Голосування

Як Ви ставитеся до присутності чоловіка на пологах?

Позитивно
455 (76.6%)
Для мене це не важливо
55 (9.3%)
Негативно
84 (14.1%)

Всього голосів: 591

Автор Тема: Чоловік під час пологів: данина моді чи природна потреба матері й дитини?  (Прочитано 63415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online nadiya24

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дівчинка; хлопчик
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цитувати
96% чоловiкiв, якi були на пологах, досить часто зраджують жiнкам
Може то просто чоловік викладачки не був, от вона і розказує таке з заздрощів... ;) d27
Знаю дуже багато старших жінок (переважно мами синів), які теж таке говорять. А причина банальна: я мучилась сама, то чого мій син має її підтримувати....

Сказали спасибо: KORPaxa

Offline танюшка1

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша,Макс, Валерія.
  • Ваше справжнє ім’я: таня
І ми з чоловіком планували,що він буде присутній на родах,а не получилося так,як хотілося. Думала,що народжу  вночі  і тоді він  буде,а родила вдень.Коли в мене тільки почалися схватки позвонила і сказала,що напевно буду народжувати,сама і не думала,що буде все настільки швидко і він не встигне,бо був не в місті.Але вже зайшов в родзал зразу як тільки родила,то я була дуже рада і було страшенно приємно,що він вже зімною

Offline maximalista

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Зараз потрібно проходити якісь курси для партнерських пологів? Чи можна без цього обійтись?

Offline julkina

• Щасливий той, хто навчився захоплюватись, а не заздритити!!! :))
  • Своя Мамка
  • Репутація: +163/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данило, Поліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Зараз потрібно проходити якісь курси для партнерських пологів? Чи можна без цього обійтись?
В консультації вимагають, бо ніби пологовий в них вимагає курси...  d38 А по-суті платите 250 грн. за партнерські пологи в бухгалтерії і йдете без нічого d112
Або вже платите благодійний внесок на приймальному і, всерівно, йдете на партнерські d27

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Та можна, але вам же краще, якщо чоловік хоч щось та й почує, зрозуміє, буде краще підготовленим  d108 :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline maximalista

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Маріна
Та можна, але вам же краще, якщо чоловік хоч щось та й почує, зрозуміє, буде краще підготовленим  d108 :bo

Мій чоловік приїде з-за кордону за тиждень до пдр. Так що немає можливості ходити на курси. Дай Бог, щоб я взагалі до того ПДР народила))

Offline Наталія280293

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Для мене чоловіча підтримка була дуже важлива)
Хоча мій чоловік сам і казав що йде зі мною,каже чого це я маю не йти...робили разом і рожати будуем разом))) d27

Offline Beby

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Я хочу підтримки чоловіка, разом робили,  то й разом народжувати!  Але він щось мороз,  я не хочу примушувати, але вже шукаю статті, щодо партнерських, щоб він міг ознайомитись, треба брати з собою на курси,  аби зрозумів, що його роль мені дуже важлива!  От подруги чоловік, не хотів, а коли почав рухи маленької, захотів бути присутнім, може в мого також так буде  d38

Offline shupeniyk

• Своя Мамка
  • Репутація: +148/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Дівчата, підкажіть де то оплачувати за партнерські пологи в міському ПБ? Де каса знаходиться? А потім ще з чеком і заявою треба йти до когось там підписувати, але куди мої вагітні мозги вже не запамятали... d16

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +121/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дівчата, підкажіть де то оплачувати за партнерські пологи в міському ПБ? Де каса знаходиться? А потім ще з чеком і заявою треба йти до когось там підписувати, але куди мої вагітні мозги вже не запамятали... d16
о і я послухаю, бо сьогодні мій сказав, що піде на роди.
Є люди з якими я не спілкуюся зараз, але мені так не вистачає їх у своєму житті, вони потрібні мені, але я ніколи не скажу їм про це і зовсім не через гордість, а тому, що знаю, що їм добре живеться і без мене...

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +84/-0
    • Награды
мені лікарка казала підписати у начмеда, не пам ятаю як звати але кабінет знаходиться прямо навпроти Прімамеду в пологовому, а каса  то там же на 1 поверсі в кінець коридору, там пише Бухгалтерія, на дверях того начмеда пише що підпис документів щодня до 12 год. Я в п ятницю ходила але не встигла

Сказали спасибо: shupeniyk