Автор Тема: Позитивний метод виховання дітей  (Прочитано 14447 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MacMurphyАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Позитивний метод виховання дітей
« Reply #51 : 18 Жовтень 2013, 14:30:55 »
Цитувати
А якщо по цьому методу, а ще й припаде 2-х річний вік, то взагалі буде одне суцільне Нііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііі

Не згідна, у мене мала завжди відповідає "так" або "ні" згідно того, хоче вона чи ні те що пропонується.... Не було ніколи такого щоб завжди "ні"  d104 d104 d104 d104

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #52 : 18 Жовтень 2013, 14:33:37 »
Щось тупанула, до книжки тайм-аут дійсно трохи не в тему  d111

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #53 : 18 Жовтень 2013, 14:48:47 »
Чим відрізняеться украінська мамочка від еврейськоі? Украінська, коли дитина нечемна каже: ти найгірший! Еврейська, в подібній ситуаціі скаже: в дитини невдалий день, ти найкращий!

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #54 : 18 Жовтень 2013, 14:50:31 »
Цитувати
Не стоит спрашивать детей, чего они хотят, что им нравится, что им нужно, что они думают и даже как они себя чувствуют.
  В книжці є ще декілька спірних моментів, тут мене більше насторожує не питатись самопочуття дитини.

Цитувати
неможна йти на "поводу у дітей" і завжди пояснюю Насті, що Сося тільки в ліжечку, але зараз у нас зуби...то вона постійно просить "ам-ам", знає де вона стоїть, прийде і реве..... маа-ма і я реально не можу слухати цей плач, тому здаюся .
  Для мене особисто "не йти на поводу" пов'язане зі дитячими недоречними забаганками, капризами, послабленням батьківського авторитету. В цій ситуації дитину болять ясна і соска є фізіологічно (для ясен) та психологічно (заспокійливе) потрібна дитині. Я б тут не відстоювала правило "тільки в ліжечку", а просто до нього повернулась пізніше.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 18 Жовтень 2013, 14:54:25 »
Цитувати
Украінська, коли дитина нечемна каже: ти найгірший!

По собі судиш??  d27

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 18 Жовтень 2013, 15:15:30 »
Цитувати
Не згідна, у мене мала завжди відповідає "так" або "ні" згідно того, хоче вона чи ні те що пропонується.... Не було ніколи такого щоб завжди "ні"  не знаю не знаю не знаю не знаю
    Я б зрозуміла Ваш допис у випадку, якщо б Вашій дитині було 4-5 роки і Ви, згадавши попередні роки, сказали "у нас такого не було". Словами "не згідна" Ви заперечуєте, що таке можливо на основі однієї своєї дитини?  :xmm Але на жаль навіть тут на форумі дівчата розказують як діти капризують, істерять і діти самі не знають чого хочуть в той момент. Бувають різні діти, різні темпераменти і  різні ситуації...    Мені наприклад цікаво як правильно реагувати у випадку, коли дитина капризує і на все відповідає "ні"

Offline Муза

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 18 Жовтень 2013, 15:24:16 »
В мене донечка най, най, краща! Просто наші мамки часто забувають своіх діток хвалити, лише сварять!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 18 Жовтень 2013, 15:24:48 »
Цитувати
Бувають різні діти, різні темпераменти і  різні ситуації...

А я ж про що !!!!

Цитувати
в 2 роки в дитини період, на все відповідати "НІ"

Отже не у всіх дітей, тому і не згідна...

Так, бо суджу тільки поки що по своїй одній дитині, а що мені судити по вашій????

І доречі, Ховрашка писала за дворічок, якою і являється моя дитина, а у неї поки що дитина, яка має рочок....

Чи я не мала права не погодитися з її дописом  d104 d104 d104

Offline Муза

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 18 Жовтень 2013, 15:28:38 »
Кожна дитина індивідуальність! І деколи вікова психологія просто не діе! Важливо знайти ключик до дитячого сердичка!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #60 : 18 Жовтень 2013, 15:39:08 »
Цитувати
Не стоит спрашивать детей, чего они хотят, что им нравится, что им нужно, что они думают и даже как они себя чувствуют. Вместо этого предлагайте что-то, а ребёнок либо примет, либо отвергнет ваше предложение. Отвергая, он определяется по поводу того, что он хочет, чувствует или думает.
Та ну, брєд якийсь.Я читала, що в 2 роки в дитини період, на все відповідати "НІ", хочеш їсти -Ні, йдем одягатися-Ні. То там радять задавати питання які б не потребували відповіді "Так" або Ні, або ж просто константувати факт. Н-Д: через 5 хв ми йдемо додому. Ти взуєш кеди чи кросівки?
А якщо по цьому методу, а ще й припаде 2-х річний вік, то взагалі буде одне суцільне Нііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііііі xmm
Я думаю, ви тут не конця розібрались, і це доречне на мою думку  тільки в такій ситуації, коли дитина істерить або сама не знає , зщо хоче, тоді ми даємо вибір, або ти цю книжечку не рвеш, а читаєш, або я її заберу, ти сама її покладеш на полку чи я це зроблю, а в ситуації спитати дитину наприклад, що ти зараз хочеш їсти-але бути готовим до любої віджповіді, нема нічого страшного, якщо не готові до відповіді шоколадний торт, то знову ж таки питаємо яєшня чи творог, так я це бачу d112

Цитувати
Бувають різні діти, різні темпераменти і  різні ситуації...

