Автор Тема: Кава  (Прочитано 12078 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Re: Кава
« Reply #102 : 14 Травень 2014, 18:40:13 »
 :hi, в мене теж є така залежність. Хоча під час вагітності майже не пила. Люблю натуральну, без цукру, щоб була гірка. То у мене такий сніданок. :k58 d30
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galochka...

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галочка
« Reply #103 : 15 Травень 2014, 02:14:52 »
Заінтригувала  мене карамельна кава... :k58 Дочекатись би до ранку d120

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +836/-0
  • У відпустці до 2 серпня! =)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
« Reply #104 : 16 Червень 2014, 17:15:47 »
Каву люблю d9 Треба також спробувати карамельну
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

vol.ua Розкішна білизна Kinga, купальники Marko та ін. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +836/-0
  • У відпустці до 2 серпня! =)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
« Reply #105 : 16 Червень 2014, 17:44:18 »
До речі, якщо хтось п'є розчинну каву Якобз і має непотрібні баночки від неї (будь-якого грамажу) дайте знати d100
Розпив оригінальних парфумів Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

vol.ua Розкішна білизна Kinga, купальники Marko та ін. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

e-p.prom. Колготи, легінси, шкарпетки, білизна Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Kancpartner. Дитячі іграшки,канцтовари.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Color-it.Все для школи,офісу,дому,іграшки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Кarina: щітки для волосся, перукарське, манікюрне приладдя Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки з моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Olexandra75

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #106 : 10 Серпень 2014, 18:32:39 »
жити не можу без кави ;)

Offline Marusya82

• Життя прекрасне
  • Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитро 11, Марія 2
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #107 : 10 Серпень 2014, 18:39:07 »
Завжди купляю каву в зернах)

Offline ivi

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
« Reply #108 : 13 Серпень 2014, 10:42:21 »
Знайшла цілу купу цікавих рецептів:

блог
вхід у блог

<< попередній блог
наступний блог >>

повідомити адміна!
створити блог
Кава
Кава-блог
Останні замітки

Мультифункціональність
    Ароматизована кава
    Еспрессо на обід
    Кава захищає від хвороби ...
    Кава, цукор і вершки
    Ви кавоман?
    French roast
    Заставляє задуматись
    Млинок
    Нові тренди в кавовій посуді

Пошук на Kava.blox.ua
Ми на Блогдозері

UA TOP Bloggers

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

MyCounter - счётчик и статистика (посетителей и хитов сегодня)

bigmir)net
3
3

блоги
Додати блог до закладок

Блог > Коментарі до замітки
« Причастя кавою
Кава і до кави »

Кавові рецепти
Рецепти приготування кави.

Кава "Араб"
Приготування: На дно кав'яника насипати чайну кожечку цукру. Поставити кав'яник на вогонь. Коли цукор почне карамелізуватися (при цьому він набуватиме коричневого кольору), влити воду. Довести до кипіння, зняти з вогню, насипати каву (5-7 г на 100 мл) і закип'ятити. Одразу подати до столу.

Кава "Діміана"
Приготування: Змішати міцну чорну каву і добре заварений чай у пропорції 1:1. Окремо подати цукор.

Кава "Жаннет"
Склад: 4 ч. ложки меленої кави, 250 г молока, 1 яєчний жовток, 1 ст. ложка згущеного молока, 1 ст. ложка цукру, 1 ст. ложка коньяку, вершки
Приготування: Каву заливають гарячим молоком, витримують 5 хв. під кришкою на слабкому вогні. Охолоджують, проціджують, додають жовток, збитий з вершками, цукром і згущеним молоком. Охолоджують, додають коньяк.

Кава "Мокко-актив"
Приготування: Дуже міцну гарячу чорну каву (40- 50 г кави на 500 мл води) процідити крізь вату або фільтрувальний папір. Додати сік одного лимона і 2-3 столові ложки меду. Подавати в маленьких чашечках. Вихід - 8- 10 порцій.

