Автор Тема: Скільки ви платили за пологи?-2  (Прочитано 67464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline зорьчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся, Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: зорина
Re: Скільки ви платили за роди?-2
« Reply #17 : 19 Листопад 2013, 21:54:53 »
А я знаю одну мамочку, яку кесерив Лапа і вона лікарю та персоналу нічого не платила, і каже що ніхто і не вимагав, тільки ліки обйшлись в 3тис. Правда коли після виписки з швами були якісь там проблеми, вона немала до кого звернутися. Ішла по місцю проживання до хірурга.

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #18 : 19 Листопад 2013, 22:04:08 »
Цитувати
ліки обйшлись в 3тис.
ого! це щось багато, мабуть були якісь ускладнення. Мені ліки обійшлись трохи більше тисячі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #19 : 19 Листопад 2013, 22:17:59 »
Я вважаю, що краще домовитись наперед і не ризикувати, може й попастись хороший лікар а може і ні, тому думаю краще перестрахуватись. А якщо мова йде про КС то тим більше, звичайно що по домовленості буде дорожче, але інколи варто й заплатити більше щоб народжувати у більш кваліфікованого лікаря. От наприклад у мому випадку те , що я народжувала по домоволеності в мене зіграло велику роль, так як були післяпологові ускладення і не кожен лікар чи зміг зорієнтуватись у тій ситуації, обійшлось мені не дешево,але половина грошей пішло на самі ліки, тому я не вважаю що заплатила забагато лікарям :) А те що по домовленості лікар може не зявитись, то вже як який лікар, в ібльшості випадків всі приїжджають і вночі також, взагалі більшість жінок народжує саме вночі,тому лікарі до такого готові.

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #20 : 21 Листопад 2013, 10:22:17 »
В мене було два варіанти:за домовленістю і без.Різниці ніякої.В першому випадку були передчасні пологи,кесарили в обласному, черговий лікар так як ми не встигли були домовитись.Скільки то обійшлось по грошах вже не пам'ятаю, то чоловік все вирішував, але лікар сам прийшов і сказав скільки кому треба дати.Другий раз в міському домовлялися,то на 2006 обійщлося десь до 100-200 дол.усе бо точної суми теж не памятаю.Але щодо ставлення в обох випадках, то не можу сказати що коли домовляєшся то тебе носять на руках.Зі мною лежала жіночка сирота,і звичайно її кесарили без грошей,та сама лікарка, то нічого.Якогось іншого ставлення я не побачила.Прооперувати мусять, і це їх відповідальність.

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 21 Листопад 2013, 11:21:23 »
Яська, так немає різниці якщо пологи без ускладнень, але ж ніхто не застрахований від цього, у деяких складних ситуація потрібний досить кваліфікований спеціаліст а я не вважаю що усіх наших лікарів можна віднести до таких d112 А те що ставлення було однакове до вас і до тієї жіноки по палаті, то просто певно хороший лікар попався, зара на жаль не всі лікарі відносяться одинаково до тих хто заплатив та не заплатив,переконалась я на власному досвіді ще коли лежала на збереженні, тому я й кажу що можна понадіятись що повезе з лікарем і йти без домовленості,тут вже кожному особисто вирішувати :)

Online Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +615/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #22 : 21 Листопад 2013, 13:04:19 »
Я ні з ким не домовлялась, але у мене трошки інакша ситуція - моєї мами двоюрідна сестра працювала акушеркою у роддомі (у відділі патології) і її там всі знають. То на пологах вона була у мене присутня і я їй за це дуже вдячна.
Самі пологи пройшли швидко, тільки прийшлось потім зашивати  :(
За самі роди ми заплатили майже 1000грн, а ліки обійшлись дорожче

Якщо б не було знайомства то я б тоді домовлялась з лікарем..............
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +905/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #23 : 21 Листопад 2013, 14:06:35 »
В моєму випадку то одночасно добре що домовилась наперед, зі мною у той день народжувало 10жінок, то добре що я домовилась, лікар на той час був у відпустці і приїхав на пологи, а так то було б як у моєї знайомої, що родила вона і ще 2жінки і один лікар бігав то туди то сюди, і добре що всі самі родили і без ускладнень

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Нелічка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неля
« Reply #24 : 21 Листопад 2013, 15:52:45 »
Домовлятися про пологи, звичайно, краще, народжувала двічі і зробила висновок, що вміють і можуть надати допомогу всі лікарі в пологовому будинку, а халатності вистачає у кожного... нажаль..
Нам 3 роки тому природні пологи і перебування в пологовому будинку обійшлися з ліками більше 3 тис.