А я ж про що !!!!

Цитувати
в 2 роки в дитини період, на все відповідати "НІ"

Отже не у всіх дітей, тому і не згідна...

Так, бо суджу тільки поки що по своїй одній дитині, а що мені судити по вашій????

І доречі, Ховрашка писала за дворічок, якою і являється моя дитина, а у неї поки що дитина, яка має рочок....

Чи я не мала права не погодитися з її дописом  не знаю не знаю не знаю
Я думаю мова йшла про кризу 3-х років, яка властива 95% дітей, коли діти починають усвідомлювати себе, як особистість, все хочуть робити самі, а не, що їм пропонують батьки, криза може початись в любий момент від 2-х до 4-5 -ти років

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 18 Жовтень 2013, 15:43:28 »
Цитувати
І доречі, Ховрашка писала за дворічок, якою і являється моя дитина,
   Проведу аналогію: наприклад я щойно дізналась, що вагітна і подружка сказала, що під час вагітності можлива сонливіть. А я їй відповідаю "Не згідна, Ось я себе чудово почуваю". Подружка відповість "Так у тебе тільки початок, попереду ще багато місяців, сонливість ще може бути, може і не бути".
Цитувати
Чи я не мала права не погодитися з її дописом
  Звичайно мали  :flv

Offline smix

• Своя Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Емілія
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #62 : 19 Жовтень 2013, 14:06:04 »
От мені цікаво - ви писали для прикладу, що коли дитина розбиває вазу, то потрібно їй пояснити, що вона повинна відповідати за свої дії і якось відшкодувати це у якості збирання грошей на покупку нової (для прикладу). Я наприклад думаю, що це потрібно робити тільки тоді, коли дитина це робить спеціально, бо якщо це вийшло випадково і ви дитину примусили відшкодовувати це - то тоді коли ви щось випадково розіб"єте, ви теж будете показати приклад якогось відшкодування. Адже не можна заставляти дітей щось робити, а самій в такій ситуації не робити нічого. Дитина ж вчиться з прикладу. Що ви робите в цьому випадку ??

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #63 : 19 Жовтень 2013, 14:18:44 »
Цитувати
ви щось випадково розіб"єте, ви теж будете показати приклад якогось відшкодування. Адже не можна заставляти дітей щось робити, а самій в такій ситуації не робити нічого. Дитина ж вчиться з прикладу. Що ви робите в цьому випадку ??
Ну та ясно, що відшкодування і для дорослих, для всіх! якщо я зламаю чоловоку річ -компенсую прийнятним йому способом, викину, щось дороге сину-не спитавши(фігню якусь) куплю нове, наступив комусь на ногу- то не саме "вибачте", бо що мені з того d112, а витерти, або хоча б серветку запропонувати.  Взагалі все, що тут пишеться-це  новий метод виховання дітей-заснований виключно на рівноправ,ї в сім,ї, взаємоповазі та любові  d78, і тільки тоді ми зможемо виховати наших дітей вільними, життєрадісними з правильними життєвими пріорітетами, які вміють досягати своїх цілей, поважати навколишній світ, мати правильні цінності і ще дуже дуже багато всьго, в чому я стараюсь розібратись :chitaju

Offline smix

• Своя Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Емілія
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #64 : 19 Жовтень 2013, 15:17:40 »
Так, я це й мала на увазі. Потрібно одночасно з вихованням дитини - виховувати і себе, бо в іншому випадку цей метод нічого не дасть

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #65 : 19 Жовтень 2013, 16:43:28 »
Цитувати
Настя, так я писала про те, як в книжці пише, а не якісь свої наукові дослідження d27 тому пиши скаргу на автора, я тут  при чому ??? d128
Цитувати
Я думаю, ви тут не конця розібрались, і це доречне на мою думку  тільки в такій ситуації, коли дитина істерить або сама не знає
Я і написала, "якщо виникає такий ПЕРІОД"...а не до всіх дітей штампувати таке

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
« Reply #66 : 19 Жовтень 2013, 20:23:43 »
тема обіцяє бути цікавою
+ автору :flv
в мене є декілька книжок по виховання та я ще жодної не прочитала d100
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +247/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
« Reply #67 : 19 Жовтень 2013, 21:05:55 »
Класна темка і не бачила її :chitaju
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308