Голосування

Шлюбний договір

так
ні
не задймуюсь над такими дрібницями

Автор Тема: Шлюбний договір. Всі "За" і "Проти". Опитування, обговорення.  (Прочитано 5287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Шлюбний договір. Всі "ЗА" і "ПРОТИ"

Цікаво, чи хтось має шлюбний договір і на яких умовах.
Як вирішили це, які питання обговорювали?

На даний час це стає досить як популярним, так і необхідним.

Як Ви ставитесь до цього?

Моя думка: ніколи проти не була, вважаю що це вирішує дуже багато проблем в майбутньому і не дає пересваритись через дрібниці. І справа навіть не в довірі, а в нормальному раціональному мислені. Головне грамотно до цього підійти і 100 раз обдумати всі нюанси. Договір можна редагувати, вносити зміни, але при цьому мають брати участь двоє: чоловік і дружина. Не раз зустрічала сім’ї, які на початку були дуже міцні і все було дуже добре, а закінчувалось роздиранням одне одного за кожний квадратний метр, а при цьому про дитину ніхто не думає.
Висновок: страждають діти, батьки в цей час займаються "ба-ра-хло-м".
Тому я "ЗА" шлюбний договір.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Я взагалі не проти, хоча в свій час навіть про таке не думала-любов d27
А, от зараз би пригодилось, може не було б дурних проблем через дрібниці d111 d111 d111
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я вважаю, що такий договір швидше потрібен, аніж непотрібен, звертаючи увагу на теперішні сім"ї.  Але для своєї сім"ї я це не припускаю. Про це навіть не думала. По крайній мірі на даний час, а там поживем-побачим, сподіваюсь ми добре вивчили один одного за 13 років спільного життя і в цьому не буде потреби і надалі.

Offline мамусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр ангелочок)
  • Ваше справжнє ім’я: антоніна
Я за, хоча не знаю, як на таке подивився мій чоловік d104 зараз неприємна ситуація в мого брата все його, а рахується і її, хоча 5 років тому він і не міг подумати, що вона так його замучить d108

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я раніше була проти, але після довгої тяганини моїх батьків під час розлучення після 20 років спільного життя зрозуміла, що такий договір дуже потрібна річ. Хоча для своєї сім"ї поки що про це не задумувалася, час покаже.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
шлюбний договір це кльово, особливо такий варіант, як :все майно придбане чоловіком після одруження його, а дружини її. Тоді, про всяк випадок, можна знати на чому стоїш.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
Дівчата ,ви всі пишете
Цитувати
швидше потрібен,...... але зараз не припускаю
, це як в "Віднесені вітром" " Я подумаю про це завтра"!!  z5 Думати і робити потрібно у момент розпису.
Я ЗА. Чоловік був проти. Потрібно було настояти ,але я не захотіла ,а тепер каюсь і думаю, що даремно я цього не зробила. зробила

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
я не проти ,але не для моєї сім"ї....чоловік теж був би проти....якшо не дай Бог прийдеться ділити шось,то я на чуже не збираюсь зазирати!Але я впевнена,шо такої ситації в нас не складеться...і якшо будем ділити,то квартиру віддамо дітям d140
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
Я мабуть одна проти d30 Точніше не те щоб проти, а просто для мене це безглузда річ. І тут якраз мова йде про довіру. Я впевнена на 200% що в разі розлучення (Боже борони щоб я дізналася що це таке) я би пазурями не видерала те, що наприклад придбав мій чоловік і впевнена на тих же 200%, що мій чоловік мене і дитину не лишив би "без штанів". І чомусь мені здається, що якраз укладання шлюбного договору в майбутньому приводить до розлучень - тобто укладаючи такий договір людина ніби програмує себе на такий фінал подружніх стосунків. ІМХО d112

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Шлюбний договір не тільки діє на час розлучення і "роздирання" майна, але й під час шлюбу: хто буде вести витрати, як будуть рахуватись доходи (спільно чи ні), догляд за дитиною, домашні обов’язки. В такий договір можна включити дуже багато питання, корегувати під час шлюбу так, як зручно обом. Шлюбний договір надає багато переваг, але в нашому суспільстві не так часто можна зустріти пар, які живуть за контрактом, все більше на довірі.

Також, шлюбний договір можна розірвати у будь-який момент.

Але, ще є такий нюанс: пари які зустрічались довго і вже жили разом, впевнені що все життя у них буде таким, ніби і довго разом, вже знають одне одного, але після шлюбу все ж відбуваються зміни.

Нажаль, багато залежить і від нашої держави і нестабільності, тому в деякій мірі ці шлюбні договри просто нереально дотримуватись потім.

