Автор Тема: Скільки ви платили за пологи?-2  (Прочитано 62752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Скільки ви платили за роди?-2
« Reply #102 : 21 Січень 2014, 18:37:03 »
за виписку 150? гм, я платила окремо за себе за виписку 100 грн і окремо за дитину 150 грн, причому лікарі прямо при всіх сказали що треба заплатити і скільки
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #103 : 21 Січень 2014, 18:46:01 »
Цитувати
Дівчата,хто знає,скільки зараз коштує епідуральна анастезія?бо я питалась лікарку,вона точної відповіді не дала,сказала,що залежить від ситуації
Так, це дійсно напевно залежить від ситуації...я в 2011 платила 100$...без неїя б напевне здуріла від болі :oox (народжувала в Тернополі)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #104 : 21 Січень 2014, 18:49:53 »
Мені епідуральна вийшла недорого, якщо я не помиляюсь то за анестезію саму 150грн. і анестезіологу 150 або 200 дали,вже не пригадую :xmm Але це мені вкололи тільки на годину, можливо якщо більша доза то дорожче чи то ще від чогось залежить d104 це було в 2012р.

Offline Viktoriya777

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік i Coфiйка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #105 : 21 Січень 2014, 18:57:26 »
Цитувати
Але це мені вкололи тільки на годину, можливо якщо більша доза то дорожче чи то ще від чогось залежить
так-так...мені якщо я помиляюсь кололи 6 раз :oox протягом 6-ти годин.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +892/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #106 : 21 Січень 2014, 19:14:16 »
Цитувати
за виписку 150? гм, я платила окремо за себе за виписку 100 грн і окремо за дитину 150 грн, причому лікарі прямо при всіх сказали що треба заплатити і скільки
Ми за виписку нічого не платили, тільки лікарю що приймав роди, дитячій 50грн і 20грн укушерці за те що масажувала груди, бо перед випискою були як каміння ну і + ліки і різні дрібнички то вклалися я вже писала в 2012році до 2000грн

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ілона89

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +239/-3
    • СП Стильний жіночий одяг GEPURhttp://mamka.info/index.php?topic=104566.0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 09.11.2012 Артем
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #107 : 21 Січень 2014, 19:40:57 »
я вшоці як друть гроші ,за якусь виписку 100гр,звідки таке взагалі взяли а якби недали то шо невиписали б d27
я нічого недавала тільки лікарю який приймаю пологи і все+ліки ще докуповувала деякі, ну і ще цукерки і бутилку лікарці яка виносила дитину!

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +214/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #108 : 21 Січень 2014, 19:57:16 »
Ми також нічого не платили за виписку тільки дали цукерки акушерці і медсестрі (вони дві йшли виносити дитину d27)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #109 : 21 Січень 2014, 19:58:23 »
Я теж знала що за виписку треба щось платити,то казала що нічого нікому не дам d141 але...в той день такий кіпіш був, купу всього, от зара реально вже не пригадаю але хтось із персоналу мені так прямо й сказав,що у них виписка вартує 150грн.,заплачу - зайду її взяти, і ще рушники одноразові нагло з палати забрали,типу я вже ітак виписуюсь а в пологовий пригодиться d30 Короче за виписку теж заплатила і могоричі ще дали тим хто дитину виносив. Вони просто вміють користатись моментом, коли жінці яка вже виписується по-барабану все аби лишень швидше звідти вийти,всі шось бігають...то мабуть треба хібащо когось здравомислячого в той момент,щоб їм вміти рот закрити і поставити на місце,але в  той час і чоловік і родичі просто цвітуть і пахнуть і дуже розщедрюються d30

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #110 : 21 Січень 2014, 20:05:05 »
а ви говорите, за виписку типу документ?
бо я за виписку дитини 50 грн дала, бо хотіли нас ше на 1 день лишити(одним словом грошей хотіли), а за свою виписку лікарю нічо не давала, бо ми і так за роди йому пристойну суму заплатили, а за то шо 1 медсестра пеленела дитину, а 2 винесла то по 20 грн дали, і то я не хотіла давати, свекруха сама запхала їм

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #111 : 21 Січень 2014, 20:17:32 »
Дівчата, не все так погано! Я народжувала зовсім недавно, то ніхто нічого не вимагав і ні за що не казав платити. Я сама давала кому вважала за потрібне і скільки вважала за потрібне. От неонатолог була мені неприємна, я їй  не платила і нічого мені не сталось від того.

