Голосування

Як Ви ставитеся до присутності чоловіка на пологах?

Позитивно
453 (76.5%)
Для мене це не важливо
55 (9.3%)
Негативно
84 (14.2%)

Всього голосів: 589

Автор Тема: Чоловік під час пологів: данина моді чи природна потреба матері й дитини?  (Прочитано 62442 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Цитувати
як би мій чоловік відмовився піти, я б задумалася з ким я живу!!!!!!

А це не закруто?  d107
Він може бути банально не готовим до цього. А якщо в процесі якісь ускладення виникнуть? Чи не буде це для нього травмою психологічною? Що він поряд і нічим не може допомогти. Може треба все ж підходити до цього індивідуально, а не чесати всіх під один гребінець? (це питання швидше до Альонки??? як психолога).

P.S. Не голосувала, бо варіанти відповіді якісь дуже категоричні.  d104

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
 Я вважаю, що чоловіки мають бути на родах і хоч морально підтримати і допомогти полегшити біль, і я не розумію чого це вони мають боятися і психологічно їм має бути чому важо,вони ж вважаються сильнішою статтю.А як робити дитину, то їх нічого не лякає d109

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Цитувати
вони ж вважаються сильнішою статтю

Так то ж мається на увазі груба фізична сила. Меблі пересунути чи на руках поносити.  ;)

Я також за присутність при родах, але тільки не проти його бажання. Бо тоді це примус. А примус завжди викликає тільки негативні емоції.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
про примус ніхто і не говорить! Я не розумію чому чоловік має боятися бути присутнім! захоче вийде, може і жінка попросить, або не буде на нього реагувати...................як жінка матюкається, то нехай, значить їй так легше.
Я наприклад нехочу пропустити ніодного дня з життя чоловіка і сина, і надіюся на туж відповідь....а народження це дійство про яке хочеть розповідати і памятати, і якби я будучи чоловіком пропустила його дуже би жалкувала! мерша мить з дитиною це те що варто пережити у житті ,це словами не описати...а ще очі, очі чоловіка в першу мить, в яких без слів поєдналися величезна вдячність і море щастя!
навіть не уявляю як можна пропустити це!
і це тепер в часи коли схвалюються партнерскі пологи!!!

звичайно за винятком важкі з ускладненнями пологи, але і тут як є бажання і підтримка чоловіка, вимушена за дверима теж полегшить жінці процес народження, адже вона не сама!!!!!!!
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Цитувати
перша мить з дитиною це те що варто пережити у житті ,це словами не описати...а ще очі, очі чоловіка в першу мить, в яких без слів поєдналися величезна вдячність і море щастя!
навіть не уявляю як можна пропустити це!

Це справді неможливо пропустити, і не має значення коли цей момент настане: через секунду чи годину після народження дитинки, він все одно обов"язково настане.  d9 Кесарят матусі теж бачать не в перші хвилини після пологів, але в жодному разі не люблять їх менше  d25
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Westa

• Активна Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Кесарят матусі теж бачать не в перші хвилини після пологів, але в жодному разі не люблять їх менше 
Правда - правда, я своє кесарятко просто обожнюю, а першою її побачив чоловік

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитувати
Я не розумію чому чоловік має боятися бути присутнім!

чоловіка до цього дійства треба морально готувати... :)

моя жінка коли народжувала, то був карантин і мене всередину взагалі не пускали... але попередньо планувалось що я буду в сусідній кімнаті... не в родзалі... жінка хотіла щоб я був поряд, але не настільки...  z5
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну ямно, що треба готувати....і не лише чоловіка........... ми жінки теж і боїмося і переживаємо .а тут щей безвихідна ситуація, нікуди не дінешся, попала!!!!!!!!!!!    d107 кожна пара обирає собі сама як і де хто буде..........просто зазвичай як, розказують страшні історії про роди от і чоловік відмовляєть думаючи про себе, а жінка з дитиною собі нехай самі...........я підійду потім!!!! але це ж неправильно, на те і є сім"я!!!!!!!!!!!Мій чоловік ддддуже ніженка про кров чути не може не те що бачити, але нісого, радий що пішов, щей сказав "і що там такого у родах, що всі говорять!"  я думаю що всилах кожної пари зробити роди святом,для цього потрібно набратися позитиву, впевненості у власних сила, довіритися лікаревф, і бути спокійними обом, бо лишній адреналін явно не на користь.Навіть кесериво не поміха.....тато якому виклали щойно народжену дитинку на груди..........я думаю цю мить він ніколи у житті не забуде і ще довго буде згадувати і розказувати!!!!!!!!!!!!!!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
Цитувати
просто зазвичай як, розказують страшні історії про роди от і чоловік відмовляєть думаючи про себе, а жінка з дитиною собі нехай самі...........я підійду потім!!!! але це ж неправильно, на те і є сім"я!!!!!!