Але все ж, договір це добре, але людські якості, почуття, оберіг сімейного кола і свої традиції мають мати особливе місце в сім’ї.  :)

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Доречі, дивно, але чоловіки в більшості проти шлюбних договорів  :)

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Цитувати
І чомусь мені здається, що якраз укладання шлюбного договору в майбутньому приводить до розлучень - тобто укладаючи такий договір людина ніби програмує себе на такий фінал подружніх стосунків.
Підтримую.
0683086060 Маша

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я ще думаю, що такі договора, треба складати тим, хто має що ділити.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Знаю, часто бояться навіть про це думати, бо ти ніби себе вже наперед програмуєш на розірвання шлюбу, тому це мають вирішити тільки двоє і наперед вирішити всі питання.
Мінус такого обговорення: наперед кожен боїться казати і обговорювати такі питання, навіть не думають чи не знають що обговорювати, і все залишається на стадії "якось потім", "якось буде", "зі мною цього не станеться", "помремо разом і в один день" ...  ;)

Цитувати
Я ще думаю, що такі договора, треба складати тим, хто має що ділити.
От тому я і написала, що в нашій державі, ще й з нашими законами  d16 і судами... d30
тому тут 50/50 або пів життя тріпати нерви одне одному, або за договором це вирішується значно швидше.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Цитувати
ари які зустрічались довго і вже жили разом, впевнені що все життя у них буде таким, ніби і довго разом, вже знають одне одного, але після шлюбу все ж відбуваються зміни.
В нас після шлюбу нічогісенько не змінилось взагалі d27Чому я дуже рада!Ми як жили душа в душу,так і далі живем!
Я тільки не розумію,як шлюбним договором можна корегувати(чи як би правильніше висловитись) домашні обов"язкі ...це ж смішно...якшо написано,шо я маю мити посуду,то попросивши чоловіка зробити це,він гордо зможе відповісти-це не мій обов"язок,я маю витирати пилюку,а посуд-твоя парафія d140 d140 d140
На рахунок майна-тут все понятно.Твоє залишається твоїм,а моє я забираю собі...В нашій сім"ї договір точно не припустимий,те саме і про батьків можу сказати.Хоч і ділити є що,але якшо би прийшлось,то все би розділили між дітьми порівну чи просто кожен залишився з тим,що мав раніше!

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Ага, я теж вважаю, що вже розписувати шлюбне життя це маразм, але ж є таке. Так як я і писала, що про це треба 100 раз подумати. Впринципі з деякими пунктами я можу погодитись, а з деякими ні.  d112

Ось дещо з зразків, що можна обговорювати до укладання шлюбу:

Жінка має бути вдома, я її забезпечую, вона робить то-то, я тільки працюю, претензія немає до мене, дружина могла займатися професійною діяльністю тільки за згодою чоловіка. Або таке, дружина та чоловік мають рівне право на повагу до своєї індивідуальності, своїх звичок та уподобань, по своїй суті затверджує стан сім'ї, в якій відсутня любов між подружжям.  d27

Але можуть бути такі пункти прописані, для прикладу:

Цитувати
6. Я, ____________________________, зобов'язуюсь ощадливо ставитись до сімейного бюджету, здійснювати облік проведених витрат покупки на суму більше _________, про що ставити до відома чоловіка.

Придбання речей на суму більше ___________ здійснюється за спільною попередньою домовленістю подружжя.

7. У разі втрати одним із подружжя працездатності інший зобов'язується надавати йому матеріальну допомогу у розмірі не менше 4 мінімальних заробітних плат щомісячно.

8. Я, _________________________, зобов'язуюсь забезпечити проживання своєї сім'ї в окремій квартирі, окремо від батьків протягом перших п'яти років подружнього життя.

Право на утримання має також дружина від чоловіка під час вагітності. Таке ж право надано дружині, з якою проживає дитина віком до трьох років

В п.4 ст. 84 Сімейного кодексу України прямо передбачено, що вагітна дружина, а також дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання "незалежно від того чи вона працює та незалежно від її матеріального становища".

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Це звичайно дуже спірне питання. Я думаю що наше суспільство до такого ще не доросло. Для своєї сімї не бачу потреби в такому контракті, щось навіть подумати смішно щоб ми там писали, перед шлюбом ні в мене ні в чоловіка нічого не було. Вже думаю зі всіх сторін, але все таки напевно для своєї сімї я б таке не робила, а взагалі якщо люди на таке йдуть значить вони відчувають у тому потребу то я не бачу в цьому нічого поганого.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!