Автор Тема: Приманюємо гроші )))  (Прочитано 23896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Приманюємо гроші )))
« Reply #51 : 23 Серпень 2011, 15:32:38 »
угу, я знайшла 25  копійок, а ввечері робила ревізію і викинула джинсові шорти, так проканає? ;)\

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а ще гроші треба любити, бо тоді вони будуть любити вас
але не фанатично, не трястись над ними

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #52 : 23 Серпень 2011, 15:34:42 »
Цитувати
угу, я знайшла 25  копійок, а ввечері робила ревізію і викинула джинсові шорти, так проканає?
це може бути шось типу мусору

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #53 : 23 Серпень 2011, 16:22:13 »
а, ну сміття же ж щодня викидаєш... До речі, от кажуть, ен можна ввечері виносити сміття. Не знаю кому коли вечір, але я завжди виношу яґк йду гуляти. Зо цілий день щось варю їсти чи готую до заморозки, чи й ті самі памперси. Ну і що, спецом чекати до ранку, хай воно собі там тухне? йду та викидаю...

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #54 : 23 Серпень 2011, 16:27:43 »
Цитувати
а чого 100 - нещаслива купюра?
Не скажу напевно, че щось пов`язано з зображенням на купюрі. Це мій чоловік десь читав і тепер всі сотки зразу міняє.

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #55 : 23 Серпень 2011, 16:29:03 »
Дивилась і "Секрет" і багато фільмів накштал секрету і там таке одне правило ,що потрібно не гроші хотіти, а ті можливості, які вони дають (поїхати за кордон і побачити світ, вилікуватися, або великій дім та "заморські яства z3")

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 23 Серпень 2011, 16:46:20 »
ага, але треба собі чітко уявляти ті можливості, аби вони не принесли з собою неприємних умовностей. Наприклад, читала як одна дівчина мріяла про квартиру, щоб жити там із коханою людиною. А потівм вияснилося, що вона і живе у власній квартирі, але з мамою, мама ж також кохана людина, а дівчина не уточнила цей пункт  d104 Коротше, треба ледь не бізнес-план по бажаннях писати, бо таке може назбуватись  d107

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #57 : 24 Серпень 2011, 00:13:27 »
В мене співробітник постійно дивився цей секрет  d104 Я чомусь не вірю в такі речі  d143 Щоб мати гроші - треба їх заробляти, реально пахати, а не сидіти і фантазувати  d128 Хоча можливо в цьому щось є - думки матеріалізуються  d130

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 24 Серпень 2011, 07:42:39 »
а в Секреті ніхто і не каже, що треба сидіти і фантазувати  d128 Ні в якому разі, інакше це вже паразитство, а просто так теж нічого не приходить. Просто коли ти уявляєш себе успішним і все таке, міняється енергетика навколо тебе, твоє мислення стає іншим, в голову тобі приходять хороші ідеї, ти приймаєш правильні рішення, а не мучишся докорами "я би хотіла отак, але в мене не вийде, бо я не маю таких і таких якостей". Звісно, зміни не можуть статися за один день, ну, це і логічно ))) Я вчора якраз закінчила той фільм, бо дивилась у два прийоми.

Offline марсіанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аніта і Софія
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #59 : 03 Листопад 2011, 19:02:18 »
якщо з жабки випадає монетка з рота . тоді гроші прибавляються таке в неті вичитала ))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]мої ангелятка ...

Offline Natalysuk21

• Дива трапляються!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #60 : 14 Березень 2012, 11:32:36 »
Я чула що не можна складати чеки в кошильок,а їх в мене інколи може бути більше ніж грошенят,і тепер стараюся не складати чеки в кошильок d16
І ще потрібно 10% від зарабітку давати на церкву або милостиню

Offline Wallart

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володимир Романович 2 рочки.
  • Ваше справжнє ім’я: Роман
« Reply #61 : 17 Березень 2012, 15:41:31 »
Цитувати
І ще потрібно 10% від зарабітку давати на церкву або милостиню
Це 100% діє, але гроші треба віддавати з любов"ю- і тоді вони вернуться до Вас сторицею!
Вінілові наклейки - це недорогий і швидкий спосіб прикрасити свій будинок або квартиру!

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #62 : 28 Березень 2012, 12:50:38 »

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 28 Березень 2012, 13:42:06 »
взагалі ця тема маэ прямий стосунок до тем "Думаємо позитивно" , Фен-шуй та "Живу в гармонії з собою". Адже бажання грошей - це частина потреб людини, те, що вона хоче змінити. Просто через невдоволення матеріальним становищем я почала саме з грошей, а потім вийшла на Фен-шуй, теми про правильне мислення, гармонію стихій та думок  в людини.

