Автор Тема: Дай пару копійок  (Прочитано 21757 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Дай пару копійок
« Reply #289 : 27 Червень 2016, 12:58:09 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nadiya24

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #290 : 27 Червень 2016, 13:19:09 »
Я думаю, що в нас всі "професійні" прохачі, тому не даю нікому. Краще вже дати музикантам на вулиці, бо вони хоть щось роблять, щоб заробити ті гроші.
Пам"ятаю, одного разу проходила біля Катедри. Стоїть бабуся, така вся нещасна. Жалко її. А придивилась, а то жіночка з того села, що моя бабуся, і зовсім вона не стара, просто спилась разом з чоловіком. Народили 5 дітей: двоє з них також спились, один ходив п"яний і крав в людей ще з першого класу. А двоє врятувались від такої долі. Одружилися чуть не в 15 років, виїхали з села і більше навіть провідати таких батьків не приїжають. Люди кажуть, що живуть не погано. А куда ще один дівся, щось не знаю.
От і подавай їм, а вони все на горілку і дітям долі калічити...

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #291 : 04 Липень 2016, 16:16:07 »
На вуляцях майже николи не подаю. Якщо є бажання допомогти, то краще зайти на сайт "Українська біржа благодійності", там точно не шахрайство.

Offline Nika G

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка - 5, Оксанка - 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #292 : 07 Липень 2016, 16:48:22 »
Постійно в автобусі, на вулиці і взагалі всюди ходять люди різної національності, просять милостиню. Не даю нікому, бо не довіряю таким. Хто-зна на що ті гроші підуть. Тільки одного разу заплатила за бабусю в маршрутці, бо сказали, що пільгових місць нема.
Хто сказав, що жінка - слабке створіння? А ти спробуй образити її дитину. Вона порве і закопає)

Offline kara.bogut

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #293 : 09 Грудень 2016, 16:30:01 »
Подаю милостиню тільки тоді, як ми буваємо у церкві (мати завжди казала, що на свята треба усим таким подавати). А так усіляким бомжам та п'яницям нічого не даю. Чому я, працююча жінка, повинна подавати людям, які самі можуть працювати? Навіть втрата якоїсь кінцівки не виправдовує їх. Знаю багато прикладів таких людей, яких навіть таке горе не зламало, мають бізнес і добре собі живуть.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #294 : 26 Вересень 2017, 09:28:23 »
На вулиці не продаю ніколи. Допомагаю тільки тим, про кого знаю точно, що це не шахраї і не попрошайки по життю.

Offline Марііі

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #295 : 22 Вересень 2018, 17:53:32 »
Зараз стільки оголошень у ЗМІ про хворих дітей, думаю краще перерахувати кошти на розрахункові рахунки таким діткам.

Offline Лінивка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ася 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #296 : 28 Жовтень 2018, 22:39:18 »
Одного разу подзвонила в двері балулька, випивша була і якась затуркана трохи, говорила про Івана якогось. Я пожаліла, пустила в дім, зима все таки на дворі  і мороз. Напоїла чаєм, пригостила пиріжками. Подзвонила своїй кумі, вона мені розказала про ту бабулю сказала що вона живе недалеко, попросила чоловіка свого,  той прийшов і відвів її до дому.
Пройшов час і ось недавно ішла вулицею з нашим песиком, який побачив її і загавкав на неї, так вона мене таким брудом полила що й сказати страшно, ось і думаю тепер чи варто допомагати людям...???