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #25 : 21 Листопад 2013, 16:12:33 »
Ой я тут згадала випадок своєї подружки.Родила вона два роки тому у обласному в дууууууже поважного лікаря!Домовлялася!То він на роди прийшов випивший,що всі в шоці були.Так її позашивав,що вона цього року мусіла робити там  наново шви,бо їй добре не зажило і був дискомфорт.А заплатила йому 1000, акушерці 500.Ось вам і урок!Ніколи не знаєш що тебе чекає.

Offline Нелічка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неля
« Reply #26 : 21 Листопад 2013, 16:26:12 »
І я про це, Яська, халатності в них вистачає у всіх, більше б їм відповідальності за свої дії (чи бездіяльність), і юридичної, і моральної...

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +905/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #27 : 21 Листопад 2013, 16:52:15 »
То правда, зарас дуже багато лікарів що з халатністю відносяться
в мене була така ситуація коли лікаря знала, родичка в нього 3-ох дітей родила і подружка теж
то при схватках і масаж мені робив і знеболююче сказав медсестрі вколоти і бігів до інщих жінок з схватками, і це при чому він будучи у відпустці прийшов і в той день не в одної мене прийняв роди вже заодне. то жінки дуже дякували що я з ним домовилась і він прийшов і заодне і в них прийняв пологи, бо на зміні була акушерка яка всім кричала "всі родили і ти родиш"..... якби не домовилась то була би і я до неї попала... а так він шви дуже гарно поставив, ходила на УЗД то сказали що навіть не видно що я родила-наскільки косметичні шви

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 24 Листопад 2013, 22:19:12 »
Цитувати
Ой я тут згадала випадок своєї подружки.Родила вона два роки тому у обласному в дууууууже поважного лікаря!Домовлялася!То він на роди прийшов випивший,що всі в шоці були.
Що за лікар?

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #29 : 24 Листопад 2013, 23:50:42 »
Цитувати
нам порадили не домовлятися, так дешевше
насправді воно не так уж і дорожче виходить, хіба взагалі нікому нічого не давати, тоді дійсно дешевше. я теж хотіла не домовлятися по такій же причині, але передумала, бо почала дуже хвилюватися. роди обійшлися в 2300 і мені ні копієчки з тих грошей не було шкода, бо в мене на руках було моє довгожданне щастя. дуже вдячна лікарці з якою домовилася, бо вона мені дуже допомагала, а заплатити їй сказала стільки, скільки я вважаю з потрібне, то я їй дала 1600 грн, а 700 пішло на бригаду

Offline Kshysja

• Своя Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка, Соломійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #30 : 26 Листопад 2013, 08:23:48 »
Яська, прізвище цього лікаря починається на Л і закінчується на ь?

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 27 Листопад 2013, 10:10:35 »
Kshysja, а чому так секретно? Розкажіть і нам, найцікавіше буде дівчатм які обирають собі лікаря на пологи.
Любінець?

Offline justmary

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 27 Листопад 2013, 10:22:57 »
Цитувати
Kshysja, а чому так секретно? Розкажіть і нам, найцікавіше буде дівчатм які обирають собі лікаря на пологи.
Любінець?
Він взагалі алкоголь не приймає d112  Але я здогадуюсь про кого тут пишуть, бо чула такі відгуки про лікаря,якого чи не всі знають з ОПЦ d30

Offline Ага

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #33 : 27 Листопад 2013, 12:13:27 »
Випивший лікар це жах, особливо в роддомі.( а ще люблять у нас дитячі хірурги в обл. дит.лікарні випивати).      А з іншого боку виходить, що їм взагалі вживати алкоголь неможна і нема коли , бо будь- яка з нас може домовитись і почати родити коли наприклад в його дочки весілля, чи ювілей у матері.... і пива перед телеком тоже ні-ні.  І в вагітних теж вибір не великий мусиш домовлятись, що не нарватись на "супер професіонала"... Кудись не туди ми звернули по дорозі до світлого майбутнього.       А ще йду сьогодні домовлитись про планове КС( кажуть дешево не буде бо третє).   Дівчата що ліки вже біля 3 тис.грн. обходяться? d104 :xmm :oox Я в 2012 витратила десь біля 1200грн.