Автор Тема: Симптоми укусу кліща у людини. Як уникнути укусу кліща  (Прочитано 10880 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Доню вкусив кліщ  d24 І замітили його тільки через 2 чи 3 дні, насмоктався вже зараза  d111
Був на голові, під волоссям, знайшла абсолютно випадково  d111 видалили вроді повністю, але місце укуса підпухло і болить напевно, бо ніяк заснути не могла... Начиталась ужастиків про кліщів, і не знаю що робити тепер, бігти до лікаря чи не панікувати?..

Offline olya_b

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олюся, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Малу  тиждень назад теж був вкусив кліщ, то лікар у травмпункті направив до інфекціоніста і педіатра для спостереження.

Offline п.Оксана

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коли вже вкусив кліщ, то витягувати його самому краще не намагатися, щоб Потрібно місце укусу змастити олією. Олія перекриває доступ повітря і кліщ не буде глибше занурюватися. А потім гайда за допомогою до лікаря.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірчик з Франківська

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +459/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, 10 років, Денис 7 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
У нас така ж ситуація була, після прогулянки в лісі доню вкусив кліщ, їхали в лікарню витягати, сама побоялася, заліз за вушко в коси. Місце підпухло, але потім все минулося.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
Я би сама боялася його витягувати, краще одразу до лікаря.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
і я побоялася, переживала за те, щоб голова не залишилася у тілі)))

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
і мою малу цього понеділка вкусив кліщ, були в лісі, зараза заліз на інтимне місце вкусив на лобку прям посередині, тому я його не зразу помітила, бо як приїхали з лісу обдивилась її всю а трусики не знімала, аж ввечері як йшли купатись побачила, то зразу поїхали на коновальця і витягли.
а хтось здавав кліща на аналіз? де це робиться? нам на коновальця не пропонували здавати на аналіз його, хотіли викинути але я забрала з собою, закинула дома в банку.

Offline Ліра

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
мого чоловіка теж недавно вкусив кліщ на дачі, помітили його аж через 2 дні. витягли швидко і без проблем в трампункті на Матейки. Там теж не пропонували здавати його на аналіз.
Бачила передачу на "Галичині", в якій стверджували, що зараз в Україні дуже рідко трапляються випадки зараження кліщовим енцефалітом, є 3 зони підвищеної небезпеки - Карпатські гори, Кримські гори і межа Волинської і Рівненської областей, а так все спокійно. але є ризик зараження кліщевим борреліозом, досить поганою хворобою, першим симптомом якої може бути поява на місці укусу червоної плями, яка поступово може збільшуватись. Щоб знати, чи немає зараження цією болячкою, треба через 2 тижні здати аналізи в інфекційній лікарні. Цей борреліоз добре піддається лікуванню.
Дуже розповсюдженою є порада намазати місце укусу олією або спиртом, щоб кліщ задихнувся і сам відпав. Ця порада є шкідливою, тому що кліщ дихає через задній прохід, і  коли його закривають або заливають, кліщ стає агресивним і вихлюпує в шкіру всі шкідливі речовини, які є в його травній системі. Це вірус кліщового енцефаліту, анаплазма, боррелії та ін.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Цитувати
Доню вкусив кліщ   І замітили його тільки через 2 чи 3 дні, насмоктався вже зараза  
Був на голові, під волоссям, знайшла абсолютно випадково   видалили вроді повністю, але місце укуса підпухло і болить напевно, бо ніяк заснути не могла... Начиталась ужастиків про кліщів, і не знаю що робити тепер, бігти до лікаря чи не панікувати?..
Однозначно, краще звернутись до інфекціонфста.
Дівчата, я вище написала, що варто робити, а що ні при укусі кліща!
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Lesica

• От так завжди: вчора було рано, завтра буде пізно, а сьогодні - немає коли!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Дівчата, порадьте, а де знайти інфекціоніста?  Хтось звертався в такому випадку?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я ходила на Тичини, проконсультували нас, що і які можливі наслідки після укусу і все. порадили здати кров з вени. Ми нічого не робили.
Цитувати
Дуже розповсюдженою є порада намазати місце укусу олією або спиртом, щоб кліщ задихнувся і сам відпав. Ця порада є шкідливою, тому що кліщ дихає через задній прохід, і  коли його закривають або заливають, кліщ стає агресивним і вихлюпує в шкіру всі шкідливі речовини, які є в його травній системі. Це вірус кліщового енцефаліту, анаплазма, боррелії та ін.
я цього не знала, зразу олією намастила і він став малорухливим.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Мене кліщ кусав два рази, і витягали його один раз просто нігтями, а другий раз пінцетом, то все добре обійшлося...

Але що то мені розповідали такі жахи, що якщо не витягти головку, то вона самостійно почне рити канали і проникне в тіло і можна вмерти d30 d30 d30

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Чоловіка 2 тижні тому вкусив кліщ, витягнули, але оті вусики, що на голові залишилися, то вишпортала продезенфікованою голкою.

а маму того тижня вкусив, то вона витягувала і відірвала голову, наступного дня в лікарні різали.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Ліра

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
Цитувати
Дівчата, я вище написала, що варто робити, а що ні при укусі кліща!
emeli, коли ми виявили кліщика, я першим ділом побігла читати вашу "Першу допомогу при укусі"   d124
а чоловік подзвонив на 103 d27, що йому робити і куди звернутися, щоб витягли, бо кліщ уже конкретно присмоктався. там порадили помазати олією і їхати в травмпункт. В травмпункті витягли дуже вправно, але коли чоловік запитав про профілактику захворювань, які передає кліщ, то запропонували зробити прививку проти СТОВБНЯКУ d107 і, щоб заспокоїти чоловіка, лікарка обдивилась кліща і сказала, що то звичайний кліщ, і нічим він заразити не може  d107. а ви, дівчата, пишете - експертиза, інфекціоністи, кров з вени...

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Ліра якщо ранка заживе і ніяких симптомів нема, то хвилюватись не варто, але якщо щось запідозрите - тоді
Цитувати
пишете - експертиза, інфекціоністи, кров з вени...
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дівчата, порадьте, а де знайти інфекціоніста?
якщо вихідні, то можете під'їхати у інфекційну лікарню
Цитувати
вона самостійно почне рити канали і проникне в тіло і можна вмерти
  d140 але з іншої сторони, може краще налякати, щоб звернулись до лікаря

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
А от мені завжди цікаво, то зараз кліщів побільшало чи просто ми стали більш обережні, я з дитинства завжди ходила в ліс в чому попало, в платтячку, шльопанцях, ніхто про кліщі не думав і за 26 років вони мене і не кусали. А зараз я вже боюся, перед тим як випустити дитину в ліс завжди намагаюся зробити все, що можна, щоб запобігти цьому, але звичайно ж ніхто не застрахований від укусів d104