Автор Тема: Скільки ви платили за пологи?-2  (Прочитано 52950 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Re: Скільки ви платили за роди?-2
« Reply #119 : 22 Січень 2014, 11:19:33 »
Цитувати
результати його мали б прийти на почту, туди де Ви проживаєте. Хтось отримав ці результати??? Казали що ці аналізи робять у Києві.
У мене вже 2,5 роки пройшло ніяких результатів аналізу не отримувала, це звичайний лохотрон???
Радійте,що вам не дзвонили.Значить,у дитини все добре.А якщо б щось виявили-тоді дзвонять,але це дуже погана ознака

Offline iryshka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 21.12.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #120 : 22 Січень 2014, 14:32:40 »
Мені також на рахунок аналізу сказали, що його роблять в Києві 1,5 - 2 міс, і якщо виявили щось погане, то тоді дають знати, а якщо ні, то все ок  :bo . А на рах. виписки і "виносу" дитини по ваших дописах я зробила висновок, що залежить хто на яку зміну попаде, в кожного свої розцінки, а є й винятки, які не вимагають нічого. 
Цитувати
Вони просто вміють користатись моментом, коли жінці яка вже виписується по-барабану все аби лишень швидше звідти вийти,всі шось бігають...то мабуть треба хібащо когось здравомислячого в той момент,щоб їм вміти рот закрити і поставити на місце,але в  той час і чоловік і родичі просто цвітуть і пахнуть і дуже розщедрюються
100% , я вже не могла дочекатися, коли звідти вийду і мабуть ще не одну 50 тоді заплатила б, якщо б вимагали  d112 . Це я перший раз до них попала і не знала що й до чого, якщо буду там ще, то вже така не буду  d128
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #121 : 22 Січень 2014, 22:21:59 »
Цитувати
результати його мали б прийти на почту, туди де Ви проживаєте. Хтось отримав ці результати??? Казали що ці аналізи робять у Києві.
У мене вже 2,5 роки пройшло ніяких результатів аналізу не отримувала, це звичайний лохотрон???
не на пошту, а в поліклініку до якої належить ваша дитина і мали прийти в тому випадку якщо знайдуть якісь проблеми.

Offline klym_valya

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня (6 р.), Яна (3 р.)
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #122 : 23 Січень 2014, 00:48:44 »
Так дійсно щастя, що ніяких повідомлень від них не було. Чено кажучи, я зовсім не пам'ятаю який це саме був аналіз, і  на що, чи це все просто від тієї біганини, чи то післяродове, але деяких речей не пригадую, все як в тумані, багато чого собі записувала, а ось про це забула. Дякую дівчатка, порадували!!!!!!

Offline Юрашка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денисик 1рочок
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #123 : 25 Січень 2014, 01:46:53 »
Народжувала у міському роддомі-кесарське, роди обійшлись у 7000грн

Offline klym_valya

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #124 : 26 Січень 2014, 22:18:46 »
Цитувати
Народжувала у міському роддомі-кесарське, роди обійшлись у 7000грн
Господи, так багато!

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #125 : 28 Січень 2014, 22:49:21 »
аж 7000?!!!  :oox напевно тяжко проходило...

Offline NourElShams

• Своя Мамка
  • Репутація: +23/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #126 : 28 Січень 2014, 22:57:50 »
Ну якщо підсумувати всі-всі витрати за час перебування в пологовому, а не лише видачу лікарям, то ніби нормально. В мене всі витрати разом обійшлись десь під 6 тис, а у моєї сестри вийшло також біля 7 тис, бо коли вона дала лікарю гроші він сказав, що то трохи замало  d107 то вона ще з півштуки йому накинула.

Offline klym_valya

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 28 Січень 2014, 23:34:09 »
Цитувати
бо коли вона дала лікарю гроші він сказав, що то трохи замало   то вона ще з півштуки йому накинула.
Нічого собі !!! Оце наглість! користуються моментом коли жінка в такому стані.....

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #128 : 29 Січень 2014, 08:52:05 »
 7 це багато?  А 12 тис.грн(обстеження і деякі ліки в стац. до родів, саме кесарське ,правда третє,ліки на КС,і після, ну і кефірчики-вівсянки після ,а також дрібні презенти) тоді як? Здавалося що я головою вдарилась, але в сусідки по палаті та ж сума  плюс мінус пару гривень. Лікар в нас один, тож від цього напевне теж залежить, але 3 КС не дуже всі хочуть братись.  Та результатом я задоволена на всі 100%, маю з чим рівняти. Не буду сперечатись ( для тих хто дуже пишається що мало заплатив і засуджує решту) можна і дешевше, ніхто особливо не вимагав, але так складались обставини.

