Автор Тема: чи потрібно допоювати новонароджену дитинку на ГВ?  (Прочитано 13898 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
моя мала теж пити нічого не хоче,крім молочка.тільки бавиться пипкою.а от коли вона була хвора і мала ознаки зневоднення,то випивала рідини до 0,5 літра за добу,не враховуючи молочка,і це в 4 місяці.
я вважаю,що запропонувати можна,але якщо не хоче,то і не треба.краще нехай молочка більше випє.тим більше,якщо нема ніяких ознак перегрівання дитини
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Треба дивитись по дитині. Кожна мама найкраще відчуває, що потрібно саме її дитині.
І я так вважаю. Я своїй доці даю чайок, в неї бувають коліки тому мушу щось давати, а так як зараз ще жара то вона з задоволенням його випиває.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я думаю, що якщо жарко, то можна трошки попробувати і то з ложечки. Але якщо не хоче то не давати ! Я пробувала один раз - не хотіло і не треба. Давала лиш груди і більше нічого.

Offline Олюсик

• При желании , и до неба можно дотронуться.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +714/-0
  • Стоит только захотеть )
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка 6 років, Арсенчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Валюша писала:
Цитувати
читала в Комаровського, що допоювати непотрібно..

Комаровський пише, що не потрібно заставляти пити, якщо дитинка не хоче (але здорова).
Думаю багатьом мамусям буде цікаво прочитати один розділ із книги Комаровського, який стосується саме цього актуального питаннячка ;)

Цитувати
Чем, как и в каких количествах поить?
Здорового ребенка не имеет смысла заставлять пить воду[/i]. То есть, если врач сказал вам, что малыш обязательно должен выпивать в день 100 мл воды, а он отказывается, то это совсем не трагедия — ваше дело предлагать, а пить или не пить — ребенок решит сам.
 Общеприняты рекомендации относительно того, что ребенок должен пить кипяченую воду. Вы должны знать, что кипяченая вода не имеет ничего общего с биологическими потребностями человека, поскольку ни одно нормальное живое существо не пьет кипяченой воды.
 Кипячение ставит своей целью уничтожение болезнетворных микроорганизмов, но при этом выпадают в осадок растворенные в воде соли, которые организму ребенка тоже нужны.
 Таким образом, необходимо убить двух зайцев — обеспечить чистоту воды и сохранить при этом ее естественный состав. Решение поставленной задачи несложно, а сделать это можно следующими способами:
 1.  Принести воды из родничка или артезианского колодца: трехлитровой банки, которая в закрытом виде будет стоять в холодильнике, на 1—2 месяца вам вполне хватит, еще и останется.
 2.  Купить бутылку минеральной воды нейтрального вкуса (не нарзан, и не боржоми, и не «Миргородскую», разумеется). Если вода газирована, удалить газ (открыть, поболтать, помешать, подождать).
 3.  При невозможности использования этих путей обеспечить чистоту и приличный минеральный состав жидкости можно, приготовив отвар изюма. Делается это следующим образом: хорошо промытый в холодной воде изюм заваривается, как чай, или запаривается в термосе — на 1 столовую ложку изюма — 1 стакан кипятка. Через час напиток доводится до нужной температуры, и пейте на здоровье.
 Количество необходимой ребенку жидкости определяется тем, сколько жидкости он теряет. Основные пути потери организмом воды — увлажнение вдыхаемого воздуха и потоотделение.
 Чем теплее и суше в помещении и чем теплее одет ребенок, тем больше жидкости он теряет, тем актуальнее для него питье.
 При температуре воздуха в комнате, не превышающей 20 °С, заставить младенца пить очень сложно. При 24 °С потребность в воде равна, ориентировочно, 30 мл на 1 кг веса в сутки, то есть для новорожденного около 100 мл.
 Само собой разумеется, что давать ребенку воду необходимо в промежутках между кормлениями, если проснулся, например, через час после еды. Поверьте, здоровый малыш, которому жидкости не хватает, спокойно спать от кормления до кормления не будет никогда. При нехватке жидкости кишечные соки становятся густыми и не справляются со своими обязанностями по переработке пищи. И у ребенка болит животик. Поэтому врачи придумали замечательный способ лечить боли в животе — назначают укропную воду. Ребенка не поили, и он плакал. Потом начали давать укропную воду и все прошло. Только укроп здесь ни при чем. С таким же успехом можно пить петрушечную, сельдерейную и салатную воду. Главное в другом: если избежать потерь жидкости не удается — очень жарко, — обеспечению ребенка водой помимо материнского молока должно уделяться первостепенное внимание.
 В отличие от молочных смесей, температура которых должна быть 36—37 °С, вода может быть прохладнее — 26—30 °С в первые один-два месяца жизни и около 20 °С — детям более старшего возраста.
 В любом случае проблема питья вторична. Ее просто не существует, если в помещении обеспечен режим должной температуры (18—19 °С) и влажности воздуха (50—70%). Именно поэтому желание или нежелание пить воду является исключительно удобным критерием, позволяющим ответить на вопрос: присутствует перегрев или его нет. Здоров, но жадно пьет, — значит, перегрели. Быстренько принимайте меры. Отказывается от питья — ну и ладно (напоминаю: наше дело предлагать).
Здоров'я нашим малюкам і їх мамусям :*