Offline ulala

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +281/-0
  • Щасливе дитинство залишається з нами назавжди )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
« Reply #64 : 28 Березень 2012, 13:48:15 »
Мій чоловік так каже про гроші-  Нема перед тим,як будуть.І я вірю,що гроші будуть,а як їх буде мало,то значить будем працювати більше,і грошей буде більше.
А на рахунок приманки грошей-кажуть,щоб грошенята водились треба мати червоний гаманець,але щоб він і всередині червоним був.Не відступаю від цього правила вже років 6.

Offline jetАвтор темы

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 28 Березень 2012, 13:58:45 »
А на рахунок приманки грошей-кажуть,щоб грошенята водились треба мати червоний гаманець,але щоб він і всередині червоним був.Не відступаю від цього правила вже років 6.
гарно чоловік думає  z4
а про гаманець -  то тут дві теорії.
Перша-  червоний колір виступає активізатором, саме отму люди пишуть бажання червоними ручками чи підкладабть червоні серветки.
Друга - вогонь належить до стихії вогню, а гроші - це стихія дерева. Як відомо, вогонь палить дерево, тому ніби навпаки не можна мати червоний гаманець. В мене просто гаманець коричневий, а всередині 3 монетки перев"язані стрічкою.  До того ж, по гороскопу я сама належу до стихії Землі, тому коричневий - то мій колір.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #66 : 28 Березень 2012, 14:08:16 »
так, так, червоний - то колір не такий простий, він несе в собі ще й агресію. тому шодо кошельків однозначно майстри фен-шую радять коричневий і зелений кольори.
з власного досвіду коричневий набагато краще працює за червоний.
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #67 : 31 Березень 2012, 21:20:09 »
Що робить людину бідним?

1. Мислення «маленької людини». «Навколо все схвачено і немає сенсу йти на ризик» - ось головні постулати мислення «маленького чоловічка». Таких більшість. Переважна більшість. «Багато хто чекає, що хтось інший подбає про них або візьме на себе відповідальність за брак у них мудрості і здорового глузду. Ось чому вони шукають захищеності на роботі і прагнуть до опіки з боку уряду. Занадто багато витрачають своє життя в пошуках гарантій і весь час намагаються уникати ризику, бояться подорослішати і вічно шукають когось, хто замінив би батьків і подбав про них. ». Роберт Кійосакі. Головний показник такого мислення - боязнь відповідальності. Найчастіше панічна. «Нехай начальник відповідає, я людина маленька». А хто буде платити великі гроші безвідповідальному людині?

2. Відсутність довгострокових фінансових цілей. «Історія починається не тоді, коли вона починається, а коли прийнято рішення про її початок.» Клаус Дж. Джоул. Ви хочете стати доларовим мільярдером? Хто ж не хоче, дурне запитання. А ви думали про це раніше? Ні? Чому?

3. Безпека і стабільність. "Човен в гавані набагато безпечніший, ніж в морі, але він не для того будувався." Бодо Шеффер. Але 100%-ї гарантії не дає навіть господь Бог, вже тим більше не може дати безпеку і стабільність роботодавець. Не може в принципі. Над ним самим занадто багато «дамокловим мечів».

4. Панічна боязнь зробити щось «неправильно». Страх цей в голови більшості народу вбито ще зі шкільної лави, коли існувало лише одне правильне думка (батьків, педагогів, «громадськості» а всі інші були неправильними (помилковими). ​​У житті, як раз, все навпаки. Більшість неправильностей, якщо використовувати їх з творчістю дають істотно більший результат, ніж правильно зроблена робота. У тому числі, і результат грошовий. «Один зі способів, щоб навчитися робити щось правильно, це зробити спочатку неправильно.» Джим Рон.

5. Зворотний бік цієї правильності, вважати, що якщо щось робить більшість, це правильно. «Біда в тому, що кращим доказом істини ми схильні вважати чисельність тих, хто в неї повірив.« М. Монтень. «Досліди» Книга вийшла в 1580 р.
 Що змінилося з тих пір? У мисленні «маленької людини» зовсім нічого.
 А адже всі багаті люди роблять абсолютно «неправильні речі». Природно, з точки зору звичайних, «розсудливих» людей. «Дивно, наскільки швидко можна розбагатіти, не будучи ідеальним.»