Кава з коньяком і лікером
Склад: Лід харчовий - 3-4 кубики, коньяк-10 мл, лікер «Південний» - 15 мл, кава - 100 мл.
Приготування: Покласти в келихи кубики льоду, додати коньяк і лікер "Південний". Наповнити келих чорною міцною солодкою кавою, яка відстоялася в холодильнику. Подати із соломкою.

Кава з лікером
Приготування: Налити в чашечку міцної чорної кави чайну ложечку лікеру. Можна подати лікер і окремо. Допускається заміна лікеру коньяком або ромом.

Кава з мінеральною водою
Приготування: В солодку охолоджену каву з молоком (цукор - за смаком) влити охолоджену мінеральну воду в пропорції 1:1.

Кава з морозивом
Склад: Кава - 100 мл, цукор -20 г, морозиво вершкове або кавове - 50 г.
Приготування: Чорну проціджену каву підсолодити й охолодити. У склянку покласти кульку вершкового або кавового морозива і влити каву. Подати одразу після приготування.

Кава з морозивом і збитими вершками
Склад: Кава-100 мл, цукор-15 г, морозиво-50 г, вершки 30%-ні - 25 мл, пудра цукрова - 5 г.
Приготування: В напій, приготовлений, як описано в попередньому рецепті, додати збиті і змішані з цукровою пудрою вершки. Подати одразу після приготування.

Кава з прянощами
Приготування: На дно неглибокої емальованої каструлі покласти цедру одного лимона й одного апельсина, нарізану шматочками; додати 4-5 шт. гвоздики, корицю, 20 грудочок цукру-рафінаду. Цукор облити коньяком (100 мл) і підпалити. Палаючу суміш залити міцною гарячою чорною кавою (1 л). Через 3-4 хвилини процідити крізь сито в чашечки.

Кава з яйцем
Приготування: Перемішати в склянці один жовток і тепле молоко або вершки (2 столові ложки). Влити чашку гарячої міцної чорної кави. За бажанням, до жовтка можна додати 1-2 чайні ложечки цукрової пудри.

Кава італійська біла
Приготування: Налити в чашку гарячу чорну каву 5-7 %-ної концентрації. Додати на кінчику ножа мелену корицю. Зверху налити гаряче молоко, не перемішуючи, в пропорції 1:1

Кава паризька
Приготування: В чашку гарячої чорної кави влити чайну ложечку какао-лікеру. Зверху покласти ложечку збитих вершків.

Кава по-арабськи
Склад: 5-7 г. натуральної кави, 1 ложка цукру.
Приготування: Каву по-арабськи готують так: із розрахунку на одну чашку кави до маленької турки (джезви) кладуть 1 ложку цукру та наливають 5/4 чашки свіжої холодної води. Турку ставлять на вогонь. Як тільки вода закипить її знімають з вогню і всипають у неї дві чайні ложки натуральної кави. Помішують ложкою і знову ставлять на вогонь. Коли кава закипить її знімають з вогню і гарячою подають до столу. За смаком у каву додають цукор.

Кава по-баварськи
Приготування: Каву по-баварськи готують так: в емальованій каструлі розтирають два яєчних жовтки і 75 г цукрової пудри чи піску додають чашку гарячого молока і чашку міцної гарячої кави. Суміш ставлять на вогонь, безперервно помішуючи але не доводячи до кипіння. Додають желатин попередньо розчинений в кількох ложках теплої кави. Залишається розлити крем в маленькі формочки і поставити в холодильник. Кількість желатину визначають згідно з об ємом рідини керуючись дозуванням яке рекомендоване на упаковці желатину.

Кава по-варшавськи
Приготування: В кав'яник насипати каву, влити окріп (100 мл на 1/2 ложечки кави), довести до кипіння. Зняти з вогню, процідити, додати молоко або вершки в пропорції 1:1 і цукор. Знову довести до кипіння і розлити напій в чашки. Покласти в кожну зверху пінку.