Online Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Піду , поробую ще раз "предложить".бо все таки в кімнаті далеко не норма температури, жаркувато так сказать...
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды

Я особисто не допоюю тому, що вважаю що грудне молоко - рідина, яка  повністю задовільняє потребу в воді.

Цитувати
...кипяченая вода не имеет ничего общего с биологическими потребностями человека, поскольку ни одно нормальное живое существо не пьет кипяченой воды.

А хтось допоював своє грудне немовля не кипяченою водою?

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
А хтось допоював своє грудне немовля не кипяченою водою?

Ще раз повторюсь, що пробувала давати воду мала не пила. А я не наполягала і тому більше не давала. От і получається що я її не допоювала. А на рахунок того що
Цитувати
...кипяченая вода не имеет ничего общего с биологическими потребностями человека, поскольку ни одно нормальное живое существо не пьет кипяченой воды.

повністю згідна.

Offline Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
Я питалась чи хтось давав сиру воду не переварену?

Хоча Комаровський сам собі суперечить
Цитувати
Кипячение ставит своей целью уничтожение болезнетворных микроорганизмов, но при этом выпадают в осадок растворенные в воде соли, которые организму ребенка тоже нужны.
Цитувати
на 1 столовую ложку изюма — 1 стакан кипятка

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Він, мабуть, вважає, що відвар із родзинок заново насичується корисними речовинами, які вода втратила після кип'ятіння.

Offline Lily84

• Свідома Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
А мій малий п"є все що дам d104, і чайки хіповські, і відвар з рису (як понос був), і просто воду... Може то йому рідини мало d104 d104 d104

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
А коли у малюка закрепи, мабуть варто давати воду? Бо я щось вагаюся. Нам майже 2 місяці...

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Ой, Рідна, вибач  :8 щось зразу була не зрозуміла твого запитання... d104

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я даю трошки тміну і ромашки, бо  нас мучить животик.

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ой, дівчата, така жара! Треба точно давати дитинці щось питки, звісно, коли хоче, а не, то не...
Денисик і Катруся

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
Я даю трошки тміну і ромашки, бо  нас мучить животик
Оксанка а в яких кількостях даєш чайок і як часто,і чи помагає і ше в яких дозах сипеш ромашку? В нас тоже проблема з животиком,покакати сам не може,кричить і я мушу трошки помагати градусником d100 і тоді аж "стріляє " з попи і багато водички і бульбашок! Пробую давати водичку з кропчиком і просто водичку,то п'є гарно шо ледве відтягую бутилочку (даю 10 мл.)  незнаю чи не мало і шо тепер робити і шо краще давати??? d143

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
чай с фенхелю допомогає від колік і вздуття, продається в аптеці, краще купляти  BabyVita коштує біля 18 грн

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
дякую,а чай з фенхеля можна давати в віці одного місяця?