7. Лінь і відсутність ентузіазму. «Від роботи коні дохнуть!» Небажання "працювати більше, ніж тобі платять». Якщо б ми зробили все те, що в наших силах ми б самі собі здивувалися. Томас Едісон. Мрійливість і небажання що-небудь зробити для досягнення своєї мрії з цієї ж опери. Куди легше сидіти з пивцем у телека або плакатися друзям (подругам) «таких як я зараз ніде на роботу не беруть». Не беруть, так роби свій бізнес!

8. Віра в «несправедливість життя». «Чесним шляхом багато не заробиш» - твердять такі люди. Однак, що значить «чесний шлях»? Життя завжди справедлива. Просто хтось відкочується назад, хтось залишається на місці, йде вперед. Той, хто відстав, вважає, що його несправедливо кинули, «кинули». І починає шукати винних. І знаходить. І зупиняється. Адже проти обставин (кризи, влади, суспільства, родичів - підставити потрібне) не попреш. І щиро вірить в це.
 Багата ж людина мислить з точністю «до навпаки»: «Мій головний секрет - не чекати нічого від світу. Його треба приймати таким, яким він є. І багато працювати. »Артем Розанов. Дизайнер інфографіки.

9. Нетерпіння породжує бідність і навпаки, терпіння, наполегливість і праця зметуть будь-які перешкоди. «Завзятий дятел і бика задовбав смерть.» Ця індіанська прислів'я як не можна краще підходить для визначення будь-якого, в тому числі і грошового успіху. Прикладів навколо - не злічити.

У одного мільйонера беруть інтерв'ю:
 - Скажіть, у чому секрет вашого успіху?
 - Терпіння, мій друг, потрібно просто терпіння.
 - Але я можу назвати тисячу речей, де не допоможе ніяке терпіння.
 - Наприклад?
 - Носити воду в решеті.
 - Ви не праві, просто треба взяти решето і мати терпіння дочекатися зими.

10. Бажання отримати хоч трохи, але відразу. А то ж, обдурять ... І зворотна сторона цього збоченого мислення - нездатність викласти відразу велику суму, навіть якщо це принесе більше великі гроші в довгостроковій перспективі. Подумати, прорахувати перспективу, скласти план якось лінь ... Але, послухайте, що говорить один з найбагатших людей, коли небудь жили на нашій Землі. «Не треба боятися великих витрат. Треба боятися маленьких доходів. »Джон Рокфеллер. «Мені не потрібен думаючий народ, мені потрібен працюючий народ.» Його ж слова. Так що Ви вибираєте?

11. Очікування «кращих часів». Прикол в тому, що кращі часи так і не наступають. Найкращий час для початку будь-якої справи не в майбутньому, а зараз. Відкладання важливих справ «на потім» просто виправдання ліні, небажання підняти п'яту точку з дивану і хоч щось зробити.

12. Прагнення зробити все «ідеально», а не «типово». Звичайно, опускатися до банального «і так зійде» або «піпл схаває» явно не варто, а от давати прийнятну якість за ціною, яку ваша цільова аудиторія вважає справедливою, чому б і ні. І ще, прості речі треба робити теж просто. Ну, типу так: «Навіщо мені вивчати цю грьобану математику, якщо у мене достатньо грошей, щоб купити собі довбаний калькулятор.» © Marilyn Manson

13. Вузький кругозір. «Знання - сила! Незнання - робоча сила. »Не знаю, хто це сказав, але, блін, як точно підмічено!

14. «Проблемне», негативне мислення. Бачити навколо не можливості, а лише проблеми та інші труднощі "У житті ми стикаємося тільки з тими проблемами, які можемо дозволити" Бернард Вербер, "Імперія ангелів".

15. Постійна нестача часу. "Між успіхом і невдачею лежить провалля, ім'я якій" у мене немає часу ". - Франклін Філд. Вчіться вибирати найважливіше, делегувати суєту і дорожити кожною секундою.

16. Оточення. Не слухайте того, що говорять люди бідніші вас і слухайте і аналізуйте те, що говорять люди багатші вас. Бідне оточення рано чи пізно затягне Вас назад, в бідність, так само, як і багате поступово витягне васч з трясовини бідності. Шукайте відповідне оточення.

17. Командна гра. «Жодна людина не може знати все. Якщо ти хочеш виграти у грошовій грі, то тобі потрібні найкращі і найкмітливіші люди в команді ». Роберт Кійосакі.

18. Хобі. Якщо ви зробите хобі своєю роботою, вона вам ніколи не набридне. Краща робота-оплачуване хобі. А найкраща - високооплачуване!