Автор Тема: Дитина кусає груди при годуванні!  (Прочитано 7629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +166/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: Дитина кусає груди при годуванні!
« Reply #119 : 03 Жовтень 2016, 13:06:34 »
Слідкуйте, щоб кусала за ореолу, а не за сосок. За ареолу - не боляче. Читайте трохи вище - в спойлері - як відівчити, більше інфи не маю  d112
Цитувати
я бачила силіконові наклади на соски. чи хтось використовував? які враження? малий впав і зубки передні місцями покрошились (в нас дуже слабка зубна емаль) і утворили гострі клики, то дуже боляче, коли мамине молочко їсть...
тут справа сумніша, накладки тільки ствроять дод проблеми. Що казав стоматолог - можливо трохи підпиляти гострі краі ? Ск дитині ? Може існують якісь капи для дитини (тому питаю вік?), силіконові чи що, щоб користуватись на час прикладання  :xmm
наша слінгодонечка гамає цицю вже
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Леньця

Offline Куничка

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марічка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #120 : 08 Жовтень 2016, 13:50:47 »
Я користувалась силіконовими накладами з 5го дня годування, коли сильні тріщинки були і аж до 3ох місяців(але то ще через втянуті соски). Набагато легше через них стало годувати, а пізніше соски витягнулись і потім накладки вже не потрібні стали.  Коли перші зубки вилізли, мала почала кусатися, то знову стали у пригоді.п проблему кусання вони не заберуть, але больові відчуття зменшують

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #121 : 26 Листопад 2016, 11:00:11 »
моє дитьо теж почало мене кусати,боліло страшно, ахкала-охкала,а він ще сміявся. то за ніс його хапала зразу відпускав. забувся,але деколи може зловити мене зубами.

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 26 Листопад 2016, 12:20:46 »
Цитувати
Я користувалась силіконовими накладами з 5го дня годування, коли сильні тріщинки були і аж до 3ох місяців(але то ще через втянуті соски). Набагато легше через них стало годувати, а пізніше соски витягнулись і потім накладки вже не потрібні стали.
на майбутнє: втягнуті соски добре витягує молоковідсмоктувач або зрізаним шприцом (погугли). Перед годуванням кілька разів "попомпувати". А сильні тріщини від того, що дитина з самого початку неправильно брала груди. Теж погугли відео чи опис про правильне прикладання. І в тому, і у тому випадку можна було уникнути накладок. Вони рахуються небажані, тільки при потоебі на кілька днів і такі, що псують правильне прикладання, бо імітують соску.

Подумала і додала ще: 26 Листопад 2016, 12:21:40
Десь вище писала, як вирішити проблему кусання. Основне, не давати дитині можливість зіхати на сосок, а хай кусає ореолу - то не боляче.

Online Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 1місяць
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #123 : 26 Листопад 2016, 13:52:46 »
моє дитьо теж почало мене кусати,боліло страшно, ахкала-охкала,а він ще сміявся. то за ніс його хапала зразу відпускав. забувся,але деколи може зловити мене зубами.
Моя також інколи може вкусити...але переважно це коли її зубки сильно турбують d112

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +143/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #124 : 26 Листопад 2016, 14:18:29 »
Ох, я вже й не думала, що буду мати проблеми з грудьми на 8 міс. годування і другої дитини d111... Але моя мадам мені витворила, годувала її на сидячи, старший щось зашумів, а вона як з усієї дурі рванула головою і при тому встигла зубами схватити близько біля соска, йой... трохи підірвала його, потім зробилась тріщина велика. Намучилась майже тиждень, поки загоїла то, але добре обійшлось. Теж мала силіконові накладки, ще від першого залишились, якими й не користувалась, але малявка як побачила, то так плювалась і відверталась, що марно й пробувати було, вона не розуміє, що таке соска чи пити з пляшечки, тому й не дивно, що відмовилась.
Короче, трохи сціджувала, щоб пропусти годування на ту ціцю, мастила антибактеріальними і загоюючими кремиками і, нареші, вже годую знову без болю і стискання зубів d16

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 26 Листопад 2016, 15:15:15 »
Найкраще - ланоліновий крем. Ой, з більшими дітьми то таке буває  d112

Сказали спасибо: julkina

Offline АнюткаКохана

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #126 : 04 Грудень 2016, 20:57:20 »
Моя також інколи може вкусити...але переважно це коли її зубки сильно турбують d112
[/quote]

в нас зараз тежзубки турбують,то пече,бо хоче поспоктати,а ще зловить,бо болить .... трба якось перетерпітиююю ;)

Сказали спасибо: Вітка-Квітка