Автор Тема: чи потрібно допоювати новонароджену дитинку на ГВ?  (Прочитано 13895 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
мені будь чим в попочку страшно,але градусник тоненьки дитячий і я ним тільки на пару міліметрів,а сьогодні пробувала вушною палочкою тоже з краєчку і він гарно какає
Люда, а ти кожний день малому цю процедуру робиш?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Не можна часто допомагати дитині каккати, бо так кишечник не навчиться нормально працювати і постійно будуть проблеми. LYDA ), а що малого болить животик чи він просто не какає?

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Ми таку процедуру малому робили кожен день три раза на день десь так.ми бачили коли він хоче какати,в нього живіт твердий був,він плакав,тужився і ніяк...так ми прожили 2,5 чи 3 місяця...а потім просто в один момент вінн почав сам какати і все нормалізувалось!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
а чай Хіп з фенїхеля можна давати з пару тижнів!!

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
Люда, десь 3-4 рази.

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
Люда, десь 3-4 рази.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, якщо даєте дитинці то лише чисту, структуровану воду!!!! Поцікавтися цією темою, дуже прошу, бо як чую що типу еспумізани і хіппі ідуть в рух плачу..............
З приводу повідомлення де стверджується, що не можна часто піпеткою (градусник, вушна паличка) користуватися якоби привичка, скажу інше: молоко в жилудку не затримується, жилудок практично не працює, молоко транзитом попадає у кишечник де в більшій мірі само себе переварює, маючи в собі відповідні ферменти. От клізма це інше питання, а цим всім не бійтеся користуватися.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline LYDA )

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркусик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
mikrobo4ka я так само роблю цю процедуру майже кожний раз як він тужиться і плаче бо просто не можу чекати і добре шо я така не одна  а то вже почала переживати і якшо в тебе це пройшло то думаю і в нас пройде d41! і  irunado дякую за розсудливу відповідь,я теж думаю шо це не буде привичкою і все ж краще (на мою думку) легенько підтиснути ніж пхати в дитинку всякі еспумізани,ріабали і т.п. d104

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Дівчата, якщо даєте дитинці то лише чисту, структуровану воду!!!!

це купляти цю воду чи де її брати?

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Наталя, ми самі можемо впливати на структуру води хоча є і спец програми (в інеті є інформація, шукай. Переглянь документальні фільми про воду). От з чистою проблема : в бутилці з антибіотиками , у крані з хлором який є газом і при кипінні стає неймовірною отрутою......................я в пошуках альтернативи.
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
А, ми ніякій чай, чи воду не признаєм - все випльовуємо. Щодо еспумізану - у важкі часи у плані коліків - ми (батьки) стійко терпіли, пелюшки гріли, на руках носили, а потім лікар нам сказала: "Перестаньте мордувати дитину" і ми здались. Правда, згодився він буквально пару раз - коліки відступили.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline vita_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
Я свідомо до пів року нічим не допоювала свого малого. А після 6 місяців почала пропонувати чай, воду, сік. Але пити з пляшечки він не хотів, трошечки випиває з ложечки. І так до цих пір. З чашки також не дуже. Ціле літо з цим промучилась. У спекотні дні навіть пісяв 1 раз на 4 години. Вдень постійно мушу давати ціцю, щоб хоч молочка попив. d104

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
наша "рання юність" припала якраз на ціле літо і хоч мала була повністю на ГВ, я давала трохи води або чайочку з кропу, кмену. не підсолоджувала нічим! якщо хотіла пити, то пила, а якщо ні - то ні
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Якщо дитинка 100% на грудному вигудовуванні,то ніякої води не потрібно давати(так говорять експерти з грудного вигудовування).А наш педіатр сказала,щоб я давала води!Я звичайно не даю

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
Цитувати
Я свідомо до пів року нічим не допоювала свого малого. А після 6 місяців почала пропонувати чай, воду, сік. Але пити з пляшечки він не хотів, трошечки випиває з ложечки. І так до цих пір. З чашки також не дуже. Ціле літо з цим промучилась. У спекотні дні навіть пісяв 1 раз на 4 години. Вдень постійно мушу давати ціцю, щоб хоч молочка попив.
У нас ідентична ситуація була. До 6 міс я не давала нічого пити крім грудей і донечка так і не навчилась пити, і з пляшечки в тому числі. Ціле літо вона не пила, тільки груди. Я вже їй з різних кружечок-поїльників пропонувала - результату ніякого. Я вислуховувала моралі від моєї мами, що я така погана, що дитині треба було ще з малечку давати чайочки, щоб вона вчилася пити. Не заперечую, дійсно, хто давав пити і з місяця, то діти п"ють потім без проблем. Наша лікарка казала, що якщо вона не хоче пити, отже їй грудей вистачає, що молоко - це 80% рідини, і щоб я "не парилася" цим  :)
В нас і це минуло ... Недавно купила їй кружечку з трубочкою, то мала прекрасно п"є, але коли сама захоче.

Offline Ghanet

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля-5 роки, Настя-11 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Евгенія
Якщо грудне годування то не потрібно допоювати а якщо штучне то требо

Offline lilineth

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія, 3.02.2011; Вероніка, 19.08.2017
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
А наша мала зовсім не хотіла пити літом нічого крім грудей... ні водички ні кампотики ні чайки... Та й зараз в нас з цим проблемки, за день як вип"є 30-40 мл водички то в мене свято d27