Автор Тема: Як підготувати старшу дитину до народження другої  (Прочитано 8927 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
А у нас різниця між дітками буде тільки рік, тут щось говорити напевно толку мало, але вже доця починаэ розуміти що в мами  в животику хтось э, полюбляэ сісти навпроти мене і гладити по пузіку
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Христя@

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим та Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Коли я також переживала як мій Максимко сприйме братика, чи не буде ревнувати в інтернеті натрапила на таку статтю. Хочу з вами поділитись Одна молода мати очікувала народження другої дитини. Довідавшись, що то – дівчинка, навчила свого первістка, синочка Михайлика, аби він, поклавши голову на її живіт, разом із нею співав колискової маляті, яке мало народитись. Пісенька, що починалася словами: «Зірочко, зіронько, вже ніч близенько …» дуже подобалась хлоп’яті. Співав її часто.
Пологи були передчасні й тяжкі. Малесеньку дівчинку поклали в інкубатор, де вона перебувала під постійною лікарською опікую. Перелякані батьки були готові до найгіршого: їхня донечка мала малі шанси вижити. Малий Михайлик благав їх: «Хочу її побачити! Конче мушу її побачити!»
За тиждень дитині погіршало. Тоді мати вирішила привести Михайлика у відділення інтенсивної терапії. Медсестра намагалася перешкодити цьому, але мати рішуче підвела хлопчика до ліжечка сестрички, яка була приєднана до численних апаратів, що утримували її при житті.

Наблизившись до інкубатора, Михайлик за звичкою почав тихенько співати: «Зірочко, зіронько, вже ніч близенько …».

Дівчинка одразу відреагувала. Почала дихати рівно, без задишки.

Мати, схвильовано до сліз, попросила: «Співай, співай далі, Михайлику! »

І Михайлик співав.

Дівчинка почала ворушити маленькими ручками.

Мати й батько то плакали, то сміялись. Медсестра зачудовано спостерігала, не вірячи власним очам.

За кілька днів батьки змогли забрати малечу додому. Радости Михайлика не було меж.

Лікарі, здивовані покращення стану новонародженої, намагалися науково пояснити цю подію. Мати і батько знали, що це – диво. Диво любови братика до сестрички, яку він так чекав!

Сказали спасибо: Христуся

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
в моєї сестри є донька і вона все просить братика чи сестричку. після того як я народила малого, то вона перехотіла. Каже що не хоче щоб постійно плакала дитина - не витримає.

Offline mriya_s

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля 7 років, Саша 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
У мене різниця між дітьми 4 роки. Прочитавши статтю, зрозуміла нашу помилку - постійно говоримо малій, що вона вже у нас доросла. Свекруха нам казала, що для чого робите з дитину велику, вона також маленька і хоче, щоб з нею панькатись. Я це розумію, але деколи нервів вже не хватає ще й на старшу дитину, бо малому мусиш терпіти, йому ж не поясниш нічого.

Offline Марися

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Я такох переживала щоб для малого це не було травмою.І намагалась його підготовити.Готувались довго.І він знав що я ношу сестричку в животіку.Коли мала народилась,він прибіг в роддом з чоловіком.І відразу каже дай мені її потримати.І до тепер все добре.Мала дуже його любить.

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Я сказала донечці що у мами у животику ляля зразу як сама довідалася. Тепер вона не проситься на руки, і кожного ранку гладить живіт і каже : "Привіт", а кожного вечора : "Солодких снів". Хоча раз каже що хоче сестрички, а раз - що братика. Інколи серед дня може притулися до живота зі словами "Моя лялічка". Тому я надіюся, що коли дитинка народиться то ревнувати не буде.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Natali_summer

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Natali
в мене різниця 2.5 роки, старший син сприйняв донечку дуже спокійно, так ніби вона завжди була, в нас не було питань з привиканням  d9

Offline Христя31

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
А в нас різниця 2,5 рочки. Коли дитинка, ще була у животику, то старша донечка завжди розмовляла з нею, віршики розказувала, чекала, коли народиться))) А коли меншенька народилась, то раділа, але почала ревнувати...((( і то дуже тяжко, головне терпіння і любов)) І все буде ОК))

Offline Вітка_квітка

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
А в мене донечці 4 роки. Вона нас з чоловіком ревнує до всіх. Має молодшого двоюрідного братика, то навіть бабусю до нього ревнує.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
У нас велика різниця (9 років) то мала спочатку втішилася, я казала їй що братик то буде її опора в житті, буде кому позвонити чи в горі чи в радості, що буде з ким на свята за столом зібратися, а коли я його принесла додому після плачу була шикарна фраза- я такого не чекала, мамо я ще не готова з ним жити  d30, але пройшов час і вже якось легше, хоча я бачу, що вона трішки ревнує і зі всіх сил намагається це не показувати, щоб мене не образити...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +669/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, не ведіться на провокації і не відповідайте на завідомо тролячі пости, краще повідомляйте модератору одразу.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Badyaka

• Своя Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
На мою думку все залежить тільки ві батьків і їх мудрості, головне не ділити дітей, якщо забавка чи покарання,то тільки обом

Offline **Надюшка**

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчинка 10 років і хлопчик 2 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Коли я завагітніла вдруге (різниця 7 років) донечка зраділа, бо давно хотіла братика або сестричку. Я всю вагітність пояснювала їй, що я буду любити їх обох однаково, Вона постійно говорила з ним, цілувала животик. Та коли ми з синочком приїхали додому, істерика була. Вона плакала і казала, що ми всю увагу йому, а про неї забули і т.д. Хоча у відношенні до неї нічого не змінилось. Плакали ми двоє з нею разом. Але тепер поступово привикаєм, інколи звичайно ревнуєм (хоч і намагаємся не показувати). Але це і не дивно. Не може дитина зразу привикнути, що вона не одна єдина вже в центрі уваги. І мама і тато не тільки її. Тому тут напевно потрібно тільки терпіння і витримка, і з часом все налагодиться (я на це надіюсь). Ми за два місяці вже трошки звикли і все добре.

Offline Листопад

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
  • Твистинг - моє хоббі!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Моя сестра мене  так ревнувала до мами, що кусала мені руки. Так що така то любов була, хоч різниця між нами 9 років.

Offline mashka20

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Ми пояснювали, що в неї тепер є обов'язки

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Ми пояснювали, що в неї тепер є обов'язки
Тобто малюка ви народили, а обов'язки тепер є у старшої дитини?

Offline Nata_Sv

• Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владочка, Олеся
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В мене різниця по віку між дітьми 1.5 поки. Старшеньку готувала до того,що в неї буде сестричка задовго до пологів. Від самого народження старшенька була поряд, допомагала доглядати за маленькою. Хоча, уваги їй довелося приділяти більше , ніж новонародженій.
А тепер мої дівчата найкращі подружки!