Голосування

Як Ви ставитеся до присутності чоловіка на пологах?

Позитивно
453 (76.5%)
Для мене це не важливо
55 (9.3%)
Негативно
84 (14.2%)

Всього голосів: 589

Автор Тема: Чоловік під час пологів: данина моді чи природна потреба матері й дитини?  (Прочитано 61315 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Romanochko , я ддддддуже поважаю вашого чоловіка!!!!!!! правда! в мене навіть відчуття гордості виникло читаючи вас!!!!!!молодці!!!!!!! Любіть його, бо він у вас особливий (без образ d100).
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
мабуть я погана  d105, але чоловіки більше травмують псикіку жінці за життя..............покажіть мені хоч одну яка б нежалілася на чоловіка, яка б за все життя не робила аборт (особливо тут  псикія жінчина,як?!).......це мабуть монашка або та якій все всерівно, не звертає увагу (тай тут життя заставило такою стати, мабуть). Рознь-ціна чол. в якого зламається психіка..........а від чого ? що хтось його садить навпроти і каже "на дивись!" ні він нічого не побачить як і жінка (йому ще повезло що щей не відчуває, хі-хі) все ,що побачить так це зтомлену, а потім найщасливішу жінку, рідний,зморщений комочок, і єдине що неестетичне це пуповина, яку бігом заберуть і залишать вас на одинці як все добре.
Коли ми вагітні ми незнаємо як все пройде,і тому все в процесі вирішується.Мій азав що лише на схватках буде....а як приїхали у рроддом мене відразу у родзал, я чол. навіть у низу лишила, мол все час родити а не з схватками бавитися.Але лікарка привела його (вона то знає як то важливо!)і він у всій суматосі був на потугах, і гордиться тим! А я ним!

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
У кожної людини є свої аргументи, але мене не переконати - я в той момент не хотіла нікого бачити, крім свого малюка - саме це було основною моєю метою.(особисто моя думка).

Offline Альонка???Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
irunado , Ти молодець!!! Так вдало передала всі ті емоції, які пов"язані з ситуацією, яку тут обговорюємо. Я вже писала, що я за партнерські пологи. Це напевно найяскравіший і найемоційніший  спогад у житті кожного, хто це пережив . Прочитавши всі думки виходить висновок, що за партнерські пологи, всі ті хто їх пережив, а  хто ні - це прихильники твердження, що пологи - це тільки для жінок. Дівчата, а ви коли будете народжувати другу дитинку спробуйте пережити це разом, тоді поговоримо. :) Краще один раз спробувати, ніж сорок раз обговорити тему.
Цитувати
Рознь-ціна чол. вякого зламається психіка..........а від чого ?
Повірте, вчені вже давно довели, що не ламається психіка у людей від щастя чи тих переживань і емоцій, які є передвісниками цього ключового моменту. І в 5 раз частіше гостра післяпологова депресія є у жінок, які народжували самі, вперше, у незнайомій ситуації серед незнайомих лікарів без підтримки близької людини. Тому й почали практикувати партнерські пологи, а не через моду як дехто вважає.  Особисто я знаю дуже багато пар, які свідомо йшли на цей крок і у всіх здорова психіка, все гаразд із сексуальним життям, поважають один одного, ростять діток. Ми з чоловіком теж дуже часто згадуємо народження нашого сина і це додає нам сили і впевненості, що ми все зможемо і всього доб"ємось у житті, чого намріяли.

Offline Альонка???Автор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Цитувати
не хотіла нікого бачити, крім свого малюка
У родах це єдине бажання і мета кожної жінки.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ми з чоловіком теж дуже часто згадуємо народження нашого сина і це додає нам сили і впевненості, що ми все зможемо і всього доб"ємось у житті, чого намріяли.
разо, разом і ще раз разом!!!!!!!!!!!!!! отак і має бути!!!!!!!!!!!!! d41

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
Цитата: Альонка???
Прочитавши всі думки виходить висновок, що за партнерські пологи, всі ті хто їх пережив, а  хто ні - це прихильники твердження, що пологи - це тільки для жінок.

.. "і тут Остапа понесло".... хибні висновки робиш.... та і вибірка не репрезентативна...   d112

Цитата: irunado
А те що це сугубо жіноче, то це стереотип який створили самі чоловіки і не більше...