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #112 : 21 Січень 2014, 21:59:24 »
Я згадала 2006,коли виписувалась,то години3 чекала на чоловіка,щоб мене забрав.То неонатолог рази 3 приходила,дуже щось хотіла....але я просто зробила вигляд,що не розумію чого вона від мене хоче.Потім прийшов чоловік,дитина на той час була вже готова до виписки!і ми швиденько-швиденько додому!Не пам"ятаю чи в той час був цей лохотрон з виписною кімнатою :xmm.І не розумію чому треба платити за виписку?Скоро все буду знати!Напишу,що і по чому! :)

Offline Ангеля

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +107/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надюша
« Reply #113 : 21 Січень 2014, 22:06:24 »
Читаю про ваші суми при  виписці і в шоці,я нічого нікому не платила,а на  рахунок виписної кімнати то самі медсестри що виносили дитину сказали що вам того не треба,лишня трата грошей... Мені здається що грошей які платиш за роди їм має бути достатньо,тим більше зарплату мають d142
МЕД В НАЯВНОСТІ)))

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +603/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #114 : 22 Січень 2014, 00:13:59 »
Я теж за виписку (документ) нічого не платила....і мені навіть ніхто нічого не казав  d112
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline klym_valya

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня (6 р.), Яна (3 р.)
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #115 : 22 Січень 2014, 00:28:36 »
я не платила, хоча чергова лікарка того дня кілька раз заходила, потім коли ми вже були на порозі з усіма речями прибігла медсестра і сказала що треба обов"язково докупити рушники паперові та мило, чоловік звісно побіг довго його не було,  батьки на вулиці стояли чекали нас, дитинка вже починала просипатись на годування мене звісно це все дуже обурило, я не була проти того щоб це все їм купити, але попередити треба було хоча б за день чи як? Чи при вступі обов"язково список, що кому потрібно, потім до мене підійшла дитяча медсестричка і сказала що ми були не зобов"язані це купувати, бо вони й так це все забирають додому (хоча кажуть що в родзал) Я три дні лежала в родзалі, бо не було вільної палати і у мене не було ні рушників на мила, все було особисте.
Чоловік прибіг віддав їм це все і ми просто вийшли з роддому, вже звичайно з поганим настроєм, у мене тільки єдине бажання були, щоб мене вже поскоріш випусили з того приміщення!!!!!!!!

Offline klym_valya

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня (6 р.), Яна (3 р.)
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #116 : 22 Січень 2014, 00:34:29 »
Дівчатка а коли Ви здавали цей аналіз
Цитувати
Кров з п'яточки-50 грн
результати його мали б прийти на почту, туди де Ви проживаєте. Хтось отримав ці результати??? Казали що ці аналізи робять у Києві.
У мене вже 2,5 роки пройшло ніяких результатів аналізу не отримувала, це звичайний лохотрон???

Offline Kerri

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #117 : 22 Січень 2014, 10:33:14 »
Цитувати
Вони просто вміють користатись моментом, коли жінці яка вже виписується по-барабану все аби лишень швидше звідти вийти,всі шось бігають...то мабуть треба хібащо когось здравомислячого в той момент,щоб їм вміти рот закрити і поставити на місце,але в  той час і чоловік і родичі просто цвітуть і пахнуть і дуже розщедрюються
Золоті слова. Доречи, тільки в нас на Західній Україні такє сильне хабарництво. До 2005 року, коли допомога по народженню була всього 750 грн, а не 30 тисяч як зараз, такого не було й близько. В інших лікарнях, як виписуєшься зі стаціонару, виписка безкоштовна! І ніхто не має права вимагати гроші за папірець формату А-4. Хіба що просто при виписці вже так " заведено" що треба віддячити лікарю, і не всі обов"язково це роблять. Ну а як немає вже грошей, все на лікі пішло?...

Offline i_rene

• Свідома Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #118 : 22 Січень 2014, 11:11:28 »
Цитувати
Дівчатка а коли Ви здавали цей аналіз
Цитувати
Кров з п'яточки-50 грн
результати його мали б прийти на почту, туди де Ви проживаєте. Хтось отримав ці результати??? Казали що ці аналізи робять у Києві.
У мене вже 2,5 роки пройшло ніяких результатів аналізу не отримувала, це звичайний лохотрон???
Коли я народжувала, то записали мій номер телефону, сказали, якщо щось виявлять погане, то зателефонують, на щастя, дзвінка потім не було.
Це аналіз на фенілкетонурію (порушення білкового обміну) і гіпотиреоз.