Кава по-віденському
Склад: 6-8 г натуральної кави, 2 г цикорію, 2 ч. ложки цукру, 50 г вершків, 1 ч. ложка цукрової пудри.
Приготування: Варять чорну каву, проціджують і додають 2/3 норми цукру. Решту цукру кладуть у збиті вершки. Вершки для збивання беруть 35% жирності, охолоджені. Подаючи на стіл, у склянку з чорною кавою кладуть ложечкою збиті вершки. До вершків можна додати трохи ваніліну, а зверху посипати подрібненим шоколадом.

Кава по-ірландськи
Приготування: Каву по-ірландськи готують так: розчиняють 1 чайну ложку цукру в чашці міцної кави. Виливають каву в емальовану каструлю і нагрівають, не закриваючи на повному вогні до гарячого стану. Додають туди 1 чарку (45 мл) ірландського віскі, а згодом наливають готову каву у високий келих Зверху обережно кладуть ложку збитих вершків.

Кава по-італійськи
Склад: 5-7 г. натуральної кави, 1 чайн. ложка збитих вершків, цукор, абрикосовий бренді за смаком
Приготування: Каву по-італійськи готують так: для приготування використовують спеціальну кавоварку "еспресо", в якій пара проходить крізь добре обсмажену та дрібно змелену каву. До густої та гіркуватої за смаком кави додають збиті вершки, цукор чи абрикосовий бренді.

Кава по-львівськи
Приготування: Каву по-львівськи готують таким чином: у чашку всипають 1,5 чайної ложки натуральної кави і заливають її окропом. Дають каві настоятися після чого за смаком додають цукор та молоко.

Кава по-нідерландськи
Приготування: Каву по-нідерландськи готують так: у чашку великого розміру наливають до половини гарячу міцну каву додають 1 чарку яєчного лікеру зверху кладуть 1 столову ложку збитих вершків та посипають порошком какао.

Кава по-середземноморськи
Приготування: Каву по-середземноморськи (з розрахунку на 8 порцій) готують так: виливають у каструльку 8 чашок свіжезвареної кави, додають 1/3 чашки цукру, 1/4 чашки шоколадного сиропу, 4 палички кориці 0,5 чайної ложки гвоздики. Доводять до кипіння і різко зменшують вогонь, щобі кава злегка кипіла, поки не звариться. Розливають каву порівно в теплі чашки і заповнюють їх до верху збитими вершками та кладуть скибочки лимону й апельсину.

Кава по-турецьки
Приготування: Міцну турецьку каву готують так: засипають до турки (джезви) 1 ложку натуральної (з розрахунку на одну порцію). Доводять каву до кипіння та знімають з вогню. Цей процес повторюють до утворення смачної пінки. Традиційно таку каву п’ють без цукру. Подають чорну каву з холодною водою за звичаєм, який вкоренився на Сході. Відпиваючи каву невеличкими ковтками запивають її холодною водою яка ще більше дає відчути чарівність напою.

Кава по-французьки
Приготування: Французьку каву з молоком готують так: варять каву звичним способом і додають таку ж кількість гарячого молока Ті хто любить солодку каву додають цукор.

Кава фламбована
Склад: 1 ч. ложка розчинної кави, 1/2 склянки води, 1/2 ч. ложки ванільного цукру, ванільне і горіхове морозиво, 20 мл коньяку, 1-2 кусочки цукру
Приготування: Розчинну каву заливають кип'ятком, додають ванільний цукор, охолоджують. У бокал кладуть морозиво, наливають каву. У маленькій каструльці нагрівають коньяк з шматочками цукру, підпалюють і виливають у каву.

Кава чеська біла
Приготування: Налити в чашку чорну каву 5-7%-ної концентрації і гаряче молоко в пропорції 2:1. Окремо подати цукор.

