простуди очі закисати
а таке ми з Дєнькою переживали часто, в нього був такий період, коли він півроку кашляв-шмаркав-отит і т.д.
на фоні цьогго всього постійно закисали очі, такими якби соплями, що заваркою чи ромашкою навіть важєко було відмити те все, а він зранку прокидався і кричав, що не може відкрити очі, вони за ніч злипались.
Але до окулістів ми не ходили, тут потрібно вилікувати ЛОР-органи, і проблема сама відходить.