Голосування

Як Ви ставитеся до присутності чоловіка на пологах?

Позитивно
456 (76.6%)
Для мене це не важливо
55 (9.2%)
Негативно
84 (14.1%)

Всього голосів: 592

Автор Тема: Чоловік під час пологів: данина моді чи природна потреба матері й дитини?  (Прочитано 64497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
класно, там мабуть спокійно дуже. А можете мені написати більш подробніше про цей Лисець і про лікарів. Можливо краще в приват, бо тут тема не про це. d100 Я буду вам дуже вдячна!!!

Offline Альонка???Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
polya , я хоч і з міста , але родила теж у Лисці і скажу ні на секунду не пожаліла, відношення зовсім інше, люди добріші і набагато простіші. За другою дитинкою теж поїду у Лисець. Деталі у іншій темі. d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nadija

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Я на роди піду з чоловіком, ми навіть це не обговорювали толком, для нас це само собою  зрозуміло, без нього я там пропаду. Ми і зараз всюди ходимо разом(узд, консультація), він в всіх цих штуках краще розбирається за мене z1 d100. Та от я переживаю що буде карантин, роди в лютому.   Це важливий момент і пережити його потрібно вдвох, хочу щоб маля вперше приклали до нього)

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Альона, а як там домовитись, то треба через знайомих, чи просто під'їхати і поговорити.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я теж обох діток народжувала в Лисці. В місті лікарі фізично не встигають дивитися ні за жінками, ні за дітками.

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
може я і не права, але свого чоловіка я б нізащо не взяла із собою на роди, бо просто прибила б його там!коли собі згадую цце все, то думаю що добре що його там не було. з малою я дуже терпіла всі ці болі і ні слова не сказала і не крикнула, а тільки в голові крутилося що як тільки випишуся з лікарні, одразу до ветеринара його поведу, а от з малим була інша ситуація, він був змушений залишатися вдома, бо не було з ким Софію лишити, так що навіть у ротдом я їхала сама((( але вже цього разу я нічого не терпіла і так кричала на нього коли він мені дзвонив, що навіть із себе такого не сподівалася

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
тільки в голові крутилося що як тільки випишуся з лікарні, одразу до ветеринара його поведу
Кого до ветеринара? Чоловіка?

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
Жанна, мені також цікаво, невже чоловіка?

Offline Зірочка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
  • life is good!!!!! :)
    • мій блог :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
я за те щоб чоловік був на пологах, по -перше це підтримка величезна, а також хочеться разом розділити миті радості від першого побачення з дитинкою
в мене, на жаль, було екстренне КР і першою доню побачив чоловік, за що я йому дуже вдячна

Offline Віра

• Своя Мамка
    • Награды
ага, чоловіка, щоб більше такого не переживати, але коли вже народила, пройшов деякий час, і я кажу своїй сестрі а що тут такого, я б знову родила, то так класно))) от і зрозумій нас, жінок, після цього!!! не знаю в кого як, але мені всякі дурості в голову лізли під час родів!! пам"ятаю, що другий раз на мене аж лікарка кричала, щоб я взяла себе в руки, бо я так опустила руки, що думала, що то вже кінець світу буде
правду кажуть, що 2 роди набагато болючіші, ніж перші, в мене точно так і було

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В мене теж другі роди були набагато болючіші. Але післяродовий період був набагато легший.
Чоловіка зі мною на родах не було. Але я про це не шкодую. Мені так набагато легше було зосередитись і "тримати себе в руках". А то він надто переживає за мене. Так би ще й за нього думала.  d27

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я думаю, тут все індивідуально. Комусь так, комусь інакше. Головне, щоб в кінечному результаті людина була задоволена.

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А у мене другі роди були дуже легкими (1,5 год), навіть болю не пам'ятаю, а от перші - жах!!! Недаром я 8 років не хотіла вагітніти. А якби перші були такими легкими, то хто знає...

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Я не думаю, що обов*яково другі роди мають бути легші чи важчі. Це все від організму і перебігу вагітності залежить. Та ще + багато дрібниць...

Offline Astra

• Свідома Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
я свого чоловіка хочу брати тільки на перший період пологів, він триває найдовше і породілю на кілька годин залишають майже саму, то нехай посидить біля мене, порозказує анекдоти ;)

Offline Віра

• Своя Мамка
    • Награды
про перший період пологів згідна, а то залишають тебе сам на сам з тими муками, то нехай хоч трохи подивиться як то добре, може потім не буде казати, що то нічого страшного в тому нема! а то чоловіки тільки і знають що зробити, а от як то все потфім і уявлення не мають, а потім чуєш від них - а що ти робиш цілий день, на дивані лежиш, ти ж з дитиною вдома, тобі класно, але коли доходить до того, щоб самому з тою дитиною лишитися на цілий день, то його хватає  на 2 год і вже починає нести страусині яйця і ладеш робити будь-що, лиш би не сидіти вдома!! може і правда, хач подивлять, може потім більше поваги і співчуття буде від них!

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Не знаю, як в інших пологових, але мене саму не залишали. Максимум на 10 хв. То навпаки хотілось побути самій, зосередитись.