Голосування

Як Ви ставитеся до присутності чоловіка на пологах?

Позитивно
455 (76.6%)
Для мене це не важливо
55 (9.3%)
Негативно
84 (14.1%)

Всього голосів: 591

Автор Тема: Чоловік під час пологів: данина моді чи природна потреба матері й дитини?  (Прочитано 63385 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Знайома історія d27, мені так кожного разу каже, коли приходять місячні і я мурдуюсь і псіхую d27

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
 d27 d27 d27
До речі,а на сайті є ще хтось крім нас? d140

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Внизу на головній сторінці є список присутніх ;)

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Cinderella, вам у серпні народжувати? Нам також.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ірена,кльово!!! Можна на ти, а ти уже вирішила у кого будеш народжувати і коли саме в серпні, бо мені десь на 12 число d41 d41 d41

Offline prava

• Своя Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Шкільна література
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донька Анна 14 рочків, син Євгенчик 10 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Цікава тема. Але хотілося б почути більше чоловічих думок.

У перші пологи були майже 11 років тому, і я не памятаю, чи можна було у нас бути присутнім при цьому чоловікам. Але я точно його туди не пустила б. Ми знайомі були рік. І я, знаючи що чоловік стоїть під вікном, виключила світло (то було вночі), щоб почувати себе нормально. Да, я розумію, що то можливо був якийсь комплекс. Але то так було. Не уявляю, щоб він був біля мене. Зі мною був лікар, (знайомий чоловіка, тепер уже і мій) якому я довіряла. Він був не в пологовому будинку, а зі мною. І підказував, що робити. А чоловіка вигнава (така-так, вигнав) додому і сказав, що сам позвонить, коли буде маленьке. Я не думаю,що чоловікові було легше вдома, ніж зі мною. Пологи були безпроблемні в нормальному сенсі цього слова - без розривів, без ускладнень і.т.д.

За сином чоловік взагалі був в дорозі, тому лікар позвонив йому (як не прикро, але я не встигла, хоч телефон мені принесли до родзалу через хвилин три-пять після народження Женьки) відразу, як зняв рукавички. Лікар був той самий, комплексів у мене вже за пять років подружнього життя не було. Але я притримуюсь тієї думки, що лікар там потрібніший. Він професіонал, не жаліє, не кривиться... а підказує, що потрібно робити. А чоловік при пологах потрібний чині повинна насамперед вирішити жінка, знаючи свого чоловіка, зваживши всі за і проти, і дійшовши висновку потрібний ЇЙ (налогошу ЖІНЦІ) чоловік при цьому, чи ні. І зараз, поклавши руку на серце, якби я народжувала третю дитину, я не хотіла б щоб чоловік при цьому був присутнім. Чесно. Більш потрібний тоді професіонал. Але це моя думка.

Цікаво запитати у чоловіка.  :) Завтра відпишусь, що він скаже...

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Cinderella, це ж треба, мені теж на 12 серпня!!! Народжувати хочу в Лисці.Трохи далекувато, але там народила старшого синочка. Лікар теж буде той самий. Тоді все пройшло добре. Сподіваюсь так буде і тепер.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Іренаd41 d41 d41 класно, може і народим в один день d27

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мій чоловік був присутній на пологах!Чесно кажучи ,він мені дуже допоміг.При кожній схватці він мені масажував поясницю і мені трохи ставало легше,і весь час воду подавав ,бо я дуже хотіла пити,ходив зі мною в туалет d100,а як тужилась,то махав наді мною рушником,гладив мене.Дуже сильно він мене підтримав! :*Так що я за!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +312/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Привіт. Завдяки цій рубриці я змогла переконати свого чоловіка , що йому там бути просто необхідно. В результаті він пішов зі мною. Чи то через це чи то другі пологи й справді легші, але родила я без ускладнень, мучилась недовго, чоловік мені у всьому допомагав починаючи від перших схваток і допоки не крикнув "Сонечко у нас дівчинка". Зараз він каже, що не знає як він мавби там не бути присутнім. Так що я теж тільки за!

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
а хто народжував у Вінтонюк Світлани Іллівни? Чула, що вона противник партнерських пологів, а я хотіла з нею домовлятися, тепер вже не знаю. d143

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ми сьогодні відвідали першу лекцію по партнерських пологах, такі раденькі, хочем ще, дуже цікаво d41 d41 d41

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ага, дві з половиною години,- казав чоловік, що він вже і схватки пережив і самі пологи d140 d140 d140

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
 Я тільки за! Ми готувались і разом хотіли партнерських пологів, та вийшло трохи по іншому z2 було планове кесарське, тому чоловік перший побачив нашу крихітку, потримав на грудях, показав мені! І ДУЖЕ цим гордиться! Ну і звичайно, його допомога після цього була дуже потрібною, так як я лежала два дні, а переодіти, поколисати, дати мені погодувати доцю було його обов"язком. І хоч у нас були не зовсім партнерські пологи, ми гордимося, що пережили їх разом z4 і ще раз не проти повторити d101

Offline Людочка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 20.10.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ми з чоловіком народжували разом. І чоловік цим дуже гордиться, каже що наступного разу тільки разом.
Я вважаю, що чоловік обов'язково повинен бути присутнім в такий момент, і те що він побачить через які муки і страждання проходить жінка задля того щоб дати його дитині життя, імпотентом його не зробить. Крім того, мені здається, що коли в родзалі присутній чоловік, то лікарі більш уважно ставляться до породіллі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
коли в родзалі присутній чоловік, то лікарі більш уважно ставляться до породіллі.
ага, шоб не настукав їм по голові d27 d27