Я розумію, що зараз спровокую шквал критики на свою адресу, але все-таки я вважаю, що є певні суто "чоловічі" і суто "жіночі" обов"язки (з певними нечастими винятками), з якими краще справляються представники тої чи іншої статі. Жінки створені народжувати, а не допустимо захищати свого коханого від хуліганів в темному провулку (спортсменки-боксерки не рахуються, хоча їм я думаю теж приємно було б, щоб за них хтось заступився). В чоловіків свої обов"язки і присутність їх на пологах - не більше ніж добровільне бажання допомогти, цікавість, а зовсім не обов"язок (медики тут теж виняток). Жінки ж не кажуть своїм чоловікам (принаймні я про таке не чула): "Коханий, ти пересунув холодильник, а я тоді пересуну шафу, щоб ми все робили разом".
     Коротше пологи для жінок - як армія в старому анекдоті: хочеш - іди, не хочеш - заберуть, як писала irunado "нікуди не дінешся, попала!". Для чоловіків присутність на пологах - цілком добровільна справа, захотів - пішов, не захотів - не пішов, і винити їх тут нема в чому.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я изначально была против присутствия мужа на родах, и он тоже не хотел. Поддерживаю Романию, это чисто женское, личное, интимное дело. Помню, как мы со схватками ехали в роддом. Муж смотрел на меня большими глазами, видел что мне больно, но помочь не мог. Так толку от него было на родах, если он от схваток долго отойти не мог z5

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Романія , ніякого шквалу :). Так звісно є чоловічі обов"язки (ненавижу цього слова!) є жіночі, але ніхто не каже чоловікові родити!!!!!!!!!!! основна функція на жінці як не крути., а не хотіти допомогти своєю присутністю коли жінці це потрібно, це сугубо людське і відображає все ставлення до людини!!!!!!!!!!
повірте в пар де люди душі в один одному не чаять не постає питання разом чи ні!..............і для деяких роддом той самий темний провулок ......мені було спокійніше і лікарі особо біля мене не стояли, а як треба їх було чоловік кликав, мліла ловив, лякали а він заспокоював!!!!!!!!!! Я йому безмежно вдячна!!!!!!!!!!!! Люблю!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :*

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
    • Торти на замовлення
    • Награды
irunado, я рада, що у тебе такий чоловік і що у вас все так добре пройшло. z4 Якщо ви хотіли пережити це разом, то чому б ні? Я за те щоб всім було добре!  d8 Без зайвих примусів, капризів і психологічних нагрузок. Одних спільні пологи зближують, а іншим краще розподілити ролі на "рожаючих" і "чекаючих", ось і все. z5
     Цікава у нас получилася дискусія. z4 Я хотіла трошки розворушити форумчан (сонні всі якісь стали під кінець зими), і не чекала, що моя маленька провокація викличе таку бурю емоцій. d27 Цікаві люди - цікаві думки  ;)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну я ж кажу "коли жінці потрібно!!!!!!!!!!!!!"  :)
а те що сонні тоо це правда, точніше стали читачами!!!!!!!!!!!!!!!
Дякую за цікаву тему!!!!!!!!!!!! вона мені дуже рідна. z4

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
повірте в пар де люди душі в один одному не чаять не постає питання разом чи ні!
У нас вопрос не стоял,мы оба не хотели. При этом сомневаюсь что мы менее любящая пара, чем те, кто рожали вместе

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
це зовсім інше......я про пари де один хоче , а другий ні без суттєвих причин....................
взагалі буває і так, що жінка не хоче, а чоловік наполягає!!!!!!!!!!! z5 і тут жінка вправі вибирати оскільки родить вона, і що для комфортного народження їй потрібно знає лише вона!
А те що це сугубо жіноче, то це стереотип який створили самі чоловіки і не більше...так зручно!!!!!!!! а ми жінки і віримо  d104 це не жіноче, це сугубо сімейне!!!!!!!!!!! хоча у кожного своє розуміння сім"я...........
комусь головне матеріальне, комусь стосунки (завжди бути на одній хвилі...), а хтось і взагалі не задумується над всі цим!!!!!!! всі різні ,тому і виникають дискусіії.ПС. останнім мабуть легше живеться  z5 z5 z5 z5 z5

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
І я хочу щось додати. Я згідна з тим,що це має бути вибір чоловіка... я коли була вагітна була проти того,щоб він був зі мною,на що він завжди відповідав,що все залежить від мене...9місяців пройшли швидко і прийшов час,біля родзалу ми вже збирались розходитись,але я почула фразу,яка зігріває моє серце до цього часу:я ж також приймав участь в її створенні!!!(в нас донечка) Я зрозуміла,що не маю права позбавляти його бачити як народжуєтся дитина!!!  Коли Вікуля засинає ми дуже часто згадуємо,як все пройшло,сам прцес,він так тішится,в той момент його посмішка нагадує мені посмішку дитини... :)І завжди коли приходить додому,дякує за неї і за те,що мав змогу бачити як вона народилась...

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
В нашій сім"ї я була не проти ( хоча напевно би при згоді чоловіка-вагалась), а чоловік категорично проти.І я не вважаю це великою проблемою.Не лежить у нього душа до цього.Навіщо силувати  і травмувати психіку d104? При цьому ми не стали меньше любити одне одного.(але хто його знає, може колись разом за другою лялюською підем, я цього не виключаю................)