емансіпе?   ;)
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Повірте, вчені вже давно довели, що не ламається психіка у людей від щастя чи тих переживань і емоцій, які є передвісниками цього ключового моменту. І в 5 раз частіше гостра післяпологова депресія є у жінок, які народжували самі, вперше, у незнайомій ситуації серед незнайомих лікарів без підтримки близької людини. Тому й почали практикувати партнерські пологи, а не через моду як дехто вважає.  Особисто я знаю дуже багато пар, які свідомо йшли на цей крок і у всіх здорова психіка, все гаразд із сексуальним життям, поважають один одного, ростять діток. Ми з чоловіком теж дуже часто згадуємо народження нашого сина і це додає нам сили і впевненості, що ми все зможемо і всього доб"ємось у житті, чого намріяли
Повністю згідна з Альоною
І в мене десь засіла образа, що чоловік другий раз не хотів піти, йшла сестра z2

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Як таке подивлюсь, хочеться знову і знову це відчути - народження нового життя!  d4
Я за партнерські пологи, але частково. Підтримка чоловіка потрібна дуже після самого народження. В той момент я найбільше хотіла, щоб чоловік побачив нашу крихітку, але... не пустили чоловіка, навіть за гроші  d3

Offline ксенька

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчатка вирішила і я з Вами поділитись своїми партнерськими пологами. Скажу небагато але щиро це- СУПЕР і інакше я собі не уявляю я тільки ЗА партнерські пологи бо настільки впевненою, спокійною і в безпеці я себе ще не почувала d79 Так що всі хто ще не народжував а збирається ідіть тільки з своїм коханим це ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ ДЛЯ БАТЬКА ПОБАЧИТИ ВПЕРШУ СЕКУНДУ ЖИТТЯ СВОЄ МАЛЯ це дивовижне враження ЩАСЛИВИХ ПОЛОГІВ І ШВИДКИХ :)

Offline Natali

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна та Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
У нас все вийшло випадково...
З самаго початку моєї вагітності чоловік був категорично проти сімейних пологів з його участю d128. Я це розуміла, тому і не наполягала, зі мною мала бути сестра. Але коли прийшов час пік все сталося само собою...
Перейми почались у ночі, ми поїхали в роддом і він залишився  :). Мені він дуже допоміг і сам залишився задоволений, хоча і трохи шокований. Доречі, самого процесу народження він небачив, а от під час переймів і після пологів його присутність нам допомогла.
І імпотентом не став d41, як дехто тут пише....навпаки, відношення змінилося в кращу сторону.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я дуже хотіла народжувати з чоловіком, ми готувались, але був карантин, і нам не дозволили. Мені його дуже бракувало, особливо під час перейм. Зате після родів він був зі мною, і це дійсно допомагає!

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Ну девочки, давайте называть вещи своими именами. Когда муж присутствует при схватках и уже после рождения - это не совсем совместные роды. Я в роддом приехала со схватками и через 20 минут родила, все схватки муж был со мной. А когда приехала в палату, он там меня уже ждал. Это что, тоже совместные роды получается? d143

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
при першиїх пологах чоловік був зі мною, я навіть здивувалась, бо це була його ідея, сам перший сказав і жодного разу не завагався  z4. А коли я народжувала вдруге, був той злощасний карантин... Свята, начальства немає, думали, ну може якось прорвемся, з масками на обличчі противірусними, а не вийшло... Зате після пологів пропустили запросто. Під час перейм чоловіка дуже не вистачало. Було нудно та й підтримка здалась би.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
   Это что, тоже совместные роды получается?       
ну частково так!!!!  d30 d41 d102

Offline Natali

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна та Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
 Як на мій погляд, то процес родів - це не конкретно той моиент, коли жінка народжує, а весь той час від початку переймів до появи малюка. То чому присутність чоловіка під час переймів і після пологів не може називатися - сімейними пологами???? d143

Offline мамуська

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
В мене були партнерські роди, але з мамою. Чоловік теж мав дозвіл, але я вибрала маму. Чоловік би мене відволікав, гіперопекав і заважав би лікарям постійними питаннями. Він такий. А от з мамою все пройшло ідеально.  d9 Тому треба дивитися по людині. А взагалі на родах повинен хтось бути присутній. Щоб жінка могла зосередитися лише на процесі народженння і всі організаційні питання її не хвилювали.