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #129 : 29 Січень 2014, 12:27:11 »
звичайно що в такій справі ніяких грошей не жалко, просто не всі мають можливість стільки платити, а залізти по вуха в борги і розгрібати коли на руках маленька дитина не дуже хочеться...то що тоді, не народжувати? тому думаю можна зрозуміти тих хто заплатив небагато і безмежно цьому радіє ;)
а лікар дійсно наглий...а платили кожному окремо чи лікар мав роздати всім "учасникам"? все таки різниця є, якщо просив він не для себе..

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 29 Січень 2014, 13:54:00 »
Цитувати
Нічого собі !!! Оце наглість!
Ну ну я про що. Мало того що наглий, та ще йне дуже сестра ним задоволена і його роботою. Важко відходила після операції, якісь трубки мала в животі ( не знаю що то таке, бо у мене не було) щось там кровило у неї і такий жахливий шов їй зробив, я сама бачила. Мій в порівняні виглядає просто майже непомітною царапиною. Деколи буває що аж хочеться лікарю віддячити, особливо коли він не нагліє, а деколи такі випадки як цей. Я ще своїй лікарці на новий рік через два місяці після родів принесла невеликий презент, бо дуже їй вдячна і дуже всім задоволена.

Offline Nina2013

• Своя Мамка
  • Репутація: +115/-0
  • В мене вже є щастячко!!! Родіть і собі!!! :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #131 : 29 Січень 2014, 14:07:42 »
я вставлю свої 5 коп. d100 В мене за роди чоловік аж через 2 дні розрахувався, бо була перезмінка і лікарка вже пішла додому. Ніхто ніякої суми не називав, він символічно дав 1 тис. і "дякую". Ми не домовлялися, хто на зміні - той і приймав d112
На рахунок вищесказаних дівчатами 7-12 тис., то:  Якщо вже платити за роди 7 тис., то краще лягати в приватну клініку, де це все офіційно і з тебе пилинки здувають, а не в державній, де кожен на тебе дивиться з-під лоба і думає чи запхаєш в кишеню чи ні... В мене одна знайома спеціально десь в Закарпатті в приватній родила, то казала, що на одне виходить, а почуваєш себе королевою angel1

Offline NourElShams

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 29 Січень 2014, 14:48:39 »
Якщо роди звичайні і без ускладнень, то звичайно може в тисячку вкластись і навіть менше. Тут вище малось на увазі КР,за КР по любому треба домовлятись наперед бо воно йде планово. На операції присутні два лікарі і треба набагато більше всяких медикаментів і інших витрат, тому і набігає така сума. Я повністю задоволена нашим міським пологовим, лікарями і особливо медсестрами, які мені розмасажовували груди. Умови не царські, але тиждень там цілком реально відбути.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #133 : 29 Січень 2014, 15:30:41 »
Цитувати
Якщо вже платити за роди 7 тис., то краще лягати в приватну клініку
Я думаю, що багато людей з радістю лягали б у приватну клініку, але хіба вони в нас є? :xmm, може десь у більших містах, але їхати кудись далеко на пологи, то так само не дуже варіант.

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
« Reply #134 : 29 Січень 2014, 15:34:30 »
Цитувати
Якщо роди звичайні і без ускладнень, то звичайно може в тисячку вкластись і навіть менше. Тут вище малось на увазі КР,за КР по любому треба домовлятись наперед бо воно йде планово. На операції присутні два лікарі і треба набагато більше всяких медикаментів і інших витрат, тому і набігає така сума. Я повністю задоволена нашим міським пологовим, лікарями і особливо медсестрами, які мені розмасажовували груди. Умови не царські, але тиждень там цілком реально відбути

Погоджуюсь.Бо це і моя ситуація

Offline Podolyanochka

• Чим тихіше сидить дитина, тим страшніше заходити в кімнату.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +46/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #135 : 29 Січень 2014, 16:23:51 »
Цитувати
але тиждень там цілком реально відбути
О ні! Для мене і 5 днів це легка психотравма.