Кава яванська
Приготування: Змішати гарячу каву і гаряче какао в пропорції 7:1, налити в чашки. Подати, поклавши в кожну чашку ложечку збитих вершків або збитої сметани. Окремо подати цукор.

Кава «Капуцин»
Приготування: В міцну чорну каву влити стільки молока, щоб напій набув коричневого відтінку.

Кава «Мармурова»
Приготування: Чорну каву вилити в чашку. Перед тим як подати до столу, впорскнути кондитерським шприцем трохи теплого молока. Каву не перемішувати.

Коблер «Кавовий»
Склад: Сироп кавовий - 20 г, сироп малиновий - 10 г, лід - 80 г, чай міцний несолодкий - 20 мл, вершки збиті - 1 столова ложка.
Приготування: Спочатку на дно келиха кладуть подрібнений харчовий лід (приблизно до половини, а то й до двох третин висоти), потім решту компонентів. Усі компоненти перемішуються одразу в келихах. Перемішують вміст келиха ложкою, додають збиті вершки. Приготовлений коблер одразу ж подають до столу.

Мазагран
Склад: Кава міцна натуральна - 40 мл, лимон 1/5 шт., ром - 5 мл, вода газована або охолоджена переварена - 100-150 мл, цукор - 15-20 г.
Приготування: Міцний настій чорної кави охолодити і змішати з водою, ромом, цукром та подрібненим льодом. Подати сильно охолодженим, з льодом, у високих склянках. В кожну склянку покласти кружальце лимона. Подають мазагран із соломинкою.

Напій кавовий
Склад: 10 г натуральної кави, 20 г фруктового сиропу, 1 ч. ложка цукру, 45 г натурального вина, 2/3 склянки води, лимонна кислота.
Приготування: Варять чорну каву з цукром і охолоджують. Після остигання проціджують крізь чисту серветку, з'єднують з фруктовим сиропом і вином, кладуть лимонну кислоту й кусочок льоду

Offline Тіночка

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • Любов – це обмін щасливістю
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #109 : 10 Вересень 2014, 20:03:11 »
Я теж страшний кавоман... П'ю тільки заварну, найкраще якщо лавадза крема, інколи балую себе кавою глясе d142
Посміхніться, тому що життя - прекрасна річ і є багато причин для посмішок

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #110 : 27 Вересень 2014, 21:01:57 »
Обожнюю каву.

Offline Olya O

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #111 : 19 Жовтень 2014, 14:54:22 »
Дякую за ідеї,йду пити каву

Offline Да_Я_такаЯ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Афродіта )
« Reply #112 : 19 Жовтень 2014, 15:49:16 »
які класні рецепти, ням  :k58
я страшний кавоман, треба тепер це все перепробувати  :)

Offline козька

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр,Євгеній
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #113 : 06 Листопад 2014, 15:00:21 »
гарні рецепти :bo йду пити каву d142

Offline ЛІТІСІ

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
« Reply #114 : 07 Листопад 2014, 00:34:39 »
і я- кавоманка.Рецепти обов'язково попробую.

Offline ТопІТоп

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +400/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #115 : 08 Листопад 2014, 13:33:54 »
навіщо я зайшла в цю темку... d100 слинка тече, правда каву тільки чорну, міцну, гірку люблю, пішла і я готувати... :k58
СП АліЕкспрес, меламінові губки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Залишки після СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kusya

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #116 : 23 Листопад 2014, 19:17:59 »
треба спробувати чоловікові приготувати за вашими рецептами каву, щоб оцінив, а то я каву взагалі не п"ю

Offline Alinash11

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #117 : 23 Листопад 2014, 19:31:03 »
класні рецепти  :bo я не кавоманка, але деколи хочеться щось цікавеньке випити  d112

Offline inkognito2014

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Влад Влад
  • Ваше справжнє ім’я: Владислав
« Reply #118 : 04 Грудень 2014, 18:37:12 »
Кава вимиває кальцій з оргазма, що робити? Варіант не пити каву не підходить