Голосування

Шлюбний договір

так
ні
не задймуюсь над такими дрібницями

Автор Тема: Шлюбний договір. Всі "За" і "Проти". Опитування, обговорення.  (Прочитано 5279 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Св@тик

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Светик
може це і правильно заключати такі договора але мене пропозиція від мого чоловіка, майже сразу після весілля (стало квартирне питання) укласти шлюбний договір, образила. Мені було обідно, що я така молоденька наівна з відкритим серцем і великою любов"ю, мені клялись в вічному коханні...а сумніви значить є, що може колись розлучимось чи щось таке... так і живем без шлюбного контракту і без спільно нажитих серйозних речей і сімейним бюджетом 50/50...хоча я би ніколи не претендувала на чуже і ніякі меблі чи речі не варті нервів і здоров"я..

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
  я за шлюбний договір двома руками ( мабуть тому, що як правник розумію, що це більш ніж необхідно), ми з чоловіком зразу обгорорили всі питання, особливо, що стосується майна як кожного особисто та спільно нажитого, і навіть зазначили кілька пунктів щодо дітей... і не бачимо в цьому нічого  надзвичайного, ми просто не думаємо про нього,  ми кохаємо одне одного , довіряємо повністю і впевнені у завтрашньому дні. Ми так звикли жити, кожен з нас мав можливість спостерігати  ( по роботі, що таке розподіл майна при розлученні) а тому навіть не сумнівались в такому кроці!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
коли нам чогось не стане нам і документ не докаже ,шо то майно треба віддати!!!! d30 d30 d30 d30
ну, це тоді нахабство, а договір не зможе передбачити всякі наші "зажерливі" нюанси. Просто я от собі уявляю, ну написали ви в догшоворі, що при розлученні нехай ну річ забирає той, на кого вона оформлена в договорі. А саме під час покупок - на кого оформляти??? а якщо обидва захочуть собі, а ще й оце, раз ми враховуємо договір, то вдже зараз так діємо , ніби з того розрахункую. шщо колись розлучимося  d104.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
ой дівчата заговорили за шлюбний договір і мене згадались наші лекції з сімейного права в академії. зараз розкажу  може хтось посміється, може хтось задумається.... d30 Одним словом викладала нам цей придмет сама улюбленіша і поважніша ( по віку та званням) професорша нашої альма матір так ось вона все нам казала на лекції так: "дівчатка любі будьте мудрими та беріть подарунки коштовностями і шубами, це при розлученні не ділиться" d41  , а ще розказувала, що коли пара щось вагоме купляє до дому ( телевізор, пральну машинку і тд.) треба всім друзям та знайомим розказувати який у вас чудовий чоловік, що купив вам такий "подарунок" ( він навіть не второпає, подумає, що ви просто так смієтесь, хоча насправді ви купляли це до хати і разом).Як казала наша професорка перевірино на практиці z5 Справді за законодавством подарунки не діляться..... і  d128Ось так одна панянка ( передбачлива) робила 15 років сімейного життя, а коли розлучались ( чоловік загуляв)  забрала "все" кликала у суд свідків, сусідів спільних друзів котрі в один голос свідчили, що справді це був подарунок...... z5

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
В нас немає шлюбного договору. Але своїм дітям я радила б його заключити.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +250/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
Цитувати
я за і проти .... я також вважаю що мають ділити майно під час розлучення адже спільне набуте протягом подружнього життя має двох господарів
погоджуюся  що все ділять при розлученні
я не скаладала шлюбного контракт для чого як щоб мала господарства d27 на міліони то можна а такого не маю для чого d104
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Шлюбний договір - це така річ,яка в нас ще не набула такого значення як закордном і саме через це потім коли відбувається розлучення це призводить до великих проблем щодо поділу майна d112 З однієї сторони - це потрібна річ, особливо для людей які вступають в шлюб з певним майном, але з іншої складання такого договору може розцінюватись негативно,як якась недовіра, вашою другою половинкою(бо в нашій країні це саме так зара сприймається d112) і може стати причиною конфліктів між подружжям ще до їхнього одруження. Маю один приклад на своїх знайомих, котрі хотіли побратись,але батьки нареченого наполягали на складанні шлюбного контракту так як в їхнього сина було власне житло...саме це і спричинило суперечку в подальшому між подружжям і через деякий час вони порвали стосунки. Такщо тут важко сказати чи він є необхідним чи ні, бо ніхто не може передбачити як то воно все буде у майбутньому і добре коли люди гарно живуть все життя разом і про можливість розлучення навіть не задумуються :) 

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Особисто я за шлюбний договір, життя довге, і не можна знати, як воно колись повернеться.
По роботі стикалася кілька разів з такими договорами (займалася саме складанням і оформленням), точно можу сказати, що для нас це скоріше виключення із правил, аніж закономірність. Зате для іноземців, що беруть заміж наших дівчат і жінок, - чи не обов"язковий атрибут d108.

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 шлюбний договір прийнятний у випадку шлюбу корисного, з певною метою. в решті випадків працює логіка і совість.

Offline Emmy

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я проти договору, це недовіра один до одного.. Навіщо виходити заміж (женитися) якщо ти вже думаєш що ти будеш мати після скасування шлюбу!

Offline Яська

• Активна Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
Я за, хоча у мене його немає. Коли  виходиш заміж у 18-20 багато чого в житті не знаєш. :xmm

Online Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +595/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
на злагоді обговорюється, хто скільки даєна весілля, кому потім гроші?  d27де будуть жити, кому дістанеться бабина хата  d53 (якщо ч\ж не єдині претинденти) і т.д.
то чому б це не оформляти юридично? не бачу в цьому нячого поганого
не буде потім претензій, що весілля робила теща, а гроші забрала свекруха, бо з її сторони гостей більше було і т.д.
всі пересварилися, діти розійшлися, одна залишилася з любимим синочком і грошима,а друга з боргами і внуком
ну,може, витрати на весілля не в шлюбному договорі пишуться, але вже стільки прикладів бачила, що  такий договір є корисним, коли до спілки робиться
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра